• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
mam chut na kvetakovy placicky! jak je delate?nastrouhate kvetak za syrova nebo ho povarite? a delate z bilku snih? ja vim o x veriantach ale nemam je vyzkouseny, tak vaham ktera by byl nej :wink:
13. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
@petulka86 my je děláme z vařeného květáku a bez sněhu :wink: Teda minule je dělal manža :slight_smile:
13. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
@rennu s tim snehem sou prej jak oblacky jemnounky..ale komu se chce delat se snehem vid?;) ja bych ho mozna taky jen lehce predvarila osolilarozstouchala a pridala vajicka, mliko, pol. mouku koreni a sup s tim na panvicku..a strouhanku davas?
13. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
Dobrý dopolko,
no zrovna sem dožehlila a je mi na padnutí,jdu se zchladit pod sprchu a pomalu vařit obídek,dnes budeme mít rybu a nový brambory,kluci jsou pryč,tak je tady divný ticho. :grinning: Mimi je poslední dny těžce akční,hlavně v noci teda.A bříško tvrdne čím dál víc...
13. črc 2010 v 09:59  •  3 děti  • Odpověz
Holky, díky za odpovědi, to jsem z toho teď jelen, jsou to pěkný ..., že ti ten rodičák seberou, tak nevím, jestli to nerisknout na dva roky, já fakt nevím... Sice zatím nesplácíme žádný extra úvěry, ale časem bych chtěla domek, tak nevím, jestli po dětech... no teda, zase mám o čem přemýšlet :rolling_eyes:

Jdu si uklízet stůl, ať ho v pátek můžu odevzdat skoro prázdnej :sunglasses:
13. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
ja vubec miluju kvetak hlavne smazenej a nejlip kdyz je vychladlej ..za studena, to sem schopna ujidat cely odpoledne od obeda :grinning: jenze manzel kvetak neji a obalovat ho jen pro sebe a jemu delat neco extra to se mi moc nechce ..ale ted kdyz sem doma..tak mam hcut prejist se vsech dobrot co sem dlouho nemela a nevarim je prave proto ze je manzel neji :angry:
13. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
@rennu no ač usínám ve 2, jdu za noc min 1x čůrat, tak v 5 se proste probudím vždy, ale pak v osm snídám a pak chrupu tak do desíti, i na sílu ,aby mi ten den utekl, už sem si proto několikrát říkala že čapnu psa a půjdem vnu.....tak ted to v rámci vycházet budu delat..

jůůů už mi poštačka přinesla knížku, tak se do ní zakousnu a su zvědaváááá
13. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
@petulka86 strouhanku jsme nedávali, ale nic j nezkazíš :wink: Můj jí naštěstí všechno :slight_smile: dnes budou těstoviny ve smetanovo-žampionové omáčce:slight_smile: Ale vařit budu až na dobu, co přijde domů asi...
@petja jojo, v noci mimoušek řádí i u mě a tvrdneme solidně :slight_smile: i v noci

13. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
Holky a jaký jsou extra změny s rodičákem?
13. črc 2010 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz
@rennu hmm..zampiony taky nepapa, on je hrozne vymlsanej ten muj :angry: ty si urcite moc dobra kucharka, delas mi desny chute kdyz si ctu co porad varis! :grinning:
13. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
@petja no ja doufam ze ten zadny, zas to vratili, takze to vyplacej zpetne a co schvalej na podzim to radsi nechci videt :confounded: aspon ze to vratili, pac jinak bych na tu dvouletou variantu asi o fous nedosahla, musel by zadat manzel a pak by se to zas prevedlo na me. Ted asi to porodny planujou zrusit nebo nak zkrouhnout ale kdy to vzejde v platnost nikdo poradne nevi..ale myslim ze uplne nejdriv nak na podzim, myslim ze my jeste stihnem porodit a vybrat si to :wink: ..i kdyz jak jde o to penize sebrat tak to sou schopny zaridit rychle, ale kdyz maj neco vyplacet tak se s tim schvalovanim roztahujou silene dlouho :angry:
13. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
@petulka86 Aha,tak to zatím řešit nebudu,zbytečná ztráta energie.Díky
13. črc 2010 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz
@petulka86 prdlajs kuchařka, vařit jsem se učila sama...spíš podle chuti:slight_smile:..ale co mám od začátku června ležíc režim, tak vařím mín, i když ted je můj bez obědů v práci, tak se snažím aspon něco malého každý den uklohnit :slight_smile:Navíc manža um taky vařit a jeho Míša řezy jsou úžasný :slight_smile:

13. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
U nás na listopadu 2007 se dnes narodil malej Matyášek :dizzy_face: No malej,3,61/53cm. :sweat_smile:
13. črc 2010 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz
@petja taky si myslim :wink: ja to ze zacatku fakt resila a studovala co a jak tady po diskuzich na konikovi a vsude mozne, pac sem vubec netusila jak to chodi..no a ted uz sem to vzdala..nak to dopadne a co planujou udelat na podzim radsi moc studovat nebudu, bych se zbytecne rozcilovala :confounded: starosti bude i tak dost a hlavne aby mimi bylo zdravy! :wink:
13. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
@rennu ja se taky ucim sama a testuju na manzelovi :wink: ten muj teda nevari, zvladne max michany vajicka(minule byly teda fest presoleny :sweat_smile: ), spagety a parky :grinning: zato je pekne vymlsanej :angry: ale taky se mu snazim varit pac on by se jinak stravoval hrozne, jemu nedela problem jist porad dokola spagety s kecupem, parky, cinsky polivky popr.nekde hambace..fakt silena strava, porad jak student na kolejich;)..tak se snazim aby mel kvalitni jidlo..ale on pak stejne vecer prohlasi ze ma chut na parky :rolling_eyes:
13. črc 2010 v 10:27  • Odpověz
tak jsem konečně zadělala těsto na bochánek..mňam, už aby byl hotový :slight_smile: jj, nemá cenu se rozčilovat s mateřskou rodičákem atd....bůh ví, kolikrát a jak to ještě změnej, ale snad porodný stihnem vcajk...
13. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
no porodný bychom snad měli stihnout už se s nima nebudu nervovat :wink:
@kovalda:už jsem to mojemu říkala prý mě blejskne
@petja náš je taky víc akčnější večer ale ted řádí taky
13. črc 2010 v 10:38  • Odpověz
Dobré dopoledne, tady je dneska tak příjemně pod mrakem a pofukuje, tak jsem si trochu přispala. Musím toho hned využít a trochu tady zpacifikovat ten herberk, který tady vytvořili zřejmě nějací zlí cizí lidé. :slight_smile: Taky čekám na pošťačku, tak kdybyste dnes četli, že někdo způsobil vážnou újmu poštovní doručovatelce, tak budete vědět, že opět přinesla místo balíku letáky. :grinning:
13. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
@petja Co jsem vyčetla z nové koaliční smlouvy, tak s rodičákem by nějaké extra změny být neměly, jen by mělo být méně výhodné zůstat doma na 4 roky, což mi přijde rozumné. Porodné se mění k 1.1.2011 - bude jen pro první dítě a pouze tam, kde životní minimum nepřekračuje svůj 2,4 násobek. Snad jsem to všechno pochopila dobře. Mě to nějak extra netrápí, výbavičku má dle mne stejně každý nakoupenou už dávno před porodem...pokud mi stát nějaký peníze bude chtít sám dát, ať mi je dá. Rozčilovat se nebudu :wink: Ale když nedá, svět se nezboří - není radno spoléhat na nikoho jiného něž na sebe.
13. črc 2010 v 10:43  • Odpověz
@lendaw ahojky si tady dlouho nebyla jak se máš???
13. črc 2010 v 10:49  • Odpověz
@lendaw Díky moc,to sem chtěla slyšet.Jo musíš spoléhat jen na sebe a počítat se změnami.
13. črc 2010 v 10:50  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 Ahojky, no asi jako ostatní se snažím přežít ta vedra a to tak, že vlbec nevylejzám z baráku. Dneska v noci u nás pěkně foukalo, ráno spadlo pár pidi kapiček, ale chtělo by to pořádný slejvák. Manže včera sekal trávu a je uplně suchá.
13. črc 2010 v 10:51  • Odpověz

@lendaw A co komáři,furt se u vás ženíjou?
13. črc 2010 v 10:53  •  3 děti  • Odpověz
@lendaw jé tak tady nepadlo ještě nic a ty vedra dělám to jako ty vylezu ven jen do bazénu se ochladit ale jinak jsem zalezlá v baráku odmítám chodit ven v těhle vedrech jen mě štve že jdu dneska na KO v těch vedrech a ještě na odpoledne děs
13. črc 2010 v 10:53  • Odpověz
Jo sem slyšela,zavěsit černej bez do okna nebo zapálit svíčku,že sám přiletí nad plamen a máš klid
13. črc 2010 v 10:53  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 Jestli se necítíš,tak to odvolej,šak jsi v pohodě,ne? Já včera posunovala KO o týden dál,to už budu 36tt
13. črc 2010 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz
@radkayeboah : až do 22.8. ? to je šílený teda, tak hlavně že je malý zdravý :grinning:
@lio :jé u vás spadlo pár kapek? kéž by dneska něco přišlo, je tam oproti jiným dnům suprově, fouká trochu a občas mráček, takže paráda. :grinning: Já bych byla šťastná i za bouřku :wink:
@mia0101: se ti bude aspoň dobře rodit, a co je malý to je milý :wink:
@kovalda : nepřeháníš to trochu s tou aktivitou :slight_smile:
@kovalda : taky se bojím aby to šlo na hned, ten druhý prcek, no uvidíme, máme na rozhodování ještě čas. Věk taky hraje roli :slight_smile: i když taky jsem furt jak potřeštěnej puberťák :fearful: Záleží i jak budu zlvádat já, a jak bude hodnej mimásek, ale věřím že bude :grinning:
13. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
@petja mě je jen vedro jinak nic a já mám ráda pořádek a řád :grinning: :grinning: tak chodím včas kam mám jsem na tohle cvok vyžaduju to i od ostatních ale moc jim to nejde :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahojky, tak jsem právě pojedla chleby ve vajíčku, co nám zbyly ze včerejší večeře a je mi fajn. :wink: Malá semi od rána boulí po celým pravým boku.Jinak jsem včera byla akční, vyprala jsem tři pračky mimi věciček a dneska pokračuju. Už peru první. Akorát jsem zjistila, že ta hromada věcí co pro malou mám se mi do té jedné komody zaručeně nevejde. :sweat_smile:
Já si vybrala rodičák na 3 roky a ten se snad nezmění. A k porodnému ... kdybych nic nedostala, nedá se nic dělat, že, ale vzhledem k tomu, že jsme do výbavičky už investovali téměř 30 tisíc, tak budu za porodný jen ráda. :slight_smile:
Včera manža složil pro malou to lehátko od fisher price, škoda, že jsme ho neměli na kom otestovat...

Holky poslední dobou mě přepadají čím dál tím děsivější obavy, jestli to všechno vládnu a jak to vůbec bude probíhat po návratu z porodky. Už jsem to říkala i manžovi ... že jak to jako bude? To si malou přivezeme domů a co? Budeme na ní koukat? Jak poznám, že zrovna potřebuje nakojit? A jakej bude režim? Nakrmit, přebalit a spát? A za pár hodin zase? Vím, že vám co čekáte druhý dítko to přijde určitě k smíchu, ale já fakt začínám být lehce nervózní. Jsem zvyklá, že si všechno dopředu promyslím, aby to klaplo (puntičkář no) a tady pořád nevím co bude, taková nejistota je pro mě šílená. :sweat_smile:
13. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.