• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza To je zajímavý ty očistky,určo ení pravidlem,že silná ms rovná se očistky,jen,aby to rennu nepřekvapilo,kdyby jo a nepanikařila zbytečně.Jinak já první menses dostala až 9 měsíců po porodu
Jejda ten Honzík od Ali je úžasnej.Pro představu,jaký mimi v sobě nosíme teď,co? :dizzy_face:

@suik Souhlas s hodnocením Stadelmannové :wink:
0-1 měsíc je určo 56

@alisek Při těch problémech okolo úžasný zážitek,to jsem moc ráda,že byl porod bez komplikací a malej všem vytřel zrak! :wink:
10. črc 2010 ve 13:09  •  3 děti  • Odpověz
To nase hemzitko je silene...chvili je v levo, pak v pravo....tohle mi dela furt...a v prestavkach ma diskosku....spi to dite vubec nekdy? Asi jen v dobe, kdy chrnim ja....pac mi prijde, ze ta divoska vubec neodpociva :fearful:
10. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
@safryy no jak si mimi cvičí polykání,občas trochu přebere :grinning: a začne škytat.Filda škytal hodně,mimi už míň.
10. črc 2010 ve 13:11  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak Vás pomalu dočítám. Jo, to sme asi všechny v šoku, že Alisek je první, kdo mám miminečko!! Hlavně aby byly oba zdravý. JInak všem co máte doma bazének Vám neskutečně závidím. Já si ho snad příští týden koupím taky, jen obyč nafukovací na osvěžení. Takovej nízkej a bude i na příští rok na čachtání s mimískem!!
@antana123 to je dobře, že si konečně zabalíš tu tašku :slight_smile:
@kovalda já taky v noci blbě spím, teda blbě usínám, hrozně pozdě , ale zase aspoň spim dýl zatím. Ale naWC několikrát za noc, žebra mě bolí, záda mě bolí...je to děsný. Navíc horko hrozný...snad nám bude líp :slight_smile:
10. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
@safryy no pěkný :wink: mimi na dosah :grinning:
10. črc 2010 ve 13:12  •  3 děti  • Odpověz
@safryy to je ale divoch to Vaše mimčo :slight_smile: vlevo vpravo vlevo vpravo....:slight_smile:
10. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
@petja ...taky me Honzicek prekvapil tim jak uz je sikovny....takze pro predstavu je to fakt zajimave :slight_smile: Ale prijde mi to neskutecne....ze uz je tu prvni miminko....neni to tak davno co jsem jasala nad pocuranym testem a brzy cumacek bude s nama.... :slight_smile:
@alisek : no tak to je super, hlavně že jste oba o.k. no to je ale krásný porod, tak se držte rodinko :wink: hlavně zdravíčko oběma :slight_smile:
@hupcza : to vypadá dobře to nosítko, já bych chtěla něco na začátek, ale šátku se bojím, těch uvázů

@lio : taky váhám mezi nějáký vakem a manducou. Škoda, že nemá někdo zkušenosti od začátku s manducou
No mě můj metr včera dost uzemnil,prej za 46 dní :confused:
10. črc 2010 ve 13:14  •  3 děti  • Odpověz
@petja ...aha tak cvici polykani...tak to nase nasoska furt prestreluje koukam :grinning:
10. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
@beru3nek A Lamia používala manducu taky až později?
10. črc 2010 ve 13:15  •  3 děti  • Odpověz
@safryy No tím,jak je divoška očividně,já třeba už dost čučela,jak jsi psala tuším kolem 19tt,že ti hýbe s myší na břichu,tak si i častěji lokne :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2010 ve 13:16  •  3 děti  • Odpověz
@petja ...46....tak to uz je taky za par :wink: Ten cas leti....asi zacnu brzo panikarit :pensive:
10. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
@safryy jj loknou plodovky, my taky škytáme často
10. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
@safryy : verunka je tada hodně akční :slight_smile:
10. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
No já furt nějak čekám,až začnu panikařit,ale sama se divim,jak jsem v klidu.Já si z toho fofru s malým prostě odběhnu odrodit a zase hurá do kolotoče života :grinning:
10. črc 2010 ve 13:18  •  3 děti  • Odpověz
@beru3nek no manža pravil že se až bude mimi zajedem přímo s ním zajet podívat na tu manducu.....vyzkoušet.....takhle to vybírat po netu dyz to clovek nemá na sobe je naprd.....a šátek mlůžu koupit pro začátek dycky......
asi takhle to udelam :slight_smile:
10. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
@petja :já mám pocit, že šátkovala ze začátku, ne? Fakt už teda nevím, je to dlouho :wink:
my neškytáme, což mě udivuje, když tak hezky papáme. No asi tam bumbá decentně a furt :slight_smile:
10. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
@lio Ty máš stejný termín jako Antana,že? Na můj svátek se teda vyloupne miminek.I,když v den TP porodí myslim málokdo...
10. črc 2010 ve 13:19  •  3 děti  • Odpověz
@petja ....no citila jsem ji opravdu brzo...samotnou me to prekvapovalo....to s tou mysi mame i nekde nahrane myslim...certik jeden...ale porad doufam v to, ze jen co bude mit trochu prostoru, ze bude uuuuplne klidne a hodne miminko :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
@petja no já doufám, že až povylezu ven, ze se to spustí, takže porodím dřív jak TP a taky kvůli cukrovce..takže já počítám první max druhý týden v srpnu...zkrátka oslavíme mamči 50tiny, s manžou první výročí, já narozky a mimi může na svět :grinning:DDD
10. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
@lio : já teda zatím nevím, kde u nás Manducy prodávaj, vaky jo, ale Manduca v Hradci, netuším :confounded:
10. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
@safryy az bude mít mín prostoru, bude protahovat ruce a nohy a to je teprv čoro ....se mi vlní bříško ze všechn stran, pak štouchne patička pod žebra....ale já mám asi klidné mimčo, ale cítila jsem ho taky brzy :slight_smile:
10. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
@beru3nek to najdes na netu, u nas v praze tu nekdo daval odkaz, tak tam zajedem a uvidime.....
10. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
@petja ...tak ty na panikareni nemas cas, to je jasne :grinning: A navic uz vis, co te vsechno ceka...ale co my? :grinning:

@lio ...tak to bude cupr na mamcine 50tiny...muj druhy synovecek se narodil taky na mamcine narozky....na Valentyna :slight_smile: Ja bych radeji taky o fous drive nez na termin...aby jsme stihli malou lvici nez pannu....ackoliv mi horoskopy vubec nic nerikaji, takze je to uplne jedno....ja jsem taky lvice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
tak jsem objednala zdravé těhotenství, tak snad mi to zkrátí chvíle a neco nového a uklidnujícího se dozvím :slight_smile:
10. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
@lio ....to mi nerikej, ze muze byt jeste vic natahovaci to decko nez je? My ji prejmenovali na Vrtitko a ted uz na Chobotnici...rozpina se ve vsech smerech a mam dojem ze ma vice nez 4 tlapicky....a v zebrech ji mam co chvilka...hlavne napravo teda....je to neprijemne, ale neboli to zatim :slight_smile:
10. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
@lio Myslim,že určo dozvíš
10. črc 2010 ve 13:29  •  3 děti  • Odpověz
@safryy mamča je v červenci, tobudu skoro končit 36 týden, takže to ještě rodit snad nebudu, ale plánuju menší oslavičku, svatby, narozek.....posezení, tajně doufám, že budu ještě celá, žiju od týdne k týdnu a nikdy by mne nenapadlo, ze dojdu tak daleko, kdyz mi na dia přes 4 týdny říkala, že musím vydržet do 36tt min a objednala me na 35tt tak sem si jen posteskla, ze doufam, ze se jeste uvidime...tak do čtvrtka snad vydržím :slight_smile:jestli nezdechnu horkem
10. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
@lio ....to je super, ze jste to dotahli tak daleko :wink: Ted uz mas prdolku temer dopeceneho...takze je to supr....abys jeste neprenasela :grinning:
10. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.