• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik jj nakonec budu tašku balit jako poslední :grinning: ale já mám vše nakoupeno, ve skříni nějak na dvou hromádkách, tím jak ležím, nevím kde co je, takže bybylo záhodno to vykoumat a sbalit do tašky, at pak není fofr :slight_smile:))
ted je mi ale taaaak dobře, že nemám ani pocit že sem v tom :slight_smile:)) oproti celému dni, kdy mi bylo všelijak.
heye kde je antana, byla neska na kontrole a ještě se tu nestavila.....snad si ji tam nenechali :-O
13. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
@suik já plaším už dávno, lepší mít vše dřív připravené, ne? do porodky věci mám něco nachystané na hromadě a ještě něco jsem objednávala, tak čekám až mi to přijde. radši dřív mít sbaleno, než abych pak vysvětlovala manžovi co kde mám nebo co má koupit :slight_smile:
@lio jj antana měla kontrolu a ještě tu nebyla...se určitě ukáže ještě !!
13. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
Tak ten, kdo si schoval tu dnešní slibovanou bouřku, ať jí okamžitě vrátí! Tak u nás uklizeno, vyžehleno, uf.

@suik Ty neplaš, víš, že se tebou uklidňuju! Jestli začneš prát a balit do porodnice i ty, tak to bude můj konec! :grinning: Ale jinak super, že pračka funguje, to je úleva, co?
13. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
Teda lidi, vy jste nějaký připravený!!!! :grinning: :grinning: Já nemám vyprané vůbec nic, nachystané taky nic, jen mám takovou nějakou letmou představu o tom, co bychom možná mohli potřebovat, oblečky se vesměs ještě courají po příbuzenstvu a mám jen naslibováno jejich vrácení :grinning: :grinning: Ale vlastně ne, něco máme, mám 2nd hand hacku i se stojanem, tak tu jsem i přeprala, teda samozřejmě bez stojanu :angry: :sunglasses:
Jediná příprava co páchám je psychická na porod a na další mimi, takže spíš čtu, jinak zbytek dohoním nějak po dovče - muž má další 2 týdny volno, tak razíme směr čerstvý vzduch, voda, borůvky a podobné letní banality:slight_smile:

Ale už mě těhulování pěkně bere, dneska na hřišti kámoška kojila jejich půlročňačku, tak už jsem celá natřepaná až se taky ta naše prďola vylíhne a bude se kojit a tulit a vůbec, holt hormony :sunglasses:

Tašku do porodnice zásadně balím až na poslední chvíli, stejně člověk kromě psych. pohody u porodu potřebuje velký kulový, takže netřeba to hrotit a šťastný otec případné zapomenuté věci posléze donese :wink:

Jak zvládáte vedra?? Mě bylo do dneška celkem ok až na únavu, ale tyhle bouřkové změny mi vůbec nedělají dobře, celý den jsem se ploužila jak troska a čekala, kdy sebou kde švihnu, asi nízký tlak....tak snad to zas bude v pohodě, přeci jen mám na zodpovědnost 2 drobky a vůbec teda netuším, co by Aňa dělala v případě nějakého mého kolapsu, asi jí budu muset nějak proškolit :grinning: :grinning:
13. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
No jo, jen dorazím já a všechny mamči jsou pryč :grinning: :grinning: Tak pěkně odpočívejte, taky se jdu vyspat :slight_smile:
13. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
@lotyna neboj, já se nenechám vyhecovat, když nic, tak moje lenost je silnější :grinning:
kdyby byla nějaká akutka dřív, tak stejně budu mít jiný starosti a kdyžtak mi manžel něco donese, sice to bude brutálně hledat, on nikdy neví kde co je, a kolikrát se mě ptá, kde má svoje věci.

no do porodky se dřív jak v srpnu balit nebudu, stejnak nevím co přesně s sebou.

jinak mám dopráno, ten prášek co jsem koupila je sodasan, v lahvi to voní všelijak, ale na prádle tak krásně jemňounce. Pořád k tomu chodím ňufat. Ještě testnu nějakou skvrnu, ale prodávaj k tomu i mejdlo (zřejmě to je to žlučový), tak se pro něj ještě stavim, a i aviáž, kde je základ kys. citronová, tak že bych to testla místo toho octa? Akorát nevím kde jsem to četla, že kys. citronova by se neměla používat na některé z plenek ...bambus, nebo tak? Nevíte někdo?
Koukala jsem že by ho měli mít i v čr.

13. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
@lamia já teda vedra špatně, dneska ráno mi bylo pěkně blbě a to se prosím trochu ochladilo, ale v noci asi nějaká bouřka byla....
poprvé za těhu jsem si pak dala kafe. Teď teda nízkej tlak nemám, většinou normální, ale tohle se mnou pěkně zacvičilo.
13. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
@suik: aha, tak možná rukavičky kvůli poškrábání. Jsou taky tenoučký. No uvidíme, jaký bude počásko, až půjdeme domů :slight_smile:
No jasně, že plaším brzo, zaprvé je to davová psychóza, takže když ostatní začali chystat, chystám taky :slight_smile:. No, ale v mém případě je to dobře, protože třeba ty věci do porodky jsem neměla ani nakoupené, tak už mám vložky a objednané kalhotky. Ještě musím sehnat aspoň 1 noční košili a kojo podprdy a balík plen.
No a praní - máme vodu ze studny a jak je vedro a sucho, tak vody moc není, tak musím prát postupně, jak voda dovolí :slight_smile:
A taky jak bydlíme mimo město, tak si opravdu potřebuju sepsat, co je třeba koupit a sehnat a někdy se za tím cíleně vypravit, což se mi teda taky moc nechce, obzvláště v tom vedru :slight_smile:. No a pokojíček chci mít nachystanej teď, protože pohyblivost a energie jsou věci, které mi ubývají.

@rennu: aha, tak toho máme v tom případě opravdu asi hodně :grinning:
13. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
@lamia: no jasný, že by taťka dovalil co zapomeneme, ale když já to ještě nemám nakoupeno :slight_smile: Příští týden se jdu "rozloučit" do práce, tak jsem zvědavá, co mi koupili a zda se drželi toho, oč jsem žádala :slight_smile:
Jinak vedro moc nedávám a dneska teda nějak obzvlášť, jak mne dopo navnadili, že bude chládeček, tak mne to odpo o to více zaskočilo.

Jinak já teď strávila asi 30 minut u žehlícího prkna - pár kousků na prcka a pár kousků na mne a manžu a dala bych se ždímat. :confounded: A hlavně mne teda bolejí záda v oblasti žeber na levé straně :unamused: , už nevím co s tím. No budu muset jít někam plavat, ať to rozhejbu.

Jo, pokud si někdo schováváte tu bouřku, tak se koukejte rozdělit, tady bychom to teda sakra potřebovali :slight_smile:.
No nic, jdu do sprchy a spát. Tak se mějte.
13. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
No jo, kde máme tu antanu?
13. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
antana tu byla vždycky, to je fakt divný, že tu není....

@kovalda davovka dělá hodně, nebejt koníka, tak by mě nenapdalo balit dřív jak 14 dní před termínem :grinning:
13. črc 2010 ve 22:47  • Odpověz
Ahoj holky omlouvám se že se ozývám až ted ale u dr. jsem tvrdla 4hodiny v čekárně vrátili jsme se okolo osme a šli jsme na zahrádku na pivko
na kontrole vše ok hlavička už sestupuje a čípek je stený jako minule na monitoru jsem měla i pár stahů jinak nic jen ten můj tlak musím ted chodit 2x týdně k obvodákovi ho měřit jinak špitál když neklesne :frowning2: :frowning2:
13. črc 2010 ve 22:53  • Odpověz
Jů, japí, tak máme pediatričku :slight_smile:
Včera jsem si ji našla na netu a psala jí a teď odpověděla, že nás vezme, tak hurá :grinning:
13. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz
@antana123: jů, nenechali si tě tam :slight_smile: A existuje něco na snížení tlaku? Můžeš pro to něco udělat?

A teď už jdu opravdu spát :slight_smile:
13. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz
@antana123: třebas existuje nějaké homeopatikum, které by ti pomohlo, petja by mohla vědět - ještěže ji tu máme :slight_smile:
13. črc 2010 ve 22:59  • Odpověz
@kovalda jo mám jíst citrusy a pít vodu s řepy a tak no snad to bude dobré jinak vidím že jste měli o mě obavy :wink:
13. črc 2010 ve 23:02  • Odpověz
kdyby si mě tam nechali tak bych ti určo napsala sms
13. črc 2010 ve 23:03  • Odpověz
@antana123: citrusy a voda z řepy? hmm, tak to jde, tak snad to zabere :slight_smile:
Super, tak já budu vědít, že kdyžtak napíšeš SMS :slight_smile:
13. črc 2010 ve 23:07  • Odpověz
@kovalda jo jo jdu spát přeju dobrou noc :wink:
13. črc 2010 ve 23:10  • Odpověz
ant: dobrou....
Taky se vám někdy blbě dejchá? ten malej padouch mi zalehl asi plíce :grinning: , najednou jsem nemohla popadnout dech.
13. črc 2010 ve 23:31  • Odpověz
Koukám, že už zase všechny chrupkáte... :slight_smile: Ach jo, já zas ponocuju... Mě to vedro nedá spát a to máme všechny okna dokořán... Si snad ustelu na terase... :sweat_smile:
14. črc 2010 v 01:33  • Odpověz
Dobré ránko,
tak jsem kupodivu vzhůru....bublanina s rybízem je v troubě a už voní, nádobí umyté...ted jdu snídat. V 5 jsem se vzbudila, nemůžu se hýbat...Bud jsem ofoukla, ptž ve spolupráci větráku se nám podařilo udělat průvan a přece se nebudu přikrývat, když těch chladných chvilek je tak málo, že :grinning: Nebo to mám od toho spešl cvikuu na přetočení mimíska, který je mimochodem o hubu i s asistencí manžela :sweat_smile: Neudržím se moc na rukách, vlezl si pode mě pes a měl radost, že blbneme a málem z něj zbyl mastný flek, když mi začaly podkluzovat ruce a můj nevěděl, jak mě dáávat záchranu, tak jsem se sesula po hlavě opatrbě na podlahu, no nářez, nikdy víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: A posledn vaarianta, že jak jsem prala ručně, eděla jsem nohama bokem a tělem rovně, ptž mi nešlo hnout se štokrdletem :unamused: No bolí mě pod žebry, dýchání...až mě to probralo dřív než nucen na malou :sweat_smile: Jo a mimochodem, mims mě po tom cviku akorát zkopal dole a tím to haslo a ted se mnou nemluví :cry:

Tak a jdu dočíst, co se tu řešilo večer :wink:
14. črc 2010 v 06:34  • Odpověz
Ahojky těhulinky :dizzy_face:

@antana123 : Tak hlavně aby tlak kles, ab yjsi nemusela do nemocncie... Držím palečky... :wink:
@kovalda : To bolené pod žebry znám..Já to mám už měsíc a už jsem si snad i na to zvykla :sweat_smile: :angry: Ale kamarádka mi říkala, že to měla taky a že mě to přejde až mi trošku klesne bříško!!

Jinak jsem se rozhodla, že se budeme ještě jednou fotit, jak jsem chtěla od profíka...Ale chceme venku v přírodě!! :wink: Tak jsem si vzpomněla na našeho fotografa ze svatby a je to!! Ještě domluvíme termín a bude se fotit :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2010 v 07:04  • Odpověz
@antana123 já si říkala, že jsi měla KO a nikde zpráva.....tak hlavně, že je vše v rámci možností, na tlak je i česnek, pak ještě zelená řasa Chlorella, ale ta se asi musí brát dlouhodobě.... tak at je líp, tlak at neleze nahoru a hezky si dej veget :slight_smile:

@suik to s dýcháním mám taky, tlak dělohy, vedro, já ještě astma... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@tatarina vedro ještě krom oken po bytě rozháním i větrákem u postele :wink:

@kovalda tak žehlen se včera naštěstí věnoval manžel-vyžehlil si 5košil, 15plín mimouškovi a 4osušky, šikulín můj....mě bude čekat žehlení těch mini-pidi oblečků, ale jak jsem dnes bolavá, tak nevím kdy :sweat_smile:

@lamia teda máš můj obdiv, 2princezny doma, třetí na cestě, k tomu tyhle vedra......no s mým klidovým režimem by to byl asi problém :confused:
14. črc 2010 v 07:05  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink:
@eliska_v jo jo budu se snažit :wink:
@rennu no budu mít asi léky na tlak a snad nebudu muset do špitálu do konce těhu :frowning2:
14. črc 2010 v 07:26  • Odpověz
Dobré ránko,
tak nevím jakým zázrakem, ale měli jsme v ložnici kolem 25 - 26 stupňů, takže se spalo docela fajn. Akorát teda vždycky než se uprdelím, aby to vyhovovalo mně i Žandě, to je zážitek. Přijde mi, že už je v biřše všude, takže ať si lehnu jak chci, tak na ní vlastně tlačím, ... Ale nakonec se vždycky nějak dohodneme :slight_smile:. Dnešní noc se stal zázrak a šla jsem na záchod jen 1x :slight_smile:
Ale když jsem si pak lehla a naivně se domnívala, že budu dál spát, tka se ozval vlčí hlad. Zkusila jsem tělo přesvědčit, že má jen žízeň, ale nedalo se ukecat. Tak jsem se musela trochu najíst a pak teprve jít zas chrupat.Jinak, v 5 ráno to vypadalo, že tu bude zataženo, tak jsem se radovala a otevřela si okno. No, teď v 7 už to vypadá na pěknej pařák :slight_smile:

@rennu: jéje, panečku, tak to si teda "užíváš". Bublaninu teda závídím, všechno ostatní ne. Hele a co je to teda za cvik pro těhotnou, když se nedá udělat? :slight_smile: Od 5 ráno vzhůru ... :astonished: Na žehlení se dneska vyprdni. Spíš si možná zajeď někam na těhu masáž nebo tak něco, ať ti napravěj ty záda.

@eliska_v: jé, tak to je super nápad - fotit profi fotky venku :slight_smile:. Vidíš, jsi mi připomněla, že jsem chtěla focení u profíka taky, tak to musím taky zařídit :slight_smile:
14. črc 2010 v 07:31  • Odpověz
@kovalda : Teď jsem mu napsala termín, kdy by nám to vyhovovalo, tak jsem zvědavá! :dizzy_face: ALe už se těším!! Fotky ze svatby máme krásný a hlavně, když se necháme nafotit, tak tam budeme spolu všichni tři!! :dizzy_face:
Holky náš malej má teď často škytavku...nemůže mu to ňák ublížit? :confused: Molžná se ptám blbě, ale radši se zeptám... :sweat_smile:
14. črc 2010 v 07:42  • Odpověz
Dobré ránko, @lotyna já taky ještě neplaším, mám termín na konci září, takže začátkem srpna chci začít prát a všechno chystat... i když ta davová psychóza tady kolem moc nepřidá :grinning:

@eliska_v Taky se chci se domluvit s fotografkou ze svatby - je to kámoška, akorát teď je na dovči, tak musím počkat a pár foto na památku bych chtěla, u druhýho už čas nebude :wink:

Jinak v kanclu pařák na zdechnutí, dneska mě čeká poslední zaškolování, jak mě se nechce a odpoledne kontrola, jak já jsem zvědavá!
14. črc 2010 v 07:47  • Odpověz
@kovalda to je akrobatický cvik...máš ruce na zemi, břicho visí a nohy leží na posteli...jsem se musela zapřít na zemi o předloktí, neb se neudržím...pode mnou pes, muž mi dával záchranu, u toho mě kolenem žduchk do pupku....no masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
@eliska_v neboj, můj prdolka škytá také často, holt nenažranec lemtá a hltá plodovku :grinning:
14. črc 2010 v 07:48  • Odpověz
Tak to já si připadám jako úplný pitomec, tvrdnutí břicha nemám (nebo to nepoznám), škytavku prcek nemá (nebo to nepoznám), tak jsem z toho prostě jelen :angry:
14. črc 2010 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.