• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
myslím, že župany do porodky nebudem ani potřebovat, hlavně aby byl hezkej podzim, když je takhle horký léto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
@lio ono všude je něco co se dá dělat naštěstí žijeme s jejich dítětem né s nima
10. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
@lio : super nápady, i na pobyt i na fotoknihu :grinning:
10. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
@beru3nek vono to moc nejde, jakmile nezareaguješ, je naplánováno, takhle máme už v prosinci naplánovanou dovču s nima v chorvatsku na léto a tak...tak loni jim to nevyšlo kvůi naší předsvatební dovče a svatbě, letos kvůli mimí ale příští rok mne to prej nemine i s prckem.....nejhorší je, že sem myslela že to jde všecko od tchýně, ale ne ne od tchána...se dozvěděli že čekáme mimi tak tchán hned at si napíšu seznam, že vše koupěj.....asi zapomněli že nejsem sirotek., tak jsem i ráda že sem lehla, mám izolaci a klid telefon jim nezvedám a tatík už poznal, že si prostě plánovat nenechám a bude boj.....po 10ti letech je na čase ne :grinning:
10. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
moji rodiče budou mít 50 příští rok na jaře absolutně nevíme se ségrou co jim koupit snad na něco příjdeme
10. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
@antana123
no blbý je že manža je občas dost mezi kamenama....on se jim postavit neumí, to já si naše zpucuju a je klid, on svým řekne NE a to je jako by jim říkal aáááno ááánooo :grinning: ale co, nechala sem si to líbit tak dlouho tak co si ted stěžuju...ještě že nejsou z prahy a tchýně nemá řidičák.....:grinning:
10. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
@lio u mě to bylo zase tak že tchýně by chtěla malého za syna a byla naprosto šílená ale ted se mi zdá že se sklidnila dala jsem jí jaksi najevo že nejsem její dcera a mám i své rodiče a že Šíma bude můj syn a né její a nějak je prostě klid na vše se mě ted ptá jestli mu může koupit to a jetli to chci tak no uvidíme jak jí to dlouho vydrží :wink:
10. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
@antana123 tak záleží na co sou zatížení ale i dost se dá načerpat na www.denjaksen.cz ....nebo pokud nikam nejezdí tak je poslat na prodl víkend někam do hotýlku ve dvou a tak....
10. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
@lio na ten víkend jsme se ségrou mysleli aby si od nás a bratra odpočinuli je mu 15 tak bychom si ho vzali na povel my a oni by jeli sami no uvidíme
10. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
@beru3nek jo župan sem taky řekla, že mi akorát zabere půl tašky, tak beru jen saténovej lehkej..jinej nemám ale z těch tropů nadšená nejsem.....nejhorší čekání na konec a ještě s tropama za zadkem....a podzim proprší určo :slight_smile:
10. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
@lio : tak to je mazec, my teda taky podnikli za rok pár společných akcí, jako výlet na kolech, lodě a i dovča už proběhla, ale dalo se. I když dovču jsem si taky představovala trošičku jinak :slight_smile:

@antana123 : tak hlavně že už je tchýně v klidu :wink:
10. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
@lio župan neberu kor né v těch hicech navíc je mi furt horko takže jedu jen tak přinejhorším si půjčím erár
10. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
nestrašte s vedrama!

Já tu mám zrovna klimošku a je to super.....zas se ale bojím účtu za elektřinu, tak s ní musím šetřit.

10. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
@beru3nek jo jo taky jsem ráda jen jsem zvědavá jak jí to dlouho vydrží
@antana123 jako pokud takhle sami nejezdí, tak si fakt dáchnout, já naše poslala na jaře do krkonoš hotel lesana,zaplatila jim vstup do relax centra a pohoda...akorát nechytli počasí, to bylo jak v dubnu ještě sněžilo na horách....ale užili si to....
nebo i ty pivní lázně, pokud sou pivaři.....hotýlek, pár procedůr, dobré jídlo, ....myslím že něco určo vyberete
@lio jo ty pivní lázně zní fakt dobře
10. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
já mám tchýni daleko a nemluvíme s nima. Je to fakt lepší!
10. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@lio : dneska jsem ho vyprala, mám takovej lehoučkej, jen se mi teda už přes pupek pěkně otvírá :astonished: . No to by byl pech, kdyby v září začali rovnu plískanice, snad ne. Kéž by se počasí na podzim umoudřilo a bylo krásný babí léto.
10. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
@lio naši jezdí jen v létě na dovolenou jinak teda nic tak by jim to určo bodlo i na jaře :wink:
10. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
@beru3nek já jsem taky pro babí léto abych si užila procházek s kočárkem
10. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
@antana123 : viď, to by se líbilo i mě pivařce :grinning:
@beru3nek jj pamatuju si, chodili sme s manžou měsíc a už bylo naplánováno v létě chorvatsko..no proč ne, netušila sem do čeho jdu, že jo......tak krom toho vyptávání, co furt děláme přes poledne na pokoji a proč nejdem večer na vínečko, to bylo fajn :sunglasses: Další jsme se vyhýbali, občas uletěli k moři sami (oni zásadně nelítaj) a naposled jsem řekla, že pjedem, ale jedině společně s našima...takže se rodičovstvo zabavilo, my vzali psa a fungovali jsme sami, ale ted se rodiče trochu "nepohodli" spíš tatíkové, takže to už nehrozí taková dovča a tak nejspíš jeslti příští rok pojedem tak vezmem kámošku a pojedem do privatu sami bez nich..doufám :grinning: průšvih je, že manžovi to neva....mě va, že to mám předem naplánovaný, že to není že chci já.....jinak s nima prob nemám a nemám prob s nimi strávit čas....
@beru3nek jo jo já jsem taky pivařka takže na procházku a šup na chvilku s kočárkem na zahrádku na jedno točený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
no tak se pomodleme za krásné babí léto, ony tyhle tropy nejsou žádný terno ani pro ty prcky.....ale lepší jak plískanice no, uvidíme co si počasí připravilo na nás
10. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
@lio : tývado, to je fofr po měsíci známosti už takhle naplánováno. :astonished: . to je ještě času, kdo ví co bude za rok. Já se taky teda těším na př. léto, že něco podnikem, zatím netuším co. Hlavně ne být doma.
10. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
@antana123 : úplně se vidím, má spotřeba birelů je teda šílená :slight_smile: takže už vím od čeho má malej vypapané bříško, teda vybumbané :grinning:
10. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
10. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
@lio jo jo díky :wink:
10. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
@beru3nek mám v autě stínítko Birrel - pivo pro řidiče.....tak si na tebe ted vzdycky vzpomenu :grinning: az tedy zase osedlám auto, už se moc těším
10. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
já taky piju ted birella ale pérkrát jsem měla malé pivko
10. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.