• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
:slight_smile: ahoj holky, připojuji se do debaty, já jsem dočetla posledních 5 stránek, dál nezvládám, protože by to bylo na moc moc dlouho, tak budu aktuální jen těch 5 stránek. Já začala prát dnes- bílé, pak modré, vyžehlila a ještě mě čekají asi 3 pračky....mám toho nějak moc si myslím, zbytečně, ale dostala jsem hodně od kamarádek, tak budu mít plnou skříň jen pro prcka.
Jinak do porodnice jsem si koupila také 56 - je to jistota, než 50- do toho by se asi větší mimi nevešlo, 56 bude maximálně velká....
Už se nám to blíží, chci si to nachystat tento a další týden, ať mě něco nepřekvapí jak kamarádku v 34 týdnu a neměla vůbec nic...ty horka dají za své.
Manžela u porodu chci, ale jen na dobu než začně samotný porod - to vím, že by nezvládl, tak jen pomocník, potom může jít počkat ven- a pak dojde na mimi.... nechávám to na něm, třeba překvapí a zůstane, ale moc tomu nevěřím, je z takových věcí dost vedle a nechci ho nějak trápit a chtít po něm, aby tam byl (no chtěla bych) ale nechávám to na něm- třeba překvapí
Zdravím všechny...papa
10. črc 2010 ve 23:56  • Odpověz
autor
ant. aspoň bys byla v praze daleko od tchýně :D
kov. no tabulka moc pěkná. ale nebudeš ji pak doplnovat až bude diskuse neveřejná? nebo se nakonec nebude zamykat ani po porodech?
10. črc 2010 ve 23:58  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: Jéééééééééééééééééé, tak už máme Honzíčka, vítám ho na světě.. :slight_smile:
10. črc 2010 ve 23:58  • Odpověz
@kovalda super tabulka :slight_smile:)

jinak já si do porodky pak pro mimčo vezmu soupravičku 50 a 50/56-ta je opravdu trošku větší. a bodyčka taky 2, jedno trošku větší. aby mi to pak manža nepřivezl a mimču to nebylo malý....tu soupravičku navíc už uvezeme.
11. črc 2010 v 00:08  • Odpověz
se mi poslední dobou nějak přehodilo spaní..nemůžu usnout a druhej den vstávám ale aspoň taky dlouho, klidně až kolem oběda...takže teď si zkusim jít lehnout. Tak asi dobrou:slight_smile:
11. črc 2010 v 01:03  • Odpověz
:slight_smile: Jo, taky ponocuju... My se dneska byli dívat v porodnici, tak jsem plná dojmů... :dizzy_face:
11. črc 2010 v 01:40  • Odpověz
Ahoj holky, už to s těma komárama nejde vydržet :angry: POužíváte něco do zásuvky proti těm mrchám? Ložnici máme v podkroví a ačkoliv je střecha důkaldně odizolovaná, tak se tam prostě bez otevřeného okna nedá být.
11. črc 2010 v 05:35  • Odpověz
@lendaw My dáváme do zásuvky tak na 30min Raid,pak máme ale okna zavřená,taky sme v podkroví a teď v těch vedrech prostě spím nahá.Máme tam tak 26stupňů,no náročný.
Ono to celkově bude dnes asi náročný,tady se nehne lístek a ve stínu přes 20 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vy ste včera teda podebatily ještě :grinning:
Mě se tabulka taky líbí MOC!A doufám, že nemáte v úmyslu diskuzi zamykat ani po porodu teda.Nebo to bylo hlasování jen do porodu? :confused:
Velikosti 50 sem teda nikdy nekupovla,to je pro nedonošeňátka přeci jenom,ne? No od Ali Honzík má tu nejmenší plínu až po prsa,tak ten než obleče 56...
11. črc 2010 v 07:24  •  3 děti  • Odpověz
přeju dobré ránko
11. črc 2010 v 08:57  • Odpověz
@kovaldo:super tabulečka :wink:
@laurinka.22 mě se v tescu taky líbí věci a moc jen mě štve to číslování mám z tama spoustu věcí on to člověk nějak nakombinuje
11. črc 2010 v 09:00  • Odpověz
jonak s těma komárama je to fakt hnus máme jich tady milion kor tam kde to bylo dlouho zatopené sice je tady vydymovali a nic je jich milion a nejde se toho zbavit
11. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
hezké ránko,
teda než jsem vás dočetla :sweat_smile: Můj plán na ranní vstávání krachnul :unamused: v noci jsem toho moc nenaspala, břicho tvrdlo o sto šest a bolelo, záda mám jak přeražená a o kyčlích nemluvím :confused: Takže já se vykulila v 8, můj nevím v kolik, ale skříně jsou vyklizené a jel do Hornbachu. Tak nevím, zda budu dnes něco dělat....chjo, jestli radši nedám veget...
11. črc 2010 v 09:04  • Odpověz
@rennu ahojky já se vykulila před chvilku s postýlky ale jinak nic moc pořád jsem se budila na wc a ted mě zase bolí břicho trošku tak sna dto brzo přejde
11. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
dneska nebudu teda dělat absolutně nic
11. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
dneska přesně za týden začínám 9měsíc nádhera jak to utíká :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
@antana123 no já nevím, práce tu je stále nad hlavu....ale počkám na mojeho a domluvme plán..ale nechci to přehnat, v úterý KO.....když ani v té telce nic není :frowning2:
11. črc 2010 v 09:10  • Odpověz
@rennu jo jen odpočívej já jdu taky v úterý na kontrolu budu na tebe myslet :wink:
11. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
@rennu a tv tu jsem uplně vzdala tam nejde od začátku prázdnin absolutně nic už zrovna zapínám notas
11. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
Dobré ráno,
já jsem nějaká zlámaná, taky se mi blbě spí v těch vedrech...ale asi nejhorší je ráno - nějak nemůžu odhadnout nejlepší dobu pro vstávání :wink: Brzo, dokud je ještě chládek se nedokážu vykopat....tak ještě polehávám, občas zaberu.....no a z krásných 14 stupňů co bylo v 6 hodin už je 26 :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude zas náročnej den :slight_smile:
Já to vidím zas na další pračku miminkovskýho a k žehlení asi jen tak nedojde :wink:

Kov: moc hezká tabulka! Koukám podle tabulek s termínama, že tady se rozhodlo rodit podle abecedy :grinning:
11. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dočítat 15 stránek nebudu ani níhodou :sweat_smile: Stalo se tu něco nového?
my už jsme zpátky doma a jsem za to hrozně ráda, protože být v paneláku v těhle vedrech je za trest, zlatej náš domeček :slight_smile:
Jen jsem koukala že se tu bavíte o tescu... já tam byla v pátek s tím že bych vybrala něco malýmu na cestu z porodnice a vůbec nic tam na chlapečky neměli :frowning2: neutrální tam měli asi dvě soupravy, ale ty se mi moc nelíbily... a ve finále neměli ani meloun tak jsem byla docela nasraná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
Včera jsme si přivezli od ségry postýlku, přebalovák, chůvičky, monitor dechu, fusak, autosedačku, hračky...no prostě všechno, co už má nepotřebný a odložený na půdě :grinning: Tak se moc těším, až to všechno dotáhnem z garáže a bude to mít svý místo...
11. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
@daja.had to by byl mazec kdyby to jelo dle abecedy :grinning: :grinning:
jinak venku je zase vedro že děs dneska to vidím na celý den v bazénu
11. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
@gazel jo je pravda že v tescu na holčičky mají nádherný věci ale na kluky tam nemají nic teda jen sem tam jsem měla na něco štěstí :wink:
@daja.had zařizujete pokojíčekmalé?tohle jsou super práce takové chystačky na mimi to mě taky baví :slight_smile:
11. črc 2010 v 09:25  • Odpověz
@gazel nevím jak dlouho si tady nebyla ??,jediná novinka je že Alisek porodila
11. črc 2010 v 09:26  • Odpověz
@antana123 no to závidím! :wink: Já mám docela poslední dobou problémy s výtokem a svěděním, tak si žádný bazén nelajznu...včera jsem vlezla prvně do bazénu u našich - jen tak po stehna jsem se tam brouzdala, i to bylo teda moc příjemný na 5 minutový ochlazení :slight_smile: :grinning:
Jsem ráda, že jdu zítra k doktoroj, snad mi na to něco napíše.....copak výtokem, tím trpí snad celý těhotenství a na to mi řekl, že je to normální, ale teď to svědění - to je dost nepříjemný, tak snad nad tím taky nemávne rukou :confused:
11. črc 2010 v 09:31  • Odpověz
@daja.had já má výtok taky celé těhu a čím dýl jsem těhotná tím je ho víc kor ted se mi zdá že ho mám hodně no snad to už nějak do srpna doklepu
11. črc 2010 v 09:33  • Odpověz
@antana123 no pokojíček ještě nevymýšlíme, zatím budem všichni v ložnici :wink: ...tu děláme novou, takže je to takový zařizování všeho do kupy :wink: První věc, co v tý nový místnosti zatím máme, tak je komoda, k tomu dokoupíme postele a velkou skříň až mi přijdou penízky...postýlka a přebalovák holt ladit s ostatním nábytkem nebude - ale co, když je možnost to mít půjčený, tak si nebudu přeci ještě vymýšlet :grinning: :wink:
11. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak další den vedro, akorát snídáme, jsme si pěkně pospali a jdu vyprat další várku mimi věciček, výhoda tohoto počasí, že je to na tom sluníčku za hodinku suché :slight_smile:
rennu. tak nic nedělej a odpočívej :slight_smile: já mám taky dneska v plánu spíš klídek......výjimečně se nejedeme koupat, protože jdeme odpo na oslavu, tak budem doma..... musím upéct nějakou buchtu, at máme zase na snídaně, dneska máme vajíčka :slight_smile:
11. črc 2010 v 09:44  • Odpověz
ahojky, tak než dovalí tchánovci na kávičku....večer mne pěkně bolel břuch, tak jsem se to snažila hned zaspat, okna dokořán, pohodička, než to manža všude zabednil, asi má strach, aby neofouk :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: takže jsem v půl 3 vstala a cestou z wc všude otevřela, krásně to luftovalo. my bydlíme v bytě, v podkroví, máme sítě v oknech, krom střešních oken, čehož lituju, bo těma se větrá v noci nejlépe ale komářiska si najdou cestu, i dyž je zhasnuto, takže větrám ostatními okny a balkonem, kde máme sítě a pohodička, té investice vůbec nelituju. |Jinak hic už je k padnutí, jsme to tu všecko zabednila, zatáhla, pustila v chodbě větrák, bo mi nedělá ok, když funí v místnosti, kde jsem a udělala jsem si ledový čaj s mátou tak popíjím. Taky jsme udělali fotečku, manža hotovej, jak za týden bříško vylítlo, tak mu říkám at si zvyká, že začnem 9 mes (vid |Antano :slight_smile: ) a bříško poroste.....tak se budu nešní den nějak přežít, ráno i v noci mne při otáčení bolel břuch, takže odpočinek mne taky nemine, asi je to tím horkem, takže neska max sprcha a lehnout
11. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
jé začínám mít hlad měla bych jít taky posnídat
11. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.