• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@vally. : tak neváhej a jeď, ani bych tam nevolala rovnou jela
@suzete. teda vy jste akční, tak to byl určo super výlet, obdiv v těch hicech teda
10. črc 2010 v 19:37  • Odpověz
@rennu taky jsem teď chvilku žehlila...ale už mám naštěstí hotovo :slight_smile:
@vally. asi by vážně bylo lepší jet na pohotovost!!! než něco zvorat...
@suzete blázínku..výlet v takovymhle počásku...to bych asi nedala...máte můj obdiv :slight_smile: :slight_smile:
10. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
@suzete hezké fotky z výletu!
10. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
@suzete:hezký fotky :wink:
10. črc 2010 v 19:58  • Odpověz
@vally. tak zajeď jestli to zesiluje nebo chceš mít klid....
10. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
@lio: zkusit se má všechno ....docela to funguje - mám štěstí na lidi :slight_smile:
mi tchýně i nějaké dárky vrátila - se jí prý nelíbí ....prostě chování řeznického psa ...nás učili, že za dárek se má poděkovat ať už si o něm myslíme cokoli ...byl to pro mě i v tomhle věku šok :sweat_smile:

@hanncca: nech tomu volný průběh ....on ti tam musí být oporou a pokud se na to necítí, byl by ti tam opravdu přítěží ...musíš se soustzředit na prcka a místo toho bys ještě řešila manžu ...třeba přesně jak píšeš se rozhodne v hodinu h ....a když ne, tak ti to vynahradí jinak :wink:

@rennu: dobrá zámnika :grinning: :grinning:
10. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
suzete: to je vtipné s tím pupíkem :slight_smile:
10. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
holky v tv zase nic to je teda děs :unamused:
10. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
@hupcza tak já nevím, asi bych zkousla vrácení dárku, než parfém na poličce 9 let, který žlukne, než ho použije......loni jsem ji dala docela luxusní krémy, tak jsem je našla v šuplíku u nás v pokoji a tak jsem se šla zeptat zda je používá a ona hned vyhrkla že jooooooo jen je má v šuplíku že je nemá kam dát..sem se bavila -))) letos bude prcek a žádný vánoce vymýšlet nebudu :grinning:
zkusit se má všechno ale taky člověk potřebuje mít odvahu
10. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
@antana123 v tv už od zač prázdnin nedávaj nic...,.fakt des, dřív jsem aspon večer zabila tv, když přes den ležím.....ted je nuda i večer.....chjo
10. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz
@lio jo jo si říkam že ty večery se dají zabít jen spaním jinak nic jiného mě nenapadá
10. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
@antana123 v tomhle hicu a světle????? to mi fakt nejde, to zabíjím dopo do 11, kdy mám sváču...jinak vstávám v 5, že už sem si neska říkala že vezmu psa a jdem ven.....a večer jdem spát o půlnoci, do dvou hodin čumím a v pět sem vzhůru.....fakt děs
10. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
ty jo červencovky se rozrodily zdatně, docela jim závidím :sunglasses:
10. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
@lio : viď, nestačím koukat :grinning: je to stejně divný, pár dnů nic a dneska to jede jak po másle, asi je fakt den, kdy se narodí mraky dětí a jinej nic
no o tý tv mě nemluvte :frowning2: vyžahla jsem si robby bublle, co tady se tady už 2 měsíce chladilo a hned mi je líp
10. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
@beru3nek šak už měly holky na čase

no navíc ted jede manža odvést mamču dom, tak tu budu sama , pak dorazí a nuda na druhou :slight_smile:))))
hic k padnutí, to se na noc asi nevyvětrá, ja už sem tak protivná že to hezký není a zítra mě čeká návštěva tchánovci na kávičku, doufám, že se dobře vyspím :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
@beru3nek jestě mi začíná pobolívat podbříško, že bych zalezla do pelechu ale do toho hicu se mi nece ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
@hupcza mno, já mám taky někdy chuť dárky vrátit....třeba tátova přítelkyně, furt mi dává hrneček (většinou kýčovitej) a čaj)....už jsem tátovi říkala, jestli jí nechce nějak poradit nebo nasměrovat, když podle něj furt neví co mi má kupovat (co tak asi koupit těhuli, že?, nebo se zeptám), mě to štve, nevidím tam žádnou snahu o to udělat radost, jen naprostej nezájem, tak to ať radši nedostanu nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já si dala sprchu, pustila větrák a je mi líp, předtím mi bylo z toho horka ouvej....

testuju druhou pračku, tentokrát si to měřím, ta první to teda nějak vyprala, ale přišlo mi že to trvá dlouho....předtím to taky nebyla žádná slává, hlavně mě štve, že si to nebere prášek ze zásobníku (na to jsme je upozorňovali) .... no uvidím jak to bude s reklamací.

zejtra se chcem jet koupat, ale už nemáme žádnou hotovost na bus a na vstup, tak jsem zvědavá, jestli to muž nějak zařídí a páč zejtra je neděle a všechno tu je zavřený....no snad bankomat půjde. Ale v neděli tu je vždycky město duchů.

po tom extempore s pračkou je pěkně protivnej, stejně jako já, neumí řešit problémy s chladnou hlavou, to jsme teda páreček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj,

jsme dneska měli trochu hektický den, byli jsme se podívat na bráchovu holčičku (narodila se před necelými 3týdny), pak na pouť a při cestě zpátky jsme se ještě stavěli u našich. Tam to tedy se mnou skoro seklo, musela jsem si umýt ledovou vodou ruce a nohy, mám nízký tlak a navíc to horko mi nepřidávají.
Teď jsem četla, že mají být velká horka až do konce prázdnin. Tak to vidím na to, že dopoledne kolem 8,00 vyrazíme s prckem ven a max. v 10,00 se vrátíme a pak už z bytu čumáčky nevystrčíme, odpoledne mu dám vaničku na balkon, aby se cachtal. Tam je stejně nejspokojenější.

Máte pravdu v TV vůbec nic nedávají, většinu času to mám na hudebních stanicích, jinak fakt nuda. :angry:
10. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
@lio : tak to máš na zítra teda prima program, to ti nezávidím. My jedem taky ke skoro tchánovcům, ale u nás jsou vztahy našt. v poho. :wink: . Tak ať dá pupík brzo pokoj.

@suik : já dávám prášek taky rovnou do bubnu. To se nedivím, to člověka taky dokáže vytočit tyhle věci. :astonished:
10. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
@suik no mi jsme takový oba ale já teda vychladnu do 30sekund vybuchnu jak atomovka a pak je klid no jsme štír takže to je u mě jasný a můj je váha ale někdy je teda na zabití
Dárky strašně ráda dávám, většinou se snažím vysledovat, kdo by co chtěl, většinou si to i píšu :grinning: asi jsem blázen. Ale jinak když dostanu dárek, který se mi nelíbí, poděkuju a víc se v tom nepihňám.
@suik_ alespoň si dá tu práci a koupí ti nový :grinning: :grinning: :grinning:

my dnes jeli koupit bazén ..jako malý takový te n samonosný ..na plavání to není, ale pokud mají být ještě pár týdnů tyhle vedra, asi se sejde :slight_smile:
10. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
@beru3nek no heye si furt stěžujou že jim nezavolám, at dorazí na kávu, tak sem se nasrala a volala a tak jim to trvalo asi 4 víkendy, ted jim to konečně vyšlo, přijedou na dopo na kávičku, ale na ty kecy se ňák netěším, vztahy máme taky v poho, jen oni sou hrozně plánovací a to víš, že proležím těhu rozhodně neplánovali :grinning:DDDD
10. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
@swead jasně proč se v tom pitlat, ale když to vystaví na poličku a má to tam 9 let v origoš neotevřeném balení, tak to je trochu mazec ne ???? :sunglasses: :unamused:
10. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
@hupcza já budu bazén objednávat příští týden. obyč nafukovací výška 76 a průměr kolem 2m, to mi bude na osvěžení stačit a příští rok se v tom budu cákat s prckem :slight_smile:
10. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
@lio jj, to je dost mazec. :sweat_smile: se spíš divím, že to vystavuje.
10. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
@swead . tropy až do konce, to zní děsně. Koukám u nás padnul dneska teplotní rekord, ale kde ne, že :grinning:
@lio : jedním uchem tam druhým ven, a´t si plácaj co chtěj :wink: plánovači, ty jsou nejlepší :astonished:
10. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
@swead nestraš s těma tropama celé léto to bude teda děs rodit v srpnu v těch hicech já stále doufám že budu rodit při bouřce a při ochlazení to by bylo super :grinning:
10. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
my bychom mohli pořídit bazének jedině na balkon :confused: a v něm by byl asi teď furt pes :grinning:
@swead jinak taky hrozně ráda dávám dárky, ale u tchánovců mě to nějak přešlo.....tchánovi jsme dali k 50tinám vprodl víkend v pivních lázních pro dva.....a jako že to tam bylo super nebo se jim líbilo....ne....nabyla sem dojmu, ze to byl zase dárek nanic...
ted jak ležím a od manži sem dostala mini ntb, tak ležím v posteli a dělám fotoknihy. udělala sem oběma rodičům ze svatby, kamarádce z našich spol fotek, mimo jiné svatby kde mi svědčila, a kosmetičce která mě líčila,,...a hrozně se těším na jejich reakce....mamča z toho byla vyřízená a chlubí se kde může, ostatní taky budou mít radost, a tchánovci to zítra sbalí řeknou dík a nazdar :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.