• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Salinko, to je individuální. Hodně záleží na subjektivních pocitech. V podstatě dávat pozor se musí pořád. Někdo opravdu může skoro až do porodu a někdo musí přestat už na začátku... Záleží na celkovém průběhu těhotenství; a těhotenství je po každé jiné...
1. led 2010 v 19:09  • Odpověz
sinix - to je úžasný, že jsi v týhle diskuzi, bude bezva vidět věci i ze strany muže :slight_smile:

jé a holky, co na to říkali vaši partneři?
mne manžel strašně hezky překvapil tím, jak to prožívá, je z toho úplně mimo, nejradši by to hned všem řekl a je z toho naměkko :slight_smile:
1. led 2010 v 19:10  • Odpověz
salinka87: to fakt nevím, nechci šířit nějaké blbosti, jen mám prostě teď strach...takže bych si to stejně neužila :wink:
1. led 2010 v 19:10  • Odpověz
breberuska: chápu tě, člověk neví, co může a nemůže škodit ... tolik jsem čekala, tak si to teď přece nepokazím sama, no ne? :slight_smile:
taky se budu snažit být prostě opatrná, ale nepřehánět to, jsem zvědavá, jak mi to půjde
1. led 2010 v 19:13  • Odpověz
kovalda: přesně tak :grinning:

jinak manžel má radost, ale říkal, že až budeme vědět co a jak od MUDr, tak jí bude mít ještě větší :wink:
1. led 2010 v 19:15  • Odpověz
o.k., radši budeme opatrnější, stejně od doby co jsme objevili // je vše takové mazlivější a opatrné :grinning: já si přála, abych to manžovi mohla oznámit nějak slavnostně, třeba botičkou nebo tak, ale // jsem objevila zrovna v den, kdy jsme měli jít na ples, a byly strašně slabé .. navíc přes den jsme se neviděli, manža byl na honu, takže jsem ho vyzvedávala a jeli jsme rovnou na ples, jen se převlékl ..takže jsem mu sdělila že mám slabě pozitivní test ještě před plesem, že to nemusí nic znamenat, že zítra vše může být jinak, ale pro jistotu že nic pít nebudu, ani malinko .. takže u nás to oznámení nijak neproběhlo .. manža byl ke všemu takový opatrný, bál se jestli ano nebo ne, a když ms meškala dál, testíky sílili tak už se ptá jak mi je, jestli bolí bříško, z práce volá jak mi je a pomalu mi dává záludné otázky, na které kolikrát neznám odpověď zatím ani já .. např. jak je mimčo veliké asi tak, kdy proběhnou všechny testy, např. na genetiku, kdy se dá zjistit pohlaví, jestli doktor v lednu už něco uvidí, kdy začne bít srdíčko apod :slight_smile: ale je krásný, že se těší .. ale zase opatrně, oba se bojííme, aby vše bylo v pořádku .. a na kontrolu v lednu se mnou plánuje jít .-) a jak jste // oznámili vy ?
1. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Kovaldo, jsem rád, že máš z mé přítomnosti zde radost. :slight_smile: Též jsem plný dojmů a štěstí a těším se, až se v pondělí pochlubím v práci, teda vybraným lidem samozřejmě. Ale ony se stejně o zbytek postarají tamní tamtamy... :grinning:
1. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Ahojky holky, můžu se k vám přidat????
Včera jsme našla na testíku // a termín by mi měl vycházet na 11.9.2010, ale to je ještě hodně daleko.
1. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Ahoj Maciol, vítej vítej, gratuluji k // a držím palečky ať malé dobře roste, hodně zdravíčka a štěstíčka vám oboum .-) to máš krásný začátek roku, viď ? :slight_smile:
1. led 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
tak já jsem oznámila miláčkovi tak, jak to mám v albíčku.............
a s tím sexem - no tak tři měsíce bez sexu se mi teda být nechce, zeptám se svého doktora, je to dost individuální, spíš je asi problém u těch, kdo mají rizikové těhu.........................

maciol: no super, že už seš tady.......taky tě přidám to tabulky ju? písni mi věk a případná jména ju? :grinning: stačí do diskuse, nemusíš do IP.....

sinix. vy už to budete hlásit v práci jo? tak to my teda ještě nechcem, vždyt je to ještě strašně čerstvé............
1. led 2010 v 19:28  • Odpověz
salinka87: jé, já si za ty 2 roky, co se snažíme, nachystala takovejch scénářů, jak to manžovi oznámím a prd :grinning: . Dokonce i náhoda mi hrála do not - že jsem minulý týden měla slabou menstruaci, klidně bych to mohla tajit i 3 týdny. Ale já z toho byla tak vyplesklá, brečela jsem tam nad tím testem. Takže jsem svého manžela chudáka vůbec nešetřila a v těch 6,30 na nový rok jsem vešla do ložnice a rozsvítila. Chudák mžoural tím probuzením a já si sedla na postel a mávala tam tím pozitivním testem :slight_smile: Tak se ptal co to je a já mu řekla, že pokud ten test nekecá, tak čekáme miminko :grinning: No a až o pár hodin později, když se dospal, tak jsem mu dala tričko, které jsem pro něj měla už měsíce nachystané
http://shop.uax.cz/potisk_detail.php?cz=397&sk=1&cd=166&design=12&velikost=&typ=&barva=SPRING YELLOW

ale u maminek si to hodlám užít a nachystat jim nějaké překvápko :D
1. led 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................28let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................32let, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................29let, Plzeň, 2. dítě, TP: 7. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................31let, Nový Jičín, 2. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Anna - ?
komincena..................29let, ????, 1. dítě, TP: 2. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
lajla...........................30let, Ostrava, 2. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
antana123...................26let, Zlín, 1. dítě, TP: 23. 8. 2010, zatím nevíme pohlaví,
salinka87.....................22 let, Příbram, 1. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
leba...........................27let, Brno, 1. dítě, TP: 3. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
kovalda......................32let, Černé Voděrady, 1. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
maciol........................xxlet, Olomouc, 2. dítě, TP: 11. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
to my to také nikde hlásit nebudeme, radši .. laurinko to přáníčko je krásné .. .-)
maciol: vítej :slight_smile:

jé, holky dost z vás mělo krásný vánoční dárek, některé na silvestra a já třebas na nový rok, to jsou nejkrásnější svátky, jaké jsem kdy zažila :D
1. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Děkuji za přivítání.
Laurinko věk mám 29 a jména teda zatím ještě netušíme. Teda mě se strašně moc líbí EMA, ale ta mi doma určitě neprojde. Jak budume jména vědět, určitě doplním.

Všem přeji moc pohodové těhu a samé dobré zprávičky na kontrolách. Úplně koukám kolik nás tu už je.
1. led 2010 v 19:34  • Odpověz
sinix: no jasný, však to známe jen z té naší strany a je supr vidět i pohled z té druhé.
manžel se taky ptal, jestli to může říct v práci, ale protože dělá ve firmě s mou ségrou a švagrem, tak si musí ještě počkat, chceme mít alespoň 1. utz za sebou, abychom věděli, že je vše jak má a pak už to nevydržíme a povíme to všem.
1. led 2010 v 19:35  • Odpověz
laurinko: krásně jsi to nachystala, tak nějak si to představuju taky pro ty babičky a ještě jim k tomu přidám fotku z utz (snad ji dostanu). no těším se moc. pro mou mamku to bude už 5. vnouče, ale pro tchýni to bude první, ta z toho bude na větvi
1. led 2010 v 19:38  • Odpověz
kovando krásné tričko :slight_smile: pro rodiče bych také chtěla nachystat nějaké slavnostní oznámení ..
1. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Laurinka 22: Ahoj jen chci říct že údaje sedí je mi 26 a studuju střední školu,ale dálkově :grinning:
1. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahoj všem
1. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Zdravím všechny do nového roku, zvlášť nově příchozí :slight_smile: My jsme to rodinně nadělili pod stromeček - jen kartičku s datumem (4.9.) bez dalšího vysvětlování... a došlo jim to skoro hned.
1. led 2010 v 19:58  • Odpověz
maciol: vítej :wink:

kovalda: tak to tričko je naprosto parádní!

u nás oznamování v podstatě neproběhlo, manžel věděl, že mi mešká ms a tak jsme spolu prubli testík, kdyby náhodou...a druhá čárka tam byla, sice slabá, ale přece....takže radost veliká :slight_smile:
1. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj u nás to taky nijak zvlášt neproběhlo přítel věděl ze mám zpoždění a tak jsem udělala test a bylo to tam snažili jsme se půl roku tak jsme byli strašně štastní
1. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................28let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................32let, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................29let, Plzeň, 2. dítě, TP: 7. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................31let, Nový Jičín, 2. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Anna - ?
komincena..................29let, ????, 1. dítě, TP: 2. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
lajla...........................30let, Ostrava, 2. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
antana123...................26let, Zlín, 1. dítě, TP: 23. 8. 2010, zatím nevíme pohlaví,
salinka87.....................22 let, Příbram, 1. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
leba...........................27let, Brno, 1. dítě, TP: 3. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
kovalda......................32let, Černé Voděrady, 1. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
maciol........................29let, Olomouc, 2. dítě, TP: 11. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví

Maciol: Ema se mi líbí, chtěli byste holčičku do párečku že?
já bych taky chtěla obojí.........
1. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Lauri to víš, že bych chtěla holčičku do párečku. Ale beru cokoliv, hlavně, že bude zdravé.
1. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
maciol: tak to je jasný, asi stejně jako já ty dvojčata.......
1. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
ahoj holky, tak já jsem před rokem na vánoce našla na testu //. Rok se s rokem sešel a je tu nové téma. Přeji Vám v novém roce jen to dobré hodně zdravíčka, těhotenství bez komplikací a v září zdravá a krásná miminka :grinning:
1. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
romca3: děkujeme

laurinka.22: ty čekáš dvojčata? :astonished:
1. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja bych se taky rada pridala. Testik jsem delala 25.12. a mela jsem strasny strach z toho, ze tam nic nenajdu...manzel chtel testit uz na Vanoce, ale kdyby nebyl pozitivni, byly by pro me zbytecne smutne :slight_smile: a tak jsem to nechala az o den pozdeji. Ted se zase strachuju o to, aby bylo vse OK. Zijem momentalne v anglii a ta pece je tady docela jina. Za tehotnou tu budu povazovana, az po prekroceni 12tt nebo 13tt. Tak mam kopu casu nez se k prvnimu vysetreni dostanu a nez se dovim, zda vsechno probiha jak ma :frowning2: . Jinak je mi 26 let, tesim se na prvni ditko, jsem z Ostravy, ale momentalne z Manchesteru a termin porodu mam dojem, ze mame na 4.9.2010.
1. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
maciol........................29let, Olomouc, 2. dítě, TP: 11. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
safryy.......................26let, Manchester, 1. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví

safryy. vítám tě mezi námi, jakto, že máš u jména už šestý týden? jsi měla delší cyklus?
kovalda: zatím nevím, ale je to vysoce pravděpodobné, při ovu jsem byla zrovna u doktora a uzrály mi dvě vajíčka, takže možná jo........
1. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.