• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 : tak to pěkně poporost za ty 3 týdny, ale prý se můžou seknout i o půl kilča, takže kdo ví jak to všechno je. Třeba budeme mít prcky něco málo přes 3 kg :grinning:
12. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
@antana123 to máš hezky naplánované, ale když si zase vezmu kolik mi bude za 3 roky......uvidíme....
12. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
@beru3nek to by bylo super :wink: ono je to jedno hlavně že budou momča zdraví
12. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
@lio no mě by bylo 30 což není moc si myslím
12. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
@lio No mi řekl gyndr 4 a více,já sama měla 4,15,manža okolo těch 3,5,což měl malej,3510gr/51cm,což byla pohoda.Ale já se váhy jako takové při porodu nebojím

@rennu :wink:

@lio Já bych mohla být klidně už jen s dětmi :dizzy_face:
12. črc 2010 v 19:36  •  3 děti  • Odpověz
@beru3nek On ten UTZ je ale +- toho půl kila,malému odhadovali4kg.

@antana123 Ty jsi mlaďučká
12. črc 2010 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 No a ten tvůj,23let :dizzy_face:
12. črc 2010 v 19:38  •  3 děti  • Odpověz
@petja ale to já taky, jen si návrat do práce po 6 letech nedokážu představit, navíc mi šéf řek, že tři roky počká, ted si mou práci rozdělily kolegyně, takže nikdo nový za mne .....pak leda změnit práci.....leda že bych si založila živnost na masáže....říkám,člověk míní .......co bude nevím, manža už druhé nechce....ale to me nechává v klidu, ....svatbu taky nechtěl, že na ni mít nebudem, první dítě taky nechtěl, že to neuživíme...on moc počítá no :slight_smile: ale ted co sem od dubna bez penez vidí že v poho zvládáme
12. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
@petja já si upřímně nedokážu u dnešních 23letých chlapů představit to že chcou dítě a svatbu...příde mi to hrozně mladounký :slight_smile:))
12. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
@petja já si nemyslím že sem mladučká to jen ten můj je mladej :grinning:
12. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
@antana123 : přesně tak, na váze nezáleží. Teda u porodu nám na tom bude sakra záležet :grinning: hlavně a´t jsou v pořádku mimásci :slight_smile:

@petja : já mám taky mla´dáka, je o 5 let mladší :grinning: .
12. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
Venku pořád vedro hnus, ale otevřu okna a udělám průvan....! Jinak manža by nejraději další hned (nejlépe teda chtěl dvojčata, že by to bylo vše najednou), ale já hned nechci, chtěla tak 2 roky počkat. no, uvidíme, jak to dopadne:slight_smile:
12. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
jééé zítra mi dorazí ta knížka od té stein......jak ste tu doporučovaly, tak bdu mít co pročítat
@hanncca takže pět let odstup?
@lio : u nás byl na mimčo připravenej dřív než já :grinning: každej to má prostě jinak :wink:
12. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
@lio ono jak který chlapi ten můj je trošku někde jinde na malého se moc těší jako já pro mimčo jsme oba podstoupili hodně i on a i přes závěr že to sami nezvládneme abych otěhotněla se tak stalo při všem stál při mě a pubertální no možná někdy je ale to já taky ještě on má doma postiženou sestru a myslím si že ho to vy vývoji a dospělisti hodně ovlivnilo ono je možné že ve 30zjistí že třeba chce jinný život ale tohle dokáže i 30letý chlap :wink: já na lásku do smrti nevěřím a rozhodně si nedělám iluze když bude chtít jít tak ho držet nebudu :wink:
12. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
@hanncca : týjo dvojčata, to já bych se bála, že nezvládnu. Někdo tady taky na diskuzi čeká dvojčata, ale už netuším kdo.
@lio . to je fofr. To nejš´tastnější miminko?
12. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
@antana123 to vůbec nebylo nic proti tomu tvýmu, vím že jsou vyjímky, jen když to neska tak vidím, tak 23.....to bych prostě neřekla....
láska na celý život.......je to spíš o kompromisech toleranci a komunikaci......což jde ruku v ruce s láskou.....a samo že to může udělat i 30ti letech chlap. spíš to dělaj ty 50ti letý, z toho bych zvracela :frowning2:
ale to už jdem trochu mimo téma .)
12. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
jéé, neřešte váhu miminek, rostou nepravidelně :wink: já teda začlase svojí váhou na 57kg a minule jsem měla 15kg hore :grinning:
já sem spokojená co mám a můžu říct že můj muž bývali byl ode mě 5let a Martin je úplně někde jinde než byl on já jsem ráda za to co mám jistý v životě není nic ani to manželství :wink:
@beru3nek nééé nejšastnější mimi sem doporučovala já...myslím že přirozený porod jak to říkal někdo jinej......tak to neska poslali.....tak zítra to tu mám
jo a měřím 176cm :wink:
čauky

tak my strávili den v ostravě - no zase mám vystaráno
tímto skládám obdiv všem, co prožívají těhu ve městech

jinak jsem zjistila nový lék na otékající nohy - chodit bosky
celé dny totiž chodím na boso po trávě a nohy mám v poho, dnes jsem byla celý den obutá a otoky naběhly
pak jsem přijela domů, vyzula se, hodinku naboso opečovávala kytky a otoky zmizely ...a to i když jsem celou dobu stála

ad mládí - no já si zase ve 32 připadám mladá :grinning: :grinning: ...jen mě dycinky udiví, co za děti s ročníkem začínajícím 199* mi posílají své životopisy ....pak mi dojde, že už mají po maturitě :grinning:
12. črc 2010 v 19:52  • Odpověz
@antana123 to bezpochyb, ale já jsem spokojená a štastná už 10 bez papíru i bez.....takže věřím že mi to vydrží dlouho a tobě přeju to samé a chlapy nesrovnávej...i dyž ve finále sou šici stejní :slight_smile:
@lio já to nemyslím špatně jen vysvětluju když sem s ním začala měl 20 a spousta lidí to nemohla rozdýchat a do ted se mnou třeba nemluví ale mě je to jedno on mě podržel v těch nejhorších a největších sračkách co sem kdy v životě byla kdy se na mě i rodina vykašlala tak ho beru trochu jinak než ostatní v jeho věku :wink: :wink:
@antana123: máš recht - já znám spoustu puberťáků, co jim táhne na 40 - nějak zapomněli dospět
12. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
@lio to jo všici mají stejný zlozvyky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
@antana123 tak nevím který např máš na mysli ale s tím nesouhlas :grinning:

12. črc 2010 v 19:56  • Odpověz
@lio : jo aha, já si objednala to nejšťastnější mimi, tak snad do konce týdne taky dorazí :slight_smile:

@lio :my se spíš budeme brát kvůli prckovi, aby neměla mamka jiný jméno. Jinak jsem asi divná, ale já nikdy neměla tu strašnou touhu se vdávat. Mě bylo těch nevěst líto a bylo mi za ně i špatně při obřadu :grinning:
12. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
ad velikost dětí - myslím, že jsem to už psala - ale ondra byl nejdřív stráááášně dlouho podměrečný, pak zase nadměrečný a narodil se úplně průměrný :grinning:
neřeším

ad váha nechaná v porodnici - osobně si od toho moc neslubuju a stejně tak od kojení
přiblala jsem 12, v porodnci jsem nechala 6 a zbytek jsem shazovala půl roku, ovšem nikoli kojením, ale cvičením
možná to je o tom, že opravdu pravidelně jím a dbám na to - jsem totiž strááááášně protivná, když mám hlad - což jistě pro prcka není ideální, takže jsem se vždy snažila o normální jídlo ... a naštěstí ondra byl takový, že se mě takové ty katastrofické scénáře typu v pyžamu do odpoledne, nečesaná s nemytýma zubama a hladová absolutně netýkaly

12. črc 2010 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.