• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
12. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
@hupcza já vim, že to neodrodí. To budu muset já :slight_smile: Jj, určitě bych tam potkala nový lidi. Jak už jsem psala, něco nastuduju přečtu a vyzkoušim doma..Další kurz je příští měsíc, třeba se ještě do tý doby rozmyslim...
12. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
@antana123 právě, taky se toho bojim, aby neřekli, že v dnešní době, kdy je kurzů plno, já nic nevim, neumim...
12. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
@hanncca: stejně polohu si nejlíp seštěluješ u porodu, když budeš poslouchat svoje tělo
kdyby mi někdo předem řekl, že budu 25 hodin stát a nebo v podřepu, ťukala bych mu na čelíčko ....a bylo to tak ....i po celém dni to bylo mnohem pohodlnější než ležet :sweat_smile:
12. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
@hupcza to je jasný, že si teď nenacvičim nej..polohu, že to až na sále...ale abych tam nebyla za úplnýho blba :slight_smile: to snad ale neee..:slight_smile:
12. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
přidala jsem nové foto bříška, tak mrkněte, jestli chcete...jak rosteme.. :slight_smile:
12. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@rennu taky tak, mame stejny plany..snad se podari otehotnet vcas..ale i tak si rikam, lepsi rychlejsi cerpani toho rodicaku dokad jeste je a dosahnu na nej(i kdybych pak mela byt doma 3.rok "zadarmo" a privydelavat si), kdovi co tam ti jantari nahore zas vymysli
12. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
@hanncca: no já tím chtěla říct, že mi osobně kurz celkem nic zásadního nedal .....krom těch kámošek - ale ty mi byly u porodu jaksi k ničemu :sweat_smile:
pak jsem si zašla na jednu víkendovku a to bylo něco zcela jiného - ale i tak tam nebyly info, které by pro mě byly zásadní novinkou
ale možná jsem deformovná, když je mamča dula
12. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
@hanncca pěkný sluší ti to co máš s váhou kdybych já měla tak pěkný pupík jako ty :sweat_smile:
12. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
@petulka86: no já šla na dva roky a ty mi končí příští rok v únoru :grinning:
a zcela nelogicky nastoupím v září (nebo kdy se narodí) povinně na 4letý rodičák
no pakárna :sweat_smile:
12. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
@hupcza já se právě i od kámošek, co mám tady u nás snažím zjistit, jestli jim ten kurz něco dal, co jim bylo užitečnýho u porodu..!! Jo, ty ti asi byly k ničemu u porodu :slight_smile:)
12. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
@petulka86 uvidíme, jak to bude, jak s rodičákem, tak pak s druhým potomkem :slight_smile: plány jsou fajn, ted aby i realita byla stejná, co? A jak jsi na tom??
12. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
@antana123 no jo, mně přijde, že je to vidět těch 15kg, ale já se vidim denně. zkusim tam hodit starší foto, před těhu a uvidíš, že je to rozdíl. ale tak co...
12. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz
@hanncca Taky myslim ze ti to sluší... aktuální foto nemám, ale myslím ze s velikostí brušku jsem na tom podobně. Holt pěknej bejvák :slight_smile:
12. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
@rennu nj, nak bylo, nak bude..na stat spolehat nebudu, ale budu se snazit vyuzit veskery vyhody, pac splacime velkou hypoteku tak kazda korunka dobra. Dnes sem byla v poradne, vsechny tam zpoceny jak dvere od chliva :grinning: mazec, ze me taky lilo..lepila sem se zidle..hruza..a navic mi doktor nakazal klidovy rezim, klesl mi cipek, mam se setrit..a Vincik uz ma skoro 2kg!(a ja pritom kilo zhubla!neuveritelny :sweat_smile:dyt se furt cpu!) takze macik to bude..a pokud by se mu chtelo na svet driv, tak mi doktor doporucil nevahat a rovnou do fakultky, zadnej nachod. Tak uvidime
12. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz
@hupcza no ja doufam, ze budu mit stale sveho zamestnavatele(vi ze planuju 2 deti po sobe) a ze pekne navazu druhym mimi :wink:
12. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
@petulka86 gratulka to máte ale ěknou váhu :wink:
12. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
@antana123 ntj kdyz mame termin az 31.8.! :grinning: ale manzel ma pres 2m tak pocitam s macikem :wink:
12. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
@petulka86 jéé, to je super váha :slight_smile: to bude kluk jako buk :slight_smile: no ono v našem tt čípek už ubývá běžně, ale chce to se šetřit, když ta možnost je :slight_smile: Určo vydrží do termínu nebooooj :wink: já jdu zítra na KO za poledne, takže to bude taky žůžo :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale měřit nás asi už nebude :frowning2:
12. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz
jsem se byla venku nalokat kyslíku, je tam už krásně, jen ty komáři žerou o 106 :angry: škoda, že doma to teda vůbec zatím neluftuje :angry:
@hanncca : zvládneš určo, my sice s rennu byly, ale já se tam až tolik nového nedověděla, čekala jsem opravdu víc
@jennymaresova : tak to ti teda to cvíčo v tom hice nezávidím, já byla upečená už cestou tam bez klimy, natož v tý tělocvičně, našt. už mám po.
@alisek : tak hlavně že jsi už na tom líp, to já si myslím, že to s člověkem musí strašně zamávat. Tak super, že máš možnost jít do práce a odreagovat se. Jsi teda šikula, hned den po domů. Vy oba :grinning: tak hlavně že kojíš, že to jde
@petja : dobrou
12. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
@petulka86 no můj má taky 2metry tak to bude u nás podobné :grinning:
12. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
@rennu no doktor me trochu strasi s tou velikosti, dneska mi i rikal ze je mozny ze na me bude moc velkej a tak to nakonec vypada spis na ten Hradec;) mozna se potkame v porodnici :wink:
12. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
@petulka86 to by byla dobrá náhodička, no mi hrozí zase císař...,ta k uvidíme...ale neboj, zas mimoušci rostou nepravidelně
12. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
@rennu no mame termin hodne blizko sebe takze je to klidne mozny :slight_smile: a ten muj dablik je tam nak nastorc bych rekla, proste vodorovne, ale moc se mi ta poloha nelibi i kdyz jemu evidentne vyhovuje uz je tak 3 den ..doufam ze se vcas otoci, ale doktor tvrdi ze na to ma jeste dost casu..tak snad se umoudri :wink:
12. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
@petulka86 jééé koukám, že píšeš o Náchodě...tak to budeš asi ke mě nejblíž :wink: Já se chystám rodit tam...a ty máš nějaký problémy, že tě s dřívějším porodem posílaj raděj rovnou do fakultky? Asi jsi o tom teda psala, proč....ale nějak nestíhám všechno sledovat.... :wink:
holky jdu spát dobrou noc
@hanncca : krásný bříško :slight_smile:
@petulka86 : tak to je pěknej macík, další klidový režim :unamused: , hlavně že je Vincík o.k. :wink:
12. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
@petulka86 : a jakou máte polohu dr. neříkal? No koukám, že nás je tady plno, koho straší, že bude mimi velký :grinning:
12. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
@petulka86: no nevím ....myslím, že klasický strašící dr .....náš prcek měl v 31tt 2 kg :wink: a říkal, že to nic neznamená, jelikož přibírání je nerovnoměrné a měření přibližné :wink:
12. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
@petulka86 no my jsme KP, uvidím zítra co mi řeknou, ale čím je mímo větší, tím se mu bude hůř točit...no uvidíme :wink: Jaký máš 2.termín?

@antana123 dobrou a hezké sny :slight_smile:
12. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.