• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda jestli tě bolíjou žebra, tak plavání nezabírá :frowning2: . mě to žebro chytne několikrát denně a vůbec nevím, jak se napolohovat, a ani s pravidelným plaváním se s tím nehlo. a to plavu poctivě. pomáhá to ale zaručeně na záda, s těma jsem bojovala a teď posledních pár měsíců díky bohu klid.

@discreet tvrdnutí též nemám nijak akutní, akorát po fyzické námaze nebo když dlouho chodím a škytavku jsme měli asi jen jednou, takže myslím, že je vše ok.
14. črc 2010 v 08:05  • Odpověz
@eliska_v neboj náš malej jí má několikrát denně a včera ji měl když jsme byli na monitoru :wink: měla jsem tam včera i poprvé kontrakce ale jen takový malý
14. črc 2010 v 08:06  • Odpověz
@antana123 : Děkuju za uklidnění.... :wink: Radši se ptám... :wink:
Jinak jsem dala fotečku do albíka... Jednu bačkůrkovou ze včera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2010 v 08:13  • Odpověz
@eliska_v pěkný pupík :wink:
14. črc 2010 v 08:17  • Odpověz
@antana123 : Stejnak to letí, viď?! Nedávno jsme rozebíraly těhu testy a teď jestli už jsou to poslíčci atd :dizzy_face:
14. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
@eliska_v jo jo utíká to dobře při pohledu na mé týdny mi začíná lepit :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
@eliska_v jinak ty kontrakce není o co stát teda :wink:
14. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
@antana123 : Se Ti nedivím... Mně stačí ty moje tt!! :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
@antana123 : No tak to si myslím... :sweat_smile: Ale bohužel to k tomu všemu patří :wink:
14. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
@eliska_v @antana123 holky letí, ale to je fajn ne?? brzo budeme mít ty uzlíčky u sebe :wink:
14. črc 2010 v 08:31  • Odpověz
@rennu : To víš, že je to fajn!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jak já se na něj těším!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2010 v 08:32  • Odpověz
@eliska_v no vidíš, já taky, moc :slight_smile: :slight_smile: ale na cdrhou stranu si říkám at si tam hezky ještě zůstane :wink:
14. črc 2010 v 08:37  • Odpověz
@rennu : jo, tak to já mu říkám teď furt..prckovi...Hlavně ať zas tak ven nepospíchá! Že má ještě času.... :dizzy_face: Ale už se na něj šíleně těším!
14. črc 2010 v 08:50  • Odpověz
@eliska_v :slight_smile: jinak hezká fotečka, ale ty máš hezké všechny :wink:
14. črc 2010 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky,
vcera mi nejak nesel net...takze panika jako blazen :grinning: Jen sem tam :rolling_eyes: To je jako by mi usekli obe nohy i ruce :grinning: Se to pak rozhybalo k veceru a kdyz jsem koukala, kolik toho bylo nakecano...tak jsem to rovnou zaklapla...
U vas porad valci vedra...u nas stale kosa... to jsou extremy teda :fearful:
14. črc 2010 v 08:56  • Odpověz
@rennu : Děkuju moc! :wink: Chci mít hezkou památku na těhulkování :dizzy_face: I když chvilkama vypadám jak opuchlé rajče, když jsem oteklá :grinning:

@safryy : Tady jsou šílená vedra... :rolling_eyes: Už mám toho plné zuby!!
14. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
@eliska_v ....to verim....ale zase uprime...kdyby uz v kuse 14dnu lilo, tak byste nadavaly taky :grinning: To si nevyberes, aspon maji decka fajne prazdniny...vzdyt posledni roky byly celkem na prd bych rekla...takove pochmurne a ani nijak extra teple :slight_smile:
14. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

teda jak píše saf, člověk tu neni den a půl a hned 20 stánek přibylo :confused: :grinning: a to jsem si myslela, že přes léto ta diskuze opadne :grinning: :grinning: :grinning:

u nás teda nic nového, v pondělí jsme ještě pak sjeli na koupaliště, naši ohlídali Tomáška a já že si půjdu zaplavat, tak jsem uplavala na druhý konec bazenu asi 10metrů a byla jsem zadejchaná :grinning: a při cestě zpátky, už jsem v půlce hledala nohama dno :grinning: :grinning:
a včera jsem zase byla u našich, byla tam švagrová se synovcem, tak si děti vyhráli :slight_smile:

taky jsem včera spadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: nesla jsem Tomáše a šla jsem ze svahu a podjela mi noha a šup na zadek...ale tak blbě, mě bolí kostrč ještě dneska a břicho chudák se asi leklo, celý zbytek večera bylo strašně napjatý a tvrdý :fearful:

i noha na nártu mě bolí už několik dnů, mám ji trochu oteklou, ale žádný úraz neregistruju...je možný, že by mě to bolelo z toho otoku?? :confused: :confused: nemám s otoky na nohou zkušenosti :sweat_smile:
14. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
@safryy @eliska_v jen si vzpomeňte, jak celej květen a skoro červen lilo a byla zima, to jsme teprve nadávali :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
Dobré ráno, tak další noc děs jako běs - už mám kolikrát chuť nechat si ty nohy amputovat. Strávila jsem asi dvě a půl hodiny střídavými pokusy usnout, chozením po obýváku a máčením ve studené vodě, no užívám si. Teď jsem hledala na netu nějaké další rady co s tím, našla jsem, že některým lidem pomáhá ležet na břiše - tak jsem se s chutí zasmála. :grinning:

@antana123 Kolik máš tlak? Ty si holka s tím zdravím taky užíváš, no snad se to zlepší.

@rennu Dávej pozor ať si neublížíš hadí ženo. :slight_smile:

@eliska_v Hezký bříško, ty máš vůbec krásný fotky.

@safryy A co kdyby ses o tu zimu trochu podělila, nenechávej si jí všechnu pro sebe. :slight_smile:
14. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
ahojky holky, sice se tu po mne nikdo neshanel, ale jsem tu zpet z kontroly. uz se to nechune blizi, sem snad dostala i strach:-O
Jinak my máme škytavku taky často. včera jsme chteli nahrat srdicko, meli jsme půjčenej doppler, ale od poslední kontroly, kdy mi dr rekla, ze srdicko je vlevo, je najednou vpravo, což manža včera nepobral,:slight_smile:))))
tak sme toho moc nenahrali.-))))
jinak cipek je zkracenej, ale jsem zavrena, nad cim se dr podivovala je to, ze jsem o 2 kg pribrala, ze prej max 3/4kg za mes ted na konci, no nevim, chytre knihy pisi půl kg za týden:-O ale prej je to voda Prohlidka uz byla sakra neprijemna, tlak mam stale nizkej 90/60.
Ted zavolat do porodky a obj do poradny tam, zitra jdu na dia,tam me budou taky vazit tak sem zvedava:-O
vedro je zase k padnutí, v tech cekarnach a ordinacich je to slast:frowning2:
jinak mam vtipne nabrat kondicku, tak jsem dr rekla, ze tech 5 mes stejne nedozenu, no tak uvidime.

antana.je fajn, zes dopadla ok, sme se tu strachovaly a t mezitim na pivku:grinning:
14. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
ahojky holky,
jdu vás jenom pozdravit, v tom vedru ani na netu moc nejsem, jsme pořád někde u vody.......
včera jsem dostala od kámošky další dvě tašky oblečení na mimi, takže mám zase co prát :D ale už nic nechci, nebo to nemáme šanci unosit.....ale když všechny jsou tak nádherné........
se spaním problémy nemám, dokonce už se v noci nebudím ani na WC, až tak v pět šest ráno nejdřív, a to mi neva........ a jen občas...... ale do žeber kopká prdelka taky slušně a připadá mi, že vůbec nespí, že se pořád protahuje :D asi bude po nás.......
vypráno mám kromě dvou praček skoro vše, žehlím to průběžně a ještě mi chybí doobjednat pár maličkostí a jsme nachystaní, do porodky mám asi všechno....... :slight_smile: tak aspoň tak..... :slight_smile:
14. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
@ojo ja na dubnový a kvetnový pocasi nenadavala, aspon mi to v té postrli utikalo a dalo se spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
dobré ráno :wink:
tak dneska jsem se překonala, už mám za sebou venčení a žehlení, žehlila jsem hodinu a zádům to teda dává pěkně zabrat. Dělá se venku už zas pěknej pařáček, takže další várky příště :grinning: Taky jsem koukala na ty dupky, jak se mají vůbec skládat :astonished:

@lio : nejšťastnější miminko, tak doufám , že ho po přečtení knížky budeme opravdu mít :grinning:
@hanncca : tak hlavně že má manža nějákou práci v záloze, to je nejhorší když je chlap nespokojenej v práci, to je te´d u nás to samé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky půjde jinam, míň hodin, míň peněz, ale takhle by ani neviděl mimčo :pensive:
@zvirka :já byla šťastná, že můj ten porod zrovna neviděl, i já jsem měla co dělat a občas jsem zavírala očka :fearful:
@alisek : mamčo, jsi šikula, tak jen tak dál, to Honzíček za chvíli tu váhu a míru dohoní :wink:
14. črc 2010 v 09:26  • Odpověz
@ojo ....no teda...tak hlavne ze jsi v poradku...jeste ze ti Tomasek nespadl rovnou na to bricho :fearful:

@lotyna ...tak lezet na brise jo? Leda, ze by ses chtela kolibat :grinning:

@lio ...tak kontrola dopadla dobre, to je fajn...kdy zacnes balit tasku? :grinning:

@laurinka.22 ....ty budes mit teda mega zasoby veci...to bude mala hotova modelka :slight_smile: Ja jsem toho mela na dve pracky...barevne a bile...no a jeste budu prat plinky pod hlavicku s rucnickama a satek...tak mi prijde silene jak tak ctu kolik toho uz nemas vypraneho :grinning:

Holky od kdy hodlate bumbat ten malinik a cpat lnene seminko? Pokud se chystate teda....
14. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
@lio No tak to já jsem podle chytrých knih silně nad limit. :slight_smile: No hlavně, že ti to dopadlo vcelku fajn, ale blíží se to mílovými kroky.

Jinak jsem přidala jedno bříško do alba, ale není to přímo z profilu, tak je ta velikost trochu zkreslená.
14. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
@lotyna ...tedaa...oproti te minule fotky je to mega rozdil :wink:
14. črc 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
saf. jj, mega zásoby jsou ,ale jsou tam i větší věcičky, nejen ty prtatý..... a jenom plenek byla jedna pračka, máme jich asi čtyřicet....... a vyvařovala jsem je..... ale my toho spousty podostávali, tak spíš proto je toho moc. a prala jsem pračku plenek, další deky, další povlečení a prostěradla, povlak na košík atd....... a pak ty hadříky, bílé zvlášt, růžové zvlášt a ještě jsou dvě kopky barevného....... ale fakt jsou i na větší, akorát já to chci vyprat vše teď, a pak kdyžtak znova........ tak se neděs..... :D
14. črc 2010 v 09:34  • Odpověz
14. črc 2010 v 09:36  • Odpověz
@safryy no to naštěstí úplně ne, držela jsem ho z boku :sweat_smile: ale dneska už je to v pohodě :slight_smile: jen trochu ty záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: maliník budu pít asi od 36tt po jednom hrnku :slight_smile:

@lio no u nás byla tehdá zima jak blázen, museli jsme furt topit, páč tu bylo i 18stupňů a to se mi opravdu nelíbilo :sweat_smile: :grinning: gratulka ke kontrole...jo voda se v létě snadno nabírá, kort jestli hodně piješ :slight_smile:

@laurinka.22 to je fain, že už máš vše nachystané, já to furt nějak odkládám :sweat_smile:
14. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.