• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Jéé,dejte pokoj se sladkým :angry: tomu se musim vyhýbat,mám furt vyšší cukr :angry: Tak papám jen zeleninku,masíčko a sacharidy minimum.Už si ani nekupuju toho melouna,já jsem schopna sníst na posezení půlku a to můžu jen čtvrtku a za hod třeba další :angry: ale to bych já nevydržela :slight_smile:
13. črc 2010 v 08:21  • Odpověz
Dnes je u nás oblačno tak by mohlo sprchnout,no nic jdu aspon vytřít podlahy a přichystat něco k snídani,manža se vrací po noční :slight_smile: tak zatim pa pa těhulky
13. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
@kovalda no taky si mladá 33 bych ti teda netipovala ani náhodou :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
jé to se máte že je u vás zataženo tady nic ani mráček jen strašný hic :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
13. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
ahojte holky, ide vidět, že v těhu se výrazně postupuje a málokdo chodí do práce - nedá se vůbec dočíst :slight_smile: . já dneska vezu auto do servisu, takže budu bez, a rozhodla jsme se chodit do prace dal do těch 6týdnů před termínem.

Hup: jééé, ťapkat v trávě, to by bylo bájo...jen ne ve městě, ťapkat v hovnech už není tak bájo... :unamused: . naštěstí u mě zatím otoky žádné. a nejlíp je nožkám při plavání...

Mateřská: my jsme se s mužem též dohodli, že druhé chceme brzy, už taky není nejmladší :grinning: . takže na rodičovskou půjdu asi na 2 roky a budu doufat že druhý mimák se podaří stejně rychle jako ten první. jinak fakt nevím, když nefunguje systém jeslí a školek.

Porod.kurzy: já se tam nedozvěděla nic, akorát to, že nástřih se šije ve 3 vrstvách, že se nestříhá jen ta kůžička, ale i sliznice a svalovina. Mňamka.

Svatba: já se taky nikdy nechtěla brát, ale co jsem našla Martina, tak bych do toho šla hned, úplně jsem otočila. to mám po našich, ani jeden se nechtěl ženit, od partnerů dycky utekli, když začali mluvit o svatbě, a jak se našli, tak se brali hned. na jejich dobu teda pozdě, mamě bylo 25 a tatovi 28, ale sou spolu doteď. jen se nechci brát těhotná, chci být pro něj zas krásná a štíhlá a dát si dobré vínko atd.

Diety: před 9 lety v anglii jsem přibrala na 68kilo, to nemám ani teď ve 32tt :sweat_smile: . když sem se soustředila na to, že zhubnu a chodila rotopedovat, běhat a cvičit, tak to šlo pomalu, ale šlo. pak jsem to přestala řešit a šlo to mnohem líp. takže před těhu jsem měla od 52-55kg jak kdy. ale mám tendence přibírat :frowning2: , žádný super metabolismus atd, a vychrtlina ze mě nebude nikdy, boky a prsa mám slovanské :slight_smile: . tak uvidím jak po porodu. miluju spinning, ale kam s mimákem, když budu chtít cvičit? :unamused:
13. črc 2010 v 08:28  • Odpověz
@suzete vždyt ty seš hubenour nevidím žádný boky jen kosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neuraž se ale si fakt hodně hubená :wink:
13. črc 2010 v 08:32  • Odpověz
@discreet pokud máš rodičovskou na 3 roky a mimáka budeš mít dřív, tak o zbytek té první rodičovské přijdeš a bereš jen na to druhé. pěkná ojebávka.
13. črc 2010 v 08:33  • Odpověz
@lotyna: ty bláho, jste dobří, že jste zmákli ty meruňky. A knedlíky závidím :slight_smile:.

@lio: taky jsem byla na větvi, když jsem začala intenzivně cvičit a váha během 2 týdnů vyskočila o 4 kg :unamused: . No a pak jsem se dozvěděla, že svaly jsou těžší než sádlíčko :slight_smile:

@hupcza, @rennu: přidávám se k protivům protivným, když jsem hladová a teď v těhu je to ještě horší, jsem ještě protivnější a je mi třeba od hladu až zle :unamused: :slight_smile:

@alisek: jé, tak to je super, že Honzíček nemá infekci a papá tvoje mlíčko :slight_smile:. Brzy zesílí a všem to ukáže :slight_smile:
A můžeš se s ním aspoň mazlíkovat?

@lamia: no ahoj, máš asi pěknou honičku, co? Neboj, ona se zas zklidní, když už není s babičkou. Ale teda rozmazlování babičkama se teda bojím dost. Obzvláště od tchýně - ta je schopná takových těch - honem si to vem, ať to maminka nevidí ... :angry: :angry: :angry: . Jé, tak jsem koukala na tvou fotku a zas jsem se zasmála, když jsem si vzpomněla, jak jsi furt tvrdila, že jsi krev a mlíko :grinning:
13. črc 2010 v 08:34  • Odpověz
@antana123 před těhu jsem hubená byla, chtěla jsem aj přibrat pár kil, ale nestihla jsem. ale já myslím ten typ postavy, nemám takovou tu kostru jak Kiera Knightley - žádné boky žádná prsa, normálně ze předu přesýpací hodiny. jako proč ne, baby mají mít pánev, že jo? :slight_smile: navíc ty pánevní hodnoty co se píšou do průkazky mám prý téměř ukázkové :sunglasses: . hlavně aby se z tama pěkně vylíhnul mimák, z takové pánve :grinning:
13. črc 2010 v 08:36  • Odpověz
@suzete neboj vyklube já mám pánev tak velkou že mě ji ani neměřili se podívali a viděli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2010 v 08:40  • Odpověz
Dobré ranko,
tak budík na 6 hodin sice byl, ale vykopali jsme se stejně až v půl osmý z postele :wink: Manžel chtěl jít ven něco dělat, než budou hicáky....a nestihl nic :grinning: Já se teď jdu pustit do vaření - celá nadšená teda, ale ať mám hotovo, než dorazí návštěva :wink: ...... to zas bude potu :wink:

@antana123 tak velkou pánev, že se stačilo jen podívat :grinning: :grinning: :grinning: A co zapsali do tabulek? .....Že by...."Od pohledu dobrý"? :grinning: :slight_smile:
13. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
@daja.had já tam nemám napsané nic kdyby to šlo tak napíšou to je teda prdel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2010 v 08:54  • Odpověz
@mia0101 ja pribrala zatim taky jen 6kg a za posledni mesic sem dokonce jedno zhubla :sweat_smile: a to se fakt cpu..hlavne na sladky hresim i kdyz vim ze bych nemela..no a mimi? uz ted ma 2kg! macik:dizzy_face: ..takze neboj, ono si vezme co potrebuje :wink:
13. črc 2010 v 08:57  • Odpověz
@jennymaresova: jé, ty máš dnes utz, závidím. To těhu cvíčo a předporodní kurz už ne v tomhle vedru .. :slight_smile:

@alisek: chápu, že chceš být radši mezi lidma a je ti ouvej, ale Honzíček je pašák a zvládnete to. Tak kéž už to máte za sebou a můžete být pořád spolu.

Ad kurz - my máme v porodce jen ten jednorázový - jak psala i petja - asi na 3 hodiny, tak počítám, že to bude spíš o tom, co je a není v porodnici možné.
Kdybyste někde vykoukaly na netu o tom dýchání a ulevovacích polohách, tak sem prosím dejte odkaz. Díky :grinning:

@radkayeboah: jé, tak už jste zas zpátky doma. :slight_smile: No, hlavně, že jste si to v ČR užili, dobré papání a kontrola malého :slight_smile: Snad dobře dopadnou ty krevní testy.

@lio: jé, tak jste byli na procházce s pejskem. To byl zážitek po takové době, co? :slight_smile: To já bych tu bouřku z Prahy teda klíďo brala :slight_smile:

@anatana123: jé díky, já se taky na 33 necítím ani náhodou :slight_smile:. Hele a co ta fotka bříška, kterou jsi slibovala? Já se naschvál včera blejskla, ale zas mi nejde vkládání fotek :angry:, tak kdyžtak zítra vložím v Praze, až pojedu na kontrolu.
13. črc 2010 v 08:59  • Odpověz
@discreet jj kdyz otehotnis driv, tak prejdes na materskou a pak na rodicak na druhy dite a rodicak na prvni ti zanikne..je to otazka no zda to risknout s tim ze vse pujde podle planu..ja mam treba blizko babicky tak doufam ze v nejhorsim bych to zvladla s jejich pomoci..taky planuju 2 po sobe..ale u druhyho uz bych si dala rodicak na 3 roky..ono mozna v ty dobe uz zas bude vsechno jinak jak ted s tim ti * nahore sachujou
13. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
@kovalda no dneska jedu na kontrolu to nestihnu až tak zítra když bude můj svolný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
čaute holky, Vy jste teda ranní ptáčata...někteří už v 6 hodin na nohou :slight_smile: a kolikrátri dříve...to já jak nemůžu usnout (třeba až kolem 3-4hodiny) tak dopolko většinou spim nebo aspoň ležim a válim se. Aspoň mi ty letní horké dny rychleji utečou :slight_smile:
Co se týče druhého mimča, tak bych tak optimálně to viděla do těch 3 let, aby bylo zaděláno cca.....Ne hned po prvním mimču, ale zase jak psala kov. je blbost (teda aspoň pro mě) jít na rok do práce (navíc se tam ani vrátit nechci,chtěla bych si najít jinou - blíže bydlišti).
@kovalda - tak na mazanec se za chvilku vrhnu, zadělat těsto...já bohužel ručně...ne v pekárně:slight_smile:
ad mateřská - mě doktor (teda sestřička) ten papír dala už asi před měsícem...u toho papíru je to jedno (tam je napsáno, že na mateřskou jsem nastoupila/nastoupím dne.....), tak to je myslím jedno, kdy Ti to daj, ne? U lístku na peníze je to něco jiného, když třeba vpůlce měsíce doktor nemůže vědět, jestli ke konci ještě budeš marodit, ale mně ho teda vždycky dají,abych tam nemusela jezdit jen pro to.
Jinak o nejtěžší mimi se klidně asi taky účastnit budu, dle toho posledího UTZ je mimi o 3 týdny napřed...tak uvidíme, jestli bude obřík :slight_smile: ale taky bych radši měla mimčo max. do 4kg, víc snad neeeee....
13. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
@petulka86 jee díky za uklidnění, já se právě taky cpu sladkým, které normálně jako netěhu nemám vůbec ráda a nepřibírám a když jsem nebyla těhotná tak jsem přibrala snad i z vody :slight_smile: tak je to spravedlivý? :grinning:
No snad to bude v poho a mimi přibere...
13. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
@antana123: no, když bude tvůj svolný, tak sem fotku asi nedáte :grinning:
13. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
Jinak holky plánujte miminka, můžu potvrdit je to super mít děti! čekám třetího kluka a jsem šťastná! Nedovedu si představit život bez dětí, musí to být hrozná nuda a prázdno... :frowning2: Mám kamarádky, které ve 36 - 37 nemají ani první dítě a fakt nevím co z toho života mají..
13. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
s tím rodičákem je to fakt pěkně na prd, že když nastoupíš dřív na další, že ti ten první seberou...to jsou ale k..... fakt děsný, hlavně že sobě neseberou vůbec nic. sobě akorát přidávaj.
@suzete ty jo, ty jsi fakt hubeňour !!! ale jako dobrá postava!!
13. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahojky,
teda připadám si jako zombie :grinning: :grinning: Když už se našteluju večer do postele, mrnous se probere, když už usne i on, já musím z příjemné polohy vstát a mazat na wc, proberu se,, tak courám po bytě a tak dokola. U nás teda jasno, hnusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí mě manžel k mudr odveze. Já posnídala, vařím psovi maso a nic nedělám, až pak se sprchnu a alou na KO :grinning:

@suzete ty budeš cvičit a tatínek si udělá procházku s kočárkem :wink: btw, ty slovanský tvary máš jako kde??? :grinning:

@r.m vytřt taky potřebujem, ale vzhledem k ležícímu režimu na to kašlu....a nejen já :fearful:

13. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
@hanncca: no, já se taky na mazanec vrhla a mám tam poslední kousek :grinning:
Jinak já jsem dnes vzhůru od půl šesté, ale ne že bych nemohla spát. Když jsem si tu chtěla nechat auto, musela jsem manžu hodit na bus. No a pak jsem si řekla, že honem něco udělám, než bude vedro :slight_smile:.
Teď už na mne jde spaní, ale zas na druhou stranu venku není zatím hic, je tam oblačno a ve stínu úžasných 23 stupňů :slight_smile:. Tak možná nejdřív skočím nakoupit, kdyby si to sluníčko rozmyslelo, tak ať se pak v tom autě neuvařím :slight_smile: No a až se vrátím, tak se dospím :grinning:
13. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
@kovalda to jo, průběžně spát během dne je fajn, ještě že už nechodíme do práce, tam by to asi nešlo si dát po obědě 20 :slight_smile:
já se taky těším na ten mazanec, teď jsem posnídala, ale zadělat to těsto se mi fakt nechce....ale jdu na to
13. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
@kovalda mazanec zkusím, jen není droždí.....takže až se kouupí..... :wink: No já před 6.také přemítala, zda vstát, ale zavrhla jsem to...konečně tu trošku větralo, tak jsem pakk ještě na hodinku vytuhla :grinning: Ale během dne neusnu ani náhodou :confounded:
13. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
@antana123: tak se zázrakem povedlo a fotku pupenda ze včerejška jsem přidala :grinning:
13. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@kovalda no to si piš že to byl nezvyk, hlavně jsem už dlooouho nešla v kuse půl hodiny, většinou do auta, z auta k mudr a šup do čekárny, měla jsem pocit že mi to břicho padá níž a níž a že ho neunesu, ale zvládla sem to, Už s tím koketuju, co jsou ty hice, že půjdu s psiskem v pět ráno, dalo se krásně dýchat i ted je tu zataženo a i přesto že dusno, tak ale pofukuje větřík a doma se to dá, protože mám všude otevřená okna, takže pohoda neska.
Navíc se vrátil manža a je dneska doma, takže udělá mňamku k obědu a tak, se těším.
Zatím žádná bouřka, ale šedivá obloha je, hlavně že pofukuje, paráááááda, se to i v té posteli leží hnedle lépe
13. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
@kovalda hezký pupendo :wink:

@lio tady, svítí, ale už obloha 100% azurová není a taky lehce fouká :slight_smile: týjo, v 5 venčit, já jsem taky brzy hore, ale jsem líná vylézat :sweat_smile:
13. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: my dneska stávali ve 4:44 :angry: malýmu se už nechtělo spát... U nás je dneska moc příjemně, je zataženo a fouká větřík :slight_smile: teplota venku 25stupňů a doma 24. takže pohoda veliká :slight_smile:

bříška máte všechny krásný, je vidět že se dětičky mají dobře
mě teď bolí břicho jak kdybych měla dostat MS, nic příjemýho :frowning2:
zítra jdu na kontrolu a ultrazvuk, tak jsem zvědavá jak už je veliký :slight_smile:
13. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
@mia0101 ja zas doufam ze uz moc pribirat nebude! doktor me strasi ze na me bude velky..jenze my to stejne moc neovlivnime si myslim, malej si vezme co potrebuje,pokud mas pestrou stravu tak ma urcite vseho dostatek a jestli ma dany geneticky ze bude maly tak bude, hlavni je aby byo zdravy, ja zas mam manzu pres 2m, tak proste budem mit macika a taky nic nenadelam :wink:
13. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.