• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik A co zkusit ten tvaroh zavést dovnitř,nebo česnek? Tak to já mokrou plenu ani omylem,to bych ráno nevstala,to spíš hedvábí nebo satén je vzdušný a dává pocit chladu.

@hupcza Tak to máte moc krásné místo k bydlení!!! :dizzy_face:
S obvodním to mám stejně jakjo Hup.A jsem za to nesmírně ráda
11. črc 2010 v 19:30  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda : Já dneska už vypila 3 flašky vody... a teď piju další :sweat_smile:
11. črc 2010 v 19:30  • Odpověz
@kovalda Jaký máš tlak?
11. črc 2010 v 19:31  •  3 děti  • Odpověz
@lio: no já jsem zase z baráku .....když jsem se nastěhovala do bytu byla jsem úplně v pasti
právě proto manža moc nechápal moje argumenty - celý život v bytě - neviděl rozdíl ....ale jelikož taky umím být umíněná, prosadila jsem si svou a jak je teď rád
no a hlavně ta pohoda s ondrášem - když někam vyrážíme (odnos do auta) , nebo jen tak na chvíli na zahradu ....
11. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
@hupcza Nechápu,jak někdo může srovnávat byt+balkon=barák+zahrada :confused: To asi pak hodně čučel,ne? :grinning:
11. črc 2010 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza @petja jj,velkej rozdíl byt X barák..já jsem z paneláku, manža z baráku a nechala jsem se uvrtat do koupi a renovace domku a jsem za to nejvíc ráda. Navíc máme naproti stodolu, tak na dvorek nám nikdo nečumía zahrada je parádně veliká.Ale práce je tu furt dost a dost..
11. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
@petja: no koukal ....sice trochu i já ..nějak jsem nedomyslela, že když není z baráku, některé činnosti pro něj budou španělská vesnice - takže zpočátku to bylo humorné ...
ale zdržela jsem se komentářů, pěklně ho povzbuzovala a dneska už je starý "chalupář" :slight_smile:
11. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
@hupcza já chápu rozdíl, užívám si rozdíl a nepřu se že byt s balkonem není to samé co barák se zahradou.......ale jak říkám, ráda vyjedu, užiju si a zase dorazím dom do bytu.

ježíš ted říkali o tropech..min do konce příštího týdne, v ulicích 54 stupnů na chodníku a vozovce....takže se asi moc nezchladíme
11. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
@hanncca: jo tak v tomto ohledu to je neverending story ....furt je co dělat ....
ale ta pohoda, když si sedneš na rozkvetlou terasu nebo si utrhneš vlastní ovoce - neměnila bych za bytový klídek
11. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
@lio: teda rajský zapečený s mozzarelou a čerstvý chlebík, ty bláho, to je skvělý nápad :slight_smile:

@petja: já taky přes den spala, ale u mně je to poměrně standard :grinning:. Ven jsem vycházela jen pověsit a sundat prádlo a i to jsem vždy dělala na etapy a za pomoci manžela. Ještě teď tam visí poslední várka, tak po véče to sundám. Hlad má přednost :grinning:
11. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
@lio: já to mám takhle zase s výjezdy do města :wink:
btw. - to je taky výhoda té dědiny - tady se to tak nerozpálí :sunglasses:
11. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ahoj holky, to byl zase den, šílené vedro, doma v podkroví máme 28 stupnů, tam spíme, šílené, už ať je ,,normálně,,
11. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
@hupcza Tak hlavně,jak má chlap zájem něco dělat,pokud by chlapské práce měly být jen na ženě,nemá smysl do baráku jít,to by bylo na mašli.Můj je skvěle,udělá všechno sám,jakože i položí dlažbu,vybourá kdeco,zazdí,udělá věnec kolem baráku nazpevnění apod.Fakt borec
11. črc 2010 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz
@petja: no já mám tlak většinou normální - cca 115-120 na 70-80, ale když jsem byla předposledně v poradně v pravé poledne a bylo podobné vedro jako dnes a sestřička mi měřila tlak hned po mém příchodu, tak vyskočil na 145/110, tak jsme na to obě čučaly. Když to pak zkusila znova po kontrole u dr., tak už to bylo lepší, takže fakt jen tím vedrem a tak ... :slight_smile:
11. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
@hupcza no jo šak mě tchánovci lámali že mne vezmmou s sebou na barák.....
my když uvažovali zda byt či barák, ono v praze barák ani omylem, okolo leda do satelitu a pak dojíždějí, až budem oba pracovat z domova, sbarákem nemám problém, takhle prostě byteček :slight_smile:
11. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
@petja: tak to máš manžu fakt šikovného. Můj je taky takový šikula, zatím to ještě neumí všechno, ale postupně se to učí :slight_smile:
???Tvaroh či česnek zavést dovnitř???
11. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
@kovalda jj , pořádně se nadlábnu, nezvedne mi to cukr a je to takové lehoučké při tomhle vedru, já to miluju :slight_smile:) dobrou chut :slight_smile:
11. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
@hupcza já už bych taky nikdy neměnila...vůbec ne..ten klídek tady na vsi. pohoda...:slight_smile:
@petja to ten můj taky...nejdřív sem nevěřila, ale zmáknul to dobře, na to že je vyučenej kuchař. Holt máme šikovný chlapáky !!!
11. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
@lio ježiš to ne, ještě příští týden tohle počásko? strašný....!!!!!

už jsem objednala ten bazének, tak doufám, že příští týden dorazí, jinak se zbláznim.
11. črc 2010 v 19:52  • Odpověz
@hanncca no co ještě příští týden, říkaj do konce července ....ale jako ted těch 35 no:-/
11. črc 2010 v 19:53  • Odpověz
i dkyž holky, mít pozemek, tak jdem asi do baráčku tak jako tak, ale ta doprava do prahy kde máme oba práci je ráno do města a odpo z města fakt strašná, strávit 3 hodiny na cestě , hrůza
jinak manža je taky šikovný, na zahradě udělá, v baráku udělá, podlahu pokládá, vše opraví, jen nezdí, takže na chatě máknul tatka :slight_smile:
11. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
aaa máme škytavku, skoro je to dycky po mém jídle :-O
11. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
@kovalda Je to v knize od Stadelmann,tvaroh nebo v česneku udělat dírku,provléct provázek a zavést dovnitř,jako tampon.Možná bych ale měla trochu strach,aby se neuvolnil,i,když uděláš dírku uprostřed,tak by to mohlo být o.k.Pevný je česnek dost.S tím tvarohem je to asi snazší.
A už máš doma epi-no? Já za 2 týdny začínám cvičit.Od zítra lněné semínko a malinik,já ho mám teda v čajové směsi těhotenské od začátku těhu,ale teď nasadím jen to
11. črc 2010 v 19:58  •  3 děti  • Odpověz
@petja taky epinovka, me přijde příští týden
11. črc 2010 v 19:59  • Odpověz
No s tim počasím ještě.Jak budu dojíždět na KO do porodky pak co týden nebo jak to chtějí,to fakt netuším.To asi dodržovat nebudu
11. črc 2010 ve 20:00  •  3 děti  • Odpověz
11. črc 2010 ve 20:01  •  3 děti  • Odpověz
@eliska_v: bříško máš krásný. To je dobře, že hodně piješ, v tomhle vedru ... uf.

@lio: jé, máš taky krásný bříško :slight_smile:
11. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz
@petja: aha, to je zajímavý s tím česnekem či tvarohem :slight_smile:
epi-no zatím ne, no vidíš, musím ho obejdnat, chci začít od začátku srpna :slight_smile:

No, my si jdeme s manžou pustit nějaký film, tak nevím, jestli se dnes ještě ukážu. Mějte se fajn a snad se ochladí aspoň na tu noc.
11. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
@kovalda díky.-))) a hezký večer
11. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz
@petja: tak to zase ne ...ale razím teorii - buď to musí umět a nebo na to musí umět vydělat :grinning: ....no ale samo na všechno někoho volat by bylo na palici, takže se postupně učí
když jsme spolu začali chodit, vypadalo to, že si vrtačkou vypíchne oko - holt tchýně mu vysvětlila, že je nešikovný a že to nikdy nezvládne ...no a když se to dětem říká, dospělí tak často žijí, že

@lio: no ta doprava z okolí prahy do centra je psycho
já si po škole hledala práci v praze a furt jsem nechápala, proč se mě ptají, ve které části prahy jí hledám ...pak jsem pochopila, když jsem jela na pohovor přes hodinu
tady dojíždím třeba 40 km, ale za zlomek času
jestli ty moc nehltáš :grinning: ....pak chudák škytá :grinning:
11. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.