• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca co je na kulajdě a langoších rychlýho? já bych to dělala celej den :confused:

@ojo: já taky doufám, že bude mimi menší a že to unosíme. Váhu mi nikdo neřekl, ale dle bříška a mý váhy se to nezdá, i když prej to vůbec není směroplatný :grinning:

jsem si trochu schrupla a je mi líp, ale v tom vedru se mi do ničeho nechce.
14. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
@hanncca heye a bolesti, zvykej si, šak už ti to taky naskakuje a právě díky těm prob, sem tam bolístky přídu uz takhle "brzo".....já měla první v 31, a pak až ted....a bude hůř :slight_smile: a je to normos
14. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
@beru3nek promin nic ve zlém taky píšu jak prase ale " jsou prdlý ty chlapi" me pobavilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. črc 2010 v 11:44  • Odpověz
@safryy tak to chápu, že Terezku nechcete!!
@beru3nek jo, tak to já slyším pokaždé, když navrhnu nějaké jméno, tak hned něco k tomu vymyslí, dokud nepadne to jméno, co se líbí manžovi :slight_smile: no jo, chlapi...je to s nima těžký :slight_smile: ale u nás vede ta tereza a vojta nebo michal...

@lio jj, ono kolikrát když si člověk řekne to jméno s příjmením dohromady, tak je to někdy komické:slight_smile: ale u nás snad ne, my máme celkem rozšířené a normální příjmení. Křížková-Křížek, takže to jde.
14. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
@hanncca my máme taky české normoš příjmení :slight_smile: slavík slavíková :grinning: ale proste mi to zaskočilo......ja sem neska vůbec dojatá, loučení s mou gyn...prej no a tesim se az dorazis s prckem a tak ....uf uf .hormóóóny no
14. črc 2010 v 11:46  • Odpověz
@lio: tak to škoda, že vám ty dvojčátka nevyšli :wink: tak třeba se nám chlapi umoudřej, nebo je překecáme, to nám přece jde, ne :grinning: Taky mi něják nedochází, že to nebude až tak dlouho trvat, a bude nás doma o jednoho víc. Když jsem dneska žehlila, tak mi to tak jako zas trochu víc došlo :grinning: že to bude už brzo

@suik :koukám, že na tom s vařením budeme podobně, rychlý jsou tak míchaný vajíčka :grinning: . Já dneska naservíruju tomu mýmu knedlík s vajíčkem a já mám zbytek franc. brambor. Takže žádné vaření. Teď se cpu hroznem, mnam
14. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
@suik kujada jen povařit brambory a přidat vše ostatní, to je rychlý a na langoše mám recept jen jogurt mouka a snad sůl a soda, vyválet a smažit...takže taky rychlovka...
@lio to jsem slyšet nechtěla, sem doufala, že až do porodu to bolet nebude :grinning: :grinning: ba ne, to je mi jasné, že to k tomu patří...ale marně jsem asi doufala, že já se bez těch bolestí obejdu a asi ne..
14. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
já teda na záchodě taky sedím a nic....někdy je to skoro porod :unamused: tak si semínkou asi koupím už teď....mám ještě vlákninu, ale nějak zapomínám si to připravovat.

k tomu šátku, já doufám, že se toho svýho dočkám, ta ženská jedna americká nereaguje. To budu fakt naštvaná. No kdyžtak koupím rovnou tu Zaru. Chci šátkovat hned...... Ale už mě fakt nebaví, jak ty peníze lítaj vzduchem.
14. črc 2010 v 11:48  • Odpověz
@lio jj, taky ok příjmení..v pohodě. U mě hormony snad vůbec takhle "naplašej" nebo jak to nazvat, já to říkala manžovi od začátku, že jak spoustu mamin vše dojme nebo tak, tak já jsem byla spíš akorát rozčílená. Mě v těhu snad nic tak moc nedojalo, spíš strašně nas..... :grinning:
14. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
@hanncca já teda nesnesu kopr, tak jsem se nepídíla po tom jak se dělá, ale mě obecně polívka trvá dlouho....a langoče dělám z pizzovýho těsta. Tak to jo.
14. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
@suik já právě díky tem prob s čípkem a tak, na tom záchodě radši nesedím a netlačím, tkaže si tělo asi zvyklo že mam den dva pauzu a pak se to rozjede :slight_smile:)))
lněný semínko kup, fakt se dá dát všude...a pomáhá, nebo vy můžete /já ne/ štávu z kompotu, kompoty jako takový, namočený sušený švestky, ty tedy praktikuju do musli ..a pííííít
14. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
@beru3nek jj, tak tak..... já budu večer dělat asi špagety s kupovanou omáčkou.....i když manžel přijede bůhví kdy, tak to nechám na jindy. Teda uvidím jakej budu mít hlad....v pátek byl velkej nákup a v lednici to už zase zeje prázdnotou.

Hlavně mi chybí ovoce, ale pro to fakt nejdu, to bych asi bídně zahynula po cestě.
14. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
@hanncca začnou, až to bude tukat na dveře :grinning: já byla taky v klidu, ale neska si fakt uvedomila, ze uz musim jen porodit a je to :grinning: a mamča pred dr jako ze doufá že to bude vše v poho a my shodne s dr "MUSI " :grinning:DDD
14. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
tak já chtěla udělat rizoto, ale prozměnu jsem místo vepřovýho rozmrazila hovězí, tak dělám guláš :slight_smile: ...nic jinýho mě nenapadlo :sweat_smile: tenkrát přítel přitah od někoho maso a nebylo popsaný :rolling_eyes: :rolling_eyes:

taky tu máme hic jak blázen, dokonce i my skoro 25stupňů a ještě do toho dusím maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak už taky došlo na větrák (máme ten stropní) :slight_smile:

jinak jsem slyšela od kámošky, že prý září i říjen má být teplý :slight_smile:
14. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
@lio : no jo, :grinning: to je u mě furt :wink:
@suik : když ty tomu jídlu asi moc nedáš, co :grinning: jako že ti nechutná tím myslím :wink: , tak toho ani moc nesníš. Tak snad šátek dorazí.

@hanncca : já v těhu zatím řvala tak max 3x, spíš se bojím toho 6 nedělí, teď jsem zatím v klidu, ale bude určo hůř pak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
@lio netlačit ....dyž to nejde. Chce se mi, ale musím tomu výrazně pomoct. Já se bála na začátku, když jsem krvácela, že se to zas spustí....semeno zkusím. jsem ho měla včera koupit, koukala jsem na něj.
14. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
@ojo proboha ne!!!! teda pokud to budou normální teploty ala babí léto, tak budiž.
14. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
@lio a co myslíš, že je lepší maliníkXsemínko lněné??
to jo, pomalu to začíná tukat na dveře nám všem a tobě a ant obzvlášť, už jste 36tt, letí to :slight_smile: ale to bude ok, MUSÍ!! :slight_smile:
14. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
@suik tak to přidej ty sušený švestky a kompot ...a pít tu štávu z kompotu.....a nebo spařit to lněný semínko spíš než ho přidávat ....to změkčí....
14. črc 2010 v 11:56  • Odpověz
@ojo : koukám, že budou asi hici až do listopadu, to opravdu tu zimní kombinézku nevyužijem. Já jsem na druhou stranu ráda, že prcek je v bříšku, když jsou ty děsný hici. Září snad bude už jen nějákých 25, to budu ještě dokupovat nakonec bodýčka s krátkým :slight_smile:
14. črc 2010 v 11:56  • Odpověz
@beru3nek to jo, tam to očekávám spíš, to ty hormony bude jak na houpačce určitě, s tím počítám. kámoška prý obrečela i to, že když přijela z porodnice, tak k ní nešel ani pes, tak to obrečela jako blázen..
14. črc 2010 v 11:57  • Odpověz
@beru3nek no tak hlavně neplakat v šestinedělí a i bez stresu, to pak odmítají mimča pít!

@suik no snad bude jen teplý a ne parný :grinning:
@hanncca už sem ti odpovidala kdyz ses ptala co jestli to nebo to
@lio jé, sorry, sem to přehlídla...takže semínko :slight_smile:
14. črc 2010 v 11:58  • Odpověz
@hanncca no v tvém týdnu začni semínkem a pak přidáš čaj v tom 34
14. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
du natáhnout záda a břuch na chvíli....pak dám obídek a přídu vás dočíst....hic nechutnej
ale štvalo by mi, dyby září bylo škarede, aspon budem kočárkovat o 106
zatím pa a brou k o
14. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz
@hanncca : tak toho se taky bojím, je to můj mazel, ale žárlit určo bude a nebude se mnou mluvit asi chvíli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo takže semínko už taky začnu, když jsme nastejno :slight_smile:
14. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz
@lio : dobrou :slight_smile:
14. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz
ahojky byla jsem v tescu koupila jsem maliník tak jsem zvědavá jaký bude teda :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz
@beru3nek no žárlivce mazla doporučuju připravit předem......bachovky . vlašský ořech...já takhle zvykala staršího, dyž k nám přibyla malá a bez prob......za chvíli bude dostávat zas, at přijme mimil....fakt nepodcenovat :slight_smile:

brou
14. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.