• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja: no naštěstí u nás stačí do porodky přijít porodit .....
a kontroly se už taky zhustí ....doteď jsem chodila co 5-6 týdnů a teď už mám přijít za 3 ....asi si nás chce ještě užít před porodem :grinning: :grinning:
11. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
@hupcza přesně tak :slight_smile:

asi zaklapnu ntb, děsně topí a mě je hic že asi umřu :slight_smile:
tak si vás dočtu zítra
poho večer všem a poho noc, at se trochu zchladíme
papa
11. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
@petja o tom česneku jsem četla, a upřímně, moc se mi to nelíbí, dávala jsem si ho na bradavice, místo cibule a žere to teda pěkně, bych se bála, že si zapálím vnitřek, ten tvaroh snad....ale upřímně se mi tam nic z toho dávat nechce. Nelíbí se mi ani moc představa jít s tamponem namočeným v oleji do bazénu, to tam myslím taky doporučuje....

no jo epino, ale asi na to zatím prdím, musme vyřešit tu pračku....ale chci si objednat masážní oleje s kempenský lékárny, tak budu aspoň mazat.´

hupcza: s tou Darou to je síla! Proto nelezu za žádnej dopravní prostředek, nechtěla bych být v její kůži, ale líto mi jí není, pokud to přímo zavinila. Jsem zvědavá, jak to s ní dopadne, z vlastní zkušenosti vím, že to s tím vězením není tak horký, my se takhle soudíme s jedním debilem, co mi zabil dva nejbližší ...už snad osm let? Dostal jen podmínku, odškodný nám přiklepli loni, teď čekáme na odvolací soud, takže se to ještě potáhne :angry:

ad byt a domeček: oba jsme z baráčků a bydlíme v bytě, ale kdybychom něco kupovali, tak baráček, nejlépe v nějaké zahradní čtvrti....třeba kousek od nás je jeden naprosto senzační a vypadá opuštěně.
Jen nevím, jak bychom to zvládli, manžel není kutilskej typ.
11. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
@hupcza No jak říkám,základ je chtít :wink: Jinak co tady v poslední době čtu o tchýni,tak z toho mám fakt husinu,tu hlášku největší chyba v životě si pamatuju ze začátku,že jsi zmiňovala,ale to musí být fakt studenej čumák,to je hnus,promiň.Ty jsi ale fakt dost silná nato,aby ses nad tím už dovedla zasmát.
Já teď chodim na kontrolu co měsíc,tak to jsem spoko,ale pak mě předají nevim od jakýho tt do porodnice a tam to bylo docela na nic minule.KTG ještě v poho,ale pak čekat i hodinu než se uráčí mě vyšetřit Mudr,ne,že bych o to stála :unamused: no fakt na celý dopoledne to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak já právě myslim,že když si vemu i PA k porodu,že bych to mohla řešit s nía kdyby remcaly,řeknu,že se mnou stejně k porodu přijede ona a cestování prostě nedávám.Co myslíš?
11. črc 2010 ve 20:34  •  3 děti  • Odpověz
no já doufám, že do porodnice taky pojedu jen porodit, mám to celkem daleko, teda jestli klapne ta nejbližší. jak nemáme auto musím zu Fuss.

@lio: mě to taky strašně topí
11. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
@suik Já do oliv.oleje tampony namáčela a nevidim v tom nic.Česnek,když se oloupe a neřeže tak by pálet nemusel,myslim.že jinak by to neradila :confused:
Tak užívej lněné semínko a maliník,ten je dostupný,masáž zkusit můžeš.Lepší něco,než nic
11. črc 2010 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz
Tak já minule přijela taky jen porodit,nicméně od určitého tt předává rodičku mudr do porodnice a tam už si jí hlídají
11. črc 2010 ve 20:38  •  3 děti  • Odpověz
v olivovém tamponu nevidim nic špatného sem chtěla napsat
11. črc 2010 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz
@suik: ono to je vždy složité ...když ti sejmou někoho blízkého, je to na trest smrti ....když havárku zaviníš ..už to je složitější ....
jasně, že třeba je viník ....ale záleží, co dělal - pokud jede na červenou, předjíždí přes plnou, je to samo hovado, co si koledovalo .....ale pokud tě oslní sluníčko a nabereš cyklistu? ...je to průser, jsi viník - ale komu prospěje, když tě zavřou ...nějaká náprava? vždyť to to není sígr ....možné škody? děti vyrůstající bez mámy jsou dlemého pro společnost větší hrozba ....
prostě to není černobílé

manža taky nebyl .... a jak ho práce na baráku baví ...je to relax od všech těch pracovních jednání, notebooku a spol.

@petja: já se kvůli ní hrozně nabrečela .....ale myslím, že to byly ty nejzbytečnější slzy
já bych to zkusila - líná huba .... :slight_smile:
stejně všechny zápisy z kontrol ti píší do průkazky a tu budeš mít se sebou u porodu ...no a vzhledem k tomu, že to nevyžadují všechny porodky, tak to nebude až takové dogma
11. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
@petja nevim, nechce se mi tam nic strkat....i s tou masáží budu opatrná, ale to nejde tak hluboko....

maliník mám nachystanej, dokonce v bedně s mimičím oblečením, tak to všechno krásně voní a semínko koupím, myslím, že to s tou masáží bude snad stačit.
11. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
@hupcza já vím, v tomhle jsem trochu radikální....prostě kvůli tý zkušenosti. Tenhle člověk to taky neudělal úmyslně a ani zbytečně nehazardoval ....jen jen prostě v obci rychle (občas kdo nejede), ale prostě porušil pravidla a to stálo někoho život. Měl by mít nějakej trest, s tím co dostal spokojený teda nejsme...

já taky doufám, že by se to manžel případně naučil, když jsme se brali neuměl nic, doma ho k tomu nevedli, jednak nemusel nikdy jako dítě pomáhat, což mi přijde jako největší kravina a ani ho táta nenechal asistovat u drobných oprav v domě....
No já to taky moc neovládám, tak na všechno voláme mýho tátu nebo řemeslníky :unamused: což je naprd.

ale občas se snaží....
11. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
@hupcza no a taky proto neřídím, bojím se, aby se něco podobnýho nestalo mě - že zaviním nehodu :unamused: ... a ani k tomu řízení nemám vlohy, tak jsem se ten blok ani nepokusila odstranit.
11. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
@suik No určo bych to zkusila než bych to zavrhla a obzvlášť pokud čípky stejně nezabírají :fearful:
11. črc 2010 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky dneska super byli jsme ve vodě skoro celý den co se děje tady???
11. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
No tady holky nakecaly 10 stran,já bylaschovaná,vedro nedávám ani u vody
11. črc 2010 ve 21:08  •  3 děti  • Odpověz
Kovalda kouká na film,Berunek šla na večeři s kámoškou,Eli dala další foto bříška ze kterýho je ve 30tt v šoku :wink: a furt něco.Ty jokonečně se dá vyvětrat,mám otevřený všecky okna a dveře v baráku a pěkně to luftuje.Za chvilu půjdu už spát
11. črc 2010 ve 21:09  •  3 děti  • Odpověz
@petja no já to zavrhuju spíš proto, že tomu moc nedůvěřuju, hlavně tomu česneku, přece si tam nedám něco, když se bojím aby to nebylo ještě horší. Mám to citlivý a teď v těhu jsem opatrnější.

já hodně používám babský recepty, ale tady si nejsem prostě jistá.
11. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
@petja jo jo mě to tady taky pěkně luftuje chtělo by to trošku popršet at je líp venku :wink:
11. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
@antana123 No možná zítra,ale moc bych tomu nevěřila.Hlavně ať mimi vydrží do termínu,já to nějak zvládnu.

@suik Tak to jo.Ale toho tvarohu,nebo bílého jogurtu bych se nebála...
11. črc 2010 ve 21:17  •  3 děti  • Odpověz
Holky,dobrou noc!
11. črc 2010 ve 21:17  •  3 děti  • Odpověz
@petja dobrou :wink:
11. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
@petja ....ve 30tt a v soku :grinning: :grinning: ty jsi dobra :grinning:

@suik ...ja bych si tam cesnek taky nedavala... :slight_smile:

@antana123 ...no vida a jak se ti tam nechtelo :slight_smile: To je fajn, ze jste si uzili bezva den :wink:
@eliska_v:pěkný pupík
@safryy jo užili jsem i trošku opálená ikdyž sem se neopalovala a malému se v bazénku moc líbilo :wink:
11. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
@suik: mmm...prostě blbý ....ať jsi na kterékoli straně ... já vždy pracovala na dojíždění 20 - 50 km - to se už bez auta nedá .....a řízení mě baví ......no a s mým, manžou bych byla úplně v pasti - bych musela všechny nákupy odtahat růčo se dvěmi přestupy ...no to mi není jasné, jak bych to jako těhule s kočárem dělala :sweat_smile:

ad pomoc doma - to je přesné ....já od 6 let vypravovala ségru do školky, od 10 jsem uměla uvařit sama oběd a od 15 se naši rozvedli a byla na mě celá zahrada, aby to mamka zvládla (ségra barák a mamča peníze) ...a manža byl dítě - taková kravina - přtitom děti chtějí pomáhat (jasně, že s puberťáky už to je jiná :grinning:) ....ale ondra už třeba ví, že po koupání musí naházet hračky do krabice, po snídani se nosí nádobí do myčky ... pomáhá i vytahovat umyté příbory ....někdo má pocit, že je malý ..ale on se do toho žene, proč bych mu měla brát hrnek z ruky, že ho rozbije? nerozbil zatím ani jednou a je na sebe pyšný - tváří se ooooohromně důležitě ..myslím, že by se měl do chodu domácnosti zapojit každý
11. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
@antana123 ....u nas bylo hezky, ale klemra...dneska bych do vody nevlezla...leda v neoprenu :grinning: Ja nemusim zitra do prace juchuuuu :grinning:
11. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
@hupcza souhlasím aby v domácnosti fungovali všichni jinak je pak žena otrok :wink:
@safryy to je super že nemusíš do práce co??
11. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
Holky loucim se pro dnesek asi...tata ma zase hlad...toz jdu neco ukuchtit jeste...ne ze bych ja nemela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jidlo muzu furt a v jakemkoliv mnozstvi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
11. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
já jdu taky spát dobrou
11. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.