• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda to já mám taky paniku, že nic nemám. ale chci počkat, až bude komoda a až pojedu na příští KON (snad s manželem), tak bysme se stavili pro postýlku a to už snad pomalu vše bude hotové...doufám...už se na to těšim. ty jo, mazanec,to je fakt dobrej nápad...to bych taky mohla udělat, ale až večer a až se manža vrátí, celej sama nesním...nebo jo? :grinning: :grinning:
@beru3nek já jdu na KO 20.7. hned ráno, tak snad bude vše ok :slight_smile: přemýšlím, jestli to zvládnu ještě sama autem, ale snad jo...mám to k dr asi 30km...
12. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
@discreet taky mám káru bez klimošky...takže síla :unamused:

jinak jsem to asi zakřikla, ale v dobrém. Zrovna tuhle jsem tu psala, že se mi zdá, že se tam mrňousek nějak málo vrtí a poslední 2-3 dny o mimču fakt vím, že tam je, začíná bejt dost akční, tak jsem ráda:slight_smile:
12. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky,tak v noci sem moc dobře nespala,fakt náročný to horko.Navíc malej se budil po hodině,volal mě,nevim,jestli taky špatně spal kvůli horku,tak sem si ho vzala k sobě,tam putoval po celé manželské posteli:slight_smile:
Dnes mi do lékárny konečně dorazily ty alkoholové tamponky na čištění epi-na i lubrikační del od Altermedu,takže můžu za 2 týdny začít cvičit,odzítra nasazuju lněné semínko.
Posunovala jsem dnes kontrolu u gyn o týden dál,tak jdu až 27.7.to už mě asi rovnou odešlou do porodky a už budu mít aji porodopis za sebou,to už bude měsíc do termínu porodu :wink: No jsem ráda,čím míň prohlídek,tím líp...Dívala jsem se na internet na formality kolem mimi po porodu,tak hlavní je vyřízení RL prcka,s tim pak na pojišťovnu,bez něj nemá cenu tam chodit,minule to skvěle zařídil manža,myslím,že se v tomhle na něj můžu zase bez obav spolehnout. :wink:
Mě už chybí jen drogerie kolem miminka,jako pár jednorázovek do začátku a tak a mám vše tak nějak v cajku.Teď se mi ale v těch vedrech do města absolutně nechce.
Jak jste řešily,zda vzít i oblečení pro mimi z porodky s sebou do tašky,tak já to minule udělala a teď zase udělám tak,že bude nachystané na komodě ve sváteční taštičce,jako se dávájí dárky a manža to pak doveze,není možný,aby to spletl :wink:
12. črc 2010 ve 13:34  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda mnam mazanec....taky bych si dala.....ale ten je kynutý asi a já nemám droždí....nebo máš receptík bez droždí???

@discreet neboj, jsem dál než ty a nemám na malého taky vypráno :wink:

@lotyna magnézko jako všelék, co :grinning: Jéé, mnaminka merunky, zavař, udělej zavařeninu, ta je výborná a nebo dětské přesnídávky :slight_smile: se budou hodit :wink: A vycpekovávat je můžeš i na gauči :wink:
12. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz
@petja dárková taštička, dobrej nápad...to snad manža nesplete...to snad taky udělam:slight_smile:
12. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz
@lotyna tak na měruňky bych věděla, pěkně ke gauči a ke křesílku miska s meruňkama a druhá na pecky a to vypeckovaný do bříška.....nikdy jsem meruňky nemusela, ale teď bych je jedla po kilech, ty poslední jsem neprozřetelně zabalila do knedlíku a nic moc :unamused: a to jsem se na ně tak těšila.

já si trochu chrupla, je mi líp, probudil mě teda velkej hlad, to snad poprvý :confused: ....tak jsem načla jednu masovou konzervu. Akorát nemám k ní pečivo, to bych si musela dopýct v troubě a to se mi nechce.....v kuchyni je hrozně a děsněj bordel, ale to musí vydržet, aspoň do večera.

já s chystáním zase stagnuju, ale už se od vás nenechám vyprovokovat, do září času dost :grinning:.

na to zařizování papírů kolem miminka se teda netěším, bude to dělat asi muž, ale nějak musme zjistit, jak to je,když se narodíme v cizině :unamused:
@berunek, no my dáváme za jídlo taky pěkný palby, teda v těch eurech to je takový jiný, jak to ještě nemám ve oko....radši nepřepočítávat, ale tady mám pocit, že v tom koši fakt něco vezem domů....pravda první dva dny se to nejlepší s ní, ale i tak tam pořád něco je. Rychle mizí ovoce, to mě štve.
12. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@rennu Marmeládu udělá manžel z toho, co zbyde, to je jeho specialita. A jak já vypeckovávat? Jsem čekala nějakou sofistikovanou radu jakože když se hromada meruněk třikrát oběhne, ocitnou se pecky v koši a vypeckovaný zbytek v míse! :grinning:

@suik Tobě jsem chtěla poděkovat za inspiraci s kalhotkama z Marksu - dneska jsem tam zaběhla a naprostá spokojenost, konečně si mám dospodu co slušného obléknout! Tak teď se ještě inspirovat tvojí stagnací, aby mě nenervovalo tady to chystání. :slight_smile:

Holky, dneska jsem u doktora byla v čekárně s osobou cizí národnosti, která byla, jak jsem pak náhodou zaslechla z rozhovoru sestry a doktora pozitivní na všechny tři typy žloutenky. Nepřenáší se to vzduchem, že ne?
Tak a teď se jdu konečně vrhnout na to oranžové ovoce.
12. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
@lotyna týjo, to je síla, chudák miminko. Byla těhotná, ne? Já myslím, že ne, jen dotykem ...

tak to jsem ráda, že kaťata vyhovujou.
No s chystáním nic neudělám, asi bych padla a to taky nechci riskovat....a v tomhle vedru na nákupy taky nemůžu. příští týden přijede ségra s autem, to jedem pro tu postel, pak přebalovák a komodu pro miminko, trochu to tu přebudujem no a až bude pračka, tak začnu prát.
12. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
tak jsme u našich, Tomík dospává a já se ráchám v bazenu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@lotyna pozitivní na žloutenku?? jakože ji má?? :confused: to by vám měli v tý čekárně každýmu říct, ne?? co vím, tak žloutenka je nemoc špinavých rukou, takže infikovat se můžeš, že se dotkneš stejné židle, na kterou ona sáhla neumytou rukou a pak si dáš něco do pusy nebo přímo krví...vzduchem určo ne...

jinak já loni prala už dřív, kvůli předčasným kontrakcím a taky jsem neměla to kam dávat, nakonec jsem to nechala ve velkým prádelním koši a přikryla, aby se na to neprášilo :slight_smile: no a komodu mi přivezli ňák 3 týdny před porodem, takže to bych pak kvaltovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
@kovalda - teď jsem zkoukla tabulku, super ... jen, mě napadlo, nebylo by dobré tam šoupnout také termín porodu a třeba týden, na kolikátém tt se mimi narodilo? Ale je to jen návrh. :wink:

Teda jsem čuně, právě jsem zbouchala celý pytlík milánské směsi.

Taky mám auto bez klimošky. Byla jsem teď v krámě jen pro pečivo a hrůza. Musela jsem si volant přidržovat kapesníkem, bych si asi popálila ruce. Blé...
Teda dneska mám zase šnečí net a vy toho nakecáte tolik, kdo to má stíhat ... :grinning:
12. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
@lotyna jak píše ojo, říct vám to teda mohli a sestra měla pak běhat po čekárně a ordinaci s desinfekcí....
12. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz
Tak jsem si zlehka schrupla...zblajzla asi pul chleba s maslem a medem...nic jineho doma uz vazne nezbylo a ted nezbyva nez se fakt vydat do toho obchodu...zacalo ale prset, tak to jeste o chvilku posunu :slight_smile:

@lotyna ...to je mazec s tou zloutenkou :fearful: Clovek aby se bal jit i k doktorovi...fiha....ja myslim, ze se to prenasi az nejakym kontaktem....tak verim, ze jsi v poho :wink:

@ojo ....to je provokace s tim bazenem ti povim....ja mam otevrene okna, abych tu mela vzduch, ale jsem pod perinou, pac je tu klemra jak hrom :sweat_smile:
12. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz
@discreet : tak super, že poslední týden, máte můj obdiv, co pracujete až doteď. . Já zatím peru a žehlím jen pusou :grinning:
@lotyna : tak super, že je Viktorka hlavičkou dolů. Máš klidovej režim nebo něco? Jo jedině sníst, ale to je přece jen trochu moc :grinning:
@hanncca : tak to máš dr. docela z ruky :unamused:
@suik . my měli taky nejvíc ovoce, zeleniny a tvaroháčků a pod :grinning: ty miluju
tak jsem se tady z toho sezení unavila :grinning: , že si půjdu zkusti dát šlofíčka. Zmohl mě asi oběd, sice salátek, ale funím jak lokomotivka. brrr
12. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
@safryy : pod peřinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: no vůbec ti nezávidím tu kosu :grinning:
12. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz
@safryy provokace není ten bazén, ale v tvém případě ten déšť. u vás fakt prší??
12. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz
@hanncca ....spise se to prehnalo v nechutne huste mrholeni.....vzduch je sice studeny, ale paradni :wink:

@beru3nek ....ja bych radeji to vase slunicko teda...a kdyby byla moznost bazenu to by bylo teprve super :wink:
12. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz
@suik JJ, byla těhu.
@beru3nek Mám jenom radši ležet než sedět třeba u televize a tak, jinak prý zatím nic hrozného.

Já z té čekárny radši zmizela rychlostí blesku, jenom jsem okolo ní prošla a při první příležitosti jsem si vydrbala ruce, takže nevím, co se tam potom dělo, kdo ví. To mě jenom potom tak napadlo, ale snad se to opravdu přenáší jenom přímým kontatktem.
Tak jsem se vybičovala, mám hotové těsto, ale ty mrchy malý kulatý do toho furt nechtějí samy naskákat. Tak jim jdu pomoct.
12. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
@lotyna to by mělo stačit! Ale je to síla! :astonished:

to balení je už sranda, mě nebaví to těsto...
12. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
@suik , @lotyna ...me nebavi ani jedno...ale co me desne moc bavi je se tim cpat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Knedliky nedelam moc casto, ale kdysi jeste jak jsem jezdivala k babci a dedovi na vikendy, tak jsme je meli kazdou sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnaaaam...Samo, ze jsem babce asistovala...ujidala jsem jak ovoce, tak to syrove testo...to byla taky dobrota :grinning:
12. črc 2010 v 15:11  • Odpověz
@beru3nek: no, buchty jsou u nás dost populární a o to více, že se moc často nedělaj. No a v těhu ať nakoupím kolik chci sladkého, tak je to strašně brzo sežraný. Tak pak nezbývá, než něco upéct, když mne honí sladkožraní :slight_smile:.

@lotyna: super, že je Viktorka ukázkově hlavičkou dolů. Z nedočítání si nic nedělej, taky to občas nedám :slight_smile:. Akorát nevím, jestli jsi tu byla, když Alisek oznamovala, že už je mamčou a narodil se jí Honzíček :slight_smile:
Hele, zbíječky a předělávání výtahu, nejsi sousedka s mojí tchýní? Tam podobné zvuky zažívám taky už několik návštěv.
No, meruňky se sami vypeckují tak, že je tady rozešleš nám všem, akorát teda knedlíky z toho mít žádný nebudete a kompoty taky ne, ale zato dobrý pocit :grinning:
12. črc 2010 v 15:15  • Odpověz
kovalda má super nápad! jen než dorazí ta moje část ke mě, bude z toho fakt ta marmeláda :grinning:
12. črc 2010 v 15:16  • Odpověz
nebo beru ty zelený!
12. črc 2010 v 15:17  • Odpověz
@suik ....a nez by to dorazilo az ke me...uz by z toho mohla byt i slusna merunkovice :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 v 15:27  • Odpověz
@hanncca: já jedu na kontrolu taky přes 30 km a mám tam být ve 12.15 :fearful: :unamused:, ale myslím, že to zvládnu.
No a mazanec - taky ho nehodlám zvládnout sama celej, jen ho načnu, k večeři v něm budem s manžou pokračovat a na snídani ho dorazím :grinning:

@petja: alkoholové tamponky na čištění epi-na? Já si včera konečně epi-no objednala, ještěže jsi mi to připomněla.
A rodný list prcka se zařizuje kde? Taky to nechám na manžovi, na úřady je skvělej :slight_smile:

@rennu: kdepak, samozřejmě recept je s droždím - já mám sušené - mazanec celej vyrábí pekárna, já tam jen naházela suroviny :slight_smile:

@suik: jj, u nás taky poslední měsíce z nákupu nejdříve mizí ovoce a zelenina. Ale to je dobře, jsem ráda, že baštíme jakž takž zdravě :slight_smile:

@ojo: bazén faaakt závidím.

@safryy: prší? Pošli sem něco taky :slight_smile:, aspoň přeháňku na 10 minut :slight_smile:
12. črc 2010 v 15:28  • Odpověz
@suik, @safryy: no, však marmoška a meruňkovice taky nejsou špatný, ne? :slight_smile:
12. črc 2010 v 15:28  • Odpověz
@beru3nek s prachama si nic nedelej, me za kveten prisli 30.6.za červen cekam na konci cervence.......
12. črc 2010 v 15:31  • Odpověz
@safryy no jo, na tebe jsem zapomněla, ty jsi ještě dál :sunglasses:

s tím epinem jsem zase nahlodaná, už jsem koukala na ebay a znova se zaregistrovala, tak doufám, že brzo dorazí přihlašovací údaje.

12. črc 2010 v 15:32  • Odpověz
Tak mám foto břicha v albu, právě foceno a právě měřeno, obvod 113cm :wink: A váha +13kg, uff děsím se toho, co bude dál :confused:
12. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
merunky sem letos jeste nemela, kdyz meli nasi zahrádku a tam dva obrí stromy, tak jsme nevedeli roupama co s merunkama, a letos ani jednu sem nemela.-(knedlicky ovo bych si dala, ale to by mi krz cukrovku neproslo:-/
12. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
@kovalda já uz mam epi na ceste, sem na sebe zvedavá.-))))

12. črc 2010 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.