• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
mě děsí hlavně to že to pořád drží, porod to možná ani není, ale bojím se o malou:frowning2:
10. črc 2010 v 16:59  • Odpověz
@rennu jo a s čím si plašila?
10. črc 2010 v 16:59  • Odpověz
@vally. já měla posly v kuse......cítíš pohyby? pokud to po vaně nezmírní tak bych jela, pro jistotu, je hic a nikdy nevíš
10. črc 2010 v 17:00  • Odpověz
@laurinka.22 Já vychvaluji knihu Zdravé těhotenství,přirozený porod,je to souhrn rad a zkušeností porodní asistentky Ingeborg Stadelmann,uznávané PA z Rakouska,velice citlivý průvodce těhu,porodem,šestinedělím spíše alternativním způsobem
10. črc 2010 v 17:00  •  3 děti  • Odpověz
ty pohotovosti nemám moc v lasce u prvního těhu jsem tam uznávám byla asi 3x zbytečně jen z paniky ale 2x tak tak ... no a pokažde se ty sestry na mě divaly jako na vola co tam jako chci když mi neodtekla plod. voda, nemám prav. kontrakce nebo nekrvacím .. tak proto no .. ted sice budu rodit v jiné nemocce ale taky se toho děsím že si tam budu pipadat jak simulant..
10. črc 2010 v 17:01  • Odpověz
@lio já teda ležela poctivě 2týdny v červnu hned zkraje....jen na wc, do sprchy, pro jídlo....po týdnu ležen jsem šla k mudr s nepříjemným tvrdnutím, kt. se horšilo, to byl nález na čípku už lepší....ted jdu v úterý, doma střídám uklízení, vaření atd. s ležením.....no snad se to nezhoršilo :sweat_smile: kdyby jo, lehnu a už se ani nehnu :grinning: :grinning: btw ted mě taky tvrdne, bolí až do zad.....
10. črc 2010 v 17:01  • Odpověz
@lio pohyby poslednich 30minut ne třeba spinká
10. črc 2010 v 17:03  • Odpověz
@vally. klidek, navíc s tvým nálezem bych si jako simulant nepřipadala
10. črc 2010 v 17:03  • Odpověz
@lio se slabým krvácením...ale nic nezjistili...i když prohlídly mě důkladně a byli moc milí :slight_smile:

@vally. lepší jet než si to pak třeba nedej bože vyčtat...nebo tam zavolej, řekni jakou máš diagnozu a co tě trápí a uvidíš, co ti řeknou, ne? :wink:
10. črc 2010 v 17:05  • Odpověz
@rennu mě tedy tvrdne, ted spíš večer víc ale nebolí, spíš už blbě pne a většinou zjistím , jak se mi moc chce čůrat :slight_smile:ale když sem v 31tt mela vysazovat magnezko, a ja blbec vysadila hned dva prasky tak mi tvrdlo slušně, včetně bolestí, tak ted vysazuju postupněa pak je mi jasné, že to příde, ale to je přirozená příprava dělohy na porod, a taky už na to budu mít týdny .-)))
10. črc 2010 v 17:05  • Odpověz
@rennu to vím uplně přesně :slight_smile: se sbalenou taškou nástup...To mi už řekli posledni kontrolu..
10. črc 2010 v 17:06  • Odpověz
@rennu nech ji už at zapluje do vany a uvidí :slight_smile:
10. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
No ale dávej si teď horkou v tom vedru... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2010 v 17:07  •  3 děti  • Odpověz
@vally. přidávám se k holkám, radši tam jet jednou zbytečně. Nebo tam zavoleja uvidíš, co Ti tam řeknou.
10. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
@petja no ale víš že se osvěžíš teplou sprchou, pokud se sprchuješ studenou, tak je ti pak větší horko a dřív..l.takže já zásadně teplou sprchu......a pro zbavení bolesti bych dala klidně i ted horkou vanu
10. črc 2010 v 17:09  • Odpověz
dám vanu a uvidíme ... pak se připojím kdybych nejela..Snad se to zlepší....AAAAAA pohyb :grinning:
10. črc 2010 v 17:10  • Odpověz
@vally. ok, mazej do vanyy :wink:

@lio je ffakt, že beru hořčík 4x1, resp. jsem někde četla, že způspobuje i svalovou ochablost mimouška a já pootřebuju, aby zaplul hlavou dolů ...tak jsem snížila na 2x1 plus ve vitamínu Pregnium je taky....i když mín. Mimčo cítím víc :slight_smile: , ale břicho teda taky :confounded:
10. črc 2010 v 17:11  • Odpověz
kdy tu byly ty manželské bouřky? u nás zatím žádná neproběhla, ale asi jak manža dorazí, tak se neudržím :-\/
Jel na chalupu něco vyříditt a od rána se neozval, mobil nedostupný a to tvrdí, jak je ted furt na příjmu, na chalupě i táta, toho zase bombarduje máma a totéž, ale tomu to aspon vyzvání.....ted sem se dovolala muži se slovy jéé ty žiješ...udiveně se dotázal " proč bych nežil" ....jestli takhle bude na příjmu až budu rodit..... :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
10. črc 2010 v 17:12  • Odpověz
@rennu já mám 3x2 od doby co mi hrozili nemocnicí.....ted už sem na ráno poledne jeden a večer dva...a už vynechávám polední..takže tři za den....pak vynechám jeden z večerního.....a pak nechám večerní
10. črc 2010 v 17:13  • Odpověz
@lio u nás před pár dny...ale kolikrát volám mojemu a po hodině mi to laxně veme...tak první vyslechne seřváka, že kdybych rodila, tak o tom neví :grinning:
10. črc 2010 v 17:14  • Odpověz
@rennu no já ho stresovat nemůžu, už takhle je vyvalenej, jak sem měla ty poslíky...a naivně si myslel, že ho nebudu volat do práce, ale zavolám si sanitku....to jistě, aby mne odvezla do jiné porodky, že prej on to nestihne /pracuje 20min od domova/ sranda docela :slight_smile:)))
takze mu za chvíli začnu mixovat bachovky a snad bude víc v klidu :slight_smile:))
10. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
@vally. držím palce, ať to přejde....

já jsem momentálně na palici....přivezli pračku, výsledek? Nepere! Jsem teda jako čekala, že to půjde líp, dlouho to trvá, dlouho čeká, prášek ze zásobníku si to opět nebere...a nějak se mi zdá, že si nerozumí to kolečko na programy s tím ostatním. :angry:
Jsem strašně naštvaná, když jdu kolem tak se mi chce brečet. Stálo to dost peněz, ani nevím, jestli to bytná uhradí - teda tu část, páč na maily nereaguje. Vůbec nevím jak budu prát.... :cry:
10. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
@suik reklamovat???
10. črc 2010 v 17:17  • Odpověz
@suik Tak nepanikař a volej tomu,kdo pračku opravoval...
10. črc 2010 v 17:19  •  3 děti  • Odpověz
@suik tak to je mi líto stou pračkou, ale určitě se to vyřeší. Držím palce, ať to dobře dopadne.
@lio já mám zatím 3x1 a dr říkal, že můžu zvýšit, kdyby tvrdlo břicho pořád. Zatím to jde, takže nezvyšuju. Ale dneska mi tvrdne nějak víc, tak uvidím, a když tak zvýším na max. 3x2denně. Já se manžovi dřív nemohla dovolat, to měl telefon jen na parádu mi přišlo, ale co jsem těhu, tak má telefon u sebe a když mu volám, tak je na příjmu...naštěstí..zatím......:slight_smile: ale on k porodu stejně nechce, takže si při nejhorším zavolám sanitku.
10. črc 2010 v 17:21  • Odpověz
@vally: já bych neplašila ....dala bych si vanu, pokud by to nepřestávalo, cinkla bych dr
na to je výhoda mít právě tu svou dulu/pa ....přijede, prohlídne a je klídek ....žádné stresy se špitálem, zbytečným ježděním , kolikrát zbytečným šťouráním ...
10. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
@hanncca no u nás ho taky většinou zvedá, dá vědět, když někam dorazí, že dojel a tak....ted zbytečnost asi......doufám, že dorazí tak za dve hodiny, bo to stačím vychladnout.....
Jinak můj taky nemá jasno zda chce, resp. on nechce na druhou dobu porodní a odůvodnění, že nechce vidět jak budu trpět, ale že budu hekat x hodin předtím, to u toho bude.....dyby jako důvod řek že třeba nesnese krev a tak, tak to chápu, ale tohle moc nepobírám, no uvidíme....třeba to bude fofr, že nestihne odejít a nebo si to rozmyslí, je to čistě na něm
10. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
@hupcza no jo dula....nestihla sem se s ní domluvit a navíc má celý červenec dovču, s mým nálezem můžu mít po porodu, než se vrátí z dovči, jinak sem ji chtěla....ale ted budu volat na domácí přípravu k porodu pro partnery a budu doufat, že to sama nějak zvládnu
10. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
@lio můj nechce vidět ty bolesti a to, jak to mimčo vyleze mezi nohama...(se říká, že ty chlapi to můžu ovlivnit i v sex.životě) takže ho nenutim, zase lepší aby tam nebyl,než aby tam byl proti svý vůli...takže jsem s tim smířená. ale třeba překvapí a bude tam ... :slight_smile:
10. črc 2010 v 17:27  • Odpověz
@suik: toé je radost :sweat_smile:

@lio: jen ho nechte ať se bojí :-d ....ne, dělám si prču ....ale chlapi jsou v tomhle někdy natvrdlí - manža měl taky potíž pochopit, že když mi držýí pohotovost dula, měl by i on držet něco podobného
moc dobře ví, že mu nevolám jen tak pro srandu
a chtěla bych vidět klienta, jak se uráží, když vezme na schůzce telefon s tím, že má ženu v termínu porodu ...to by musel být úplný chudák
10. črc 2010 v 17:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.