• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Krásné nedělní dopoledne,
tak máme od pátku doma na víkend tatínka :wink: ,ale už se nám to krátí a zítra zase jede :frowning2: . Matyáškovi malému je líp :wink: , už odkašlává a je bez teplot a pořád leze po tatínkovi, ani lozit nechce, pořád se na něj lepí, chce si ho užít :sweat_smile:

@zvirka : no nikdy neříkej nikdy, třeba se opravdu sejdeme v Olomoucké prodnici :slight_smile:
@alisek : Moooc gratulujeme ke krásnému chlapečkovi Honzíčkovi, ať krásně roste a je brzy s vámi doma, když prďolka tak spěchal na svět :grinning: :grinning: :grinning:

No jak to tak vidím,asi začnu raději taky prát a chystat, kdyby náhodou :sunglasses:
11. črc 2010 v 11:15  • Odpověz
@hupcza : my ted s tesca už jedině spací overaly,max bodynka, už kupuji vel. 86- 92 jinak spoustu věcí angl. sekáč a na mimi jsem měla prve skoro vše nové,tak využijeme podruhé a co se mi nebude už líbit půjde do SOS na donošení :grinning:
11. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
@laurinka.22: hodně na mmb/mma ....z obchdů marks&spencer - mají tam levné duopacky, ve výprodejích hm a c&a

ad komáři - nechápu, ale u nás vůbec nejsou ....klep klep ....zatím jsme měla jeden štípanec a jeden ondra

joo podvlíkací bodyčka multtipacky jo

11. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
@kuchy: to je fajn, že už se kurýruje ..v těhle vedrech a marod - dej pokoj
11. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
@hanncca : to je kámoška šikula, dobrej dárek se hodí :wink:
tak my razíme na obídek, ani nemám chu´t v tom hice, spíš meloun by bodnul :grinning:
11. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
hup. aha...díky :slight_smile:
v HM mají super věcičky, tam nakupuju taky a z C&A taky pár kousků mám.......
a ti komáři - u nás byly hodně ty povodně, takže proto je jich tady tolik.....
11. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás je už od rána neskutečné vedro, ael jsem statečná a vařím polévku a předvařila jsem si květák, který pak budu smažit. Taky peru další miminkovské oblečky :slight_smile:
11. črc 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska je venku opět hnus!! :angry: Jsem zalezlá v baráku a jsem za to ráda... No vedra šílená! Odpoledne musíme do nemocnice za manželovou babičkou-to bude teprve něco!! Ale ráda jí uvidím!
Jinak dneska porodila kamarádka a chudinka porod nic moc! :unamused:
11. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
@laurinka.22: no my měli zatopený i sklep ...ale nějak se tu prostě neobjevili ..no nechybí mi :grinning:

11. črc 2010 v 11:44  • Odpověz
ahojky, tak hlásím návštěva přežita........doted tchánovci říkali, jak nemám bříško a neska valili voči a tchán se furt vyptával, jak se připravuju, furt at se držím, že to bude v pohodě (nevím zda před těmi 30 ti lety rodil nebo co :grinning: ) a uplně hotový, že furt ležím, že i jím v leže....tak sme na závěr dali foto, tak to celý potentěný že jako jooooo jasně !.-))) A si mě fotili i na mobil, to zase budou ukazovat po celý vesnici :grinning: Hic je tedy slušný ale věřím tomuu, že je tu líp jak venku, i když už pomalu vysvlékám co jde, za chvíli budu asi nahá :slight_smile:
11. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
jinak oblečky taky sem to málo nakoupila v C&A, H&M, ale i KIK, když měli akce na dětské oblečení a pár kousků jsem dostala či je zakoupeno normoš v krámě, ale tam to maj drahý, tak jsem to mamče zakázala, tuhle přitáhla mini lacláče, kdybyste ji viděly jak zářila :slight_smile:)))
11. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
Holky našemu malému se asi nelíbí to horko!! Od té doby co jsou zase ty tropy, tak se furt strašně hází!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
@eliska_v se nediv, teplota stoupá, tak se di zchladit, u nás docela v poho ale já dyž si sáhnu, mám bříško studený......

ted mi přišla sms od mé gyn, že nemám lézt na slunce, si asi myslí, že se tam peču....i dyž včera v osm sem si na lehátko lehla, sem jak sejra, já dycky opálená a snědá, ale co no .....ted sem ale ráda že na mě slunce nedosáhne :slight_smile:))
11. črc 2010 v 11:56  • Odpověz
Jé, děkuji za chválu tabulky, tak jsem zvědavá, kdo se zapíše na druhý řádeček :slight_smile:

@rennu: radši si dej dnes oraz, v tom vedru to opravdu není úplně zdravé se nějak moc namáhat i pro netěhu a natož když jsi riziková. Však jeden den se to nezblázní. Nevíš, jestli se má někdy v nejbližší době ochladit? :slight_smile:

@antana123: panečku za týden 9. měsíc, to už opravdu finiš :slight_smile: Tak mne to aspoň donutilo a honem jsem si objednala aspoň 3x ty poporodní kalhotky, ať už doma mám taky něco do tý tašky do porodnice :slight_smile:

@laurinka.22: jj, je fakt, že v tomhle počasí vyprané prádlo krásně schne. Ale ač mne to strašně moc baví se mazlit s těma pidi věcičkama a prohlížet si je, když je věším na šňůru, tak po 5 minutách jsem hotová :slight_smile:
11. črc 2010 v 11:58  • Odpověz
@kovalda tabulka je krásná, ale já tam nejsem :frowning2: :frowning2:
11. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz
@lio gratuluju k úspěšnému zvládnutí návštěvy :slight_smile:
11. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz
@kovalda sem tedy netušila že jsem v tabulce taky, tak pro doplnění, praha a věk 28, všecko ostatní si už vydetektivila :grinning:
11. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
@ kovalda tak se Ti to poslala :slight_smile:
11. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
@beru3nek: jj, myslím, že obě babičky budou otiskem tlapičky Žanetky nadšené. Moje mamka má sice už 4 vnoučátka, ale myslím, že otisk ještě nedostala :slight_smile:

@hanncca: jé kolíbku bych taky brala, to jste dostali hezkej dárek :slight_smile:
A do tabulečky tě co nejdříve doplním :slight_smile:

@lio: tak super, žes návštěvu ve zdraví přežila :wink: a dokonce i projevovali zájem a tak ..., tak super :slight_smile:

@eliska_v: Žanda je v posledních dnech taky strašně aktivní, anebo se mi to zdá, jak už je veliká, tak možná cítím i pohyby, které jsem dříve necítila :slight_smile: Ale jsem ráda, že se vlní, aspoň vím, že O. K. :slight_smile:

11. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holky, preju krasnou nedeli,
u nas se ochladilo a fouka studeny vitr...absolutni blaho!!! Akorat to venku chvilkama vypada ze bude lit jak z konve a pak zase azuro...jsem z toho jelen. Mam tu v kosi nachystane svetle miminkovni hadriky a furt se nemuzu rozhodnout jestli to vyprat nebo ne...pac susit muzu leda venku...doma moc neni kde a z venku je to stejne nejlepe vyvonane :slight_smile:
Silena prekerka co? :grinning:
11. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
ahoj ....já jsem úplně vařená, nejspíš nikam nejdeme :angry: , ne že by se mi nějak někam chtělo, ale už mě to tu doma taky neba.

Ze včerejšího praní mi teda pár věcí nedoschlo :unamused:, měla jsem to na chodbě, páč jsem byla líná vyklidit balkon, na kterým je v noci stejně chladno, tak už vidím jak mi to tu v zimě krásně schnout a pomalu mě látkování opouští :angry: ...peru další várku, tentokrát ručníky a už jsem tam hodila plínky, ty vezmu ještě párkrát, aby byly měkkoučký, tak jsem zvědvá kolik hodin to tentokrát hodí.

@lio: já mám taky hlavně do 3 měsíců, pak pár drobností....něco z CA, hlavně punčošky, pár bodýček a dupačky, nejvíc teda next, ten miluju....do teska jsem se nedostala, kámoška ho vždycky chválila a v HM, když jsem byla naposled jsem nic neviděla....
Kik tu taky máme, ale já těmhle levnej krámům moc nedůvěřuju, ale co jsem tam koukala na oblečky pro malý, tak mi nepřišly špatný.

komáry tu naštěstí nemáme a ani moc much a hlavně vosy a podobnou zvířenu. Kvůli nim jsem schopná bejt zabedněná jak krtek......Akorát můžem otvírat jen horní okna, kvůli kočce.
11. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
@kovalda jj,hezkej dárek, snad ho stihne vyrobit :slight_smile: on je takovej, že má na vše dost času :slight_smile:
@safryy tady to taky občas foukne, ale jinak furt pařák a na déšť to teda vůbecnevypadá!!
11. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
@suik já taky nevěřia a nevěřím, ale mamča tam zajela, 100%BAVLNA a neco malo se tam pokoupilo...ta uvidíme
11. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz
@safryy ahojky tk to teda prekérka je tady by uschlo cokoliv je tu hic šílený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
@kovalda jojo, dnes volnější režim..pověsila jsem prádlo, leháro :slight_smile: dala péct kuře, druhé naporcovala, stáhla a dala zamrazit, oloupala brambory a sprcha leháro, ptž mi ztvrdlo za břško a bolelo jak silná MS :confounded: ..takže hořčík a veget :sunglasses: Už mi tu fičí větrák, ale vedro je pořád...a prý má být takhle do konce července :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ochlazení čekají cca na 30st. a jen ojediněle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpo chci vytahat mimi věci, sepsat, co máme...kosmetiku dám do košíčků už, a oblečky zatím nakupím do vaničky... :sweat_smile: Tam počkají na vyprání. A do igelitky dám věci pro mě do porodky, at jsou po kupě...radši :grinning:

@lio tak návštěvu máš z krku :slight_smile: Já do naha nemůžu, máme psa a ten už i tak chodí se mnou na wc a snaží se očmuchat a oslintat moje kratásky, čuňas :grinning: :grinning: takže radši jsem lehce oděná :wink:
@eliska_v můj malej měl zas škytavku :slight_smile: srandovní, jak cuká břuch :grinning: jinak se jen lehce zavlní, aby se asi neunavil..taky je utlumený hořčíkem :fearful:
11. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
já mám páe věci z tesca teda co koupila tchýně a něco já jinak mám většinu poděděnou a něco z obchodu s děckýma věcma takže tak
11. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
@kovalda jo letí to ad tabulka pár jmen se tam můžou smáznout pač třeba holky o mimčo přišli to jsou ty co sem ti psala do IP :wink: jinak si teda šikulka
11. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
@kovalda:promin ty si to tam už upravila velice se omlouvám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
@safryy já chci taky ochlazenííííí, mi tu fouká jen větrák :confused: Praní počká, uvidíš, třeba se to přežene :wink:

@suik tak já jsem zvědavá, jak mi budou schnout plínky v zimě taky, nechali jsme zasklít balkon :slight_smile: Jinak next je super, krásný věci, ale drahota....mám od nich jednu soupravi asi na 9měsíců, jinak oblečky obyč., mimískům je fukec, co mají na sobě.... :grinning:

11. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz
Tak jsem to tam soupla a uvidime....ted je venku zase azuro :slight_smile:
Premyslim, co budu varit...lednice vymetena...do obchodu se nam nechce....prepadla me silena lenora :grinning:
Holky do stredy mam dovcu a pak uz jen ctvrtek a patek....uplne bajecne :sunglasses: Trochu se bojim, ze se budu doma nudit...praci mam pohodovou a tak si rikam, ze jsem si to mohla vsechno jeste o tyden nebo dva posunout....ale myslim, ze az budu doma, ze me myslenky na praci prejdou :grinning:
11. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.