• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek no navíc já bych ráda vzala i psisko a nějaký privátek, než čančaný hotel, prostě představa o dovče se liší no ....a posedávání po kavárnách a kávička ráno, dopo, odpo večer mě denně nebere...nevím proč to nechápou :slight_smile:
10. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
@swead: taky to tak mám ....nekupuju takové ty univerzální dárky, ale "na míru" ..většinou jsou lidi naprosto nadšení ....ale jasně, že mi to dělá radost ...ale od ní jsem spontánní nadšení mečekala ....ale vratka mě překvapila :sweat_smile:
a přesně jakp lio - u tchýně mě to už přešlo - ryze formálně
vůbec vánocům u manžovy rodiny říkám výměna šamponů a salámů :grinning: ....děs běs ....kolikrát se ani nesejdou a nechají si to u někoho ...no šílenost - pro naši družnou famílii úplně jiný svět

@hanncca: přesně :slight_smile:
10. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
@lio : kochám, jen ta cena kdyby byla menší :wink:

@antana123 : já teď kupuju za 4.90 z alberta bertold nebo tak něják, super cena. No sice Plzeň to není, ale v těch hicech je to lepší než limča. I když sladký pití mě nikdy nebralo a te´d mi docela šmakuje
10. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
@beru3nek já beru Radegasta birella a u nás ho mají i čepovaného čili super
10. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
@lio: taky jsem zvědavá, jestli veme sebou bafouše někdy k moři. Zas u nás hlídat toho rapla našeho milovanýho a dítě, to by byla asi síla :grinning: .
10. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
@antana123: jo jo, to mi mluvíš z duše, máme nejbližší hospodu odsud, kde ho mají. Jinak je po celým HK minimálně, musím jim asi v práci domluvit :slight_smile: to pivo mě totiž ke všemu živí :grinning:
10. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
@hupcza výměna šamponu a salámů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hezký, smutný :slight_smile:
když oni nám dávají luxusní a drahé dárky, musí ukázat ze na to maj, jakoby za ta léta nepoznali, že mě si nekoupěj....sem každý rok dostávala k narozkám zlato...nsoila sem žluté, tak sem dostávala bílé....ted nosím bílé, dostávám žluté :grinning: a pozor, narozky mne teprv čekaj ale když měl v březnu manža 30tiny, dostal šperk....giga prsten po dědovi asi...prezentovali to jako nový prsten, když nosí ten snubní tak může i tento a já aby mi to nebylo líto sem dostala ošoupaný prsten po babičce, doted ho na té její ruce vidím.....kdyby řekli ,že je to rodinný šperk, člověk to přijme jinak, ale takhle jsem z toh ov šoku ještě ted :grinning: sem se vymluvila že jak sem těhu natékají mi prsty a nosit ho zatím nebudu, mazec fakt mazec :grinning:
10. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
@beru3nek: no vzhledem k tomu, že jsem ho neužila ani v březnu, tak to nevidím ani tentokrátr :grinning:

no tak dovolenou s tchýni bych nedala - nejsem sebevrah
stačí mí s ní jít do restaurace - když se pohoršovala nad tehdy 10měsíčním ondrou, že u jedení rohlíku drobí, měla jsem co dělat, abych ji nenakopala do pr* :sweat_smile:
ona má jednu výhodu na to jak je příšerná - nehrozí, že by sama přijela na návštěvu, takže se jí dá poměrně úspěšně vyhýbat :grinning:
10. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz
@beru3nek živý?a co děláš jestli to není tajný???
10. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz
ad pivo - já piju nealko bernarda jantara ...moooc dobré ...když už si nemůžu dát tu půlzničku no
10. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
@beru3nek heye zase je to pro dva, polopenze, ubytko, procedury.....k padesátinám.......ale určo se dá sehnat někde hotel a pivní lázně jako proceduru maj taky, neska je hafo možností
10. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
@lio: tak já dostala jen to použité struhadlo, případně kalhotky velikosti 42 nebo 44 (už si nepamatuju), každopádně mám 38
ondra dostal na vánoce jeté plyšáky ....no děs běs
a piští, jaký ona je chudááááák ....no nevím, ale kdyby mu koupila knížku, tak snad ty dvě stovky ušetří ne
10. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
@hupcza : koukám, jediné pozitivum u tvé tchyně :grinning: že sama nepřjede

@antana123 : v plzeňským prazdroji :grinning:
10. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
@hupcza no já s nima mám vztah v poho, dokud nezačnou plánovat a organizovat
ale až bude prcek na světe asi bude bojů víííc :slight_smile:)
10. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
@lio : to určitě, možností je mraky. Kámošky se taky nedávno nechávaly rozmazlovat v lázních a to musela být bomba, čoko masáž a já nevím co všechno. jéje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
@beru3nek tý jo a co tam děláš???degustátora??? :grinning: :grinning: :grinning:

@hupcza ta tvoje tchýně je teda maximálně šílená to se nedá ani popsat
10. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
@hupcza ted sem se tu zařechtala na celý kolo
sem si vzpomněla, dyž píšeš o kalhotkách ......,mě taky měla mánii kupovat oblečení, má i dnes, naposled košile 46 prej do porodnice, ze se do toho vejdu...no vejdu....asi 8x, holt nepočítala že nebudu mít 30kg nahoře...a zpočátku mě obdarovávala podprsenkama........chápete to :slight_smile:))))) velikostně tak, že sem do košíku nenarvala ani půl prsa.....takže asi 3x sem to přijala a poslala dál méně vnadným kámoškám a počtvrté , když už sem to neměla komu dát, jak malé to bylo sem ji to přinesla zpět, že sorry ale tuhle velikost už prostě nedám :grinning:DD tak chvíli klid a pak začla s kalhotkama typu tanga a kratásky,což sem v té době nenosila...a různé krajky červené černé a tak....absolutně ale nemá ve voku mou velikost
10. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
teda holky to je mazec snad mě tohle nepotká
10. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
jééé Krainová konečně potvrdila své těhotenství :slight_smile: 5.mes, čekala na testy z plodovky než to potvrdí
10. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
@lio jo jo někde jsem to četla kolik má roků???
@beru3nek:dpufám že jsem tě neurazila s tím degustátorem
10. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
@antana123 : to by bylo vůbec super :slight_smile: administrativa :grinning:

@lio: taky dobrý kupovat nesedící prádlo, to bych si nelajskla koupit ani podprdu na sebe :slight_smile: jo nedávno s rennu,a leží mi do teď ve skříni :grinning: .
10. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
@antana123 sranda musíbejt ne :grinning:

ted dorazil manža s otázkou jak bylo celý den.......tak asi půjdu spát :grinning: vypnul mi tu radio a zapne tv a bude dělat, jak se děsně kouká na tv v níž dávaj víte co :grinning:, hic venku pořád stejný...co děláte vy????
10. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz
holky mě je takový horko to je děs kdyby nebylo venku tolik komárů tak spím tam
@lio : vůbec nevím, že je těhu :slight_smile: taky má holka načase myslím :slight_smile:

@antana123 : to víš že ne :grinning:
@antana123 ted sem přesně jukla na balkon na lehátko, kde jsem ležela půl hodky od osmi do půl devátý ráno, a říkala sem si, že bych mohla spát tam....vůbec nevím jak neska usnu
10. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
já sedím u pc a můj hledí na fotbal a strašný horko navíc si větřák natočil na sebe a já se tady potím :angry:
10. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
@lio tak to má fakt na čase teda
10. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
absolutně nevím jak budu dneska spát
10. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
no na Nově dávaj film o té dceři prezidenta, jak chtěla volnost bez bodyguardů a tak, viděli sme to dvakrát, tak proč na to čučet potřetí a dělat že nevíš, co přijde v dalším záběru...ted tam skákala bungee ve dvou a manža jestli bych s ním nešla na bungee (mám takovýho adrenalinovýho magora )
10. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.