• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu: ty ještě pořád bereš to magnézko? :astonished:

@suik: tý jo nedoschlo? ...já dám plíny na sušák a za 20 minut jsou suché, normální prádlo tak hoidnku :sweat_smile: (teda v tomhle počasí
11. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz
@safryy jé tak ty už budeš doma???s náma ti to tady bude utíkat neboj se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
@rennu ...tak ochlazeni bych vam prala vsem...aspon teda ten studeny vanek....ja jsem blahem bez sebe....taky jsme tu meli silene vedra...pres den pal to cert, ale v noci je clovek propoceny az na zadek a spat se v tom moc neda :rolling_eyes:
A ty furt neco kutis doma...kde beres energii :confused: ???
11. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
@antana123 ...jj na jednu stranu se tesim, ze uz budu doma....ale pak mi to prijde takove smutne :grinning: Jsem truba vim....ale my jsme s manzou porad spolu...do prace spolu...v praci jsme sice kazdy na jinem oddeleni, ale mame tri prestavky a to jsme spolu(ale jinak za sebou sem tam zajdem poklabosit i jen tak)....a pak jdeme domu jak jinak nez spolu....ja budu uplne marna :grinning:
11. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
@safryy jo my jsme taky pořád spolu ale na to si zvykneš být doma já si zvykla :wink: budeš na něj čekat doma
11. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz
@hupcza jj, beru...mám do konce 34tt a dnes jsem 33+1, ale už jsem si ho snížila :grinning: :grinning: i když jak jsem včera dost makala, tak mi to břicho tvrdne a bolí zas děsně :angry:

@safryy já nic dnes nekutím, jen drobnosti....spíš mě žene jako motor to, že kdyby něco, že není na mimíska nachystáno :slight_smile:
@safryy jen si dej volno už teď...a odpočívej :slight_smile:
@hupcza já ho beru taky, ale já jsem 31tt a rennu 34tt. a dr mi říkal, že ho budu brát až do 37-38tt
11. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
@rennu a kolik bereš magnéska?
11. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
holky dneska jsem měla poprvé par kapek na bradavkách musela jsem se vám svěřit :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
@safryy taky jsme pořád spolu doma asi to bude pěkný nezvyk až začne chodit do práce a já budu doma sama aleurčitě si brzo zvyknu
11. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
@hanncca mám 500mg 4x1..ale poslední týden jsem brala tak 2x1 plus vitamíny, kde je obsažený taky,,ale včera mě už chytlo víc to břicho, tak jsem vzala 3 :sweat_smile:
11. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
@rennu já beru zatím 3x1denně, ale dnes a včera břicho tvrdne docela dost, uvidim, když tak prý můžu zvýšit na mx. 3x2denně.
@antana123 tak to bude příprava na kojo, tak hlavně aby to šlo s prckem pak dobře to kojení!!
11. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
@rennu: ty si blázen s těma kuřatama, já se tu přemlouvám dát na pekáč dvě stehna, vůbec se mi nechce zapínat ta trouba. :angry: Za chvíli ale manžel přijde s dotazem, co bude k obídku, tak budu muset. Taky nechápu kde bereš energii....
já nakoupila nextík na MMB, většinou nový i s cedulí a pak jsem vyslala manžela do UK, tam je to o dost levnější. V čechách se to nevyplatí, když jsem tam byla, tak jsem přemejšlela nad pyžámkama, ale vyprdla se na to. Uvidím, jaký budou osobní zkušenosti, ale přijde mi to i kvalitní, tak by to mělo něco vydržet, počítám s tím i na druhýho prcka.

hup: no nedoschly třeba kapsy u kraťas, límečky a takový ty sklady..... :angry: nechápu, je tu vedro k padnutí a visí to tam už od večera. Jako venku by to samo schlo líp, ale v zimě jiný podmínky mít nebudu.

@lio: já se taky divila

11. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
@hanncca jo v to doufám
11. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
@suik hele, k tomu se přemlouvám taky, včera večer sem si vyndala 2 stehna a ještě nejsou v troubě, ale začínám mít hlad, tak je tam asi budu muset dát..a mám chuť na salát zeleninovej, tak manžu asi vyšlu do krámu do města..
11. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
@rennu ty si hodně energická že???já mám těžkou lenoru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně se šetři at nemáme další mimi
11. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
@rennu ježkovy voči co to ten tvůj ňafík provádí :grinning: to můj leží pod sedačkou na podlaze a je rád, že je rád, ani ted neoxiduje v kuchyni :slight_smile:))) na záchod chodím zásadně sama, i když ten druhej mne doprovází rád, ale má zákaz, dycky řeknu, jdu čůrat ale zvládnu to sama :grinning: tak číhá za rohem :grinning:
@antana123 jo,to bude určitě vcajk. snad to půjde dobře nám všem. jábych chtěla kojit co nejdýl, už kvůli mimču, že mateřský mlíko je to nej a taky kvůli penízkům. když sem koukala na ty příkrmy a sunary a tak...to je docela cenová pálka..
@hanncca jo jo taky bych chtěla co nejdýl
11. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
tak já budu mít za chvíli k obídku kuřecí, brokolici s česnekovým přelivem a hranolky.....takže jede sporák i trouba, manža se u toho potí jak dveře od chlíva,ale prej co by pro mne neudelal.....docela se těším až mu přiinesu snídu do postele, na oplátku .))))
11. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
@hanncca ...tyjo to ho budes brat docela dlouho ne? Ja myslela, ze se magnezko ma vysadit tak okolo 36tt....teda podle toho co jsem tak cetla...nemuze byt potom problem s porodem kdyz ho budes brat do 38tt?

@antana123 ...no my jsme si na to strasne zvykli byt spolu....a kdyz nejsme tak si furt volame...jsme prdli a vi se to o nas...tak se prave bojim toho, ze mi bude tuuuuze smutno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jen do doby nez vykoukne princezna na svet....to asi pak nebudu mit cas vubec na nic...natoz pak na nejake smutneni :grinning:
Tak prvni kapky? Parada...jsi se furt bala, ze nic...no me prosakujou obe prsa sem tam...pred par tydny to bylo kazde rano kola na triku...a tedka po delsi odmlce se mi taky udelalo kolo....ale neni toho extra moc :slight_smile:
11. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
@lio ...to je hezke...urcite bude za tu snidani rad :slight_smile: To ja bych dala nevim co za nejakou manzelem udelanou dobrotu...nebo cokoliv co by se dalo jist :grinning: Ale marne....dockala bych se leda kavy :slight_smile: U nas varim ja :slight_smile: Myslim, ze kdyby bylo nejhur, ze by i neco zmakl....pac kdyz me kdysi pred lety nahanel....tak mi i sem tam uvaril :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
@safryy já myslim, že dr mi říkal nějak do toho 37tt. nebo jsem to popletla? Já teď vážně nevím, uvidim, co mi řekne na příští kontrole, to budu 32tt, a to mi ho ještě nechá určitě..
já si s manžou taky volám skoro denně, když je v práci. já mu volám zadarmo, tak vždycky kecáme. hlavně teď bude zase celý týden pryč, tak to si budem volat :slight_smile:
11. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz
tak venku je peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tomáš spí, tak jsem si šla tradičně sednout na lavičku a vydržela na slunci půl hoďky :sweat_smile: teď se pustím do melouna :grinning:

jinak mlezivo mi žádné nevytéká, při Tomášovi jsem našla asi jednou nebo dvakrát flíček, jinak nic :slight_smile: ...a kojila jsem plně do 5.měsíců a pak částečně do 8.měsíce a to už se pak sám odstavil :slight_smile:
11. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz
@safryy Tak mne manža uháněl na špagety s kečupem a sýrem :slight_smile:)))) a jak mi to tenkrát chutnalo :grinning: a pak jsem začla jezdit na cvičák přes nedělní oběd, jezdila sem na druhou hod domu a tak to nevydržel a začal vařitl.....steaky, ryby a těstoviny, to je jeho......stejne to maj chlapy v krvi, jen se do toho nesmí tlačit a nesmí se to stát samozřejmostí....což ted se stalo, bo mi už od dubna vyváří, ale netváří, že by mu to vadilo a hlavně mi od něj hrozně chutná :slight_smile:
11. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz
me tedy taky nic nevytéká......tak snad to pak bude v poho

jinak magnezko sme tu řešily včera....už ho mám vysazovat ale co sem ho vysadila, tak sem měla posly jako blázen a protože sem se bála, tak ho beru a vysazuju postupně a chci nejpozeěji v \37tt přestat......
11. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
jé tak můj mě na jídlo nikdy nelákal spíš na projíždky na kolech a na bruslích a na procházky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mě celkově nejvíc lákal svou výškou teda 2metry jsem doslova slintala když jsem ho viděla :wink:
11. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
ted budeme mít výročí 5.8 budeme spolu 3roky se musí oslavit :sweat_smile:
11. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz
@antana123 2metry, to už je kus, co? to mě manža, ač kuchař, teda nelákal ani na jídlo. Hlavně mi furt říká, že jsem uhnala já jeho :grinning: my měli výročí seznámení v dubnu, svatby v červnu. letos jedeme spolu už 8 rok..hrozně to letí
11. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.