• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza jo na tu červenou mimi reaguje skvěle,vím to z vlastní zkušenosti!
Já zrovna řeším zda si vzít k porodu do zálohy i moji PA,kromě manžela,páč nevim,jak to bude s hlídaním malého a jelikož teď manža dělá na směny i s jeho účastí.Chcem tam být spolu,ale pokud by to nevyšlo,budu ráda,když tam někdo blízký bude,první porod byl skvělý,i personál na jedničku,ale bude to tak i teď? Nevim,zda budu mít sílu na to odrážet a řešit případné konflikty,které můžou určitě nastat.PA říkala že s tim v naší porodce nemají problém,když tam případně budou oba a přeci jen má respekt,znají ji tam....Já se s ní musim ale domluvit napevno měsíc dopředu
10. črc 2010 v 09:23  •  3 děti  • Odpověz
Holky dekuju za privitani. Ja budu dnes KO po te noci :frowning2: nejhorsi je ze pres den neusnu, takze mi bude "fajn". No asi si dnes taky skocim do bazenku :slight_smile:
10. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
@pet.s: super, že je vše v pořádku :slight_smile:

@hupcza: k čemu červený ručník? Aha, už čtu odpověď, díky :slight_smile:

@mia0101: vítej k nám :slight_smile:

@laurinka.22: užijte si koupáčko :slight_smile:

No a my jdeme zas něco dělat, manža už mne odhání od počítače, ať něco uděláme, než bude vedro, tak zatím pa, jdu Žandě domalovat pokojíček konečně :slight_smile:
10. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@kovalda přeju hodně inspirace k malování! Já sem dnes s malým sama a neplánuju žádný velký akce,za chvíli vařit oběd,malej nesnídal,jen pije a pije,tak asi nemá hlad,přesvědčovat sem už přestala,radši mu za chvilku nabídnu třeba jablko.
10. črc 2010 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz
No ja zas jedu na prac. schuzku, doufam ze po ceste neusnu. Holky,ale to rizeni mi uz dost vadi, mam v aute bricho jak sutr. Taky to tak mate?
10. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
@antana123 ....no pani...tak tasku uz balis....ale zase je to celkem pochopitelne....jsi dalsi zhavy faorit :slight_smile: ....kor s tema bolestma co furt mas...hlavne at Sima jeste chvilku vydrzi :wink: Bazenek na zahrade je super vec....hned bych se pridala :slight_smile:

@hupcza ...no ja jsem si to trochu myslela, ze by to mohlo byt jak pises...ale radeji jsem se zeptala...psala jsi, ze bys chtela rodit do vody...to ja bych taky rada...pokud budou zrovna volne.... :slight_smile:

@kovalda ....dekuju, snad s nim dojedem i domu...letenky pres vanoce totiz stoji hotove jmeni a s mimcem budem mit zdorbu tolik, ze by nas snad ani do letadla nevzali :grinning: Tak preju, at jde prace od ruky a moc se nenadri...ackoliv, kdyz je to pro Zandu, tak je to docela dobra tazna sila co? :wink:

@mia0101 ...ahojky, vitej...to mas s tim spanim na houby teda...snad se to zlepsi...vzdyt ty usinas v dobu kdy ja uz vstavam :fearful:
10. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
Já už bud balit příští týden tašku taky.
Já auto neřídím
10. črc 2010 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz
@safryy Nastesti to neni porad,ale se spanim mam fakt trable. Hlavne v tehu, minuly tehu jsem myslela ze uz navstivim psychiatra, jak jsem z toho byla uplne vynervovana. Mivam pak stavy uzkosti a spatne se mi dycha kdyz me treba nekdo rychle vzbudi a to je fakt neprijemny. No jo hormony :frowning2:
10. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
@mia0101 To bys měla jít do homeopatik
10. črc 2010 v 09:44  •  3 děti  • Odpověz
@mia0101 ...juva to si teda uzivas se vsim vsudy :frowning2: Mozna zkus jak rika Peja ty homeo...ja to nikdy nezkousela, ale za pokus to stoji :wink:
Me se ted spi kupodivu dobre...a ani se nebudim kvuli curani, prestoze pred spanim min. pul litru vody nebo neceho vypiju....
Ten muj chlap asi dneska bude spat cely den nebo co...jdu si teda neco nachystat skoro jako vzdy sama no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2010 v 09:47  • Odpověz
No to měla Mia podchytit dříve,páč jak se člověk nevyspí je to fakt za trest.A homeopatik kolem těhu je moc,je to období velkých změn,spousta z nich se zpracovává hlavně v noci
10. črc 2010 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz
@petja ...ono je vsechno nejlepsi podchytit vcas zejo...ale zkusit to muze...treba jeste nejaka nadeje je :slight_smile:
Ta moje mala chobotnice dneska zase vyvadi....zadne smydlikani...roztahuje se ve vsech smerech, dela kotrmelce a u toho se neskutecne bouli :slight_smile: Uz se hrozne tesim, az si ji budu nufat....ta chudera ode me nebude mit chvilku pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
@safryy No to je fajn,že ji dáš zabrat :dizzy_face:
10. črc 2010 v 10:05  •  3 děti  • Odpověz
Teda čím jsem těhotnější, tím jsou pro mě všechny domácí práce únavnější...o žehlení nemluvě, zvládla jsem 12 manžových megatriček a jedny džíny, leje ze mě :angry: , záda bolí a břicho na kámen, takže dámy, jdu dát pauzu.... :wink:

@mia0101 také tě tu vítám :wink:

@safryy neboj, nepřeháním to s prací....:wink: už jsem sebou flákla na chvíli do postele s angreštama, mnam, mnam
@petja jejku, ty budeš už taky balit tašku...to abych s tím taky začäla..pokud najdu, kde co je :sweat_smile:
10. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
Rennu,jo pomalu se na to chystám,zatim mám na komodě seznamek co vzít s sebou a co naopak určo tentokrát neberu.Přeci jen,dnes za 45 :sweat_smile:
10. črc 2010 v 10:15  •  3 děti  • Odpověz
@petja A co ty erupce všecky manželské a nemanželské,už se to vyklidnilo?
10. črc 2010 v 10:15  •  3 děti  • Odpověz
@rennu A co ty erupce všecky manželské a nemanželské,už se to vyklidnilo?
10. črc 2010 v 10:16  •  3 děti  • Odpověz
@petja nj, já za 49...šmarjá, mě z toho omeje, jak to letí :confused: :confused: Já budu balit prvně, ale vidm to na kalhotky, ještě musm koupit ty síťované - jen netuším velikost (Lko je do 110cm v pase, zatím mám cca 102) ..mám někde jen ty blbý z DM :unamused: Pak plíny pro mimouška, hygienu pro mě a koupit těhu podprdu .Jinak využiju nabízený erár v nemocnici, tj. košile, ručníky, vložky v neomezeném množství :grinning: A sbalím radši i soupravičku na propuštění, aby manžel nevzal něco jiného nebo se nestalo jako kámošce, že měla krássnou soupravu a malému byla malá :sweat_smile:
10. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
@petja erupce zatím v klidu, včera manža máknul na pokojíčku...jako není to vyklizené natož uklizené, ale už se tam dá i projít a vypadá to líp...dnes jel do Ikei a odpo prý bude pokračovat. Tak doufám, že mu nadšení a pomoc vydrží :wink: Přece jen mám ležet a nerada bych si vyčítala, že se něco po... jen kvůli žehlení, uklízení atd atd atd..víš jak to myslím :sweat_smile: Takže pokud mi pomůže, budu neskonale štastná a žehlení a drobnosti po chvilkách udělám. :slight_smile:
10. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
No nebo jak psala Tatarina,že sice dovezl krásná sametový bílý dupky,ale k tomu zelenou čepici a oranžový cosi :grinning: :grinning: :grinning: Jo na mimo taky beru celej komplet s sebou a podle počasí spíš uberu namnožství vrstev,manža už tak bude mít hlavu v pejru,bude s malým 3dny a všecko bude řešit sám tak mu to ulehčím.Ručníky u nás v porodce myslím nepůjčovali,ž nevim,beru si svoje,jinak ráda využiju všecko jejich.Ty kalhotky já mám myslím M a to nijak neřeším,ony jsou pružné,tobě musíí M stačit,však uvidíš,jak po porodu bude bříško pryč hned,po císaři možná míň,ale tak to měla moje švagrová po dvojčatech,že měla břicho jako těhu ještě půl roku,ale ona byla jako tank než šla rodit...Pak beru i nějaký vložky,zbytek dokoupím v lékárně v areálu.Já si beru i kojící kloboučky od minula co sem si pořídila,zezačátku mi hrozně pomohly v kojení,myslim,že tentokrát asi nevyužiju,už tu techniku ovládám,ale když je mám tak je beru.
10. črc 2010 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz
@petja No je to síla,jednou máš ležet a stejně to nemůžeš na 100% dodržet,páč okolnosti jsou jaké jsou,že?! No já mám doma už jednoho raubíře,kterej teď zažívá snad období vzdoru či co a navíc těhu do toho a taky síla,nějaký úlevy vůbec nepociťuju,ale já to mám zas tím,že si ani nenchám moc pomoct,furt jsem jak ve 2.měsící,sem si včera říkala,že z toho frmolu prostě odběhnu porodit a zase šupajda do kolotoče
10. črc 2010 v 10:32  •  3 děti  • Odpověz
@rennu No je to síla,jednou máš ležet a stejně to nemůžeš na 100% dodržet,páč okolnosti jsou jaké jsou,že?! No já mám doma už jednoho raubíře,kterej teď zažívá snad období vzdoru či co a navíc těhu do toho a taky síla,nějaký úlevy vůbec nepociťuju,ale já to mám zas tím,že si ani nenchám moc pomoct,furt jsem jak ve 2.měsící,sem si včera říkala,že z toho frmolu prostě odběhnu porodit a zase šupajda do kolotoče
10. črc 2010 v 10:32  •  3 děti  • Odpověz
Já nevim proč to furt píšu sobě :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2010 v 10:33  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza dík, žes o tom psala, já jsem to tu nadhazovala už dřív, ale asi to zapadlo....ten vak se mi taky nelíbí.

Ta knížka vypadá dobře, já jsem děsněj knihomol, takže o ní popřemejšlím ...ale číst to nestíhám. :grinning:
Já taky šátkovat budu, na nosítka jsem opatrnější, ale na větší dítě a pro manžela o tom pouvažuju, on šátek nechce.
Tak ať si taky ponosí.

Já jsem z Alískova Honzíčka hotová furt, dneska se mi o nich zdálo a pořád na ně myslím.
10. črc 2010 v 10:38  • Odpověz
@petja tak u nás by mělo být toho eráru dost...uvidíme, jaká bude skutečnost :sweat_smile: Vložky asi koupm nějaké i na doma, abych hned nemusela letět kupovat.....předpokládám, že tampony se nesmí :confounded: No chápu, ty máš záhul s Filípkem...to si nedovedu představit, mít jednoho sviště, druhého na cestě a mít nařízený leháro...to by asi bylo o něčem jiným :sweat_smile: I když druhého potomka plánujeme také vcelku brzy, tak uvidíme. Ty kloboučky koupený nemám, přinejhorším budu posílat manžu na nákupy :grinning: :grinning: :grinning: Uvidm, velikost vemu radši L, jsem dost nabrala a obávám se, že malej je pořád KP, co tak nahmátnu, cítím...takže císař by také hrozil :frowning2:
10. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
@petja jo a nepiš pořád sobě, jo??? :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
Já mám ty kloboučky Medela.Tampony vhodný určo nejsou a taky na očistky jsou nepraktické,první dny to valí fakt dost a já osobně jsem to měla ráda pod kontrolou,sledovala jsem ty očistky jak vypadají a tak,možná se to nekomu zdá divný,ale podle mě je to nutný a přirozený,zabrání se případnému nepříjemnému překvapení,že se třeba očistky zastavily a tak...Já vložky nesnáším a nepoužívám,ale po porodu potřebuju co největší.A jako když vezmeš vel.L tak určo nic nepokazíš.
10. črc 2010 v 10:46  •  3 děti  • Odpověz
@rennu já to taky moc nedávám, omyla jsem podlahu v koupelně a v kuchyni a mám dost...ještě jsem si u toho pobrečela, páč jsou všude kočičí chlupy a nejdou pryč, i když předtím ještě vysávám, takže to pak vypadá, jako bych neuklízela.....

@kovalda já budu prát jen do 3 měsíců, mno dál toho ani moc nemám :sweat_smile: , jen pár kousků a to jsou třeba holčičí a s cedulí, tak ty nechám až fakt budu vědět co čekám....

já soupravu do porodky nemám, vezmu bodýčka obou velikostí, pyžámko....možná ty jedny dupky, co jsem na to kupovala, čepičku, rukavičky, ponožky...to snad bude stačit....
taky si říkám, že ten krásnej sněhobílej teplej overálek fakt asi nevyužijem, je malinkej..... :pensive:
10. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
@petja no právě, nevím co mě čeká, ty očistky....já mívala docela dost silnou ai dlouhou menstruaci, tak si neumím představit, co mám čekat :sweat_smile: Ale hafo vložek nakoupím :grinning:
10. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
jo a s těma ručníkama jste mi připomněli, že si musím nějakej koupit, obecně jich máme málo a já ten jeden při úklidu trochu odsavila :angry:
10. črc 2010 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.