• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tak jsem tady měla rozepsanej meil na půl stránky, a celý mi to spadlo :frowning2:

@lio : včer jsem na albíko koukala, krásný pejsci, to je pech teda, že ti to smázli :confounded: . Takový hici určo nebyli :confounded: jeden měsíc bylo vždy nic moc,a druhej to šlo, ale tropy takovou dobu, to nehrozilo :astonished:

@suik : to je pech s tou pračkou, chudáku, to bych se navztekala u toho. Ten kočár od bytný nebude? Tak snad šátek dorazí
@kovalda : tak to jsi dobrá, že jsi se aspoň do toho žehlení pustila. Já dneska neplánuju nic. Teda krom procházek se psem, z toho jsem vyřízená jen na to pomyslím. Ten můj cvok se na balkoně ještě opaluje, jí aspoň máčím. Stejně blindí z toho vedra, chudák
12. črc 2010 v 11:44  • Odpověz
@lio mně tyn mokrý ručníky pověšený nepomáhají....ani nevím, jak bylo loni, my jsme s manžou cestovali po Itálii, vedra příšerný, ale vcelku se vždy brzo aklimatizuju, tak pak mě i třeba v noci tam zebou nohy :grinning: Prostě u moře se to snáší líp...i celodenní courání po památkách ve výhni mi nevadilo :sweat_smile:
12. črc 2010 v 11:46  • Odpověz
Holky, já jsem tady asi něco prošvihla. Alisek už porodila?
Já momentálně peru první pračku miminkovskejch věciček. A když se tak dívám, tak jich bude ještě asi hódně. :grinning:
12. črc 2010 v 11:48  • Odpověz
@ladenka jj už máme první miminko, Honzíčka :wink:
12. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem vás průběžně dočetla. No, tady u nás už začíná být taky hic neskutečný. V ložnici 24st. a stejně mi to přijde moc. Přes zimu máme v domečku a třeba jen 18 st. max. 20st., tak jsem zvyklá spíš na zimu. Já mám pocit, že loni takový hice nebyly. Sme si to těhu naplánovali teda...jen co je pravda...tak příště rodit z jara, to by bylo asi nej :slight_smile: co? Tak doufám, že mi dneska přijdou penízky za neschopenku, v pátek jsem se tu s některou z V8s o tom bavila, už ale nevím s kým...tak snad dneska...až přijdou, tak zaplatim, co jsem si objednala kosmetiku pro sebe a mimčo. Já si jdu připravit taky něco k jídlu, navařeno nic nemám, a ani to snad přehánět nebudu. Manža odjel za se na 2-3 dny, nevim kdy se vrátí, tak já si dám k jídlu něco lehčího, ale ještě nevim, co. Poraďte něco rychlýho.
PS.: Jinak mi to taky spadlo...nějaká porucha, ale snad už to bude ok :slight_smile:
12. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
@beru3nek taky mi to spadlo....
no jsem z toho na mrtvici, naštěstí nám bytná slíbila, že nám to pomůže vyřídit - tu reklamaci, naše schopnosti komunikovat v němčině už na to nestačí. Kočár asi bude, ale vůbec nevím jakej je....
Ten šátek mě štve, ale adresa byla správná, nevím co tam s tím dělali, musím té paní napsat a budem to muset nějak vyřešit. To už je podruhý, co mi něco nedorazilo, ale naštěstí to není ztracený.

12. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
@hanncca : jé tak to máte super chládek. Taky bych brala druhý zjara nebo na zimu. Rozhodně už niky podzim :grinning: jo jo, to bylo se mnou, jukla jsem na net,a přišli mě prachy za květen po červencových svátkcích, mazec :confounded: . Já dneska asi vařit nebudu, ten můj se vrátí někdy pozdě večer nebo v noci, já to vidím na salátek. Mám tam teda ještě brokolici, tak třeba zapeč. brambory zítra udělám.

@suik :tak ještě že máte fajn bytnou :slight_smile: . Tak hlavně že je šátek na světě, a ne prachy v čoudu a šátek taky :sweat_smile:
12. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz
@beru3nek jj, určitě ne mít pupendo velký přes léto, už nikdy!! Já čekám na penízky za červen, mně vždy chodí další měsíc do 10tého, ale jak byly svátky a 10tého byl víkend, tak se to asi prodloužilo. Tak snad to dneska dorazí, ale zatím nic. Mi ty penízky přijdou, ale hned zase zmizeji:frowning2: Já si snad taky namažu jen chleba nebo tak, se mi nechce dělat v kuchyni ještě větší teplo, než tam je a než je nutný..
12. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
@ladenka : jo taky mě pěkně otýkají nožky, mám takový bambulky místo prstů a bude hůř, ke konci budem oteklý celý :frowning2:
12. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
@beru3nek mně zatím nohy neotékají, naštěstí, ale vše se může změnit...ale doufám, že nee
12. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
@hanncca : no my byli včera na nákupu, 2200 a ten můj prohlásil, že tam není ani nic kloudnýho k jídlu :grinning: , prachy se fakt jen sypou. Já jsem šťastná, že kočárek nám koupí přítelovi rodiče, ona každá kačka dobrá. U koho ne, že. No právě, představa, že bude hicák ještě od trouby, no vůbec. Bych mohla vařit asi v noci, nebo já nevím kdy :grinning:
12. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
@hanncca Mně taky ještě prašule nedorazily. :unamused:
Aliskovi jsem psala gratulku do albíčka. Ty brďo, měla termín asi dva dny přede mnou. Ani se mi nechce věřit, že už v sobě nosím takovýho obříka. :wink: To musím večer ukázat manžovi ty fotečky.
12. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
@beru3nek Já už jsem pro jistotu sundala i prstýnky. Snubák nosím na řetízku na krku. Nerada bych, aby mi ho museli štípat. :wink:
Mě třeba kotníky nenatékají, zatím jen prsty. Začíná to jemným brněním a pak mě začnou tlačit pantofle. :-P
12. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz
@beru3nek to znám taky moc dobře, necháme za jídlo třeba 1000-1200 a domu si skoro nic nevezeme, ale to je asi všude stejný koukám, co?? :slight_smile: Právě hicák je normálně teď doma, natož ještě od plotny...takže to budu řešit studenym jídlem.
@ladenka čekám na ně jak na smilování :frowning2: :unamused:
12. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
tak holky já to nechápu, jsem schválně zas koukala, přišly mě prachy 2.7. ale za květen, tak to máte super, že vám to chodí takhle :wink:

@ladenka : já prstýnky nemám od doby, co bylo v telce, že to nějáký paní museli štípak klešťěma, a to je fakt už hodně dlouho, asi začátek těhu. Jo jo, tak to mám přesně taky. Jak když ti rozmrzaj, takový mravenčení. No zatím to jsou jen nohy, tak to je v poho.

@hanncca :my co jsme se přestěhovali, tak jezdíme do tesca, a vždy jsou to takovýhle cifry, včera mi bylo řečeno, že se mnou už jezdit nebude, že radši sám, kdo to má pak tahat, těch mraky tašek. Teda pejsek tam měl taky něco, 6 kg granulí :grinning:
12. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
@beru3nek já prstýnky zatím nosím...mám teda teď jenom 2 a zatím je i sundám. my jezdíme tady u nás jen do penny, na to jsem zvyklá. to víš, to jsou chlapi...ale pak doma šouněj, co by sežrali a nic tam nemaj, viď?? :slight_smile: :grinning:
12. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz
Tak oběd je hotový, zapečeno...ted to nechám chladnout, abych nepadla vedrem a pak se najím :grinning: Náš pes má energie, mi nosí hračky do postele a chce je házet :astonished:
@hanncca já prstýnky nenosím cca 3týdny, co mi začaly puchnout prsty na rukách :sweat_smile: Ad nákupy, u nás totéž, platíme šílený sumy a pak není doma za chvíli co jst..teda pokud jedem na velký nákup. Dokud jsem chodila tady kousek do Alberta, bylo aspon co jíst a ty peníze se kutálely postupně :wink:
@ladenka taky jsem manžovi ukazovala Honzíčka od Aliska :slight_smile:

Holky, u nás se už potřet na okamžik schovalo slunko :grinning:
12. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
@beru3nek: jů, tak ty sis to včera večer užila. Já už mám ležící možnosti taky omezené, přijde mi, že na tom levém boku taky moc nemůžu ležet. Jak je tam uložená Žanda, tak ji asi utlačuju, když ležím také vlevo.

@ladenka: jů, tak to jste pokročili, když už máte složenou postýlku (my zatím ne) a donesli jste oblečky. Super. Stejně je mi záhadou, že oblečky po nás ještě v poho držej a ty dnešní se rozpadají už u prvního dítěte. :slight_smile:

@suik: tak držím palce na tu reklamaci. To je k prdu, že vám dřív neřekli, že ta pračka je po předchozím majiteli, ... :angry:

@kuchy: tak aspoň že v tom pokojíčku máte méně stupňů. No a snad se malému nebude moc stýskat po tatínkovi. Máte to těžký.

@lio: přijde mi, že už několik let nebyly takový vedra, jako jsou letos. Holt to máme načasovaný :slight_smile:.
Ba ne, jsem ráda, že to s tím těhotenstvím vyšlo, tak je mi jedno, jaký jsou vedra, prostě jsem šťastná a hotovo, .... ač teda zpocená až na pr.eli. :grinning:
12. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz
@ladenka: jj, Alisek už porodila - už má i fotečky v albu :slight_smile: Taky jsem ukazovala fotky manžovi, aby věděl, jak už je Žanda asi veliká :slight_smile:

@beru3nek: já teda neotékám a sestřička v ordinaci říkala, že třeba ani nebudu, že to není pravidlem. Tak doufám, že se mi to vyhne.

@rennu: tak super, že si slunko hraje na schovávanou, třeba pošle i nějaké dešťové mraky.

Holky, jsem na sebe pyšná, dožehlila jsem tu 1 pračku miminkovskýho a pak jsem si uvařila špagety a ty už jsou taky snědený. :slight_smile: Až trochu vychladnu, tak se pustím do buchet, ať máme vůbec co jíst :slight_smile:
12. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
A teď jdu na chvíli vypnout počítač, ať tu tak netopí. :slight_smile:
12. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
@kovalda hééééj, máš nějak moc energie, nééé? :grinning: :grinning:
12. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
@rennu @kovalda ...to jo, taky bych řekla, že je nějaká akční dneska :slight_smile: to já právě vůbec...ležim doma na gauči a nic fakt nedělam...ale měla bych, dokud tu není manža a nenadává mi, že zase něco dělám :slight_smile:
12. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
@kovalda :tak teplota nám bohužel stoupá, obývák 29, pokojík 26 blleeee a malý je uplakaný, chybí mu táta :frowning2:

...že se ti chce žehlit vařit v tom vedru, já jsem k. :slight_smile: o
12. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
Tak nakonec bude mazanec, protože do buchet se dává vejce, které nemám (včera jsme použili poslední na obalení květáku) a na mazanec jsem našla recept bez vajec :slight_smile:. Už aby to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
Moc energie nemám, jen mám hlad a paniku, že nic není nachystaný na mimčo :slight_smile:
12. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
vrátila jsem se z venčení a jsem k.o. Ani ne to teplo, ale to píchání v břiše na boku, co mám po 2 min. a to jdu šnečím tempem, důchodci mě předháněj :grinning:
@hanncca : měli jsme plnej košík a říká mi, že je tam všechno co jím já,a co on, tak mu říkám, a´t taky hází, od toho jsme na nákupu. Přesně to bude zítra šmejdit, a říkat, kdyť tady zas nic není. Klasika.
@kovalda : teda ty jsi dneska akční, pošli taky nám taky trochu tý energie :grinning: Vy jste buchtový, co :wink: Já nepekla ani nepamatuju, taky bych mohla, ale když nemám jíst to sladký :angry:

@hanncca : a kdy jdeš na ko? Tak hlavně aby to bylo taky o.k. Jen lež, ona ta práce neuteče, ta u nás teda rozhodně ne. Já jsem i tak líná, že nevím co si dát k jídlu :grinning:
12. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
@kuchy : chudáček malej, to se mu nedivím :unamused:
12. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky, tak jsem od rána dočítala celý víkend - teda vy jedete - a je vidět mé pracovní nasazení - no začal mi poslední týden v práci, co si budem povídat :grinning: Pokusím se zpětně reagovat
@kovalda tabulka je luxusní, uvidíme, kdo bude pokračovat
@safryy taky mě včera popadla depka, co budu dělat doma dva měsíce, vždyť se unudím :sunglasses: ale dneska po příchodu do práce, mě to rychle přešlo, už nemůžu, je tu nedýchatelno a nevím jak se na té židli mám usadit...
@eliska_v tu tmu před očima znám dost dobře, mám nízkej tlak a stačí málo a musím sedět, pokouší se o mě mrákoty, mám to každej den a když to nerozdýchám, tak i víckrát po sobě, ale už mám vychytaný věci, co mi dělají blbě...snažím se pít a dlouho nestát na jednom místě, chůze je lepší...

Jinak já mám káru bez klimy, takže se moc těším, až vypadnu z práce a v autě bude 100°C, se asi uvařím...
Jo a úplně mě děsíte, že už všechny perete a žehlíte, vím, že počasí láká, ale pořád nemám ty skříně, do konce července, chci mít nábytek a v srpnu jsem chtěla začít prát...
12. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás po víkendu a omlouvám se, ale tentokrát vás poprvé fakt dočítat nebudu, protože to se prostě nedá, jenom jsem to tak orientačně proběhla.
Mám po kontrole, Viktorka je pořád hlavičkou dolů, tak snad už se stěhovat nebude a je celá stočená vpravo, až z toho mám šišatý břicho. Jenom se mi nějak dost začal zkracovat čípek, tak když odpočívám, mám být vleže - tak to zase u nás budou spory o gauč. :grinning: Na problémy s nohama mi doktor, jak jinak, naordinoval magnézium (dávají ty doktoři těhulím taky jiný léky? :grinning: ), třikrát denně tři, no tak jsem ho v duchu poslala do ................. a holt to nějak budu muset vydržet, teď jsem se už naučila to zvládat kombinací různých metod zvládat nějak líp.
Dneska mám den blbec, vytočí mě každá kravina, ale to tak, že jdu hned do konfliktu (dneska už několik kolemjdoucích a spolucestujících, plus magistra v lékárně), sbíječky sbíjejí i na chodbě domu (předělávají výtah) a čeká tu asi 100 kg meruněk na zpracování. :frowning2: Tak kdybyste některá měla nějaký návod, kterak se meruňky samy vypeckují nebo knedlíky samy uválejí, sem s ním. :slight_smile:
12. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
Jo a ještě k těm vedrům, lepší by bylo příjemných 25°C, ale jsem za to ráda, těhu v zimě, nemít si co oblíct, ať už svetry nebo bundu a ještě bych měla panickou hrůzu, že s sebou někde fláknu na náledí, radši budu sedět u větráku a sprchovat se...
Ale já jsem teplo i slunce milný tvor :grinning: :grinning:
12. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.