• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
mě taky řekl na tvrdnutí magnézko, ale vzala jsem jen asi tři tablety za celou dobu, spíš tak nějak intuitivně odpočívám...

k holení, já bych radši byla dole oholená, aspoň částečně, jsem na to zvyklá a když mám dlouhý chlupy, tak mi vždycky překáží a když ze mě potečou očistky, tak kór :unamused:
11. črc 2010 v 15:23  • Odpověz
@hupcza jé s těma nehtama by to bylo fajn, kdyby to fungovalo i u mě.... :wink: já je musím mít krátký, rostou do vějíře a vypadá to blbě. Gelovky jsem měla jednou na svatbě a pak je vzteky ztrhala dolu, na jemnou manuální práci co občas dělám to prostě nejde....ale kdybych se zbavila oděrek bylo by to super :grinning:

mě to lakování trochu pomáhalo na záděrky, ale to taky moc nepraktikuju, dlouho mi to nevydrží....
11. črc 2010 v 15:27  • Odpověz
@lio malý je KP a s každým týdnem je šance na otočení menší a menší :confounded: Navíc je blbě uložený, že by nešlo ani rodit přirozeně, aby nedošlo k pochroumání mužského nádobčka :frowning2: Tak se na to připravuju už ted psychicky, ptž se toho bojím jak se říká "jako čert kříže".

@gazel mudr. Koucký je fajn, čtu ráda jeho poradny :slight_smile: vím, že pokládá i nařízené ležení za zbytečné...ale já jsem srab, radši se šetřím a zobu magnézko, i když vím, že to je jak placebo, než kdybych se na vše vyflákla a něco se stalo a já si to pak vyčítala...víš jak to myslím? :sweat_smile:

@suik taky razím heslo, štěstí přeje připraveným....v našem případě oholeným :grinning::grinning: mám občas pocit, že mi to tam dole roste rychleji než vlasy :grinning:
11. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
tak mam novy fotky v albíčku...)
fuj to je hic, du si dat svacu, misku ovoce, ňam.... :sunglasses:
11. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
Jinak mám sbalenou už tašku do porodky :slight_smile: chybí mi tam souprava pro mimi, pantofle, kartáček a kojo podprda, kterou budu teprve kupovat :slight_smile: Jinak to mám snad všechno :slight_smile:
11. črc 2010 v 16:14  • Odpověz
@lio hezké fotky, máš ksásné bříško a psíci jsou fakt komici :wink:
11. črc 2010 v 16:18  • Odpověz
@rennu no vidíš, tu sem chtěla sbalit o víku taky, ale ještě se prala soupravička pro mimi a kojo prsenku budu kupovat taky az asi za 14dní, ovšem kdy ji vyrazím koupit když je takhle, to nevím..,,
11. črc 2010 v 16:20  • Odpověz
@rennu se rádi předváděj :slight_smile:)) šak z toho dycky něco kápne, no ne

aha KP ale nezoufej.....kámošce se otočil prcek KP v 38tt, a za týden zase zpět.....
11. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
Holky dnešní den mi dává zabrat!! :frowning2:
Jeli jsme s manželem za jeho babi do nemocnice a mně se udělalo zle, ale šíleně!! Černo před očim a nemohla jsem se nadechnout... Museli jsme jít ven a já se jít na pít jinak bych asi omdlela...Do toho jsem začala brečet vůbec nevím proč asi ze strachu!! No síla!! :unamused:
11. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
@lio já si říkám, že už tam má málo msta na nějaké kotrmelce, tak se připravuju na horší variantu. Já s podprdou taky čekám a potřebuju i do drogérie atd., ale v tomhle horku těžko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@eliska_v a nemáš nízký tlak? Ono i to horko, prostředí nemocnice a ty naše hormony....chjo. Tak snad už je líp :wink:
11. črc 2010 v 16:36  • Odpověz
@rennu : Teď už líp je, ale tam mi moc do zpěvu nebylo!! Nízky tlak nemám...spíš na mě byl hodně vydýchaný vzduch ....
11. črc 2010 v 16:38  • Odpověz
@rennu tak máo místo jo, ale to v tom 38 je už tuplem a taky se prcek otočil, i když samo pravděpodobnost klesá a připravovat se na nejhorší není na škodu...
11. črc 2010 v 16:43  • Odpověz
@eliska_v chjo, tak hlavně, že už je líp :wink: Mamku tuhle říkala, že v busu se udělalo blbě také jedné mamině s bříškem a děckem...ono je i to bio 3, holt se musme víc hlídat. Já se děsím, jak pojedu busem a potapu kus pěšky v úterý na KO, jsem objednaná na 11.30...po dovče tam bude mít mudra narváno maminkama a ve výhni zase zpět, to navíc kolem poledne skoro nic nejezdí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
@rennu : Tak to Ti teda nezávidím!! To bych nedala!! To říkám na rovinu!! My zítra jedeme na 3 dny dom a už teď se té cesty děsím-naštěstí pojedeme večer, ale i tak!! :confounded:
11. črc 2010 v 16:47  • Odpověz
@rennu tak to bych taky nedala ..... já du na KO ve středu ráno v 7 ale pak kolem osmé půl deváté krz celé město autem...s klima ale i tak.....
a čtvrtek du na desátou..to bude hukot, tak snad to ustojím
11. črc 2010 v 16:50  • Odpověz
@eliska_v @lio no taky nevím, jak to dám, ale nemám na výběr :frowning2: V autě s klimou by to šlo, ale neřídím a nůj bude v práci....no budu mudru přemlouvat, aby mě dala příště na ráno ..... navíc tam koncem týdne musím jet zas, pro papíry na mateřskou, ale to se nechám hodit autem tm mojím :slight_smile:
11. črc 2010 v 16:56  • Odpověz
@rennu já taky neřídím, hodí mě muž ale i tak to bude záhul .-(
11. črc 2010 v 16:58  • Odpověz
@lio to jo, ale lepší autem než se kodrcat busem :wink:
11. črc 2010 v 17:01  • Odpověz
čaute holky, koukám že jako jedné z mála to teplíčko neva. byli jsme s Víťou ¨plavat, táta se nám škvařil na sluníčku a teď se chladí, protože je červený jak rak, trdlo jedno. my jsme se s Vikískem nespálili ani trochu a to jsme tam taky potom leželi skoro dvě hoďky se zakrytým bříškem.

magnézko neberu, teda ne na tvrdnutí, mě někdy trápí "běhací nohy" v posteli, že mi začnou samy škubat a utíkat, tak si dám někdy magnosolv v dost rozředěné formě, jen tak na žízeň.

zítra jedu na otočku do brna, naštěstí mám klimu, jinak by mě trefil šlak. jízdu autem zvládám v pohodě, ale na MHD máte můj obdiv, to bych se tam skácela. mě to horko nedělá zle pokud se hýbu, ale pokud se zastavím na sluníčku, tak se mi taky začíná dělat tma.

martinek včera "upekl" malakov z jahůdek, sice u toho remcal, když jsem mu říkala, jak se to dělá, ale nakonec ho fakt celý sám udělal a dnes jsme ho snědli.
11. črc 2010 v 17:19  • Odpověz
já jsem ráda že mám doktora pár kroků od domu....zejtra ale jedem do porodky, tak to bude taky záhul... :rolling_eyes:

11. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
@suzete no jo tak dyž budu u vody tak mi to taky neva, ale ted sem si dala spršku, vysvlékla se, obalila se lehkým šátkem, který jsem pořídia loni v řecku a je mi fajn......jinak netrpím na otoky a tak, takže pohoda.
MHD bych taky nejezdila, jela sem ze začátku těhu a bylo mi fakt zle a to byla zima......takže já sem autíčková, vyvětrám, zapnu klimu a pohodička.
11. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
@rennu @hupcza mně taky žádné testy dr nedělal a nasadil magnésko od 26tt. chápu, že pro dr je to "pojistka", "rutina" nebo jak to nazvat, ale fakt je, že mi to prostě pomohlo. a včera jsem třeba skoro nic nedělala, jen ležele, seděla u kompu a břicho tvrdlo dost nepříjemně a dneska taky...jestli to počasí...netušim..
11. črc 2010 v 17:42  • Odpověz
@hanncca jj, taky mi zabírá....možná i psychicky nevím, ale jo.... :wink:
11. črc 2010 v 17:44  • Odpověz
@lio to opalování taky nebylo u vody, máme tu krytý bazén a udělali na střeše terasu na opalování. takže u vody člověk není. hned vedle je koupaliště, ale to je pro mě na houby, miliarda lidi, kuřáci a plavat se nedá. pro mě je lepší si hodinku plavat v bazénu a pak se kdyžtak vypleštit. můj drahý není moc na plavání, tak se vypleštil hned a teď tady kňourá, že je spálený :slight_smile:
11. črc 2010 v 17:46  • Odpověz
@suik taky chci být k porodu oholená. už kvůli hygieně.
@lio já si dala misku zeleniny a byla pěkně nadláblá, ale teď jí půjdu asi zdolat úplně tu misku :slight_smile:
@eliska_v to víš, prostředí nemocnice, venku hic...snad už je to teda teď lepší. Domu, mokrý ručník na hlavu, nohy nahoru a odpočívat :slight_smile:
@lio mě by do busu na delší cestu nikdo nedostal. já jela za celý těhu busem snad 2x a to jen od nás ze vsi do města, což je asi 15km,takže to šlo. jinak všude autem, pokud to jde. a k doktorovi jezdím, abych tam byla před 7. za 1. abych dlouho nečekala a za 2.není takový hic.
@suzete jéé,tak ste se hezky slunili a koupali? hlavně, že jste si to užili..:slight_smile:
11. črc 2010 v 17:49  • Odpověz
@suzete krytý bazén a terasa...? No to je skvělý teda...to Ti můžeme závidět:slight_smile:
11. črc 2010 v 17:50  • Odpověz
@hanncca tak já třeba busem jezdím jen MHD, ale občas síla, navíc mě minule v plném busu nikdo nepustil sednout, řidič prudce zabrzdil a já měla co dělat to ustát :rolling_eyes: a k mudr musm tak, jak mě objedná...
11. črc 2010 v 17:51  • Odpověz
@hanncca je to bohužel veřejný bazén a veřejná terasa, mít to doma, tak by to bylo super! to bych vás všechny pozvala :wink: . takhle v naší 2+kk maximálně do minivany... a to by mohl být s našima pupíkama problém... :slight_smile:
11. črc 2010 v 17:54  • Odpověz
@rennu jo, to je jasný, k dr. musíš. ale na druhou stranu, aspoň že MHD jezdí a nemusíš pěšky :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2010 v 17:55  • Odpověz
@hanncca to máš recht, to bych neušla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. črc 2010 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.