• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hhalina já mám termín dle MS 15.9., což i odpovídalo ve 12tt UTZ. Ale podle pohybů a podle UTZ ve 29tt mi termín vychází na 24.8., takže skoro 3týdny rozdíl. Ale směrodatný je prý ten dle MS a UTZ na začátku těhu. Ale když mám 3 rozdíl, tak nevím...těžko říct. Uvidím, co mi řekne dr na KO
12. črc 2010 v 16:37  • Odpověz
@hanncca ULT V29tt uz termín nemění a lde pohybů u provorodičky to taky není 100%
12. črc 2010 v 16:39  • Odpověz
@hanncca Ten utz ve 29. to určo nemění a kdybych měla určit já podle pohybů, tak fakt nevím... Protože asi 14 dní jsem fakt nevěděla, jestli je to už mimčo nebo moje střívka :grinning:

Ještě viz čaj - výborný je taky s ovocným :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na 1,5 l vody dám 3 pytlíky zeleného a 4 ovocného, pak osladit, přidat citron a už jen vychladit. Je mnohem lepší než kupovaný, ty jsou na mě šíleně přeslazené.
12. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
@zvirka neslazený je lepší :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 v 16:43  • Odpověz
@lotyna: epino jsem objednávala zde: http://www.epino.cz/objednavka.htm
Tak jestli tchýni vrtaj chodník, to teda zrovna netuším, ale ve středu se to dozvím. Vrtali ho asi před týdnem kůvli plynu. A tento týden jí nejde teplá voda - klasická odstávka :slight_smile:

@zvirka: no, skládání těch pidi věciček je pro mně taky záhadou. To vyžehlené totiž zatím leží na přebalováku neposkládané. To totiž někdo musí roztřídit dle velikostí a vymyslet si systém, jak to bude skladovat v té komodě :slight_smile: No a nejsou lidi :slight_smile:

@hhalina: tak já už mám vevnitř 28, zrovna jsem dopekla mazanec a dovařila brambory se smaženicí z žampionů. Protože nevařené tu není zhola nic. :slight_smile: Jinak mně termín neměnili, mají ho dobře :slight_smile:
12. črc 2010 v 16:52  • Odpověz
Když dávám citron, tak trošku sladím, jinak to šíleně křiví pusu :confounded:
12. črc 2010 v 16:52  • Odpověz
@lio jo,to je mi jasný, že směrodatný je ten dle MS a UTZ na začátku. Ale když jsou to 3 týdny rozdíl. No nevím...

jinak já mám přes pupek teď 106cm:slight_smile: a přírůstek váhy cca 15-16kg,nevím přesně, nemám váhu, tak to se dozvim na příští KO
12. črc 2010 v 16:58  • Odpověz
@zvirka: jé, fotečka :slight_smile: super :slight_smile:
12. črc 2010 v 17:04  • Odpověz
tak jsem si pěkně zrchrupla, vzbudila jsem se celá spocená, s bolavým bříškem, ale já posly snad ani nepoznám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Šlo to až do zad, už našt. o.k.
@safryy : měnila bych s tebou hned, i ten bazén bych ti sehnala :grinning:
@lotyna : tak to je fajn , hlavně že nemusíš být ležák :unamused: Knedle bych si taky dala, já měla nedávno premiéru, těsto bylo hotový raz dva, a udělala jsem to pěkně vyčůraně, místo abych je plnila jahoda, udělala jsem nočky, a přeila rozmixovanýma jahůdkama, bašta to byla. Škoda, že to nejde udělat z meruněk :wink:

@lio : aha, tak koukám, že to máme podobný s tou sociálkou :unamused:
@discreet : tak to jsme na tom stejně, dneska jsem málem omdlela když jsem stoupla na váhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 v 17:06  • Odpověz
Tak jsem zrovna nemilosrdně osprchovala psa hadicí, přestože se snažil dělat neviditelným od té doby, co jsem hadici vzala do ruky. Sice se tváří nešťastně, ale co, radši tak, než aby mu bylo blbě.
12. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
Ahoj těhulky, taky tak mrznete? :grinning:
Tak máme za sebou kontrolu :wink: Všechno je v pořádku, Stelinka váží 1,5kg, je otočená stále hlavičkou dolů, snad jí to do porodu vydrží :wink: No měření takový všelijaký jako vždy, dva údaje odpovídají porodu na konci srpna a jeden na konci září..no plus mínus autobus...průměr z toho mu vyšel 9.9. takže tak nějak odpovídáme :grinning:
Všechno se doktoroj líbilo jako vždy, nejdřív břicho, že mám hezký a pak pěkný miminko, prý hezký baculatý tvářičky...takže po mamince - byla jsem taky takovej melounek :grinning: :wink: No dnes manžel vyštrachal očkovací průkaz, abysme koukli na jeho porodní váhu - tak měl 3,5kg, já 3,2kg a 51cm jsme měli oba...tak by se to naše šídlo mohlo trefit tak nějak mezi...to bych byla spokojená :dizzy_face: Jinak můj váhový přírůstek je 7,5 kg.
Na svědivej výtok mi dal jen tak mezi řečí Canesten - krém a Globulus cum natrio - nějaký vaginální kuličky......nemáte s tím někdo zkušenost? Ani mě neprohlídnul, jak je jeho zvykem.....takže diagnózu asi určil pohledem :grinning:
Příští kontrola 3.8., to zrovna nastoupím na mateřskou.
Ráno jsem na sebe oblíkla plavky a asi na hodinku a půl, jsem si sedla k žehlení...no jak píše Kovalda...jako bych ani nežehlila...ještě tak tři stejný hromádky na mě čekaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to ještě nemám dopráno vše...
No zatím se mějte krásně, přežijte ten masakr venku...já se jdu na chvíli natáhnout, dočítat vás budu asi až večer :slight_smile:
12. črc 2010 v 17:09  • Odpověz
@kovalda No konečně jsem se dokopala něco vybrat a oříznout, ať tu nejsem tak anonymní. Mě prostě neopouští pocit, že na všech fotkách vypadám jak hňup.. Ono kdyby jen na fotkách, že :grinning:
12. črc 2010 v 17:13  • Odpověz
Já už se z toho vedra zblázním... Vždycky zapnu větřák, vysleču tričko (jsem jen v prádle), pak už je mi to foukání nepříjemné, tak vypnu větřák, obleču tričko. Jenže za tři minuty je mi vedro, tak zapnu větřák, vysleču tričko... A tak furt dokola... :frowning2:
12. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
@kovalda Týrání zvířat? :grinning: Ale teda mít zahradu, tak se nechám potýrat taky :wink:
12. črc 2010 v 17:17  • Odpověz
@zvirka Hezká fotka a s tím větrákem mě to pobavilo :grinning:
12. črc 2010 v 17:19  • Odpověz
@discreet Díky, mě to teda moc nebaví, hlavně furt to vstávání a ohýbání k těm čudlíkům... :angry:
12. črc 2010 v 17:20  • Odpověz
a jakej termín se bere, když je rozdíl víc než týden, nevíte? My máme podle MS 5.9 podle UZ 16.9. Prostě se malej vylíhne nejdýl do 16 a basta :grinning:
@discreet :hezky jste už poporostli :slight_smile:
@lio: my máme kliku, pediatrička je přítelova teta :slight_smile:
@zvirka : ty máš teda nabitej týden, já nemám naprosto nic, naštěstí :grinning:
@kovalda : taky jsem tu naší ochladila, se na mě pěkně na...... co si to dovoluju
@daja.had : gratulka ke kontrole, dr je boží jak se mu vše líbí :grinning: To je teda divnej, že ti dá bobule od oka. Já brala canesten, ne v těhu teda.
12. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
ahoj těhulky,tak my jsme dorazili z kontroly :slight_smile: To horko je strašné :frowning2: Vše je v pořádku,malej má 1400g a termín se mi poposunul na 17.9.(o 10 dní). Dostala jsem magnesium a už papíry na mateřskou,nastupuju 6.8. Akorát jsme malého neviděli v 3D,byl otočený zády tak jen ručičky.Ted dojet do porodnice vyplnit papíry a už se jen psychicky připravovat na porod :slight_smile: Mooc se na malého těšííme,dnes jsme si přivezli kolotoč a stojan na nebesa :slight_smile:)))
12. črc 2010 v 17:29  • Odpověz
@beru3nek No když si představím, že některé holky ještě chodí do práce, tak jsem pěkný lenoch :grinning: Jinak by Ti měl platit ten 16.9., mně to Mudr vysvětlovala, že někdy není ovulace přesně vprostřed mezi cykly, nebo máš delší či nepravidelný cyklus (jako já), takže podle toho utz je termín spolehlivější. :wink:
12. črc 2010 v 17:31  • Odpověz
@r.m : gratulka, tady je dneska koukám úspěšných kontrol, tak super :wink:

@zvirka : jé jškoda :astonished: já si říkala, že ten první by mohl platit, a ještě když jsme velký, tak vůbec. To máš pravdu, já otěhotněla až asi 23. den :wink: , tak to bude toho 16. :astonished:
12. črc 2010 v 17:36  • Odpověz
gratuluju k dnešním úspěšným kontrolám!! Dneska Vás hodně bylo u Dr. :slight_smile:
12. črc 2010 v 17:50  • Odpověz
@zvirka no já sice ovu pravidelnou zřejmě mám, ale rozhodně jsme nepočali při ní, ale později - i jsem jí to říkala....nikdo mi s termínem nehejbal. Ani na UZ - možná to mimouš dohonil, když si myslím, že tam doktor psal že se střáří je 19-20 (byla jsem přesně ve dvacátým). No tak se snad ubráním, kdybych měla přenášet.
12. črc 2010 v 17:59  • Odpověz
ahoj holky celý den jsme byli venku v bazénku tak vás jdu do číst :wink:
12. črc 2010 v 18:06  • Odpověz
@antana123 ježíš další provokatérka.-))
12. črc 2010 v 18:15  • Odpověz
@lio ahojky bylo to super ani jsem nechtěla a sem trošku opálená :wink:
jinak já mám taky rozdíl del M.S mám termín 23.8 a dle utz ze 12tt mám termín 17.8 a to mám napsané i v průkajdě jako první termín a jako druhý dle m.s :wink:
12. črc 2010 v 18:18  • Odpověz
mne ted trapně odjel manža zpět do práce, takže dneska mám pohybu na mne až až, uvidíme co tomu řekne bříško večer. Horko je stále, mám tu otočený větrák na druhou stranu mísnosti, tak hezky koluje vzduch a otevřela jsem balkon, trochu to profukuje.
Ke sváče jsem si naservírovala ovoce s jjogurtem.
koukala sem na počasí a nic moc, stále tropy ale sem tam bouřky, ale teploty stále stejné :-O tak to bude mazec
12. črc 2010 v 18:20  • Odpověz
@antana123 no jo závidím, já na slunko koukám leda při východu a dyž zapadne, jinak si ho vychutnám až po porodu, můj muž je snědej jak když přiletěl z dovči, opálenej až hrůza, tak dobře kontrastuju .-)))
12. črc 2010 v 18:23  • Odpověz
@antana123 holka ty si tu musíš zařídit, den v bazénku :wink: Já se cachtám každou chvíli ve sprše :slight_smile: To bude účet za vodu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@r.m gratulka ke kontrole a hezké váze miminka :wink: další kdo má hořčík :grinning:

@daja.had taky další úspěšná kontrola, koukám, super :slight_smile: Taky dobrej mudr, diagnozy a léčbu provádí od stolu
:stuck_out_tongue_closed_eyes: na odstřel co?!

@kovalda díky, za recept :slight_smile: mazanec už jsi koštnula? btw. náš pes už mě nedoprovází ani na wc, jak je jeho zvykem, bo tam mám lavor s ledovou vodou a máchám mu tam nohy :grinning:

@zvirka čajík večer udělám, at je vychlazený na zítra....jen mám jen citron ten koncentrovaný...zítra koupím pravý nebo limety :slight_smile: a zkouknu zásobu čajů :slight_smile: ev. dokoupím
12. črc 2010 v 18:24  • Odpověz
všem gratuluju ke kontrolám :wink:
12. črc 2010 v 18:28  • Odpověz
@rennu No vida jak se naučí neocáskovat, můj se neska taky zdekoval do chodby, pochopil to tedy až když začlo prát do ložnice slunko, ale pochopil, ted tu je rozpláclej jak žába na podlaze :slight_smile:))
12. črc 2010 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.