• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@daja.had problemy nemam, jen se doktorovi moc nelibi ze je tak velkej a ted mi klesl i cipek tak se mam setrit a kdyby to prislo driv tak mi doporucil hradec, ja sem chtela rodit v nachode pokud by bylo vsechno v poradku, mimi v terminu a v dobre poloze..pokud ale bude naka komplikace tak pojedu do HK i kdyz je nach bliz..jinak bydlim v ceske skalici, odkud si ty?
12. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz
@antana123 : dobrou
taky se mi chce spát, ale v ložnici přistála obří kobylka, tak bojím. Můj dorazí někdy po půlnoci z rachoty :angry:
12. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
prave polohu nerikal ale ja ho citim tak nak nastorc, kope vlevo dole a stoucha me vpravo nahore pod zebry :grinning: hup: jj taky si myslim..ti doktori furt plasej jak neni neco presne podle tabulek hned to neni normalni :wink:
12. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
@petulka86: my jsme si to vysvětlili v minulém těhu :grinning:
12. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
@rennu 2. termin? to existuje? :sweat_smile: zadny nemam nebo mi aspon nebylo nic receno, porad by mel platit31.8. na materskou nastupuju 20.7.
12. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
@antana123 dobrou

jinak jsem přidala 2 fotečky ze svatby...což je ještě před těhu...jiný v kompu nemam, manža všechny foto vyzálohoval a já nevím, kde to je ... ach jo..
12. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
@petulka86 já jsem od Broumova, takže i ten Náchod máme třičtvrtě hodinky cesty...tak doufám, že dál nebudem muset pokračovat :wink: A ty se půjdeš registrovat teda do který? Já ani nevím, do kdy se musí.....ještě jsem si o porodnici nic nezjišťovala..myslím, že příští týden je tam nějaký kurz, kámoška si to zjišťovala, má termín za 3 týdny - tak ta už má na čase, ale taky nebyla moc přesvědčená o tom, že na něj půjde...
Tak to jsem zvědavá, kam se nakonec vydáš :wink: Přeci jen Náchod máš kousíček...pokud nebude ucpanej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
@daja.had ja sem se tuhle ptala doktora a ten rikal ze zadna registrace neni potreba, snad jen b praze kde je narvano furt..tak sem to neresila..ono se musi registrovat i v nach? spis sem myslela ze se tam zajedu jen tak podivat, na kurz asi ne
12. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz
@petulka86 s polohou si nelam hlavu, já měla taky za to, že se tam od minule přetočila...a ono prd, je hlavičkou dole jako naposled. A přitom mám žďuchance vlevo i vpravo. Tak dnes jsem to s pomocí doktora vyzkoumala, jak tam vyvádí - vpravo nahoře kope nožičkama a vlevo se odstrkuje zádama... :slight_smile: Takže pokud tu polohu nevíš od doktora, tak tě třeba jen miminko těma pohybama klame :slight_smile:
12. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz
@daja.had : v Hradci se registrovat nemusíš :wink: koukám, že nás je tady víc z východočeskýho kraje :wink:
12. črc 2010 ve 22:46  • Odpověz
Jdu spát holky, dobrou noc!
Na zítra si dávám budíka, ať nezaspíme...přijede mamka se ségrou dopoledne, pozvala jsem je na oběd...ségra je na mateřský a mamka má dovču...tak vegetěj na zahradě a střídaj se ve vaření - taky se tam občas přifaříme.....tak jsem je na zítra vylákala já k nám :wink: Dnes jsme u nich měli nudle s mákem, už ani nevím, kdy naposled jsem to jedla, byla to dobrůtka :dizzy_face: Já zítra udělám rajskou s kolínkama ......... Týjo, to jsem si udělala chutě, už mám z toho hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to jdu honem zaspat! :grinning: Dobrou!
12. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz
@beru3nek tam ani nechci, doufám, že si s Náchodem vystačíme :wink: :grinning:
12. črc 2010 ve 22:51  • Odpověz
@daja.had : dobrou. To já když jsem odsud, mě jiná možnost ani nenapadla :wink: Taky začínám mít hládek, klasika u mě :zipper_mouth:
12. črc 2010 ve 23:06  • Odpověz
Ahojte maminy!
Tak se hlasi po dovolene...Doma bylo super jsem pribrala 3kg,ale co uz jsem se tak dobre uz dlouho nemela a mojemu taky chutnalo a jak! Jsem se vas snazila docisti,ale skoro nemozne...Ted mam jeste par dni volno a pak zase do prace :cry: ale jen do 22.08 a pak materska to uz utece jako voda. Jinak zitra a i v patek mam krevni test. No ten jeden je jen nejaka kontrola a ten druhy opozdene cukr...posledne to nevyslo tak snad uz to ted budu mit za sebou. Doma jsem byla na kontrole a maly je zdravy a vsechno tak jak je pan doktor rikal ze je o trochu mensi, ale ze to jeste muze vsechno dohnat a taky mi potvrdil ze to bude kluk jako buk. Se vystavoval i ja jsem to mohla videt. Super! No tak se vsechny opatrujte a drzim vam vsem pesticky at jde vsechno v poradku...
12. črc 2010 ve 23:35  •  3 děti  • Odpověz
@alisek: je to síla, vůbec si to nedokážu představit, musíš být hodně silná! Pořád na vás myslím....
s tou prací tě ale obdivuju, já bych to asi nedala, leda kecat s kolegyněma, ale kdybych měla brát klienty s jejich problémama, to bych fakt nezvládla.

jé koukám, že nejsem jediná, co nemá porodnici, já jsem tak vyschízovaná z tý prahy, tam to muselo bejt snad už ve 14. tejdnu, no pakárna.

já na kurz asi taky nepůjdu, moc bych tam stejně nerozumněla, leda to pojmout jako jazykovej trénink, navíc taky myslím, že se víc nedozvím, než to co si načtu.....jen ještě nevím jak to dejchání.

Akorát zjišťuju, že už ani nemůžu číst knížky o porodu, vždycky mi padne zrak na nějakou katastrofu a pak se pekelně bojim.
13. črc 2010 v 00:10  • Odpověz
dobré ráno holky!
straším tu takhle brzo, bo se muž nevrátil z vecerní práce a to jel včera na 7 do 9 večer, ale jaksi se mu ty dve hod neak protáhly.a ja vyuzila nádherného vzduchu venku a vyrazila v 5 ven se psem.ten na me vejral jak na vola, ze JÁÁÁÁÁ s ním jdu ven.-)) byla to fuška, nez sme obesli nas teren, byla půl hodka v prdeli, trochu me smocily kapky deste a videla sem i duhu, coz se mi z postele nepostestí,žeee.-))))
doma to ale krasne profukuje a v radiu hlasi, ze v praze jsou videt i blesky, tak doufám, že zůstane jen u toho destiku a super vzdousku......
13. črc 2010 v 06:01  • Odpověz
pche, prej nejteplejší červenec za posledních 200 let :confused:
13. črc 2010 v 06:08  • Odpověz
Dobre rano maminy! Koukam, ze budete mit tady vsechny pekny macky. No, v tomhle se asi k vam nepridam,protoze rodim samy minimiminka.1. kluk mel 1200g a 2. mel 2200g oba v 37tt, takze budu rada kdyz 3 bude mit 3200g :slight_smile: . Vcera jsem byla na ko a doktor rikal,ze ma mimi okolo 1400g ... Ja zatim moc nepribiram, mam nahore 6kg , ale posleni mesic jsem nepribrala ani kilo. Dr. rikal ze pry ja nemusim, no tak nevim :frowning2:.
13. črc 2010 v 06:34  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak opět doma a za pár dnů zase razíme... :grinning: :wink: Ale tentokrát už asi naposled, protože to cestování je pro mě děs!! :unamused: Peru pračku, pak chci vyprat ještě věci pro Daliborka a budu mít nejspíš hotovo!! :grinning: :grinning:
Krásně tady sprchlo, ale doufám, že nepříjdou ty šílené lijáky....No uvidíme!! Dneska jsme s Daliborkem sami doma, tak vyrazím za chvilinku do krámu něco koupit dobrého a pak mě ven už nikdo nedostane :grinning: :grinning: :wink:
13. črc 2010 v 06:51  • Odpověz
@eliska_v jee ahoj ty jsi taky 30 tt a uz mas vse na mimi vyprany? No tak to bych mohla taky zacit :slight_smile: . Jinak mas pravdu to cestovani uz je fakt narocny. V aute mi hrozne tvrdne bricho, uz asi vzdam vsechny delsi cesty :frowning2:
13. črc 2010 v 06:58  • Odpověz
@eliska_v jo a mas moc hezky fotky v tom poli, super napad!
13. črc 2010 v 07:00  • Odpověz
@mia0101 : To cestování je na dvě věci... Závidím holkám, kterým to nedělá problém...Já jsem bohužel pravý opak!!
:sunglasses:
Věci na prcka už budu mít připravené..je pravda, že mi je žehlila mamina, protože v těch vedrech jsem nedokázala stát u žehličky..Hlavně mi otékají nohy-no děs :angry:
Děkuju za pochvalu... Jeli jsme okolo a líbilo se nám to, tak jsme něco vyfotili!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2010 v 07:03  • Odpověz
@eliska_v ja mam nohy v poho, ale jinak des. A autem uz se dopravuju jen po meste a mam dost.
Noo, jak se tak rozhlizim z okna muzu se vyfotit leda v obili :grinning: :grinning: :grinning: jo a mam takovy maly brisko, ze cekam na foceni az bude vetsi a to uz bude asi az posklizni :grinning:
13. črc 2010 v 07:13  • Odpověz
Čauky v dalším letním dni :grinning:,
tak jsem odvezla manžu na autobus, vyvenčila pejska, dala prát prádlo, zaplatila epino, nájem a telefon a brzo asi zalezu nevím kam, už tu začíná zas být vedro :confused:
Teda vy jste povídalky, včera jsem tu byla naposledy v 5 odpo a čeká mne skoro 10 stránek dočítání :slight_smile:
13. črc 2010 v 07:42  • Odpověz
Dobré ráno, tak koukám, že jste řešili rodičák na jak dlouho a tak... Chtěla jsem zeptat, asi vás zkušenějších, když si vezmu na 3 roky a budeme mít další dítě dřív, po roce, po dvou, co bude pak...o ten zbytek peněz přijdu? Nebo mi to nějak doplatí? Nevíte, jak to funguje?
Chtěla bych druhé, co nejdřív to půjde, teda samozřejmně rozumně, ale nikde nemám zaručené, že to do dvou let stihneme (kdybych měla na 2 roky), kór když teď to trvalo (nemám ovulaci)...a co pak po dvou letech, dítě do školky nevezmou, a být doma zadarmo se mi nechce...tak nevím... :confused:
13. črc 2010 v 07:53  • Odpověz
@daja.had: teda rozptyl jestli rodit na konci srpna či září :slight_smile:, hmm, to jde a jak mu z toho vyšel průměr 9. 9.? :grinning:
A diagnózy určuje pohledem, to je taky hustý :slight_smile: Jinak ty tvoje bobule neznám, já už podruhé dostala Clotrimazol i mastičku toho samého jména. Jinak gratulace k úspěšné kontrole :slight_smile:, ať Stelinka hezky vydrží hlavičkou dolů a dál pěkně roste :slight_smile:

@zvirka: proč bys měla vypadat jak hňup. Jsem ráda, že už máš fotečku :slight_smile: Jj, přesně, týrání zvířat na jejich záchranu :slight_smile: Ale musela jsem teda vodu z hadice pořádně odtočit, abych ho chudáka neopařila :slight_smile:

@beru3nek: jj, ten náš pejsek taky nebyl nadšenej. už když viděl hadici v mojí ruce, tak se snažil zmizet. Pak se mi vyhejbal obloukem ještě půl hodiny :slight_smile:

@r.m: super, že už Martínek tak hezky vyrostl. A panečku, to se ještě takhle pozdě posunujou termíny?

@rennu: tak mazanec jsme koštnuli tak, že už tam jsou tak sotva 2 kousky. Je dobrej, není moc sladkej, tak akorát :slight_smile:
13. črc 2010 v 07:54  • Odpověz
@kovalda je to asi těmi poslíčkami.Ale doktorce to bylo divné,že je mám tak brzy. Ale jinak je vše v pořádku,akorát se nám nechtěl ukázat na 3D,byl otočený zádíčkama tak jsme viděli aspon ručičky :dizzy_face:
13. črc 2010 v 07:59  • Odpověz
@rennu: to jsou teda chytráci, že jdeš v úterý na kontrolu a za 2 dny tam znova pro ukončení neschopnosti a nástup na mateřskou. Já jdu na kontrolu ve středu, nástup na mateřskou mám až 27. 7., ale posledně říkal, že už mi to teď napíše. Jinak jak je to s těma papírama, který dostanu a kam je mám dát, to mi snad pověděj, protože netuším :slight_smile:

@petja: ty jsi anděl, díky za všechny ty odkazy - ať už tampony na čištění epina, tak i na to, jak je to s tím rodným listem a vším odstatním po porodu :slight_smile:, musím to nastudovat :slight_smile:.

@antana123: tak soutěže o nejtěžší miminko se neúčastním - zaprvé to vypadá, že Žanetka těžká nebude a zadruhé, kdo by to rodil, že? :grinning:

@beru3nek: my chceme taky brzy druhé dítko, tak se rozhoduji, zda rodičák na 2 nebo 3 roky. Trochu se bojím, že když to první otěhotnění na sebe nechalo tak dlouho čekat, tak co bych si pak počala ten 3. rok doma zadara.
13. črc 2010 v 08:04  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink:
@kovalda to jen já jsem takový nenažera a musím být napasovaná v každé soutěži :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2010 v 08:14  • Odpověz
@laurinka.22: jj, v tom vedru je to žehlení hrůza, ale i tak si to užívám a představuji si ty oblečky už na malé :slight_smile:.
Myslím, že pereme tak nějak včas, abychom to stihly v klidu a pohodě :slight_smile:
Jj, zmrzlinky, nanuky, ... to je dobrá strava v tomhle počasí. Dnes jsem si zařídila, aby mi zůstalo autíčko doma, tak si taky skočíme pro nějaké letní jídlo - ovoce, zelenina a zmrzlinky :grinning:

@rennu: jé, tak to možná budeme i s druhým prckem zas chodit do stejné diskuze :grinning:, já bych taky chtěla brzy. Přeci jen je mi 33, tak nepůjdu na rok do práce a pak zas znova, ... prostě to vezmu všechno najednou. Klíďo bych šla i do toho třetího prcka, ale manža o tom zatím nechce slyšet. No uvidíme, jak to budeme dávat finančně, .... a až uvidí naši dceru a zamiluje se do ní, tak možná pak nebudu mít problém ho zpracovat, že budou celkem děti 3 (nebo 4) :grinning:

@hupcza: já si taky ve 33 připadám mladá, to jen ti okolo nějak rostou a stárnou :slight_smile:, přijdu si furt stejná.
13. črc 2010 v 08:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.