• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy pche tak to já mám takhle dyz vstanu......ležím ležím že a pak vstanu na wc a třeba sem po jídle a krrrrrk, jako prase, ale nejde to ovlivnit :grinning: no sranda no :frowning2:

tak posta dorazila, slíkám, uléhám a čekám na čas sváči.-)))
14. črc 2010 v 10:31  • Odpověz
@lio ...no prave, ze to nejde ovlivnit... :grinning: A jak je pak dobre ze? :grinning: No ale tentokrat se mi mala fakt lekla...sranda no :slight_smile:
14. črc 2010 v 10:36  • Odpověz
@suik no uvidíš, jaký bude mimčo, třeba Tomáš nosil vel. 56 i do 3.měsíce :sweat_smile: a body 0-3měs. až do půl roka...až kolem 9.měsíce najednou mu vše začlo být malé a má teď ty velikosti jak má "podle tabulky" :wink:

holky a bolí ty otoky?? :confused: mám nateklý ten nárt na jedný noze a docela to bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
@safryy Tak tohle mě fakt pobavilo :wink: úplný děšič dětí :grinning:
Budu tu škytavku muset vysledovat, myslela jsem, že je to srdce, teda asi moje, co tak tepe v tom břichu :confused:
14. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
@beru3nek jo to jo, ale víc se asi vyděsil prcek v břiše :sweat_smile:
14. črc 2010 v 10:38  • Odpověz
@safryy : já koupila už namletý to lněný semínko :wink: , aha tak začít 34 tt, díky :wink: Tak tomu se říkají těhu chutě chipsy a jablko :grinning:
@lio : Aha já myslela, že to lněný je dobrý i na zácpu, tak koukám, že píšeš že ne :pensive: . Tak to se na ten vak kouknu na netu i cena je docela dobrá. Já furt nevím, jestli ta manduca nebude stačit od začátku, ale taky mi přijde že je spíš pro starší
@suik : já si taky ze začátku myslela, že vidím jak malýmu pulsuje srdíčko, ale to bylo moje :wink:
14. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
@ojo ...mela jsem otekle nohy pred nekolika tydnama...uz nevim kolika...proste davno...asi dva dny se me to drzelo a bolely me jak kotniky tak narty....tak je mozne, ze te to boli z tech otoku...

@discreet ...spise uplne cune :grinning: Ta skytavka je takove pravidelne cukani...jestli ti obcas tepe bricho, tak si myslim, ze to je ono... :slight_smile:
14. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
@beru3nek ...to lnene je i na zacpu...a taky na to, ze se pry prte vice obali mazkem a pak v idealnim pripade vyklouzne ani nebudes vedet jak.... :grinning:
Ja jsem si na noseni poridila satek a je elastictejsi takovy...tak snad to bude v pohode...prislo mi, ze u tech pidi clovicku bude ten elasticky lepsi :slight_smile:
14. črc 2010 v 10:53  • Odpověz
@beru3nek počkej,....lnený semínko je na zácpu...já ji netrpím, du třeba 4x po sobe a pak dva dny nic.....a zrovna sem v období kdy dva dny nic a kontrola do toho.......na zácpu je ale dobrý ho svařit bo co a vypít a pak hodně pít, ale já si ho sypu jen na saláty a do musli a tak......,ted ale začnu ten lektvar :grinning:
v té příloze o tom maliníku píšou i do toho čaje bo co , tak to zkusím, ted ke konci je to horší a horší s tím vším no...mimi velký, šude tlačí a nic nepracuje jak má
14. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
@lio : máš recht, ráno je nejlíp. Taky jsem byla na prochajdě kolem 7 a super :wink:

@safryy : když mě se to bříško jen jako hejbe v rytmu srdíčka a furt, tak si říkám že to pulzuje asi mě srdíčko. To by jí měl furt chudáček :wink: Jé co já bych za to dala, kdyby na krknutí reagoval :wink: neraaguje na nic lenoušek. To bych se naučila i vykrkat abecedu, jen aby se v bříšku něco dělo :grinning:
@ojo . mě ty otoky jako svěděj nebo mravenčej a tlačej, ale nebolí mě to
14. črc 2010 v 10:57  • Odpověz
@beru3nek no a práve manducu chci koupit ale nestihnu dřív než bude prcek na svete z netu to na blint kupovat neci, to radši koupím ten šátek z netu....a myslím že ta manduca je víc jako nosítko, ten šátek je i pro mami pohodlnější si myslím......ale říkám, to sou kecy z postele, nikde sem nebyla...
14. črc 2010 v 10:57  • Odpověz
@lio : aha, já si říkala, že stačí dát to do jogurtu, prý je to děsná šlichta, když se to uvaří. Tak snad to má stejný účínek namletý jak spařený :slight_smile:
14. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
@beru3nek no ale zase se toho dává lžička a zapít.....neco jako řasy či tak.....no a šlichta.....sliz no :grinning:
14. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
@lio meprave prijde ze co to pridavam vsude mozne, ze lip na wc chodím ....jeden čas to bylo peklo.....ale ted je zapotřebí už ten sliz do sebe vpravit no .-D
14. črc 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
beru. no vše nemám, spíš takové ty potřebné a důležité věci......
ale drobnosti ještě chybí, ale to mi neva, s tím se můžu hrát až do porodu a kdyby se náhodou nestihly, nic se neděje :slight_smile:
jsem byla ted na kontrole, vše ok, hrdlo mám dlouhé, tak je to dobré :slight_smile:
14. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
jezís ted me prepadlo to, ze jmena co mame jsou divna :grinning: jak sem volala té dětské a ona jako chtela jméno prcka a já to vyslovila nahlas......tak nevím zda divný nebo nezvyklý, ach jo
14. črc 2010 v 11:08  • Odpověz
@laurinka.22 : tak super, že je vše o.k. :slight_smile:

@lio : kdybychom měli holčičku, tak by to byla Adélka nebo Eliška, je to krásný jméno :wink:
14. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
@lio ...a vite co cekate nebo ne? My jsme vybrali Veroniku...ale libi se mi ji rikat Verunka...a manzel pouziva prave Veronika a me se to tak nelibi :grinning: A on na to...ze ji Verunka berunka nebudu prece rikat cely zivot a ja na to, ze jemu mama taky nikdy v zivote nerekla Jiří a tak furt dokola...takze Veronika mi prijde taky divna, ale Verunka mi prijde uplne super :grinning:
14. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
@laurinka.22 ...tak fajn, ze kontrola probehla v pohode :wink: Ty mas pokazde UTZ nebo ne?

@beru3nek ...Adelku jsme taky meli dlouho...prave zaroven s tou Verunkou....ale Ada je moje ml. segra a tak jsme zvolili druhou variantu.... :slight_smile:
14. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
@safryy
@beru3nek
jako eliška je krásný jméno, ale jak jsem to řekla celý i s tím příjmením....
a manža tuhle že Vojta zda to není blbý a tak, a jeslti nevymyslíme neco jiného,,, no mazec
14. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
Ahojky holky, tak dneska noc ani probuzení nic moc. Nemohla jsem opět zabrat, asi až kolem 2. V noci několikrát na WC a když jsem se probrala kolem 10hodiny, tak mě od tý doby bolí břicho jako při MS :frowning2: snad to brzo přejde. Dneska se mi má po 3 dnech vrátit manža, tak jdu udělat něco k jídlu. Asi jen kulajdu a langoše. Rychlý a dobrý :slight_smile:

@beru3nek jj, naštěstí ta práce, co měl v záloze, tak vyšla. Takže příští týden tam hned nastupuje, je to přes kámoše, sice to někdy nedělá dobrotu, ale u něj už dělal a je to fajn kluk a navíc nebude problém s volnem, až se mimčo narodí. U něj je to jen o domluvě ...

Jinak u nás to už zase hicuje jako blázen. Doma dusno, venku hic, už aby přišel ten bazének, kéž by už dneska.
A to jsem teď četla, že ty tropy vydrží možná až do půlky srpna :frowning2:( děsný, co?
14. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
@hanncca ježíš už dlaší co mi připomíná langoše..Ňááááám :sunglasses: jen je ted nemůžu
14. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
@lio :my měli to samý asi před 14 dny, najednou nás napadlo, co Dominik, ale už malýmu nechceme plíst hlavu, a ostatní si na to taky zvykli, že je to prostě Adámek :wink: tak bude Dominik kdyžtak jako druhej. I když včera jsme něják debatili a ten můj říká, počkej jestli na druhý budeme vůbec mít :astonished: , já ale jedináčka nechci, takže radši budu žrát chleba s máslem, než mít jedináčka, no uvidíme co po porodu, že :grinning: Jakto že nemůžeš langoše? Kvůli bílý mouce?
@hanncca : mňam, dala bych si. Tak to taky občas mám, bříško jak na MS bolí :angry: . Do půlky srpna jo, no óje. Tak super, že už má něco jinýho, to má kliku.
nemáte problémy s chozením na malou? mě přijde, že mimi něják utiskuje močák, bo co. tak mi to moc teda nejde :angry:
14. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
@lio .... Tak to byste si meli ty jmena uz nejak urovnat :grinning: Me se Vojta moc libi...mam synovecka Vojtiska :dizzy_face: A Eliska je taky hezke jmeno :slight_smile: Mate jeste nejaka v zaloze?

@hanncca ...tyjo tak langose bych si fakt dala! Jsi provokater :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lio já s tím mám teda taky trošku problém...se mi na na WC ale když si sednu, tak nic :frowning2: takže to lněné semínko by mohlo pomoct, jo? Usnadnit to? :slight_smile: a ten maliník má podobný účinek? Co myslíš, že je lepší? nebo oboje kombinovat??
jo, jména to je boj. Já chtěla holku Emu, ale to můj nechtěl ani slyšet, ten se prostě zasekl na Tereze a nic s ním nehne :slight_smile: A kluka zase vybírám já Vojta nebo Michal po tatínkovi..
jéé koukám že zmínka o langoších byla provokace, tak sorry holky :slight_smile: :slight_smile:
@beru3nek jj, dobře, že ta práce vyšla. Právě ta bolest na MS mě překvapila, moc často, teda vlastně vůbec, jsem to během těhu neměla, já neměla žádný bolesti v těhu, spíš problémy typu, špatný výsledky krve, čípek se zkrácuje, až do teď nic bolestivýho, snad to teda přejde.
14. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
@hanncca ....ja jsem od malicka chtela Terezku...ale statistiky jsou takove...ze uz 11 let za sebou je na prvnim miste v prvni desitce....ja Terezu sice zadnou neznam...ale musi jich byt hafo :grinning: No, ale nedali jsme ji ze dvou duvodu...nas deda si nabrnkl pred par lety nejakou pani....u nas v rodine ji ma rad opravdu jen deda...a jeji dcera je Tereza a mame ji furt na taliri jak neni super...zabit ji malo :grinning: a za druhe...manzuv stryc ma mesicni holcicku Terezku, tak at nejsou dve mimina v rodine stejneho jmena :slight_smile:
14. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
@hanncca : Terezka je taky hezká, a Michal se mi taky líbí, jen na to ten můj hned řekne, že mu budou říkat Michal co kozu píchal :grinning: jsou prdlý ty chlapi :astonished: , nám by to nešlo k příjmení Michal. Mě to přepadlo předevčírem, šlo to až do zad, síla. Našt. jen chvíli
14. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
@beru3nek s tím jedináčkem a že manže jestli na druhé bude........lautr to samé co u nás, sme oba jedináčci a já nechci jedno (TAJNĚ JSEM DOUFALA ZE JE V RODINE RADA NA ME S TEMA DVOJCATAMA :slight_smile:))) ) a on ze nece druhý, uvidíme....
langoše....diadieta obecne......asi by mi to ten cukr moc nepohladilo _-) nezkouším, snažím se vydržet s tím co je...ono můzu vse ale ne vse sedne no :frowning2:
@safryy v záloze ne ,,eliška je na tuty a klučíčí, já jich měla víc, manža vybral a shoda byla na vojtovi.....
me se taky líbí, navíc na vojtu má táta narozky :grinning: ale jako říct si to celé s příjmením nahlas někomu do telu.......uz se to blízí si človek uvedomi..zatim mi to asi nedochazi bo co
14. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
@hanncca lněný semínko syp do všecho, do chleba jestli doma pečeš, jogurtu, do musli, na salát......a pak v 34 maliník a kombinace.....
já prob s wc nemám, prostě du třeba 4dny za sebou a pak nic...ale ne zácpa a prob....
jinak michal hezký, já sem michaela a míšo míšo...míša kulička, míša pes, míša zmrzlina...brrrrrrrr
14. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.