• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 naposledy v pátek odpoledne :slight_smile: tak už máme první zářijový miminko :dizzy_face: to je krásný
11. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
@lio jo jo máme to hezky spolu na den :slight_smile:
11. črc 2010 v 09:48  • Odpověz
@daja.had závidím těch 14stupnů ráno, nám to v šest ukazovalo na balkoně 22 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v ložnici 28 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@antana123 bazéééééééén, závidíííím :sunglasses:
11. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
jinak co se oblečků týká, vše mám vypráno, ale proti vám mám oblečení jen pro to nejmenší mimi, bo jak nevíme, co to bude, chtěla jsem jen oblečení do začátku, at nemám pak vše bílé, béžové, zkrátka neutrální, takže budou mít babičky prééé až se to narodí, takže mám jen pro mimi do |3 mes, plus pár drobností, které jsem dostala od kolegyně na zimu a tak, jinak samé miniaturky .-))))
11. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
@antana123 a skoro na den kontrolu, já jdu ve středu :sunglasses:
11. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
@lio no vidíš jak se nám to hezky sešlo už chodíš na monitory???já jdu ted podruhé minule malý řádil
11. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
@rennu přijed za mnou na koupačku klidně :grinning:
11. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
@antana123 nechodím jdu naposled ke své gyn, pak má 14 dní dovču, tak už se objednám do porodky.
11. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: teda vy jste toho nakecaly za ten den :confused: :grinning:

@alisek, mooooc gratuluju k Honzíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: je krásný, ať vám dělá jen samou radost :slight_smile: :slight_smile:

my byli docela akční včera, ráno jsme vytepovali koberce, pak jsme na oběd jeli k našim, mamka slavila narozky, tak popřát, a když se Tomáš vychrápal, tak jsme šli na pouť :slight_smile: byl sice hic jak blázen, ale dalo se to, nakonec jsme odtamtud odcházeli až v šest :grinning: Tomáš se svezl s taťkou v autodromu a já s ním vlezla do vláčku :slight_smile: :slight_smile: pak po cestě koupit meloun a dom :slight_smile:

koukala jsem že má být furt hezky, tak příští víkend umeju okna a vyperu záclony a pak ten další se pomalu vrhnu na tu výbavičku :slight_smile:

jen jsem zahlídla, že jste probírali "muž u porodu"...při Tomášovi bych ho tam i brala, tak ten můj mi řekl jediné, že "co by tam dělal" :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
@lio aha já budu až do porodu chodit ke svému do porodnice až rodit :wink:
11. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
@antana123 to máš dobrý, se těch dr v porodce bojím :slight_smile:)) mám už 13 let tu svou, tak to asi budu hůř snášet, ale co bych pro mimi neudělala
11. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
@lio jasné ale aspon si tam domluvíš tu vyvolávačku má to své výhody :wink:
11. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
@antana123 v porodce? ja neci vyvolávačku, důvěřuju zvýšenému pohybu, nestraš :slight_smile:
11. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
@lio no ale kdyby to náhodou nešlo se ted prý miminkám nechce v těch hicech já jsem na sebe zvědavá abych tady nestrašila ještě ve 42tt
11. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
@antana123 vím jak to myslíš, já uvidím ve čtvrtka na dia se zkusím zeptat jak to vidí a uvidíme....v tom mám proti tobě výhodu, já tu určo dýl jak 40+0 srašit nebudu
11. črc 2010 v 10:08  • Odpověz
už tu máme návštěvu tak zatím pa a přežijte to hic :wink:
11. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
@lio jo to ti závidím :wink:
11. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
dobré dopoledne :wink:
já teda zatím spím našt. docela v pohodě, jen párkrát wc a převalování, když mám pocit, že malýmu ležím na hlavě :angry:. v 6 ráno mě teda opět vzbudil blindící pes, tak s ním budem muset dneska asi na veterinu :confounded:. Ráno v 9 jsem se těšila, jak se projidem a prd, takovej hic, jsem teda čuměla. Dneska jdem k našim na obídek, tak jsem ráda, že nemusím vařit. Jinak pro mě je neděle od slova nedělat, takže dneska nešáhnu na nic :grinning:
@laurinka.22 : tak o tom jsem ještě nepřemýšlela, asi podle počáska něco nachystám, žádnou vyloženě soupravu z porodky teda nemám :slight_smile:
@kovalda : taky začínám přemýšlet o těch otiskách, není lepší dárek než nožička či ručička pravnoučátka, co :grinning:
@suik : jé mńam, tak ten taky miluju. No já tomu přes den taky moc nedám a k večeru mě to začne chytat. Včera po popocornu jsem si dala tvaroháčka a zapila to pivem. To jsou ty těhu chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@antana123 : fíha, to máš už opravdu za pár :slight_smile:
@daja.had : tak super, to vám toho už moc nechybí :slight_smile: . Podle abecedy ne :grinning: my máme ještě času. Jen ta Antana, tam by to sedělo :grinning:
@lio : přežij návštěvu :grinning:
11. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
čauky
@laurinka.22: spoupravičku do porodky nemám - však mám spoustu hezkého oblečení, něco nakombinuju

ad krev - taky jsem u porodu nezaznamenala žádné potoky krve ...navíc jsem rodila ve svislé poloze a to by musel vlézt na kolenou pode mě, aby tam tu trochu viděl
třeba u tlačení jsem si trošku ucrpla - jako pokud to někomu vadí, tak ať si trhne nohou :sweat_smile:

@kovalda: tý jo to mě ani nenapadlo, že vlastně vrací a přitom je sama nejžhavější kandidátka
11. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
ad tesco - mi se tam taky líbí ...ale pro větší 80-86 jsou na prd ....hned je vše prodřené, kolena šíslé
pro mrňouska jsem byla spokojená, ale teď už to je děs běs

@ojo: onka jsem prozřetelně umyla v menších vedrech :slight_smile:
manža je vtipálek, co by tam dělal :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
@lendaw já používám ten přístroj na ty "destičky" do zásuvky raid myslim, prý to vypouští strašně málo škodlivejch látek. večer když už není hic otevřu okna a šoupnu to do zásuvky tak na hodinu. sice jsem stejně pokousaná, protože všech komárů se asi nikdy nezbavim, ale rozhodně je to lepší než nic...
@daja.had taky se těšim, až věcičky budou mít svoje místo. čekám, až mi kámoš vyrobí komodu, snad už příští týden a postýlku musím jen přivézt od tety...tak se na to těšim, až tam budu dávat ty malinkatý věcičky :slight_smile:
@antana123 ty jo, to to letí, za chvilku 9.měs. :slight_smile: bazén závidim :slight_smile:
11. črc 2010 v 10:30  • Odpověz
@lio ahoj, uživj si návštěvu :slight_smile:
@beru3nek já soupravky mám, naštěstí já jsem skoro všechno dostala od známé...jedna má sekáč, druhá má rok a půl velký dítko, takže se toho hezky zbavila a nejen hadrů, taky vaničky,postýlky,sedačky a tak...takže jsem občas koupila jen hadřík, co se mi líbil a kočárek...
11. črc 2010 v 10:35  • Odpověz
@hanncca : tak to je paráda, to bodne. Já měla mít taky postýlku po známejch asi 20 letou, což by mi neva. Viděla jsem ale v jakým je stavu a bude volná nejdřív od září, takže ji budeme mít u skoro tchýně :wink: . Přebalovák jsem měla taky slíbenej, ale ten by se nám nevešel nikam, jaká to byla kráva :slight_smile:
u nás našt. komáři nejsou, to jsem fakt ráda :wink:
11. črc 2010 v 10:38  • Odpověz
@beru3nek jj, hodně to bodne, snažíme se šetřit, kde se dá a nevyužít takové příležitosti by byl fakt hřích. přebalovák nemám, ale mám takovej starší stůl, na kterej hodim deku a poslouží krásně jako přebalovák a odkladový místo v ložnice, snad to tam nějak nasoukam všechno :slight_smile: :slight_smile: to bude taky zajímavý :slight_smile:
11. črc 2010 v 10:41  • Odpověz
@beru3nek postýlce i po 20ti letech nic nebude, max.koupit asi nová matrace, taky máme ještě jednu záložní po mě a ségře, když sme byly malý :slight_smile:
11. črc 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
hupcza. míšo ,taky to tak vidím, že to spíš nakombinuju.....mám tady nějaký věci od kámošky, tam jsou i soupravy do porodky, asi dvě.....tak mám kdyžtak v rezervě :slight_smile:
s tím tescem - to je dobré vědět......a kde teď malýmu nejradši nakupuješ?
11. črc 2010 v 10:43  • Odpověz
@hanncca : to víš že jo, každá kačka dobrá, teď obzvlášť. Jsem taky ráda, že budeme mít tu postýlku a nebude se muset nějáká druhá kupovat :wink: Pak máme doma ještě košík v ložnici, ten je ještě po nás. :grinning: Jen teda si myslím, že nebude moc na dlouho, že z toho malej brzo vyroste. Pořád přemýšlím ještě o lehátku, ale zas nevím, co na to pejsek, aby nebyla každou chvíli u něj nasáčkovaná :grinning:
11. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
@hupcza naštěstí nám jde do oken slunce až od 15h, takže za dopoledne to umeju, než bude takový hic :slight_smile: jo vtipálek...když jsem mu řekla, že pomáhat, tak prý "a jak "??? :sweat_smile: no škoda debaty :grinning: :grinning:

my dali do jednoho okna do ložnice síť, takže klíďo můžeme mít otevřený okno celou noc a žádný komáři už mě nežerou :slight_smile: :slight_smile:

11. črc 2010 v 10:57  • Odpověz
jo a s tím tescem souhlasím s hupczou, na malé mimi do 6.měsíců pohoda...ale taky, hned vše prodřené :rolling_eyes: ...možná tak ještě trička a body jsou ok :sweat_smile:
11. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
@beru3nek jj, každá kačka dobrá. O lehátku jsem také přemýšlela, ale nakonec jsem to zavrhla, protože jsem k svatbě od kámoše, co nám dělá tu komodu, dostali "poukázku" na kolíbku, takže v obýváku budu mít kolíbku, teda jestli jí vyrobí... :grinning: :grinning:
11. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.