• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
safryy ale to má něco do sebe. pro mě byl pobyt v nemocnici fakt za trest. od 6 začínaly kontroly, úklidy a vizity :stuck_out_tongue_closed_eyes: sestry mě stresovaly a furt rozrtahovat nohy před min 6 lidma na vizitě není můj sen. jsem tam byla 5dni páč janko měl novorozeneckou žloutenku.
29. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Hup drobky už neřeším, tady se prostě luxuje denně :sweat_smile: Takže v 10.m má nárok drobit jak chce...

Saf já to chci tentokrát zkusit ambu i u nás, chtěla jsem už minule, ale manželovi se moc nechtělo a pak už bylo i pozdě shánět PA a dr - Jájucha se narodila 38+0, takže když jsme se konečně doma dohodli, že to zkusíme, porodila jsem a byl šlus....
29. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
lat:unás spíš taky...teda dřív naopak
aleposledníchpár týdnů ....nicmoc
a tak říkám manžovi: hele-kojím, to snižuje chuť na sex,jsem v prvním timestru,to snižuje chuť na sex....tak co po mě jako chceš
aon se na mě tak podíval aříká: abys přestala kojit :grinning: :grinning: :grinning:

saf:ona je strašně přízemní...nozmálně to vysála :grinning:
29. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
No ja bych se tam taky nechtela zbytecne dlouho zdrzovat.....a ty lidi k tomu...chjo no...co nadelas zejo, ale je to asi dost neprijemne :frowning2: Kamaradka co rodila pred par mesici si domu privezla uplneho zlutaska...davali ji na slunicko pod okno a ona jim nakonec vybledla :grinning: Ale myslim, ze meli moznost chodit do nemocnice pod lampu, ale ze nechodili...do tydne se ji to spravilo
29. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Laterno já navíc vždycky trčela v porodnici úplně zbytečně, holky ani jedna žluté nebyly, pily jak o život,já nebyla nastřižená ani vyčerpaná ani nic....jedině jsem strašně chtěla domů. Takže tentokrát pokud bude mimčo zas tak vzorné, už mě v porodnici neudrží ani párem volů....
29. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
ondra měl taky trošku žloutenku ...ale jen malinko,takžeměl takový bronzový odstín pleti a k tomu černé vlásky....no kořen :grinning:

lam: taky se mi tam nechce zbytečně trčet ..ikdyž jak jsemuž psala se žádnými nepříjemnostmi typu raní hromadné vizity jsme se nesetkali
29. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
safry tak janko byl žluťák docela dlouho. on je teda žluťák i teď :grinning: minule mu dr dělala testy, jestli se mu ta žloutenka nezhoršuje. no a dopadlo to dobře, tak máme omezit mrkev :sweat_smile:
29. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
lamia....tak doufam, ze ti to tentokrat vyjde podle prani :wink: Ono kdyz ti nic neni...tak proc tam zustavat zejo...jsou to akorat nervy....a doma je ti lepe, jsi ve svojem a vubec...no uplne te chapu. Ono to celkem vypada, ze se to tu vsechno bere na lehkou vahu, ale zatim co jsem vyslysela od kamaradek tady, tak kdyz byl problem, tak se opravdu resil a to dukladne...tak snad natrefim na dobre lidi :slight_smile:

hup...no tedaaa....takovy vytvor a uplne nedoceneny :grinning:
29. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
Laterno Anička byla z mrkve naprostej oranžák, jak vyšitej, je to vidět i na fotkách :grinning: :grinning:
Pediatři tomu říkají ze srandy Kubíkova žloutenka, mívaj to totiž často děcka po těch ovo-zel. šťávách typu Kubík, co jsou samá mrkev.
29. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
laterna ... :grinning: tyjo omezit mrkev....po mrkvi se da zloutnout? A kdyz pises nezhorsuje...to jako jeste trochu zloutenku ma?
29. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
no kubíka taky chlendí :grinning:
29. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Kubik mi taky chutna....ale vice ten bananovy nez ten mrkvovy :sweat_smile:
29. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
safryy no on má ještě pořát trošičšku zvýšený jaterní testy, ale pořát to klesá. když byla v rozpuku tak měl bilirubin nějakejch 2,4 a teď má snad 1,1. snad jsem to nepomotala. už jí jakože nemá, ale pořát to sledujou.
29. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Saf já byla teda s Johankou o něco kratší dobu v porodnici, dík tomu že malovali - normálně musíš být min. 3 dny, den porodu nepočítaje, ale já rodila ráno v úterý a v pátek ráno jsme prchali domů, takže mě aspoň ušetřili jednoho dne. Když tak na to myslím, obě holky se narodily v úterý, jestlipak to eventuální třetí dítko taky dodrží, tuhle rodinnou tradici? :slight_smile: Ale i tak to bylo v porodnici fakt opruz, navíc jak Jájucha dorazila dřív než jsme jí čekali, neměli doma ani moc navaříno, hrozně se mi stýskalo po Aničce a měla jsem takový dojem, že by si naše druhé miminko měl co nejdřív užívat i můj muž, protože já si to podruhé fakt hrozně moc vychutnala...poprvé ne, to byla celkem křeč, jestli jí dobře držím, jestli dobře pije, jestli jí dost často přebaluju...ale podruhé to fakt byl mateřský rauš, jen jsem se tulila s miminkem a hrozně mi chyběli ti mojí ostatní....tak proto chci ambuporod, když to půjde vše jak má.
29. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
lam mateřský rauš? :grinning: :grinning: :grinning: ty teda perlíš
29. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
Fakt hele, to si taky prožiješ :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
:grinning: Safryy - ale to se pleteš, Ondráškův výtvor byl velmi doceněný... zvláště pak, když jsem ho nemohla dodrhnout z těch plovouček a pěnového puzzle :grinning:

Hup - zampomněla sis tu kromě té tašky ty látkovky co jsem ti večer vyprala...
29. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
lamia...kdyz se narodil muj prvni synovec...tak jsem mela stihy, jestli kdyz jdu okolo futer, jestli mu neurazim hlavicku...kdyz ho koupu, jestli mi neuklouzne a tak...hororove scenare....myslim, ze segra to mela taky tak :grinning: a u druheho synovecka slo vsechno tak nejak automaticky a pohoda jazz....takze vim jak to myslis....
A co bys do tretice chtela? Zase holcicku? A co manzel?
29. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
zanka80... :grinning: jee tak to jooo...to ses na ten vytvor musela divat docela dlouho...no ale co te muze tesit je to, ze to nebyl zrejme ani prvni a jisto jiste ani posledni vytvor, ktery budes mit tu cest drhnout :grinning:
29. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
Saf je to fakt výhoda, mít předem natrénováno :slight_smile: Jak jsem psala, my máme jasno - pokud z toho bude 3.mimi tak je to kluk a bude to velmi hodné,klidné a velmi velmi spavé miminko :grinning: Ovšem manžel můj hormony podpořený optimismus příliš nesdílí a tvrdí, že to bude třetí holka a bude s náma vymetat ještě hůř, než ty dvě stávající dohromady.... :wink: Tak uvidíme, kdo se plete :grinning:
29. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Zanko to máš z toho, že včas nedáváš na zem noviny :wink: :wink:
29. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Safryy - no to máš pravdu, ikdyž fakt mám pocit, že Kuba nikdy nebyl takový "drobil" a nebo už jsem zapomněla a Alice, byť je o dva měsíce mladší, tak jí způsobněji... hold holčička :grinning: :grinning: a to jsem ji ve slabé chvilce nabídla hlídání Ondráška, až bude rodit, aby mohla mít manžu u porodu...šmarjááááááá
29. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ja vam tipuju do tretice holku :slight_smile:
Ad noviny...po poradnem ''precteni'' by z nich asi moc nezbylo....a uklizely by se snad jeste hur :grinning:
29. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
Zanko my když jdeme někam na návštěvu, včas varujeme - noviny na podlahu, odstranit všechny pohyblivé předměty do výšky cca 1,5 m, stěny natřít omyvatelnou barvou, domácí zvířata dát k příbuzným...... :grinning: Jen jsi prostě nebyla dost ready, no..... :grinning: Nééé, kecám, ale naše dámy taky nadělají šíleně.... :wink:
29. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
zanka80...tak treba do te doby, nez hup bude rodit, bude i Ondrasek zpusobne stolovat :grinning: Holky to mate fajn, ze mate deti stejneho veku....moji synovecci maji 8 a 6, takze velky skok...a mladsi segra....tam doufam zatim dite nehrozi...preci jen je ji teprve 16...ikdyz clovek nikdy nevi :pensive:
29. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj,
tak dnešní den super, jako bych nebyla těhu....tak mám zase obavu, zd aje vše ok..to je pořád něco!

No o pobytu v nemocnici bych mohla vyprávět...jsem tam ležela měsíc než se malý narodil a stejně šel císařem o měsíc dříve....
Sestry i doktoři byli super i prostředí dobré...jen jsme do té doby byli s manžou maximálně 3 dny bez sebe a strašně se mi stýskalo....taky ten strach, co bude...a vůbec jak to vše dopadne.
29. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Lamie - jj, znám, když přijde kámoška s dvěma kluky, tak si rvu vlasy, že jsem den předem vytírala a opakovaně ji říkám, ať se hlásí dopředu, ať zbytečně neplýtvám svou energií :slight_smile:)
Ale je pravda, že Kuba minule nechal ségře na koberci inteligentní plastelínu a ona se ji "vpila" do koberce...no měla radost...
Safryy - no v něčem to je fajn, ale je pravda, že se docela přetahujeme o babičku, máme jen jednu "normální" :grinning:
29. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
jéééžiš...ona mě vystopovala i tu :sweat_smile:
29. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
hup - jsem stáhla fotky a na youtube máš video jak Kuba topí tvého syna :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
lam:taky mám naplánováno úplné zlatíčko ....ale předletymikartářkařekla,že první dítěbude svéhlavý paličák,ale bystrý a šikovný -což se beze zbytku plní a druhé bude moje sluníčko,totálpohodář ...taksnad vyjdei ta druhá část :grinning:
29. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.