• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 5.8.výročí? abyste neslavili na porodním sále.. :slight_smile:
11. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
@hanncca tý brdo tak to jo to už je něco :slight_smile:
11. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
@hanncca no to si myslím že to tak brzo nebude :wink:
11. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz
@suik no v kuchyni je hrozně od trouby :angry: Ale kuřátko voní krásně, že se na něj už sbíhají sliny i přes to vedro :grinning: Ale k véče to vidíím zas na meloun a nanuk :grinning: :grinning:

@antana123 :wink: super

@hanncca jáb zvyšovat nemám, prý max. 4x1 a kdyby bylo nejhůř, tak mám ještě cosi, na uvolnění stahů a křečí, to mám vzít na noc, ptž se po tom víc spí...ale měla jsem to asi před 3týdny a to se mi fakt utlumilo
11. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz
@antana123 jo,ani mi to nepřijde, že už 8 rok. no,jen aby ses nedivila a vážně neslavila výročí a mimčo :slight_smile:
11. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@hanncca no necháme se překvapit ale bylo by to hezký :wink:
11. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
@rennu taky už mi krásně voní kuř. stehínka v kuchyni...ale ten hic od trouby je děsnej. já pokud by tvrdnutí břicha bylo joo hodně, tak stejně pak mam jet do nemocnice...kdyby nepomohlo to zvýšení.
@antana123 to by bylo hezky :slight_smile:
@lio ...tak na spagety s kecupem te nahanel jo? :grinning: U nas to bylo neco podobneho....ale smakovalo mi jako nikdy :grinning: Ale on na to neni...ja ho nenutim a dela mi radost, kdyz vidim jak mu chutna :dizzy_face: Pro nej je vazne radost varit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@antana123 ...no ty jsi taky dost vysoka, tak se nedivim, ze te dvoumetrove chlapisko okouzlilo :slight_smile:
@safryy jo jo před ním jsem měla samé prcky tohle je první co je vyšší než já a já vysoký chlapi miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz
@lio my máme wc s koupelkou dohromady a on tam pak zůstane pes ležet se chladit :slight_smile: a řct mu, že jdu čůrat, tak se potrhá, ptž to je jeho slovo, na dotaz k venčení :grinning: :grinning: je to holt náš ocásek :slight_smile:

@antana123 energie mám občas na rozdáván, ale nemysli si, i mě lenora přepadá často....myslím, že tu energii mám díky nucenému klidu...ale dnes fakt málo udělám, bo břicho zlobí i v klidu, ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@hanncca my měli 7.7. výročí 3 roky od svatby....jsme se brali 7.7.2007 po 7letech :slight_smile:
11. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz
@rennu to je krásný datum mi chtěli letos ale to padlo 10.10.2010
11. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
@hanncca my už zbaštili kuřátko, teda každý čtvrtku a brambůrky se sosíčkem, mnam :slight_smile: k tomu chlazenou Kofolu a na to nanuk :slight_smile: A je mi zas hic plus jsem přežraná :grinning:
11. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
@antana123 se to dobře pamatuje, že?? no vlastně jsme spolu už 10 let...tý jo :wink:
11. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
@rennu jo jo taky tady ležím a jen odfukuju měli jsme lososa a rannýma bramborama a můj furt travuje at jedeme do aquaparku a mě se moc nechce :unamused:
11. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
@antana123 tak mě taky nelákal na jídlo, ale pamatuju si, že když jsme jeli prvne k jeho rodičům na barák (měli dovolenou) tak se mi tam vařit nechtělo, cizí kuchyn, navíc v té době sem toho moc neuměla, tak se toho ujmul.....
jinak my se brali loni v červenci po 9ti letech a letos v lednu meli 10 let spolu, že to letí, to je bez debat :rolling_eyes: ostatně jako všecko letííí
11. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
@antana123 tak můj by chtěl aspon k rybníku, ale já nikam nejdu...za prvý mi to břicho trvdne a bolí furt, za druhý se stejně nebudu koupat...a jemu se samotnýmu nechce, vzal by psa, ale toho by pak musel po návratu vydrbat ve vaně.....si tu pustil Simpsonovi a vypadá, že co nevidět vytuhne :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
příští týden vyfotím zase pupek at vidíte vítěze o největší pupek :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz
@lio jééééééééé, taky jste spolu 10let :slight_smile:
@rennu no jo , to slovo čůrat....my máme jdeme ven....ale máme zase jiný...papej....takže až bude prcek, nevím co budu říkat aby si pes nenosil misku :grinning:DDD
:grinning: @antana123 já abych teda fotila čísílka na váze, abyste viděli ten přírůstek
11. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz
@rennu jj :slight_smile:
@rennu jo tak ten můj je neústupnej čeká tady až zavelím že se jede :confounded:
jinak jsem se taky nadlábla.....a prej co chci zítra k obědu, tak si dám jen zeleninový salát s tunákem a vejcem.....bo pochybuju že po ležení v posteli v tom hice budu mít chut a náladu si jít hřát jídlo...možná ke sváče nějakou polívku...
11. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz
@lio to je dobrý nápad bych mohla zítra udělat zeleninový salát :wink:
11. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz
@lio :slight_smile: náš rozumí čůrat, dáme hamání, běž se nabumbat a přines balonek, přines kravičku a ted se učí přines medvídka a ještě dobrůtka, to rozumí nejlíp a už jde čekat ke skříni, kde má dobrůtky :grinning: jo a rozumí panička, páníček a tatínek a maminka, ho někdfy posíláme z manželem sem tam, jdi za tatínkem, jdi za maminkou, nebo hledej tatínka....no sranda s ním je :grinning: :grinning:
tak aquapark tu máme za rohem, ale já na vodu moc nejsem, takže jsme tam ještě nebyli a myslím, že kdybych ted řekla že jedem, tak se manža potrhá štěstím......ale bohužel.....ležím ležíš ležíme :grinning: tak pracuje na ntb....v týdnu semnou jede podvakrát k dr, tak nahání....já trochu popřesouvala penízky po bankách, poplatila své objednávky z mn týdne a těším se na ballíčky až dorazí.
dala bych si nanuka, ale bohužel nemůžu, tak si udělám další ledový čaj aspon :slight_smile:
@antana123 hehe můj už pochrupkává :grinning:
11. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
@rennu tak já se chlubit nebudu čemu všemu rozumí ten náš, ale docela sem si nadělala do bot, protože kolikrát člověk enmůže nic říct, nebo se mi mamča zeptá, zda už chci papat a pes si nese misku :-/ navíc je příšerně užranej, jedl by furt....to ta malá má aspon záklopku, sní to svoje a pak už ani ťuk, ale na dobroty se nechaj uhnat oba, to bez debat :slight_smile:))
11. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz
@rennu tak to se máš si budu muset jít oholit nohy on pokoj nedá jé skálopevně rozhodnutý a chce mě mít sebou
11. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.