• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja: já na to netrpím ...otekly mi za obě těhu dneska prvně ...a pomohla "travní masáž" :grinning:
12. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
kdo se tu ptal dneska na ty čípky? @hannca nebylas to ty?
Nejsou náhodou průhledný, globulus cum natrio?
12. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz
@beru3nek My měli tajnou svatbu,právě proto,abychom si to mohli udělat podle sebe,byl to náš den,na to má každý právo a nemůže mu to nikdo vyčítat.Ale pokud to máš v sobě tak,že to vašim neuděláš,tak to tak stejně nechceš,chceš ji trávit se svými blízkými,chlap to nějak zvládne,neboj :wink:
@hupcza Jo,my pak udělali taky párty,jako na naši počest :slight_smile: to by dobrá pařba,bylo tam asi 30 lidí,ale svatební den byl prostě jen náš :wink:
@alisek To je super,že je Honzík při chuti a vůbec že sám dýchá je fakt úžasný a ohromné zjednodušení tak těžké situace.Je skvělý,že kojíš a moc na vás myslíme!!!
12. črc 2010 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz
@alisek : ahojda, tak super že baští. Tak ať brzo přepere žloutenku, pěkně roste a jste spolu co nejdřív doma :wink: Tak to by bylo super, kdyby vás pustili v půlce srpna, malej je pašák :grinning:
12. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
@suik ne ne, já se na čípky neptala .
12. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
@petja : no přesně, hlavně aby se líbila nám, když to je náš den :grinning: , ale teď je na předním místě mimís, svatbu te´d něják neřeším :dizzy_face:
12. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
Zdar ženské, tak jsem po strašně dlouhé době konečně přidala i fotky z druhého velkého Uz :grinning: :grinning: a celkem aktuální foto z oblékání bříška na bráškovu promoci :slight_smile: A nejspíš rovnou padám spinkat, bc babička měla Aničku na hlídání na víkend, pročež dcerunka dnes byla celý den naprosto nesnesitelná....jako mám určitou toleranci k rozmazlování dětí babičkou, ale tohle už bylo krapet moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí jde zítra Anča do školky, tak snad se v kolektivu zas hodí do normálu :slight_smile:

Alisku tak gratuluju k Honzíčkovi a přeju hlavně hodně zdraví!!!
:slight_smile:
12. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
@alisek ahojky, u mě horka strašný, asi jako u nás všech vlastně :slight_smile: Honzíček je statečnej, šikulka, že papá a žloutenku má hodně miminek, to bude dobrý. Dobře to zvládejte. Co Ty, ja je po porodu? Vše ok?
12. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
@petja: my to měli v jednom .... oběd ofiko a odpoledne volnější ...krásně se to samovolně profiltrovalo - celá manžova rodina odfrčela brzy po obědě :slight_smile: ...dorazili známí a dle jejich slov bylo chutno pobýt a nám se taky líbilo
12. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
@lamia čoveče kde to mimi máš, takové pidi bříšenko.-))
12. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj, teda celý víkend jsme byli u mamky, takže PC nebylo a to se fakt nedá - to je snad 30 stránek ne? Vy kecalky :grinning: Zitra jdu na UTZ tak jsem zvědavá jak jsme velký a jak jsme otočený. Vedro fakt příšerný, a to mám zítra odpolko jeste těhu cvičení a předpor.kurz. Jsem zvědavá jestli někde nepadnu za vlast. :slight_smile:
12. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
Dík za pochvaly, ještě jsem chtěla přidat fotky zvěřince, ale jsem fakt KO, tak zas za několik týdnů :grinning: :grinning: :grinning: Jinak černá zmenšuje, ve skutečnosti mi přijde bříško fakt větší...

Teda, tak máme první "zářijové" miminko , ani se mi tomu nechce věřit :slight_smile:

Příští úterý mám poslední Uz, tak jsem na naší berušku hrozně moc zvědavá, už na mě hormony správně hlodají a začínám se šíleně těšit na miminko :slight_smile:

Pěkně odpočívejte a přežijte vedra!!!! Dobrou :slight_smile:
12. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
@lamia jj, bříško fakt pidi ... tak malinkaté :slight_smile: ale hezké.
12. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
@hanncca Porod byl rychlej a ani si na něj už nevzpomenu..myslím tedy na tu bolest. už ráno po porodu jsem zkoušela na lékaře propuštění, nakonec tedy druhý den, po fyzické stránce se cítím dobře, nastřih nebyl veliký, tak sezení mi nedělá už problémy, dneska jsem už i řídila, když jsem jela za Honzíčkem do nem.. A po psychické stránce to je lepší, dnes jsem už po odchodu od inkubátoru nebrečela, snažím se myslet jen pozitivně abych nepřišla o mlíko ale v sobotu jsem to nezvládla a po návštěvě Honzíčka jsem se úplně sesypala, ale v neděli odpoledne to už bylo lepší. Začala jsem chodit na pár hodin do práce, doma to sama ještě nezvládám, všechno tu na mě padá, takže spíš vyhledávám kolektiv lidí a ne samotu. Tak asi tak je to s námi.
12. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
holky, já asi na předporodní kurz nepůjdu. musela bych až příští měsíc, protože je každé první a druhé úterý v měsíci a navíc bych musela 35km tam 35km zpátky a to se mi nechce. Kdo nejdete na kurz? To zvládnu i bez toho, ne? :slight_smile:
12. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
@alisek:přeju at vám Honzík jen prospívá
@Petja:no jsem vyučená životem jak se říká vdávala jsem se ve 21letech a to člověk vše vidí úplně jinak než ted mánželství se nebráním mám strašně hodného chlapa který je i citově hodně založený a to jsem vždycky chtěla ale nikdy to neměla vidím ho tak strašně zamilovanýho jako sem byla já před svatbou to člověk neslyší a nevidí ani ty negativa já k citům a lásce už přistupuju trochu jinak z odstupem on člověk má strach aby se znovu neranil jako já před léty takhle je to pro mě jednodušší :wink:
12. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
@alisek to úplně chápu, že nechceš být sama a je úplně normální, že jsi to prostě nezvládla, když jsi šla od inkubátoru. Strašně Ti držím palce, abys byla Ty i Honzíček Ok. Je dobře, že po fyz.stránce jsi docela ok. Tak se drž a buď statečná..kvůli Honzíčkovi...taky je bojovník..po mamince určitě :slight_smile: !!!
12. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
@hanncca já nejdu na předporodní kurz
12. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
Holky odpočívejte a držte se :slight_smile: jdu odsávat mlíčko at má brouček zítra co jíst (jedna dávka do bříška 2ml) fakt pidimnožství. na odsávání stávám i v noci/ráno jako s kdybych měla doma miminko, už se trénuju.
Dobrou noc.
12. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
No,to sem přesně věděla,že Lamia napíše,že černá zmenšuje :grinning: :grinning: :grinning:
@alisek Tebe stříhali,i,při takové pidi váze? :confused:

@hanncca Já byla minule jen na jednorázovém kurtźu,spíše spíše pro manžela,dost jsem četla a věděla všechno.Cvičila jsem a cvičím i teď sama,i jezdím sama plavat,dýchat jsem se naučila přes jogu a taky skvělý dvd,Cvičení v těhotenství podle Magdaleny Mikulandové,tam je i nácvik dýchání. To dýchání bych ti radila si nacvičit,to je hodně důležitý!
12. črc 2010 ve 21:24  •  3 děti  • Odpověz
@hanncca já ukončila kurz asi po 5ti hodinách......ted uvažuju nad předporodní přípravou pro partnery doma....hlavně kvůli uklidnění manžela, je z toho nějak víc nervní, než se mi líbí :slight_smile: ale myslím že na netu je info spoustu a pokud máš i nějakou knihu, vyzkoušíš si dýchání a zkusíš polohy abys věděla jak si ulevit, zvládneš to, zvládly to jiné...tak proč ne ty....kurz dodá pocit klidu a informovanosti
12. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
@petja dělají to vždy, takhle malé děti mají měkkou hlavičku a nenechají ji projít bez nástíhu.
12. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
Dobrou.
12. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
12. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
@alisek: to je fajn, že máš alternativu a nemusíš být sama a spřádat "coby-kdyby"
myslím, že je fajn se vybulet než to držet v sobě ....on by to stejně poznal, že mámu něco trápí :wink:
co táta? funguje ...doufám, že jo :wink:

@hanncca: kurz to za tebe stejně neodrodí :wink:
ale kupříkladu já bych přišla o 6 kamarádek, se kterýma se pravidelně vídáme :slight_smile:
12. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
@alisek Aha,tak to je pro mě novina.Jejda to je další nevýhoda předčasného porodu.No ale jak říkám,jste šikovní a držíme pěstičky!!!
Holky,my máme v ložnici 28,to je horší,jak včera,snad se trochu vyspím,manža šel na pivko,tak nejni jak jemu :sweat_smile: Tak se mějte,dobrou noc!
12. črc 2010 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz
@hanncca já jdu zítra na druhou lekci, ale mám to cca 30 min autobusem - teda 2- páč musím přesedat, ale 35km to bych asi taky nedala. Myslím že v pohode zvladneš i bez. :slight_smile:
12. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz
@petja dobrou noc :wink:
12. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
@alisek Dobrou,

jinak holky díky...tak já to hrotit nebude ten kurz, spíš něco načtu a vyzkouším doma...nějaký polohy a to dýchání.
12. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
@hanncca jo jo to dýchání musím taky načíst :wink: at není trapas se bojím že vůbec nebudu vědět co a jak :confused: :confused:
12. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.