• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ladenka Tak přesně stejná myšlenka byla i u mě - přivezeme malou domů a budem na ní koukat? :slight_smile: Já mám taky ráda všechno dopředu naplánované :slight_smile: , ale ono to myslím nějak vyplyne samo.
13. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
@ladenka @lotyna kdyby jen koukat, co když bude brečet, jakože bude, co s ním :frowning2: Ty obavy máme asi každá!
13. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
@antana123 Jo tak já taky vše ráda dodržím,sem docela perfekcionista,neříkám nejít tam bez konzultace s druhou stranou,ale pokud se necítím kvůli vedru,prostě nepojedu.
@ladenka My dnes chleby ve vajíčku snídali,máme jich tolik,že nevime co dřív.A hřiby taky nerostou.Až se ochladí,možná půjdu do vajíčkovýho salátu. Jejda,uvidíš,jaká mamka budeš,okamžikem pohledu z oka do oka,všecko přijde jak má.O jídlo si malá řekne zaručeně,ostatní časem zjistíte spolu :wink: K smíchu mi to nepřijde a zezačátku je to opravdu jen o tom nakrmit,přebalit,spát,je to mrně,který ještě musí zrát a spát bude zezačátku hodně a ty si na to potom ráááda vzpomeneš,až bude běhat :wink: Jinak i na tyto stavy,které by mohly přerůst ve zbytečné stresy jsou homeopatika,která stabilizují
13. črc 2010 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz
@petja muj dr. je tam jen 2dny v týdnu a je u něj nátřesk jsem ráda že mě měla kam dát a vzhledem k tomu že chodím do rizikové poradny tak si to nelajznu :wink:
13. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
dobré poleden, se mi to odeslalo něják předčasně :slight_smile:
u nás je parádně, dokonce i profukuje, tak jsem z toho nadšená. Stihli jsme prochajdu, začít dělat oběd a přetřídit mimi věcičky na vyprání, tak už se pere první pračka, ale tím má aktivita asi taky končí :grinning:
@suzete : to jsi snad jediná, kdo bude ještě takhle dlouho makat, obdiv. Taky mi nepřijdeš jako slovanský tip :grinning:
@antana123 : užijte si kontrolu :wink:
@hanncca : mám to samé, usínám teď tak po 2 hodině, celou noc se převaluju a ráno v 6 by mě z postele nedostal nikdo, jen zaregistruju, že přítel jde do práce a spím dál. Dneska jen do 8 :wink:
@petulka86 : to je jak u nás ten můj taky nejí květák a já obalovanej pro sebe dělat nebudu, cukýnu taky ne. Dneska dělám zapečený brambory, chci do nich dát i brokolici, tak prý hlavně nedávaj na mou půlku tý zelený věci hodně :grinning:
@lio : mě taky přišla knížka, až na to že jí k..... pošťačka hodila do schránky někomu jinýmu, tak budu večer pátrat, kde vůbec spolujmenovci bydlej :angry: Hlavně že si na schránku napsala tužkou moje křestní, babizna jedna :frowning2:
@ladenka : tak to mám taky tyhle obavy, jestli poznám, co mám dělat, když bude malej brečet, jestli budu schopná kojit, a kdo ví co všechno, i to držení mimča mě přijde složitý :slight_smile:
13. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
čauky

tak my vyrazili do města
koupila jsem si dvoje šaty, abych měla v těch vedrech v čem chodit - samo netěhu, abych vypadala jako ženská a ne jako almara :slight_smile:
pak jsme byli na socce a zjistila jsem, jak zařídit to dvouleté čerpání - přes tatínka - ofiko nastoupí na 2 dny na mateřskou, zvolí si dvouletou vatriantu a pak se přehodíme
no a pak jsme nakoupili hromadu ovoce - nějak jsem začala ujíždět na ovocných salátech :slight_smile:
13. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
@beru3nek tak v praze prší, takovej lehkej letní destííík, moooooc příjemnýýý
13. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
@ladenka: to neřeš ....v tomhle jsou ženské normální samice ...rozjedou se ti hormony a naskáče to samo :wink:

ad vaření chlapa - jsem tomu mému na začátku vztahu vysvětlila, že nevařící chlap je pro dlouhodobý vztah naprosto ztracen - co třeba s dětma, kdo jim uvaří, když nebude máma doma (třeba bude rodit, že :grinning:)....no a naučil se ..vaří docela obstojně ..sice někdy se ptá na hrozné ptákoviny a ujišťuje se furt dokola ....ale výsledky se dostavily :slight_smile:

13. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
@suzete: s cvičením to je krapet kříž ....ale vymínila jsem si hned po šestinedělí hodinu týdně a tu až na výjimky držíme
prostě mám nárok se jít jednou týdně zrelaxovat - pečuju o naše dítě, o celou domácnost, vydělávám - no nejsem robot :sweat_smile:

@mia0101: myslím, že to je každého soukromá věc, jestli děti má a nebo nemá ...jen těžko můžeš znát jejich skutečné důvody :wink:
13. črc 2010 v 11:32  • Odpověz
@antana123 tak nám naskočil 36tt :sunglasses: at ti dobře dopadne kontrola a posílám trochu deste a vánku
13. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
@lio jo jo hezky nám týdny skáčou a díky snad bude vše ok no musí být :wink:
13. črc 2010 v 11:40  • Odpověz
@hupcza a to cvičíš doma, že ti stačí hodka? my se domluvili na jeden večer v týdnu, tak uvidíme jak v praxi :grinning:
13. črc 2010 v 11:40  • Odpověz
holky jdu se chystat na kontrolu tak zatím pa :wink:
13. črc 2010 v 11:46  • Odpověz
@lio: tak hodinka a půl :wink:
jako domluva byla taky už v těhu ..ale šprajcoval se ..a taky mu zpočátku do toho lezly schůzky
no - řekněme, že 1x týdně může přijít dřív domů - rozuměj o půl páté ..nechci žádné extrémy - ale holt na tomhle jsem si trvala - donutila jsem ho napsat si to vždy na pololetí do diáře ....a funguje to
13. črc 2010 v 11:48  • Odpověz
@hupcza šprajcoval jo?
můj se ted maličko šprajcuje co se dovči týká, v průběhu I.pol měnil práci a že nemá moc dovči a že tu přeci bude moje mamča .....tak ještě nevím jak to vyřešíme, ale já mu řekla, že pokud se zvládne "zapracovat " bez dovči, jeho problém, ale že mu tu prcka jednou v týdnu nechám a at se stará, tak koukal :slight_smile:))))
Víkendy má tendenci, že jako kočár ven vezme, ale pojede za rodiči za prahu, tak sem řekla, že pokud budu kojit, těžko můžem být den od sebe, tak taky koukal :slight_smile:))
ale to psaní do diáře už praktikuju ted, a to jedem k dr a jemu pípá mobil a on hrdě pronese, připomínka že s tebou jedu k dr :slight_smile:)) tak snad to bude fungovat, no musí :slight_smile:
13. črc 2010 v 11:56  • Odpověz
@hupcza - v to právě doufám, že najedou nějaké mateřské instinkty :wink:

ad vaření u chlapů, manža naštěstí vařit umí, uvaří celkem bez problémů cokoliv, jen si teď navyknul, že co jsem doma, tak má jídlo na stole, a aby on sám něco ukuchtil, to ho nenapadne.
Právě jsem byla na balkoně pověsit pračku a spadlo pár kapiček, ale fakt jen pár.
13. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
@kovalda doma bylo super a to pocasi jedna hvezda..Ted tam mate jeste vesti horka. u nas je jen 13 stupnu a prsi. Tak nemuzu prat. Pan doktor byl super v cesku takovy vic ze se zajima..No dnes jsem mela tady kontrolu a zase jinou midwife,tentokrat to byl chlap teda gay ale byl zlaty. Takovy ukecany, rikal mi ze dela v nemocnici takze je mozne ze ho budu mit pri porodu kdyz se podari. Vazne super porodni asistent. I kdyz si vic vykladal s manzelem nez se mnou.... :grinning: :grinning: :grinning:
@beru3nek ono se to nejak musi vydrzet...A vis jak byt doma a sama je taky na nic. To radsi budu v praci at mi to utece. Pracuji v hotelu v Marriotte a mame tam celkem prijemne klimatizece a vis jak uz se moc nepredru a nikdo mi nemuze nic rict. Mam pravo mit delsi a castejsi prestavky a to vis kdyby mi nebylo dobre nebo neco tak bych sla driv. A termin mam 25.9 takze to je mesic a hlavne mam materskou jen 9mesicu takze cim pozdeji pujdu tim lip.Aspon si prcka vice uziju.
13. črc 2010 ve 12:02  •  3 děti  • Odpověz
@rennu: díky :slight_smile:

@gazel: tak ať ti na kontrole říkaj samý hezký věci :slight_smile:

U nás je taky zataženo a příjemně kolem 24 stupňů venku i venvnitř :slight_smile:. Prádlo jsem dala radši doma na sušák, protože venku spadlo asi 6 kapek :slight_smile: - no víc už toho ale asi nebude :grinning:. Byla jsem i nakoupit, tak jsem cestou obhlédla, kde je ordinace doktorky, kterou jsem si našla na netu a včera jsem jí psala, tak čekám. Hned vedle je spořitelna a lékárna a přes ulici zelenina, takže ideální lokalita :slight_smile:. Koupila jsem si 2 balíky poporodních vložek, tak mám dobrej pocit, že konečně mám taky něco do tý tašky do porodky :grinning:. No a na nákupu v potravinách mi radila malá - vzala jsem do ruky gumové medvídky, pak je zas vracela - když jsem je vracela, začala kopat :slight_smile:, stejně tak i sojový suky a jogurty :grinning: No, hlavně, že máme stejný vkus :grinning: :grinning: :grinning:
Nákup je vybalenej, nanuk snědenej, tak snad konečně půjdu dospat to ranní vstávání.
Ještě se teda kouknu na ty 2 stránky, co jste tu napsaly, ať toho pak nemám na dočítání tolik :slight_smile:
13. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
Přidala jsem fotku pupíku,tak jukněte :wink:
13. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
@hupcza jj taky sme to tak planovali, pac ja bych o fous na tu dvouletou nedosahla, ale jak to vratili zpet tak bych mela v pohode mit narok na dvouletou variantu, tak sem rada, pac pres manzela by to bylo zbytecne komplikovany, ale cetla sem na konikovi, ze to tak naky holky resily, da se to :wink:
13. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz
@lio: oni si to chlapi občas představujou jak hurvínek válku :grinning:
já domů pořídila takový ten rodinný plánovací kalendář ....pak byl problém ho naučit tam psát ....ale už se to usadilo :slight_smile:
je to dobré a funkční - vidéí, kontroly, očkování, cvičení, mojhi práci, manžovu práci na jednom papíru

@ladenka: najedou neboj ..mamka právě má zkušenost, že nejhůř na tom jsou inteligentní maminy, co jsou zvyklé vše řešit a plánovat, mít vše v rukou ..tohle totiž nejde - ideál je vypnout mozek a jet na principu samice (feny taky nechodí na kurzy a porodí a mlíčko mají :slight_smile:)
13. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky, tady v noci byl děsný hic, špatně se mi spalo. K Dr i zpět mě naštěstí odvezl manža, takže se to dalo přežít, jinak rano spadlo par kapek a nic, bylo pěkny dusno a teď oskar už zase pěkně vylejzá. UTZ v pořádku, pan doktor byl takovej nemluvnej,ale vše OK, odpovídáme 31tt a váha 1758g, poloha podélná hlavičkou :slight_smile: TAk jsem byla moc ráda. Teď se psychicky připravuju na odpolední cvíčo a kurzík, to bude vedro uf uf.
13. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz
@r.m hezké fotečky :slight_smile:
@kovalda já se snad půjdu také natáhnout, jen se mi dopečou ty bochánky. doufám, že se mi povedou a budou k jídlu. je dělám tak po druhé v životě. na vánoce vánočku a o velikonocích mi to peče máti nebo babča. ale tak snad nejsem takový nemehlo :slight_smile: gumový medvídky? Tak na ty jsem v těhu šíleně ulítlá. Moje babča dostala od známýho snad 10kg pytel :slight_smile: ne, to ne,ale prostě hodně medvídku, tak podělila svoje vnoučata a nejvíc sem teda dostala asi já a mimčo a už už nemám nic :slight_smile: :slight_smile: to jsem jich měla snad 1,5kg :grinning: :grinning: je to zdravé na klouby :slight_smile:

tak u nás vylejzá ta žlutá potvora :frowning2: ach jo.
jinak holky, ledovej čaj, co jste tu řešili včera je luxusní, nemám teda zelenej, ten si musim koupit, ale dala jsem jeden černej a pak ovocnej - broskev a ještě nějaké letní ovoce a fakt luxus takhle za studena :slight_smile: už jsem ho vyžahla, tak jdu udělat další :slight_smile:
13. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz
nestěžujte si, že spadlo jen pár kapek a nebo už leze oskar ...u nás je jak vymeteno od božího rána a i o jediné kapičce si tak akorát můžu nechat zdát :wink:
13. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz
@petulka86: hmm, tak to my obalovanej květáček máme rádi oba, takže předevčírem jsme na véču snědli teda megamnožství :slight_smile:

@ladenka: tak takovou paniku jako máš ty má můj manža - co budeme s malou dělat, až ji doneseme dom a co když se nevyspí a co když bude plakat a nebudeme vědít, co s ní :slight_smile:. No, tak říkám, všechno se naučíme. Vyzkoušíme co nás napadne a kdyžtak se poptáme jinejch :slight_smile:
13. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
@lio: tak deštík závidím.

@antana123: tak přines z kontroly dobré zprávy :slight_smile:

@jennymaresova: tak váhu má prcek suprovou, tak výborný :slight_smile:

@hanncca: neboj, bochánky se určo povedou a pak si zasloužíš odpočinek :slight_smile:. Já jsem v těhu taky na gumový medvídky ulítlá. Jsem schopná je splknout v jakémkoliv množství na posezení a taky v jakékoliv kombinaci k čemukokoliv :grinning:

Uff, dočteno a jdu hajat :slight_smile:
13. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
já se rozmýšlím že dnes pujdu těhu cvičit, ale je tam dusno a nemají klimu...ale když jsem nešla na bazén, tak asi pujdu, at něco dělám.
13. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
taky plánuju dát si dvacet, když toho v noci člověk moc nenaspí, a když dneska pofukuje, tak by to mohlo krásně jít. Teď tady je teda extra hic od trouby :unamused:, tak už aby bylo dopečeno. Jsem koketovala s myšlenkou žehlit, ale od rána mě docela berou záda, tak to asi neklapne :unamused:
@hupcza : tak to je fajn, že to takhle jde s tou mateřskou :wink:
@lio :jé, tak to by mohl deštík dorazit i sem, ale je úžasně, fouká pod mrakem, co víc si přát :grinning:
@lio : u nás taky vůbec nevím, jak to bude s jeho dovčou, protože nárok nemá, je tam chvíli, takže fakt netuším, ale chtěla bych aby byl se mnou doma ze začátku, tak snad mu pár dnů dají. Kdyby se mimčo neotočilo, a hrozil císař, tak vůbec :fearful: To bych mu řekla, ať se snad hodí marod :wink:
@radkayeboah : to si nedokážu představit 9 měsíců, tak když máš v práci v poho, tak to jo :wink:
@kovalda : malá šikulka, radí takhle mamince samý dobrůtky, co by si dala. Sojovej suk mám taky ráda :sweat_smile:
@r.m : taky pěkně rostete :wink:
@hupcza : tak to jsem v poho, já žádnej extra plánovač nejsem, to půjde samo ta starost o mimi :wink:
@jennymaresova : gratulka, taky pěkný míry :wink:
13. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz
@kovalda u nás obal.květák nebo i cuketa je mňamka, toho jsme schopný sníst tuny :slight_smile: :slight_smile: manža naštěstí vybíravej není, sní úplně všechno!! bochánky už voněj, první už jsem vyndala, trošku praskly, ale to na chuti nevadí :slight_smile: jj, tak to máme stejné s těma medvídkama, manža se mi vždycky směje, že todo sebe tak láduju, pak nemá mimčo bejt o 3 týdny napřed velikostně, kdy mu takhle dopřávám :slight_smile:
@suzete to já bych šla radši na bazén :slight_smile: ale dusno je teda hrozný !!!! chtělo by to klimošku nebo déšť.
13. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
@beru3nek @lio můj manža si volno vezme. prý na 2 týdny, 1.týden nebo pár dní, co budu v porodce bude slavit a druhý týden mi snad bude pomáhat s domácností :slight_smile:
13. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.