• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio jo jsem blbá měla jsem vám první napsat ale já byla tak splavená za celý den :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
@safryy já se na něj už pomalu chystám :wink:
14. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
@laurinka.22 ...aha, tak to jo...kdyz me prijde ze ty furt jenom peres a chystas...z toho by jeden taky mohl mit depky vis? :grinning: No ja prala jen ty prtave...0-3 mesice...jine veci snad ani nemam...budem dokupovat postupne...a hlavne se v prosinci chystame na delsi dovcu domu a tam na me ceka x pytlu s vecma po segrinych klucich...tak se tam s tim poperu...at taky zbytecne nenakupuju :slight_smile:
Zblaznilo se mi bricho...to jsou kotrmelce teda :confused:
14. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
Vcera jste se bavily i o porodu KP...tak moje spoluzacka tak rodila...ale nestihla to do porodnice...chytlo ji to a behem chvilky bylo decko venku....porodila na predsini....prvni osetreni male udelali zdravotnici v kuchyni na stole a pak je prevezli. Sice nebyla uplny cvalik...ale tesne okolo trech kil mala mam dojem mela. Mazec fakt. :confused:
14. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
@safryy já pít budu, už ho mám nachystanej v bedně s miminčíma věcma.

Se teda přiznám, že jsem silně nalomená prát, ale není to davovou psychózou, ale tím, že mám spravenou pračku a vodu a krásně pere a nový prášek....ale vydržím, musím prát naše věci na ty miminčí by se jen prášilo.
Čeká mě ještě velký koš na žehlení, ale to kdyžtak až večer.

Dneska jsem spala celkem dobře, jen jsem nemohla usnout a probudila se brzo, jako dobrý, ale za chvilku se mi udělalo špatně z nevyspání a musím to nějak dohnat, tak si půjdu schrupnout a pak tu musím trochu uklidit.

@lio: to je dobře, že to je dobrý a máš furt ležet, nebo se můžše už pohybovat?
14. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
ojo. no jo, ale ty seš už zkušená maminka, já jsem žabař, tak radši dopředu :slight_smile:
saf....nene, to se fakt jenom zdá......a pokud máš věcí do tří měsíců na dvě pračky, tak mi přijde, že toho rozhodně nemáš málo oproti mně......asi tak nějak podobně........ já jsem podostávala hodně i na tři až šest měsíců a pár kousků i ještě větších........ i když kolem těch tří měsíců je toho nejvíc :slight_smile:
a depky neměj, já skoro nejsem doma, pořád jsme někde s manžou pryč nebo tak, takže občas něco vyperu, občas trošku vyžehlím, ale zbývá mi dodělávat ještě moc věcí, ale to jsou jen takový blbůstečky.......
taky jsem ještě pořád nebyla schopná objednat lehátko, koupací kyblík, šátek ani monitor, takže resty mám taky :slight_smile:
14. črc 2010 v 09:44  • Odpověz
@ojo si pamatuju, že loni byla taky celkem zima, my jsme byli zrovna u našich ve starým baráku a zima jak v morně, tak jsme normálně v červnu a červenci trochu topili, pak přišel nechutnej účet za elektřinu, kterej jsem pak dostala k promoci :angry:
14. črc 2010 v 09:45  • Odpověz
@safryy týjo, tak to je hukot.... já bych už asi nikam nejela, kdybych porodila náhodou doma, tak bych už tam zůstala, pokud by nebyl nějakej problém.
Ale kdybych věděla že je prdelkou napřed byla bych asi popr. strachy.
14. črc 2010 v 09:48  • Odpověz
@suik ... :grinning: takovy mily promocni darek co? To je bezva, ze pracka prackuje...to by bylo na masli, kdyby vam rekli, ze by to chtelo novou....

@laurinka.22 ...tak ke koupeni nam toho chybi kvanta :grinning: Ale az po vyplate zase...ze ja nezacala s nakupovanim driv :pensive:

Ja chci ten malinik taky zacit pit, jen jsem nevedela od kdy....tchynka nam bude posilat balicek s nejakyma drobnostma pro malou, ktere neodolala a koupila :grinning: , tak jsem si naobjednavala i ten malinik...tu jsem ho tak nejak neobjevila...k tomu ty spodary do porodky a ty porodnicke vlozky...takze uz budu mit taky zaklad co vrznout do tasky :grinning:
14. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
@laurinka.22 náhodou je to dobrý dopředu :wink: já už bych taky chystala, ale chci dát věci pro mimi do prvního šuplíku, že věci pro Tomáše dám do druhýho, ale nějak se k tomu furt nemám :grinning: :grinning:

@suik jo pravda, loni taky bylo ošklivo, si pamatuju, jak skoro celé šestinedělí až do konce června jsme byli doma a taky museli přitápět :rolling_eyes:
14. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
@suik ....no oni si je odvezli...precijen pro jistotu :slight_smile: A taky byla trochu potrhana, tak ji museli zasit. Ale byla to pry docela komedie...mela manzela doma a ten teda vytocil 112 a nejak to v tom soku a shonu blbe vysvetli...takze si mysleli, ze se jedna jen o prevoz nebo co, takze nakonec dorazliy 2 zachranky...meli doma 8 zachranaru a jednoho doktora :grinning: Do toho se jeste primontovala jeji mati s tatikem....takze na dvoupokojovy byt lidi jak se rika pokokot :grinning:
14. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
saf. no vidíš, věcičky od tchýně budou určitě k sežrání.....a ten maliník se teda od kdy pije - já si říkala že tak příští týden začnu........
ojo. :slight_smile: :slight_smile:
14. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
@laurinka.22 ...ojo myslim psala, ze zacina od 36tt Ale ja ho zacnu pit asi hned jak mi dorazi...takze to vyjde tak na 34-35tt...nejdrive hrnecek denne asi...pak to budu pit casteji. Taky se chystam na to lnene seminko....ale mam na nej takovy blby mlynek...nejlepsi by bylo, kdyby uz bylo namlete...ale co no....tak se u toho mleti nervnu a zase bude dobre :grinning:
14. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
@beru3nek já tu knihu docela zhltala a i kdyz ji mám půjčenou, jeste sem ji nevratila, tak uvidíš jestli te ty metody nadchnout....
@safryy hihi no mám to poskládané ve skrini, tak jen nahazet do tašky, no já už lněný baštím a maliník je ve fázi nákupu a už začnu, píšou že tak od 34, a od 36 nejak intenzivne......
@lotyna no já celou dobu nic nic a ted to jde nahoru, ale nemyslím, že je to nějak znát, však já měla pidi bříško a za poslední mesíc mám uz dobrej pupík, mozna me ostatni i na ten 9 mes hadaj :grinning:DD nereším, dokud neotejkám a noh nemám jak konve....navíc ted se víc pije, já nebyla 2 dny na záchodě.....všecko se vším, uvidíme váhu zítra
@ojo no me se to líbilo, to se to spinkalo kdyz ostatní šli do práce :slight_smile:))), ale já mela klid na lůžku takže komu by se takový počás nelíbilo, no to piju, včera sem dala 2 litry ledového čaje a jednu magnezku, takže 3,5 litru

jinak prave uz se můzu hýbat..ne zadny skopičiny nákupy sezení, spíš projít, lehnout, atd....ale od minula se čípek zkrátil, takze myslím ze na mě ten pohyb bude působit jak si myslím, uvidime co v porodce bude za nalez, ale snad už budu dost daleko na to, aby si me tam chteli nechat....
14. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
@antana123 v klidu simte, hlavne zes relativne ok.
toho tlaku bys mi kousek mohla dát, mi bylo včera ouvej, ráno super počás, pršelo, chladno, foukalo, pak zase dusno, večer slunce, mi bylo slušně ouvej
14. črc 2010 v 10:08  • Odpověz
@lio ....vsak uz mas prdolku temer dopeceneho...trocha pohybu ti jen prospeje...to je na palici byt tak dlouho doma teda...ale jasne...kdybych musela, tak se z pelechu taky ani nehnu. Me cekaji posledni dva dny v praci....to jest zitra a pozitri :slight_smile: A pak se tu ukousu nudou, pokud mi manza nestahne nejake filmy nebo serialy :grinning:
14. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
@lio : taky bych chtěla šátek na delší nošení, přesně jak píšeš na to venčení, at´ nemusím furt tahat kočár
@suik : tak hlavně že perete :slight_smile: , v tý porodce bychom na tom byly asi stejně, koukala bych na ně jak vrána, co po mě vlastně chtěj :grinning:
@kovalda : taky jsem netřídila podle velikostí a vyperu vše až na budnu, co je cca na rok :wink: a od kámošky jsem dostala zimní kombinezu velikost 56, takže tu prát taky nebudu, tu fakt neunosíme :astonished: /si teda myslím, aby nebyla už v září zima/
@mia0101 : já si říkám, že dám mimčo do takovýho podzimního fusaku, plus deka kdyby byla jó zima. Poradí nějáká zkušenější mamča určo
@lamia : užijte si tu dovču pěkně :slight_smile:
@antana123 : tak hlavně že je jinak vše o.k. tak ještě ten tlak aby se ti snížil :wink:
@discreet : užije si kontrolu :wink: tak konečně se ti to taky chýlí v práci :wink: . Já taky nemám škytavku, ani kopance a tvrdnutí b řicha taky nevím co je. Mě spíš bolí jak na MS někdy a jde to i do zad.
@safryy : Já se budu ptát jak trdlo, ale ten maliník je na co? :sweat_smile: Už jsem něco slyšela, ale ještě jsem se o to nezajímala
@safryy mno, ona by se možná nová vyplatila víc, jsme nějak netušili že vlastně nikomu nepatří a že ji tu poslední nájemník prostě nechal.....ta oprava stála jako některé levnější pračky, akorát my bychom museli lovit v jiných vodách abychom našli tu co by se tam vešla a to jsou malinko jiný cenový kategorie. Ale stejně. Jsme se nějak unáhlili, no co už, za blbost se platí.
Hlavně ale že to funguje. Se mi vůbec nechtěj sundávat ty pleny z toho sušáku tak krásně to voní, tak furt chodím okolo :grinning:.
Asi v tom budu prát všechno a ty kila arielu někomu věnuju :grinning:

o dárek to byl fakt pěkněj, ale byla to děsná suma a to bychom nezaplatili a nikdo jinej než my tam nebydlel, tak nám to táta odpustil.

to musela bejt fakt akce....

a na obyč převoz si taky můžu zavolat sanitu nebo by mrmlali? Teda vůbec nevím jak to v německu funguje, ale taxíkem se mi moc nechce. Se na to budu muset zeptat.
14. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
@suik dobrý dobrý, díky "stáří" těhu

HOLKY...at mame další davovou psychozu :grinning: uz sem zařídila detskou dr, bydlíme v novostavbě, takže sem se zeptala sousedek kam chodí a tak, tak chodí každá různě ale já chci chodit tady blízko, ne jezdit někam přes mesto, a tady proti baraku mame dve detský, vcera sem projela recenze, takový to hodnocení lékaře, tak dost vychvalovaná a neska do telu tedy mega příjemná - jako fakt....sice me zaskočila, ze se me ptala jaký mám bradavky a co sem nakoupila za pleny a jakou kosmetiku :grinning: a taky ze má celý srpen dovču, takze se neuvidíme doma, bo zastupující asi domu nechodí, a ze se nemám bát kojení a takll.ze mi pak vse poví a tak :grinning: sranda , tak uz mame detskou dr

a kdyz uz sem asi po 5ti mes sedela u stolu, tak sem zavolala do porodky, na sepsání, tak du hned v pondělí, taky příjemná sestra, tk su jen zvedavá jak dlouho tam zkejsnu :-O

stejne jak ted v tehu desne ty lidi do telu působej......dyz sou příjemný človeku je hned líp, nez dyz z druhé strany steká nejaká zamindrákovaná kráva :slight_smile:
14. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
@safryy me ta tv ani nebavila a ze začátku sem hodne spala a nechápala ,jak sem mohla vstávat v 6 do práce...čím dýl doma, tím samo horší, ale jak říkáš, už sem téměř na konci, vzpomínat na to asi nebudu nikterak s usmevem, ale dalo se to, lepší doma nez v nemocnici......
14. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
@eliska_v ...tak jsem pohledala a nasla tohle :slight_smile: Snad to pujde precist.
@beru3nek já manžela nechala koupit zimní overálek 0-1 :unamused: , teda není to úplně kombinéza, ale teplejší to je, taky se bojím, že nám to bude malý, ale je to tak krásný! Jsem nějak myslela, že bude zima, ale teď si nějak tu zimu ani neumím představit. Taky to asi prát nebudu.

já taky asi ještě neměla škytavku (teda mimi) , jestli to nebylo to tepání břicha, co jsem myslela že je něcí srdce.
@beru3nek práve ten vak je dobrej, ale desí me ze je to jen krz jedno rameno, to na hodinu po lese asi moc nebude.....a zase kupovat neco ted za 2 tis a pak tu manducu pro starší ......t se mi asi uplne mrhat nechce, takže asi půjdu do toho easy sleep wrap bo jak se to menovalo za litr, to sem ještě ochotná dát dyz pak bude manduca.....
14. črc 2010 v 10:17  • Odpověz
@lio ...tak to je jasne...ve spitalu by to bylo uplne o necem jinem....ale nektere to tak maji....to musi byt fakt na palici.
Mama hlad, tak jdu hledat nejakou vybranou delikatesu :stuck_out_tongue_closed_eyes: (predevciram jsem mela vymetene veskere zasoby a nasla jen chipsy a jablko...tak jsem to jedla dokupy a byla to mnamka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) No ale ted si dam asi jogurt :slight_smile:
14. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
@antana123 : už kontrakce, tady to fakt letí jak blázen
@safryy :buď ráda, že se zchladíš, ty hici jsou hrůzostrašný, ani v nich člověk nic neudělá, jedině ráno , večer jsem už zas líná :grinning: Teda to pršení vám taky nezávidím, ale aspoň neotýkají nohy a dá se spát. Vše má něco :sweat_smile:
@ojo : to se člověk pěkně vyděsí, když spadne, vi´d :astonished: taky jsem z toho byla celá přešlá
@lio : taky jsem četla že půl kila za týden se přibírá, tak co dr. má :astonished: tak hlavně že jste stále zavřený a můžeš už něco dělat, když máš nabrat tu kondičku, tak už nemusíš furt ležet ?
@lotyna : hezky jste vyrostli, konečně těhu bříško :wink:
@safryy : taky se chystám, já bych řekla že až tak 36 tt se začíná se vším
@laurinka.22 : ty jsi rychlík teda, že už máš vše hotovo :wink:
14. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
@suik no to tepani briska bylo ono.-)))
14. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
@beru3nek ne nemusím furt lezet ale neznamená to že ted vstavu ráno a lehnu večer....prostě pohyb lehnout, pohyb lehnout...coz delam ted po byte..včera sem se vypravila rano v 5 ven.ono kdy v tomhle paráku mám jít ven :frowning2: i večer je to hrůza.....a za tmy....se stmívá pozde...takze s rozumem...ale myslela sem ze mi včera bude tvrdnout bruch po té prochajde, preci jen to nebylo kol baráku jenom, ale v pohode
14. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
@lio aha :grinning: ....mě tehdá nenadlo, že dítě může škytat.
14. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
@beru3nek ...nam tu neprsi tak dlouho...ale asi 4 dny uz tu mame kosu, sem tam teda spadne to jo...dneska uz nejsem zalezla pod perinou...ale vcera byla kosa poradna...no udivuje me, jake extremy muzou byt :slight_smile:
Jinak to tepani briska bylo asi vazne to skytani...me mala skyta docela casto...nekolikrat denne :slight_smile: A taky se mi ji uz jednou podarilo vylekat :grinning: Nikdo doma ze...tak jsem si po napiti mineralky krasne odbrkla...nahlas...a decko se uplne leklo...normalne s sebou skubla :sweat_smile: Bozatko moje malicke...takove prase matku ma :pensive: Kdyz me by to jinak rozervalo :grinning:
14. črc 2010 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.