• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek já na tom taky nějak extra netrvala, nejdřív jsme se zajistili, zabydleli, zadlužili a když už jsme toho společného měli moc, tak jsme šli do spol přjmení, bylo to před rokem a byl to ten nej den v našem životě a vlastně jsme se brali taky kvůli mimi, že jsme oba chtěli mimi do manželství.....nikdo už ale nedoufal, že po takové dobe mimi nebo svatba přijde :grinning:
12. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz
@lio no takový ty klasický nedokážou nic vrátit na původní místo a skřín není určená na věci ale jen na dívání a jinné hlody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz
@hupcza moje sousedka řešila že její mimi má dle knížek naspat xy hodin a malá ji spala jen hodku a tak celý dny konejšila, kojila a snažila se malou uspat že za celý den nesnědla nic, na otázku co maj k obědu řekla že si dá rohlík.....nevím tohle nechápu, chcípla bych hlady, navíc tomu mimču na kojení taky nic moc strava a samo moc nezhubla, a bříško má furt...to samo nezmizí takže leda pohyb a cvíčo.....
a jak pohodová mamča tak klidné miminko ,ne
12. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
@antana123 aha, tak to neznám :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
Tak meruňky jsou už tam, kde mají být (v knedlíkách, mrazáku, hrnci), ufff. Vidím oranžově a necítím záda, ještěže manža přišel dřív a vystřídal mě, jinak by mi snad upadly. :slight_smile: Moje snaha z hromady co nejvíc ujíst se mi nevyplatila, začala mě po nich pálit žáha. :frowning2: Minulý týden mě pálila po pomerančové šťávě, je to normální?
12. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
@lio štastná to žena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak souhlas nikdy v životě jsem nezhubla aniž bych proto cokoliv neudělala mě osobně se nejlíp dařilo hubnout na kolečkových bruslích když sem začala chodit s mým drahým měla jsem 100kg a po nějaké době pohybu a pravidelně brusle trošku úprava jídelníčku ale nic drastického jsem nechutní když jsem hladná jsem zhubla asi 25kg což byl mazec známí mě ani nedokázali poznat takže dolů jedině s námahou a nahoru krásně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
@lotyna naprosto normoš, pomerančová štáva je dost agresivní, pálit žáha může ale po ledasčem......
12. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
@lotyna jo jo taky mě pálívá a merunky bych si dala no mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
@hupcza :nestraš nás, my si říkáme, že to kojem půjde samo :grinning:
@lio : tak super, že to byl nej den, já z toho dne mám strach, a z toho chystání, prostě ze všeho, asi jsem divná :grinning: Každá jiná by byla blahem bez sebe. Ten můj má zas stach, že na něj budou koukat jak na cvičenou opičku. Tak má z tý svatby asi ještě větší vítr. Ostatní radí, vemte se jen se svědky, to bych zas našim neudělala a jeho by to taky nerozdýchali, tak uvidíme, jak to všechno dopadne :grinning: . Stejně je to náš den, a člověk musí brát nejvíc ohledy na druhý :unamused:
To doufám, že když má mamka poho těhu, bude klidné a milionové dítko, mamka mi říká, že to bude pohodář :grinning:
12. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
@beru3nek to já právě bych taky nezvládla. tak je tam jenom jendo mimčo naštěstí!
12. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
@antana123 no pro mě největší masakr bylo období, kdy jsem 4x týdne chodila cvičit a na váze měla 8| kg víc....
v té době sem shodou okolností byla na interně, kde mne vážili
a ted jsem tam byla ze začátku těhu, 4 x týdně už necvičím dva roky cca, a vážím o 10 kg mín a doktor z toho byl napadrť, že jako mám přibírat a ne hubnout a tak.....dle mého ta váha je děsná , já ji vůbec nepoužívám a sama jsem tedy byla v šoku z těch hodnot....záleží jak se člověk ctí a jak vypadá a ne kolik váží :grinning:
12. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
@antana123 brusle jsou super na hubnutí a zpevnění....i kolo, já po měsíci ježdění denně cca 12km (z práce do práce) zhubla aniž bych chtěla a prdelku jsem měla hladkou jak miminko :wink:
12. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
@lio jo to máš pravdu ale když se já z takovýho buřtíka dostala na ty krásný kila byl to šok já se cítila fakt jako ženská a můj byl naprášky s chlapů kolem mě :grinning: :grinning: :grinning: já byla tak zamindrákovaná tolik let že je to fakt šílený pocit díky mojemu jsem si trochu začala věřit a byla jsem úplně jinná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
@lio: no podle knížek je ondra ve spaní zcela nedostatečný
spal -10-12 hodin ...a to měl žloutenku, u které se říká, že je dítě spavější ....no málem mě omylo, když jsem si představila, co bude až přejde
no a nic ....celý život spí stejně od miminka dodnes
a i v tomto věku spí dle tabulek nedostatečně

ona vystresovaná matka rozhodně prckovi neprospěje
já občas jedla s plačícím ondrou v šátku - když se mi nedařilo ho utišit
už tajk to byl stres a přiživovat ho ještě hladem? komu bych prospěla?

@beru3nek: hele ale třeba ségra byla po šestinedělí vyloženě vychrtlá - kubíček ji vysosnul a z porodní váhy 3,3 se vyšvihnul na 6 - bylo jasné, kde jsou její kila ...ale nespoléhala bych se na to :wink:
12. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
já jsem zvědavá kolik toho nechám v porodnici.....

já jsem ten typ, co nestíhá jíst, je v pyžamu celej den a zuby si taky čistí v poledne :grinning: , teda když jsem doma a nechodím do práce. Pravidelně jíst a nedejbože cvičit nezvládám :grinning:

Já jsem teda vždycky zhubla ani ne tak vlastním přičiněním, jednou na brigádě na poli, pravda 10 hodin namáhavé práce a přesný čas k jídlu udělaly svoje a pak díky stresu, když mi umřela mamka, jakmile jsem se ale o něco snažila ( i ta pravidelná strava ), byl konec :grinning: ...takže to radši neřešim.

@antana123 : to sis teda mákla, jo to známe, nahoru se to dává tak krásně, se nemusíme ani snažit :grinning: Pak holt budou dlouhé procházky a to by bylo aby to dolů nešlo :slight_smile:
@beru3nek heye ten můj si myslel, že přídem někam řeknem ano a tím je po svatbě, když zjistil, co je potřeba ueělat, tak se hroutil, vše sem zařizovala sama dle svého a tak, že dělám nej den pro nás dva..nikdy se nezavděčíš všem, stejně jako já ne tchánovcům, byť šici ostatní na to vzpomínají dodnes, jaký to byl mejdan, a tchánovci ted na té návšěvě vzponěli, jak měli na hotelovém pokoji větrák co hučel a neměli sít a komárů tři prdele..měli možnost spát u nás, ale oni jako jediný si musela koupit pokoj na hotelu (bylo to 20 min od našeho bytu), každej si dělal srandu, že nám u toho musej svítit. Tak jsem jim zařídila pokoj s přáním aby byl na druhé straně hotelu než náš apartmán a bylo :grinning:
taky jsem z toho měla hrůzu ale měla jsem štěstí na salon a paní majitelku...neska se dá u jednoho člověka zařídit vše....určo se toho neboj, i dyž je to fakt velký den.........taky jsme uvažovali o svědcích only, ale to bych našim neudělala.....jinak klidně :grinning:
12. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz
@antana123 jasně je to o pocitu a sebevědomí
12. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
a s tou mateřeskou a ukončením neschopenky, já měla vyloženě štěstí - možná i na to že tam nebyla sestra. Doktroka mi to všechno vypsala o měsíc dřív, já to zanesla účetní a bylo.
Ta mi ale říkala, že té dovolené mít moc nebudu, když jsem byla v neschopnosti, ale když se bere mateřská jako výkon povolání....no uvidíme.
12. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
@suik : ono jak píšeš, když ani nechceš, nebo nepotřebuješ, tak to jde samo. A chtěně ne a ne. Já třeba nesnáším slovo dieta :stuck_out_tongue_closed_eyes: víc pohybu, jíst zdravěji, ale ne hladovět a myslet na jídlo v jednom kuse. Jo jo efekt taky už znám :rolling_eyes:
@hupcza přesně tak.....tabulky tabulky a mamči sou z toho v háji......a sousedka je fyzioterapeutka a její manžel gynekolog, a mimi prvně hlídal v roce a na prášky a volal, jak brečí, jak se nedá utšiti a tak...mazec......venku v zimě byli tak 10 min bo pak jim dle jejich slov chladlo dítě :grinning:....srandu z nich máme doted a když manža říká jak bude vozit, tak říkám ale diiiii vyjdeš, prcek udělá zvuk a ty poběžíš dom jako soused -D doufám že nebudem takový magoři -D
@hupcza jak jsi psala, když nejím, jsem protivná :slight_smile:
12. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
@lio : tak snad to taky přežijem :grinning: no bude to asi mazec :grinning:. Právě taky bych jim to udělat nemohla :pensive:
@suik : já jsem si taky říkala, že budu mít prd, když jsem doma od února, taky mě to potěšilo, že mateřská je jako práce :sweat_smile:
12. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
@lio: já svatbu dělala pro nás ...tchýni jsem se zavděčit stejně nemohla ....naštěstí po obědě zvedla kotvy a neotravovala zvduch a my se odpoledne navlíkli do riflí a grilovali selátko a hrála cimbálovka a pila se 30letá slivovička bylo moooooc dobře

selský rozum a ne tabulek je třeba :wink:

@rennu: já jsem tím pověstná ...lidi už znají můj pološílený výraz a ví, že v takových chvílích se na mě zásadně nemluví :grinning:

jediná dieta, která funguje, je pořádně snídat, pravidelně jíst a vynechat mlsky u tv a k tomu alespoň kapku pohybu (schody místo výtahu apod.)
12. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz
me taky dost pomohl bahenní zábal, hezky mě to zbavilo vody a najednou 3 kil a byla jsem jak laňka a každá kolegyně v práci slintala po dietě kterou jsem držela, jak zklamané byly, když jsem řekla že žádná dieta :grinning:
12. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
ahoj holky, japak se máte? jak zvládáte ty šílený vedra? co vaše bříška?
Unás docela dobrý, Honzíček má žloutenku, tak ho třetí den ozařují, dostává antibiotika, infekce se nepotvrdila naštěstí, docela papá moje mlíčko, teda ty mililitříky co mu nosím.
12. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
@alisek ahojky je to fuška v tom horku, ale všechny držíme Honzíkovi pěstičky ať může brzy domů, to vás pustí v termínu porodu, pokud bude vše ok? žloutenku má dost mimísů, super je že není žádná infekce, klobouk dolu, je to bojovníček
12. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
@alisek: tak to je bezva, že má chuť na mámino mlíčko a nemá žádnou infekci :slight_smile:
žloutenku měl ondří taky - sice bez ozařování, zato celé šestinedělí :wink:
tfuj tfuj tfuj - pro štěstí, aby byl takový šikulka pořád :wink:
12. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
@lio ty horka vám holky nezávidím ale vydržte! i já je snáším docela blbě a to nejsem už těhotná. Nevíme kdy ho pustí, předpokládám když bude vpořádku, že domů půjdeme v polovině srpna, dřív určitě ne, radši počítám s delším termínem, v inkubátoru by měl být min. 14dnů.
12. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
@antana123 Tak to jsi teda hodně tolerantní,nebo spíš vyučená životem? Určo musí být jinde než dnešní dvacetiletí kluci,to jsou myslim těžký ucha,aletaky sem si myslela,že musí být něčím ovlivněnej.Já myslím,že i láska do smrti dnes ještě je.Já to teda nemůžu tvrdit,ale s manžou jsme spolu byli 10 let,když sme se vzali a v manželství jsme+3roky a musím přiznat,že je to furt úžasný a neměnila bych,páč tak hodnýho chlapa co by se pro mě rozkrájel sem ještě nezažila,co tak slyším z okolí,tak jsou to pěkný podrazy,co se v životě děje.Takže já jsem šťastná

Mi bude v září 31 a připadám si pořád mladá,s každým těhu víc a víc :sweat_smile:
@hupcza Na nateklý nohy jsou v poho i homeopatika jako Apis meliffica,či Hammamelis Composé
ad jídlo po porodu,základ byl kvalitní strava,jinak bych se v tom fofru vyvrátila,já musím snídat,jinak zvracím z hladu,v době kojení,těhu apod obzvlášť
12. črc 2010 ve 20:48  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.