• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy to určo kvůli cukrovce nebudu, ale sem fakt zvedava zda tím pohybem to rozjedu, nebo zákon schválnosti se nic dít nebude.....
10. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
@lio : já koukala, že ho mají za 414 kč :astonished: to zdravé těhu . To jo, je to už super, 36 tt je o.k. to bude taky bojovníček ten tvůj mimísek, a jakej :slight_smile:
10. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
@suik: asi stejně jako průměrné dítě :grinning: :grinning: :grinning:
@safryy: no dělají ptákoviny už v děloze ..přechlompou se vody a pak škytají :grinning:
10. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
ahojky holky tak tašku mám sbalenou
alisek:malý je nádherný a moc šikovný
za chvilku jedeme na návštěvu k bábi snad to bude naposled co sama a pak už se Šímou
jinak já to mám za 38dní myslím ale doufám že to bude dřív
10. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz
@beru3nek tak já obj za 424 .-)
10. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
jinak u nás se taky pravidelně škytá i vybuluje před chvilkou kopal levou nožkou zároven s pravou rukou je to atlet teda :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
@beru3nek tak víš co, ono to od začátku není o něm, ale o mne to udržet :-P, mozna dybych tak poctive nelezela tak uz je na svete, kdoví....ale myslím ze ten o trablích nemá ani tucha...jen at se hezky peče a nosí..jeste chvili :slight_smile:
10. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz
@antana123 taška mne ještě čeká ale tento víkend ji taky dozabalím.
tak si uzij navstevicku a příště už určo s mrňousem
10. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz
@safryy: hebzidlo :grinning:
@beru3nek: ono to není až tak složité - chce to pár dní cviku :wink:
@lio: přesně - já nahodila manducu, ergo, beko ....a bylko jasno ....ale ono to je i o figuře - třeba mojí drobné kámošce padá a sedí jí jen beko

ségra měla tp přesně na mamčiny narozky ...ale alí se narodila o tři týdny dřív - chtěla asi origoš datum :grinning:
10. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz
@lio co říkáš pěkný datum by bylo 8.8 nebo 10.8????mě by se to líbilo
10. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz
je to fatk, asi to chce vše ozkoušet, jak to bude vyhovovat, každá bude asi spokojená s něčím jiným
se mi potěj už i víčka, to je zas pařák

@antana123 : užijte si to, jo jo příště už vás pojede určo víc :slight_smile:
10. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
@antana123 ...ty furt operujes s tema datama kvuli zranici! :grinning: Vcera sis tu posteskla, ze mate zakazane postelove radovanky...tak od srpna zacnete dovadet a on to Sima beztak dlouho nevydrzi :grinning: Treba Ti to toho 8.8. vyjde :wink:
10. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz
Náš malej někdy škytá i 2x denně :grinning: :grinning: :grinning: Doufám, že si tu plodovku všechnu nevylemtá :grinning:

Holky, vy víte, čím se malej boulí a žduchá, se máte :wink: , já nemám tušení, čím to dělá :unamused:
10. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
tak jsem vyprala i pář mimi věciček, to je tak super maličký všechno :grinning: z toho mám vánoce :wink:
10. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
@rennu já to taky nevím, spíš jen odhaduju :slight_smile:
10. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz
@beru3nek to já taky z toho mám Vánoce :slight_smile: jak je to všechno prťavoučký :slight_smile: :slight_smile: hlavně aby tomu mimískovi ty nejmenší věci byly, když hrozej obříčkem :grinning:
10. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz
holky, teď jsem byla venku nakrmit psa a je tam fakt strašně...závist Vám co jste u vody nebo máte bazén!!!
10. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz
@hanncca ...taky tu mame vedro na chcipnuti....takze to citim stejne...co muze byt lepsiho nez bazenek na zahrade ze? K tomu vonici masicko na grilu a chlazeny napoj...no konec sneni...doprala pracka, jdu to rozvesit...

@rennu ...tak ja teda taky netusim cim co dela...jak jsem psala...je to Chobotnice...citim ji uplne vsude...pravda je, ze vice nad pupkem a v zebrech citim silnejsi zduchance a propinani....tak jen muzu odhadovat, ze to jsou nozicky (nebo aspon tomu verit....)
10. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz
@safryy jo, asi tak, konec snění a zpět do reality...:slight_smile:)
taky mimíska cítím víc nad pupkem, v žebrech, tak to odhaduju na nožičky, ptž je dle UTZ hlavičkou dolu, tak snad nožičky u žeber..
10. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz
@hanncca : :grinning: , nó. Někdo ale psal, že i když máš 4 kila, tak mu je 56, no asi jak která, tak se necháme překvapit. Tu už rozhodně teda nekupuju, jsem objednala před tím UZ 3 bodýčka, sice super že nejsou přes hlavu, ale nevím jestli se do nich vlezem :astonished: . Mě je nejlíp doma ve stínu, dneska jsem ještě nevytáhla paty, jednou mě to teda určo čeká, to venčení :angry:
@safryy : týjo děláš chutě, na všechno od bazénku po žraso :grinning:
10. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
@petja: ani se malému nedivím, že nejí. V tomhle vedru taky moc nemám hlad, hlavně, že pije :slight_smile:

@safryy: no tak super, že už přemýšlíte takhle dopředu - už na Vánoce :slight_smile:. Aspoň i všechny dárečky pak poberete domů :slight_smile:
Jj, když maluju pro Žandu, tak je to motivace a ona se vlastně spoluúčastní :slight_smile:. No, je to krásný, už to usychá, takže jednu stěnu má zelenou, druhou fialovou - takový ala Provence :slight_smile:

@mia0101: jj, na ty stavy úzkosti a tak by určitě byly super homeopatika anebo bachovky, ... holky se tu v tom vyznaj, tak snad se nebudou zlobit, když je doporučím jako poradkyně :slight_smile:

@petja: jé, ty jdeš taky balit tašku, tak to bych ase aspoň měla podívat, co v ní mám mít a začít to nakupovat, co? :slight_smile:

@rennu: to je super, že se to u vás uklidnilo a že se do toho pokojíčku manža pustil. Však je to práce pro chlapa, tak ať se zapojí a ty máš odpočívat :slight_smile:
10. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz
@hanncca ...my na UTZ nebyli a ani nepujdem...tak tomu musim proste verit :slight_smile: Na posledni kontrole mi bylo receno, ze tam spise tak sedi...ale jen mi na to bricho trochu hmatala...tak nevim, jak si tim muze byt tak jista... :confused:
Venku se neco deje...jsou slyset konici a nejake pisne hrane na dudy....vubec o nicem nevim, ze by tu mela byt nejaka akce...no toto...asi vyrazime za tim randalem :grinning: At nejsme furt doma :slight_smile:
10. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
@beru3nek: no ono s těma velikostma to je asi tak, že některé 56 a některé 68 jsou prakticky stejně velké a pak se do toho vejde :wink:
je to jako s dámským ...já mám kalhoty 36 i 42 :sweat_smile:
10. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@hupcza to je taky pravda, každá firma si to prostě čísluje jak se mi zachce...někdy teda mám ten pocit :slight_smile:
@beru3nek doufám, že mimískovi bude všechno oblečení :slight_smile:
@safryy mně dělal UTZ ve 29tt a to byl mimísek hlavou nasměrovanej dolů, tak snad tam zůstane!! máte nějakou slavnost, ne? Koníci..dudy :slight_smile:) tak si to užij!
10. črc 2010 v 15:07  • Odpověz
@hupcza to je taky pravda, každá firma si to prostě čísluje jak se JIM (chybička se vloudila :slight_smile: ) zachce...někdy teda mám ten pocit
10. črc 2010 v 15:08  • Odpověz
@kovalda jpjo, včera s tím pohnul, ted dojel z Phy, montí štokrdle a police do koupelky, pak se prý napapá a půjde si schrupnout a úklid zase večer :slight_smile: já požehlila, vyprala 2 pračky našeho oblečení, uvařila a už tu mám jak v peci, takže fofrník fofrní :grinning:

@safryy no já ani neodhaduju..ted mě boule tlačila skoro na boku a ted vlevo nad pupkem, tak nevím :sweat_smile:

@hanncca tady je taky hic na padnutí....pes tu mě mňafal, můj pryč, tak jsem volala SOS, zda pes ráno dělal bobek nebo ne, abych věděla, zda fakt potřebuje nebo vysírá :sweat_smile: Tak potřeboval...no snažila jsem se jít stínem, ale hnus i tak...a výhledem z kuchyně vidím do zahrad rodinným domků a tam se cachtají v bazénech, provokatéři :angry: :angry:

@hupcza přesně, před těhu jsem taky měla pel mel velikostíí :grinning: :grinning:
10. črc 2010 v 15:12  • Odpověz
@hupcza: bodejť bys nebyla splavená, vždyť to co tys udělala já bych měla na celej den :grinning:

@beru3nek, @suik: jj, u nás taky psí chlupy všude a přímo zázračně. Ihned po úklidu je najdu a taky si říkám, že je to jako bych nic neudělala. Nu což, já vím, že jsem vytírala a snažila se, co to jde :slight_smile:

@beru3nek: však vy jste taky akčňáci s úklidem v tomhle vedru. My už máme vymalováno - dělali jsme jen 1 stěnu a ještě za pomoci manžela - nahoru nedosáhnu. Teď manža natírá okno a já za tím oknem sedím u jeho počítače :slight_smile:. Je to miláček :slight_smile:

@alisek: Honzíček je nádhernej :slight_smile: A je úžasný, jak jste skvěle zmákli porod a super, že dýchá sám, je to zlatíčko :slight_smile:
10. črc 2010 v 15:23  • Odpověz
@rennu já mám psíka venku na dvorku, ale otevírám mu dveře do verandy, leží tu na dlažbě, která jí příjemně chladí. to jo, to je provokace s takovýmhle výhledem. to já naštěstí nemám, ale nikdo není doma, kdo by mě navštívil, všichni mi píšou...jsemu vody, jsem v bazénku...takže taky provokace jako blázen :slight_smile:
10. črc 2010 v 15:25  • Odpověz
@alisek jo jo, musím se přidat..Honzíček je nádhernej, úžasnej, hlavně že je to zatím ok!! to je důležitý. Také mi nepřijde až tak malinký, jak už tu někdo psal, ale fakt je, že ta fotka to zkresluje asi...hodně zdravíčka Vám přeju!!!!!
10. črc 2010 v 15:27  • Odpověz
@kovalda koukám, že všichni manžové dneska něco dělaj..ten můj včera odjel na skautskej tábor a nechal mě doma :frowning2: a přijede asi až zítra a pondělí ráno jede zase do pátku pryč kvůli práci...ach jo...
10. črc 2010 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.