• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza Ty to musíš mít s PA taky domluveno měsíc dopředu,cca? A ty jí budeš platit?
10. črc 2010 v 17:29  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza jo tím mi taky zpočátku operoval, ze kdyz bude mít schůzku tak s tím nic neudělá, no to sem šla do kolen...navíc bude rodit i šéfova manželka, takže si myslím že pochopení by měl až až , jen ten můj má pocit, že tohle není důležitý nebo tedy já mu říkala, co by muselo být důležitějšího, než že mu doma rodí žena ....no uvidíme
10. črc 2010 v 17:31  • Odpověz
@hanncca?nutit ho tam nemá cenu
můj tam šel zcela a úplně dobrovolně a zacvičilo to s ním fest ...teda ani ne to fyzično jako ta emocionální smršť ....u nich doma totiž je slovo emoce, cit apod. sprosté slovo
no a když příjde prcek na svět, tož to je emoce koncentrovaná

@lio: já znám z prahy lucku kašovou a kláru borůvkovou - psaly jsme spolu projekt na vzdělávání dul a u lucky jsme byla na předporodním kurzu ....jaké jsou u porodu netuším - ale v těhle situacích na 1*
10. črc 2010 v 17:32  • Odpověz
@hupcza a právě s tím voláním , nejsem ten typ, co volá dyž se nudí abych se zeptala jak se má a co ted dělá......takže taky mi přijde jasný, že dyž volám, že asi něco potřebuju .......no jo ..mužské mozky občas nestíhají.-)
10. črc 2010 v 17:32  • Odpověz
@hupcza ježkovy zraky co ty vlastně děláš :slight_smile:)))...no já šla na kurz a tam dula, tak sem ji hned odchytla, to byl březen, pak jsem lehla a řekla si, že to naháněžt nebudu a ted má celý měsíc dovču......takže dám jen ten kurz, tím že ležím, tak si ji pozvu dom.....a uvidím.....ale dyž vidím jak je manža nerozhodnej, tak se bojím abych nelitovala
10. črc 2010 v 17:35  • Odpověz
@lio s emoci to má manža podobně...on je tedy lepší, ale jeho rodiče...žádné emoce....ze svatby ani slovo o tom že by nám to slušelo, bylo to hezký nic....ted v těhu nic o pěknm bříšku, že mi to sluší, nic...ale rozplývaj se jinde, celý poprděný že budou dědek s bábou.....a taky si myslím že to zamává, i semnou ....mě to hrozně dojme
10. črc 2010 v 17:37  • Odpověz
@petja: ono záleží ...já jí volala už v březnu, jelikož mi mamka říkala, že to vypadá na nějaký zářijový přetlak (taky je dula a na září má tři porody, tak prý se musím nějak mezi ně vmáčknout :grinning:) ....takže jsme domluveny už dlouho
je to teda dula, ale i vystudovaná pa, dělá i masáže a aromaterapii

@lio: kapku podceňujou klienty ...zrovna je to může zviklat tím správným směrem v rámci solidarity se skorotátou :grinning:
jako ono je třeba jim občas dávat věci písemně - jako je to tzrošku neosobní, ale někdy se s ním nějak neumím domluvit - když to je napsané, tak oni řeknou aha .....případně, což mě dojímá - no a proč jsi to neřekla rovnou :angry: :grinning:
10. črc 2010 v 17:37  • Odpověz
no volat budem, blbý je, že ani jeden z nás neumí perfektně německy a v telefonu už vůbec a oni anglicky, navíc ta oprava byla bubnu a pumpy a to asi funguje.....teď to teda něco dělá. Ale představovala jsem si to jinak. Tak nevím jak se s nima budem dohadovat. Snad se dovoláme i bytný, je to konekonců její pračka.....
mě tyhle kraviny vždycky na začátku rozsekaj na maděru :angry:

Já teda manžela u porodu chci, má to befelem. Zatím neprotestuje, myslím, že neví do čeho jde :sweat_smile: , ale odtáhl si mě do Německa (ne že bych tu nebyla spokojená, abych mu nekřivdila, ale rodit v němčině nebude žádná prdel), tak ať je se mnou.....jsem mu říkala, že jestli se bojí krve, tak ať tam nekouká, stejně ho budu potřebovat u hlavy. :grinning:
10. črc 2010 v 17:41  • Odpověz
@hupcza kurňa si mě zase nahlodala......kouiám na jejich web
10. črc 2010 v 17:41  • Odpověz
@hupcza kdo podcenuje klienty...ted su nejak mimoň.-)
10. črc 2010 v 17:42  • Odpověz
@lio: no momentálně při md se bavím tím, že jsem si založila neziskovku ...částečně děláme rodinné centru, částečně připravujeme projekty pro jiné subjekty, částečně realizujeme nějaké sami teď třeba pro nadané děti, máme podány žádosti na vzdělávání ženských, další na rozšíření nových forem práce a usnadnění zaměstní žen - sdílené místa, firemní školky, home office ....no a tak :slight_smile:) k tomu nějaká spolupráce na komu nitním plánování s městem ....no ....prostě bych doma nezblbla jen z plín :slight_smile:
dobrý je, že 95= toho se dá dělat i s prckem

tak u nás tchýně na svatbě emoci projevila, když prohlásila, že to, že si mě bere je to nejhorší, co jí kdy udělal :grinning: :grinning: :grinning:
ale když přišla po porodu - neřekla ani jé, ten je hezký, nebo ten se vám poved ..nebo nějakou variaci na toto téma, jak se říká .....ale poučila mě, že málo nosím (já!!!), že málo zavinuju (karpovala jsem od samého začátku) ....no a podobné vejšplechty
10. črc 2010 v 17:43  • Odpověz
@lio: no ti naši chlapi ..to je fuk ..já si taky poslední dny ..nebo už spíš týdne sedím na vedení :grinning:
se omlouvám ....už ti nebudu psát žádné odkazy a tak :grinning:
10. črc 2010 v 17:45  • Odpověz
@hupcza aha o něčem podobném sme uvažovaly se sousedkou na MD ale neměly sme odvahu
10. črc 2010 v 17:45  • Odpověz
@hupcza ne ne ....jen piš.....jen jak reaguješ na zprávy tři předem tak hledm na co je to odpověd :grinning: už chápu
10. črc 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
lio. a o jaké mluvíš knížce? o tom nejštastnějším miminku?
vally. mě bolí v kříži už asi čtyři dny, ale fest, tvrdne mi břicho taky, už mě i píchá jako by vevnitř dole, tak nevím, ale snad to porod ještě není, máme dost času doufám ještě........
ale ted jsem uklízela, prala, atd. a mám toho plné zuby, tak to jdu jen pověsit a lehnout si a nohy nahoru.... :slight_smile:
10. črc 2010 v 17:50  • Odpověz
@hupcza tak takový tchánovce mám taky.....dárky k vánocům už ani nevymýšlím nemá to smysl, všecko maj a nic jim není dost dobrý, navíc už po 11 nevím co bych jim vymýšlela, nikdy sem neviděla projev radosti.....ze svatby šici hotoví, ale oni jako bejvalý hostinští byli dotčeni, protože já nechtěla jejich pomoc a vše sem si zařídila sama a vše se zadařilo a povedlo, dodnes hosté chválí, jen od nich ani FŇ......zítra zrovna přijdou......chci udělat těhu foto s rodiči, to bude zase výraz v obličeji a pak nbudou celí poprdění až jim z toho udělám fotoknihu....je to peklo, moje rodina tak srdečná a emotivní a druhá jak ledovej čumec, co řeknou na mimi v porodce sem tedy zvědavá :grinning:DDD
10. črc 2010 v 17:51  • Odpověz
@laurinka.22 jj na tu ses ptala :slight_smile:
10. črc 2010 v 17:51  • Odpověz
@hupcza já ho tam vždycky chtěla, ale prostě teď vidím, že to fakt nemá cenu ho nutit. a třeba kdyby mě do porodnice vezl, tak tam třeba zůstane...uvidim...i kdyby čekal na chodbě až se mimčo narodí...aby ho pak viděl čerstvý :slight_smile:
10. črc 2010 v 17:52  • Odpověz
@hanncca jako cos psala za důvod = chápu..ale důvod mýho mužskýho nechápu....ale netlačím ho...sám se rozhodne, jen mi vadí, jak se ho každej ptá....to mám pocit, že ho zaráží zpátky že u toho bejt nechce...uvidíme no
10. črc 2010 v 17:54  • Odpověz
@lio moje máma mu taky říká, ať tam jde a mě říká, ať ho přesvědčím. Chápu, že je to tý ženský oporou tam mít manžela a otce svého dítěte, ale jak říkám, budu mít dost starsotí sama se sebou, natož abych se zabývala manželem, kterej je tam z donucení. Tak je to jen a jen na něm. Hlavně aby přišel za mimčem, až se narodí, to musí a pak si může jít slavit :slight_smile:
10. črc 2010 v 18:04  • Odpověz
Ahojky tak jsem zpět etda vy jste toho nakecaly :grinning:
vally:hlavně klid já takové bolesti mám už asi 3den prostě si ty políčky musíme užít co už :wink:
10. črc 2010 v 18:12  • Odpověz
@lio taky se ke konci července chystám dělat skotačiny co mi zakázali :grinning: :grinning:
@safry:no jo ta žranice mi nedá spát teda :grinning: :grinning:
10. črc 2010 v 18:21  • Odpověz
@antana123 bodejť, to už když to příde, bude fuk....se těším..... jaká byla návštěva?
10. črc 2010 v 18:50  • Odpověz
@kovalda : taky jsme zbytek dne nic nedělali :slight_smile: , nás to zmohlo v tom hice. Teď jsem se vrátila z venku, a to je síla je tam pořád jak v peci, děsný. :confounded: . Tak to jste taky šikulkové, to bude mít Žanda super bejvák :grinning: : tak dík za info s manducou, jsem ráda, že má někdo zkušenosti od začátku :slight_smile:
@hanncca : koukám, že jsou všichni chlapi stejný, na blbosti je užije všechny do jednoho. Pokud možno by chtěli dětátko už mluvící, chodící na nočník a co si už hlavně můžou hrát :grinning:
@lio : taky tam teď koukám každý den, a rodí se tam pěkně, taky mají holky načase, přenášet v těch hicech musí být za trest
@vally. :držím palce aby to byly poslíčci, ale já když nebudu vědět, tak prostě do špitálu pojedu, vždy lepší plašit zbytečně.Tak pak dej info
@lio : to je klasika :slight_smile: já když jsem se mu nemohla do práce dovolat, tak mi říká, že tel. u sebe v práci nenosí, že se mu plete, tak jsem řekla ať rychle začne :grinning:
@suik : chudáku tak to ti nezávidím, tak reklamace, to jsou šmejdi, vrátit neopravenou pračku :angry:
jinak ten můj taky není z porodu 2x nadšenej, tak uvidíme jak to nakonec dopadne :grinning:
10. črc 2010 v 19:07  • Odpověz
@beru3nek a ty jdeš do manducy takhle z hecu bez vyzkoušení? zvlášt poté co h. psala že každému sedne něco jiného? já si myslím že s tou vložkou je to pro mimi dobrý a pak nemusíš kupovat další nosítko........no uvidím
10. črc 2010 v 19:12  • Odpověz
Uf, chvíli jsem zas žehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ad chlap u porodu, můj tam být chce...hřeší na to, i že bude mít záminku si pořídit nový objektiv k foťáku :grinning: :grinning:
@laurinka.22 také koukám máš za sebou pracovní den .-)

Jinak na zítra máme v plánu testnout nový fígl na přežití těhle veder :grinning: Plán zní, vstát extrémně brzy, fyzickou aktivitu vyvíjet ráno a večer, když je snesitelně a největší pařák přes den zaspat :grinning: :grinning: :grinning: Můj dnes taky strašil po páté, já vylezla v půl 6 na záchod a s lebeděním, jak je příjemně, jsem se zachrula do pelechu a spala dál :grinning: Tak jsem na nás zvědavá, jak to bude v praxi :grinning:
10. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
@lio ale jo dobrý jsem jí říkala že příště přijedu až se Šimonem
10. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
pořád to drží :frowning2:
10. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
hojte holky, včera večer jsme se rozhodli dnešní den trávit v karlových varech, tak jsme po snídani vyrazili. dala jsem do alba pár fotek z výletu i bříško k příležitosti začátku 8.měsíce. nakecaly jste asi 10 stránek, to budu dočítat do noci!
10. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
@lio : mamka má známou a prodávají prý za nějáký i lepší ceny, tak se chci i domluvit, kdyby náhodou, tak jestli to půjde vrátit, ale je zatím na dovče, takže ani netuším, jestli o manducu jde, ale asi do ní půjdu
10. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.