• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Hmmm vypada to dobre....okouknu ebay....treba se mi podari sehnat za lepsi cenu. :slight_smile: Ackoliv i jako nova nestoji zase az tak...
Ty houpacky jsou super....asi nejakou poridime na chatu....my jsme meli jako decka u dedy natazenou mezi stromy...ale byla to takova s velkyma okama a my je pak meli vytlacene uplne vsude...i na cenichu kolikrat, bylo to celkem vtipne mit sitovanou drzku :grinning: Ale tyhle latkove vypadaji super.
29. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
lamia :grinning: tak uz vis jak na to, aby to zkoncilo jen u trech :grinning: Jeste si muzete vyvesit koberce po zdech a budete to mit doma jak v hasisovem doupeti
29. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
ahojky!
tak já prsa moc neřeším, v tohle ohledu mi příroda nenadělila a ani těhotenství ani kojení to nevylepšily. bolí mě jen po stranách, hlavně, když po mě skáče mladej, ale žádná trága. tak si užívám spaní na břiše, páč potom mi to zas bude hooodně chybět.

ty závěsný kolíbky, ale i houpačky se mi moc líbí, bohužel tady v paneláku to není za co zavěsit, tak mám zatím smůlu.

jo a taky ty jména. u prvního těhotenství jsem byla od začátku absolutně přesvědčená, že to bude kluk. no a teď jsem zas absolutně přesvědčená, že to bude holka. tak si přemejšlím jen nad holčičíma jménama. zatím vede kristýnka. no na to, že jsem ještě ani nebyla u dr jsem hustá :sweat_smile: . v pondělí už ale volám.

manymonth máme jen merino overal. je docela super teď v zimě ho dávám pod obečení. janko ho nosí od 5měsíců doteď a ještě má rezervy :sunglasses: .

safryy sken myslíš jako uz? u nás kam chodím se dělá taky jen 12tt za prachy, pak 20tt a 30tt a šlus. začátek je debilní, ale já od 18tt už cítila pohyby a to pak nepotřebuješ koukat na monitor, protože o miminku víš a čím dál tím pekelně víc :grinning:
29. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Safryy momentálně to tu máme snad ještě horší, manžel svojí rekonstrukcí totálně zrušil kuchyň, zítra asi vyhlásím očistný půst, zaženu děti k otci do kuchyně, vezmu si špunty do uší a do večera nevylezu z pelechu než to zas bude všechno tam kde má být, tohle je na kulku do hlavy!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
saf:jestli budou "lamiovi" spát v sítích,takuž moc víc dětímít nebudou -na tohle toje děsně nepraktické :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Hup no to je účel!!! Jako po ev 3.porodu na mě manžel stejně už strachy nikdy nešáhne, tak to vlastně nemusím vůbec řešit :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
laterna: segra taky bydlela v panelaku a meli houpacku navrtanou ve strope...do toho panelu je to sice mazec vrtani, ale s poradnou vrtackou...nebo spise bour. kladivem to bylo celkem hned...
Jinak tim skenem myslim ultrazvuk...tak vidis...taky se ti to urcite vlece :slight_smile: to cekani je nekonecne...ale brzo se dockame :wink: Uz snad jen nejake dva az tri tydny. Doufam, ze bude manzel moct jit se mnou, strasne se na to tesi...
A mas pravdu...citit pohyby je urcite mnohem lepsi, nez sem tam koukat na monitor...ackoliv to kolikrat asi neni moc prijemne, takovy dobre mireny kopanec pod zebro musi byt vylozene lahudka :grinning:
29. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Laterno tak právě my se odstěhovali z RD mých rodičů do pronajatého bytu v paneláku - v RD strop z hurdisek, fakt nevhodné na zavěšení čehokoliv, tady v paneláku manžel tvrdí, že je to ok....teď mě tak napadá, že vzhledem k tomu, že chceme časem kupovat byt, pokud se to časem ukáže jako letos, měli bychom vybrat byt s vhodným stropem :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
lamia....ocistny pust by byl super...ale umela by ses takhle vypnout a nechat ho v tom pekelnem rekonstruovani i s deckama a lebedit si v pelechu? :grinning:
hup: taky myslim, ze s tema sitema je to pro ne reseni :grinning:
29. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Safryy žebra dobrý, blbé když si dítko dělá v MHD trampolínu z tvého naplněného moč.měchýře - nahoře se pěkně zostra nožičkama a prdýlkou odrycne od žeber, dole hlavičkou narazí přesně v momentu, kdy to nejméně čekáš...lahůdkové :grinning: :grinning: :grinning:
Já taky čekám na UZ, ale jdu teda příští úterý, tak to mám dá se říct za chvíli.
29. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jinak ten panel je na zaveseni cehokoliv do stropu asi to nejlepsi.....unese to s prehledem i meho 120kg svagra :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Saf neuměla, bohužel....takže si právě chystám hadr a kýbl a jdu vytírat ten velmi jemný prach z vrtačky, který pokryl celou místnost v souvislé vrstvě :slight_smile: Ať žijí rodinné páteční večery :grinning:
29. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
lamia....uau....to musi byt teda vazne super....to abych pak chodila rovnou s plinou :grinning:
29. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Jj ten jemny prasek znam....asi kazdy, kdo zvelebuje bydleni ku obrazu svemu....my jsme rekonstruovali v podstate nekolik let....a pak jsme se odebrali smer UK....takze jsme si predelaneho bytu ani poradne neuzili....ale kdyz jezdime do cech na dovolenou....tak si ho tuze cenime :slight_smile: Uz se tesim domu.
29. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Saf a rodíš v UK???
29. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jinak máš v albu dost vychytanej testík, asi jsem stolet za opicema, ale tohle jsem tu ještě neviděla...
29. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
holky aha. tak manža se tvářil, že je to jako nereálná věc :grinning: zmeťour jeden. tak to si asi o tom ještě promluvíme.

lam no, a já bych se manžovi nedivila, že na tebe nešáhne. kdo by pak ty všechny děcka živil :grinning:
29. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
saf taky jsem mrkala jak na drát na ten testík
29. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
No puvodne jsem chtela v cechach...ale nakonec asi tady...budu moct zustat dele v praci...tim padem dele na materske...ale hned po vyrizeni papiru pojedeme domu. Taky jsem na ten testik cumela....ten kupoval manzel...byla to veda....nejdrive tam najizdelo jestli pregnant nebo no-pregnant....trvalo to asi 2min a pak dalsi min. to blikalo jak dlouho :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
brrr...tonesnáším-tenjemný prášek naleze do všech děr a ještě 14 dní se vytírá :angry:
29. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Laterno ale jak říkám mému muži vždy když předstírá, že ho bolí hlava - abych si to dělala sama, na to jsem se fakt nemusela vdávat, že :grinning: Takže si holt budeme muset dávat větší pozor :grinning:
29. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Hup ano a ještě je v jemném prášku nahrubo rozťapkaný kuskus se špenátem, úúúúžo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
lam:jjj....kamarádka si taky dává pozor....už mají čtvrté :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Saf fakt dobrý...takže v UK, to bude taky ambuporod,pokud je vše ok,ne??? Já jdu zas kus vytřít :grinning:
29. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Hup no vždyť my už si ten pozor taky dávali, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
:grinning: lamia ty perlis....tak mu nejdriv nabidni ibalgin, kdyz odmitne, ze ho hlava neboli, neni co resit :grinning:
29. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
lam :grinning: tak u nás je to přesně naopak. já předstírám únavu a manža vyhrožuje manželskejma povinnostma :grinning:
s tím práškem se tebou soucítím. nás čeká v únoru výměna oken. už jsem to zažila a už teď je mi z toho blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
lamia...pokud nebudou trable tak me vyrazi z porodky docela rychle....tady se to vazne moc neresi...kdo rodi rano a je vecer OK, tak jde domu uz vecer...normalni ficak
29. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
lam: to mi připomíná dnešní telefonát ségry asi hodinku,co jsme od nich odjeli - prý -dvě dětijsemodchovala, aletolika drobků jsme tu nikdy neměla .....tsss........hlavně,že mu ty sušenky sama tlačila :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
faktemje,že ondra je velký šikula,ale to drobení fakt není jeho silná stránka :sweat_smile:
29. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
hupza...je proste tvorivy...nekdo vyrabi obrazce z pisku a vas Ondri ze susenkovych drobku....doufam, ze segra ten vytvor, nez ho znehodnotila smetakem aspon vyfotila!
29. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.