• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 ....tak ja jsem si delala srandu...jasne, ze si s tim trochu vyhraju...kosilky ale nemam nastesti zadne...jen bodycka a takove serepeticky...vypada to nezmuchlane...pac to bylo jen prehozene na susaku a bez klamerek...ale vyzehlim to urcite...uz se na to i tesim :slight_smile:
12. črc 2010 v 09:10  • Odpověz
@ojo ...a uz se stavi aspon? Segra byla na nervy, kdyz ji Kubik zacal v 9ti mesicich litat okolo stolu...v roce uz byl skoro nechytnutelny baraba jeden :grinning:
12. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
@antana123 já taky první várku žehlila poctivě, dokonce i naruby :grinning: pak jsem to přestala obracet, postupně jsem to ubrala na žehlení jen z jedný strany a po 3-4měsících se na to vyprdla :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
Dobré ránko,
jsem grogy a mám pocit, jak bych byla naložená ve vlastní štávě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večer se prdolka asi hodinu mlel, tak jsem mu dlouze vysvětlovala, že otočit s hlavou dolů má jen samá pozitiva :grinning: fandila jsem mu a manžel se smál, ptž jsem pak přešla i na úpllatky a sliby.......a nic nezabralo,n zas skrčil nožky a šmrdle sem tam dole :confounded: V noci jsem pořád chodila na wc a pila, takže průtokáč a sledovala teplotu...takže dámy, u nás v noci v ložnici 28,6°C minimálně a na balkoně 26°C, hnus...se nemělo jak ochladit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: větrák fičel na plno pořád a jediný, že se hýbal vzduch.....Navíc se mi blbě dýchá, jak mám astma, tak to vedro snáším hůř....chjo :frowning2:

@kovalda závidím ti krásných 24°C :wink:

@lio na jedné fotce byl jen pejsek, pokuud se dobře pamatuju :sweat_smile:

@safryy tak už se doma nudíš?? :grinning:
12. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
@safryy já jsem cvok víš mě se ty košilky strašně moooc líbí jsem na to ujetá na tyhle už nemoderní věci ale myslím si že si za celý život riflí a mikin užije až až tak ho chci mít aspon ze začátku v dupačkách a košilkách nabo bodičkách já jsem taková jinná mám i ty staré zavinovačky ted si budu dávat jednu kulmovat až půjdeme na vítání občánků a 3řady krajek a mimi v tom vypadá úplně super :wink:
12. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
@safryy jo to jo...to už se začal stavět nějak kolem 10.měsíce postupně asi za měsíc už dělal kroky kolem nábytku a teď nedavno se teprve pouští a sám stojí chvíli :slight_smile: za ruce jde, i klidně něco tlačí...že jde...ale prostě po chvíli už si kleká na kolena a po kolenou :rolling_eyes: :rolling_eyes: no vidím, že si teda ještě nevěří, že je mu to prostě pohodlný lézt po kolenou...leze tak všude, na trávě, na dlažbě i na betonu :rolling_eyes: ..ale asi ho vytahnu, kde jsou kamínky, aby taky zjistil, že ne vždy je to pohodlný :grinning: :grinning:
ale určo neni jako jiný děti, že zjistí, že jde chodit, tak chtějí furt chodit a chodit :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
@rennu my taky máme v ložnici 28 :stuck_out_tongue_closed_eyes: páč je v pod střechou :rolling_eyes: ale dole v kuchyni a v obýváku je 24 :slight_smile: :slight_smile: zkoušela jsem včera trochu vyvětrat průvanem a vzduch se ani nehnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
@rennu ...jeste se nenudim :grinning: anty slibovala vcera, ze s vama se nudit nebudu :slight_smile:

@antana123 ...a libi se to i Martinovi? :grinning: Ja vim, zes psala, ze se ti to libi...ja na ty kosilky moc nejsem....ale vim, ze jich mame na chate plnou pudu...a ta kulmovana zavinovacka bude narez....to se tesim na fotky :slight_smile: Zavinovacku tak nejak nemam zadnou :confused: Jen takove to swaddle me...a to je z fleecu :slight_smile:
12. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
@antana123 taky mam klasické zavinovacky :wink:

@rennu no chápu tak mohli smaznout jen tu jednu ne.-)))
12. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
@ojo ....vsak on se rozbeha :wink: Segra byla spise nestastna, ze zacal maly tak brzo...aby si neznicil nozni klenbu nebo co...ale zase zastavit ho nejde ze....A s tema kaminkama to je teda napad :grinning: chudera maly :grinning:
12. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
@safryy jo, to já na něj nespěchám, jen takhle když jsme venku, tak bych brala, kdyby chodil :sweat_smile: :grinning:

tak já jdu nakrmit Tomáše a vyrazíme :slight_smile: možná bude mít mamka doma noťas, tak se kdyžtak připojím odtamtud :slight_smile:
12. črc 2010 v 09:26  • Odpověz
@ojo ...uzijte si hezky den :wink:
12. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
@safryy on to nechává spíš na mě ale říkal že se mu to taky tak líbí :wink:
12. črc 2010 v 09:31  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
no tak u nás už je zase nesnesitelný teplo, v půl 5 když jsem šla čůrat tak jsme měli v baráčku krásně vyvětráno a když jsme pak s Domínem vstávali před 9 tak už je tu zase teplo k nesnesení :frowning2:

ad zavinovačka já mám zavinovačku jednu čtvercovou teplou ( tam se dává taková peřinka silná) a tři klasický slabý dlouhý. Domča miloval spaní v nich , ikdyž z té čvercové se vykopával hned po příjezdu z porodnice jak byl dlouhej a v těch dlouhých vydržel do konce šestinedělí, pak z nich taky vyrostl :slight_smile: a dokud to šlo tak jsem ho na noc balila na "mumii" jako se to dělá v porodnici a byl tak nejspokojeněšjí :slight_smile: měla jsem půjčené i ty rychlozavinovačky , v té se mu nelíbilo a i se z ní okamžitě vykopal (jsou strašně malinké)
12. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
holky mně e dělá divně z toho vedra :frowning2: :frowning2: krom dýchání, mám tep 128-klidový, tlak teda ok 100/65....ale cítím srdce až v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tohle nemám šanci přežít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
@rennu to já taky né jsem spocená až na ..... a přeju si at je škaredě a je konečně líp bože co bych dala za déšt a ochlazení :pensive: :pensive: :pensive:
12. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
@rennu @antana123 ochlazení se jen tak nedočkáme......Leda něaký nechutný bouřky z horka.....
mne je zatím fajn,kdyby nesekali trávu pod okny tak si nestezuju, ale jak se slunko vkrade do tech stresních oken, asi z té ložnice utecu, nejlíp bude na chodbě na dlažbě, nevím, proč tam ten truhl čtyřnohej nezaleze:slight_smile:
12. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
Ufff, tak jsem něco vyžehlila, ale zdaleka ne tolik, kolik jsem myslela, že zvládnu. Říkala jsem si, že dám najednou celou várku z 1 pračky. Cha chááá. No, vyžehlila jsem dost, dle hromady na přebalováku, kam jsem to vyžehlené odkládala. Ale dle kyblíku, v kterém je zbytek té jedné pračky na vyžehlení - tak jsem nevyžehlila skoro nic :unamused: Ale je u toho hrozný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@antana123: jj, sice je to rozměrem maličký, ale to je kolikrát nevýhoda, že se tam tou žehličkou nedá pořádně zajet :slight_smile:

@safryy. jj, tak s bordelem a úklidem to máme podobně. Taky jsem si říkala, že návštěva aspoň každý týden by nebyla k zahození :grinning:
12. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
@ojo: tak sice to žehlím jen z jedné strany, ale snažím se poctivě. Je mi jasné, že časem mne to přejde, obzvláště s mou zálibou v žehlení.
Ráchání v bazénu závidím.

@rennu: no, těch 24 bylo v obýváku, v ložnici kolem 26, ale jak čtu, tak pořád jsme na tom teda o kousek líp.
Super, že Honzíčkovi vysvětluješ, jak je super bejt hlavičkou dolů, třeba to ještě dá :slight_smile:

@antana123: já taky chci prcky aspoň ten první rok mít oblečené jako miminka. Džíny a tak budou mít pak už pořád :slight_smile:

@ojo: některý děti prostě radši to lezení - už to uměj, takže jsou rychlý, tak proč zkoušet nějaký novinky, že? :grinning:
12. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
@lio padnu vedrem..zítra nemám šanci se doplácat k mudr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kovalda šikulka, hele každý kousek je dobrý..já jak žehlila v sobotu, tak manžovi mega trika, to byl taky zááhul, jsem to dělala na čtyřikrát..dnes se obávám jen pověsím fusky, co peru a jestli budu schopná uvařit nevím :sweat_smile:
12. črc 2010 v 10:12  • Odpověz
@rennu: a nezabralo by se balit nějak do mokrých ručníků nebo tak něco? Možná i nějaké rozvěsit po místnosti, ať ochlazují a zvlhčují vzduch.
12. črc 2010 v 10:14  • Odpověz
hojda,
tak včerejšek byl fajn, salátek pokec a dorazila jsem domů o půl 11. Jen ta noc teda byla děsná. Usla jsem někdy po 2, každou chvíli vzhůru, bříško mě bolelo tak nevím co se tam dělo. Hlavně ležící možnosti jsou už značně omezené, můžu jen na pravým, na levým to mimískovi evidentně vadí. Dneska jsem trochu poklidila, a tím má aktivita asi končí. Jsem z toho vedra už pěkně otrávená :frowning2:
jdu vás dočíst :slight_smile:
12. črc 2010 v 10:14  • Odpověz
@rennu: tak to já vařit budu muset, protože nevařené tu nic k jídlu nemáme :unamused: :grinning:
12. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky, my tu máme 28,3°C, a to si říkám, jak je tu paráda a raději nic neotevírám. Chystala jsem se jít prát mimi věcičky, ale v do dětského pokojíčku svítí sluníčko, je tam na padnutí.
Ale u nás pokrok, včera jsme s manžou složili postýlku a mám jeden velkej prádelní koš věcí od mamky po nás, co ještě pletla babička, takže spousta svetříčků a dupaček a bryndáčků a taky asi 20 ks látkových plen.
Jo a malá mi v bříšku pěkně nadskakuje, má už za poslední týden potřetí škytavku chuděrka. :slight_smile: Ale je to roztomilý. :wink:
Vůbec do ničeho se mi nechce, potím se jako prase. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mi i začaly natékat prsty na nohou. Teda zatím jen párkrát , ale nic moc.
12. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
ahoj....
no já jsem na odstřel, je mi strašný teplo, teď jsem si zkusila v obýváku zatemnit a pustit větrák, ale nemám pocit, že by to nějak pomohlo :unamused: .....ještě mám napuštěnou voudu ve vaně, tak se tam čas od času skočím namočit....já chci déšť a zimu :cry:

taky už měsíc čekám na šátek z ameriky, to byl zas nápad, ale vždycky mi všechno přišlo,.... naštěstí to můžu sledovat.....a zdá se mi, že to neopustilo US a teď to asi míří zpátky prodávající. Tak jsem zvědavá co bude dál :angry:
takže zatím nemám ani kočár, ani šátek. Nic vypranýho, se asi picnu....

Jo kauza pračka má dohru - fakt už nepere, včera jsem to zkoušela na ručníkách a plenkách (musela jsem to doprat růčo a ještě to není suchý), co je ale horší, že nepatří k bytu, ale nechal ji tu předchozí podnájemník, tohle vědět, kupujem novou.

modlím se, aby vyšla reklamace, i když ta se vztahuje na tu opravu a vymněněné části, ale když to nejde ani to ostatní? to snad měli poznat, že to je možná v kýblu celý. :angry:
12. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
@rennu :já jdu taky zítra na kontrolu se mi absolutně nechce v tom horku cestovat až do zlína jdu na 14.30 to bude mega pařák musím říct mojemu at jede se mnou at někde nepadnu :wink:
12. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
@alisek Veliká gratulace k Honzíčkovi, tak ať jste oba v pořádku :slight_smile:
12. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
Krásné dopoledne,
tak jsem si vás po víkendu dočetla něco i zapamatovala :slight_smile: .Už nám odjel zase táta, tak budeme válčit sami,malý odjezd prospal,rtak snad po probuzení nebude chudák moc hledat tátu :frowning2:

U nás už ted v obýváku 28 °c a Matýsek má v pokojíku tak 24, tak se mu tam lépe spí.

@ojo . s tím chozením je to u nás podobné, od 9 měsíce stál a obcházel a dělá to pořád, kdekoli venku jde a drží se mi jen prstu jednou rukou,ale doma ani za obě, jen kolem nábatku nebo stojí v prostoru,ale krok neudělá,raději popoleze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to chození taky vidím na později, tahat těch jeho 12kg je záhul,ale co už.
12. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
@rennu . jj, to znám,taky je mi ted zle,že ani nevylézám, dnes jsem na interně opět jako loni s Matýskem obdržela léky na tlak a pulz,at mě neklepne....mák astma,tak to bio 3 cítím až v krku....brrrr, musíme vdržet, chodím se sprchovat studenou vodou a 4 hodky, nebo dlp.

Uklízet budu až večer, až bude líp a žehlit taky uvidíme.
Chci dnes nachystat do skříně prcičkovi výbavičku, včera jsme ještě s manžou stihli koupit na netu novou malu autosedajdu a přestěhovat Matýska z postýlky do nové velké postele. Tak už stačí později koupit jen kosmetika a lékárna a po porodu kočárek a jsme připravení. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. črc 2010 v 10:42  • Odpověz
@kovalda právě nad tím uvažuju že si tu rozvěsím na okna mokré ručníky, jinak si balím nohy do mokrého ručníku, nebo hodím jen tak pres nohy, ale už mi začíná být hic slušný, propotila sem trígo, takže sprška a omezím oblečení .-)
ty jo holky musí nás to potkat zrovna ve stavu 2v1, loni snad takhle dlouho tropicky nebylo, nebo joo?
12. črc 2010 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.