• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek to co uvařím mi fakt nejede....bejvalo to teda lepší, tak buď hůř vařim, nebo to je tím těhotentvím, nebo jsem mlsnější.....v těhle vedrech ale nemám chuť skoro na nic.
14. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
tak jsem si libovola, jak je u mě vše ok, nic nebolí, dneska ta bolest jak při MS a k tomu mi teď otekly nohy...:frowning2:
14. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz
@hanncca Taky mám oteklý nohy, teda jen prsty, ale brní a tlačí fest. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Právě jsem sežrala půlku melouna. Jsem prase, fakt. Teď budu celé odpoledne běhat čůrat.
Včera večer jsem s manžou vlezla na váhu, to jsem ale neměla dělat, váhový přírůstek byl 12 kg, a váha mi ukázala o 0,5kg víc než manžovi. To jste neviděli jak se radoval. Celé těhu čeká, až ho doženu a včera se dočkal. :unamused: :grinning: Prevít ...

mě teda naštěstí nic nebolí, ale včera jsme byli na nákupu a měla jsem v břiše takové divné tlaky. Nevím jak bych to popsala, ale bylo to hodně zvláštní a nepříjemné, ale nebolelo to. Ale musela jsem se vždycky zastavit. Docela mě to vyděsilo. Tak jsem po příjezdu domů ležela a dneska v pohodě.

:wink:
14. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
nohy mám taky nateklé prsty teda fest a můj přírustek váhy je stále 12kg jsem ráda že jsem nic nepřibrala už 2týdny
14. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
@ladenka @antana123 mě otekly prsty a kotníky, chodim jak pos.....jak mě bolí to břicho dneska .. :frowning2: dodělam kulajdu najim se a jdu ležet...
ant. co na ten tlak??
14. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
Já mám oteklý kolena. A břicho mě teda dneska taky dost táhne, když jsem došla do krámu, tak jsem chvíli měla pocit, že tam snad začnu rodit. Ale lehnout si nemůžu, protože to mi zase začnou ty moje nohy. No zkrátka radosti těhotenství v horkém létě. :slight_smile:
Jinak problémy s čůráním - tlaky na močák mám, zdá se mi, že se mi chce pořád, ale je to vždycky jenom takový učůrávání. To je ale jenom taková drobnost.
Dneska nemám vůbec chuť na jídlo, no bude si muset Viktorína posloužit z mých tukových zásob, tam je toho dost.
14. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
@lotyna S tím čůráním to mám podobně, někdy si připadám jak prostatik. :grinning:
14. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
@ladenka ....tak to ja taky :grinning:
14. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
@antana123 ....ja jsem za posledni tydny taky nic nepribrala...ale jeste priberu, to je mi jasne... Jinak ten tvuj tlak je sileny...doufam, ze se ti to nejak upravi...fakt ty cirtusy zabiraji? Za zkousku nic nedas ze... Ja mam tlak porad ukazkovy...ale nikde neni receno, ze to tak bude porad ze :slight_smile:
14. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
@ladenka :grinning:

A ještě s jednou bolístkou se vám musím svěřit, ale to už je fakt jenom taková legrácka. Jak jsou teď ty vedra, tak se mi nějak zapařila nebo oprudila ta část podbřišku, kde začíná to vypouklé bříško. A docela dost to teda svědí, obzvlášť setká-li se to s lemem prádla. :grinning:
14. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
@lotyna ...a mazes to necim? To musi byt neprijemne...
To mi prislo mailem...tak vkladam pro pobaveni :grinning:
14. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
venku opět nádhera, jsem komplet mokrá, brrrr :angry:
@lio : máš nějáký odkaz? vím, že jste se tady o tom bavily, ale jsem mimo :unamused: jak jako vlašský ořech? Ty bachovky se seženou kde?
@suik : já v těch hicech taky radši lehký jídla, maso nemusím teď vůbec a ovoce a zeleninu. Jo ještě jogurty a tvaroháčky :grinning:
@ladenka : po melounu se aspoň netlousne, to je jen voda :slight_smile: taky se mi můj tlemil, že ho za chvíli doženu :pensive:
@antana123 : tak super, to nebude třeba ani těch 15 kg :wink:
tak to jsem ráda, že nejsem sama s tím čůráním :slight_smile: už se chci zvedat a furt po kapkách to jde. No jsme chcandy, no :wink:
14. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
@lotyna : co dětský pudr? nepomohl by? no koukám holky, že je to žůžo to těhu, že :slight_smile:
@safryy : mě dalo než jsem pochopila, dobré :grinning:
14. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
@safryy @beru3nek Občas to trošku stříknu Panthenolem a když to jde, tak jsem bez kalhotek.
Jo a ty těhotenské slasti - kdybyste věděly, kolikrát já už se v duchu omluvila všem ženským, o nichž jsem si často myslela, že s tím těhotenstvím teda nadělaj... :grinning:
14. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
@lotyna ...no ale mi prijde, ze nektere s tim fakt nadelaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
@hanncca no zatím ho jdu zítra měřit a v úterý a tak 14dní a pak se rozhodne jestli budu jíst léky na tlak
14. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
@safryy pomáhají prý i ta červená řepa mám jí doma mraky pořád to do sebe tlačím
14. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
@lotyna nejlépe zásyp a t je to v sucho a nějaké obvazové záložky a přidržíš to kalhotkama to tak budeš několikrát denně dělat a bude to dobré uvidíš jsme to tak dělávali u nás ležákům a moc to pomáhá
14. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
@antana123 jenže v takovym horku, kdo by neměla tlak vysoký, to abys tam u doktora tak hodinu odpočívala, než se ti tlak srovná a pak ti ho můžou měřit.

jinak s WC jsem na tom stejně, se vyčůrám a za 5 min bych mohla jít znova
14. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz
@antana123 ...tak repu bych do sebe nedostala teda :fearful: To mas stesti, ze ti to chutna :wink:
14. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
@hanncca @lotyna holky a dáváte něco na ty otoky?? :confused: vím jen, že pomáhá nohy nahoru, ale jestli třeba i nějaký obklady nebo tak :sweat_smile:

@ladenka no tak ty tlaky to jsou skoroby stahy...já to třeba pociťuju jako tvrdnutí břicha...teď to budeš mít už častěji :sweat_smile:

@lotyna nebo na sobě vyzkoušet ten bepanthen, jestli to máš hodně ošklivý :wink: nebo i ten pudr..
14. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
@hanncca s tím počítám že tam pojedu zítra brzo ráno sednu si tam a pak si ho nechám změřit :wink:
@safryy jo jo miluju řepu a tu štávu nejvíc :wink:
14. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
Tak jsem se právě nakrla, napsala jsem odpověď jak cip a nějak se to pokazilo, vrrrrrr!!!

Jsem asi divná, ale mě já jsem za to teplo ráda (teda tropy by být nemusely), ale lepší jak déšť, zima a mráz... Počkejte až se budeme v zimě brodit s kočárama a vzpomínat, jak bylo v létě fajn :wink:
Jinak dneska po KO jdu do lékarny - mám opět dlouhý seznam dle seznamu od hupczy, tak rovnou přiberu i ten maliník, mám sice čas, ale aspoň na to nebudu muset myslet...
Jo a taky jsem si naplánovala papírnictví, ťamany a nakonec kaufland, tak uvidím, co všechno uchodím v tom horku a ještě to auto, brrr...
Jo a našla jsem recept na zácpu, se kterou bojuju od začátku, meloun a jahody - jím je každý den a čučím na ty zázraky! :grinning:
14. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
@ojo já mám nohy v ledové vodě to mi taky dělá dobře
14. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz
@antana123 : tak to je dobrý, že jsi zatím bez léku, to se snad nemocnici vyhneš :wink:
kdyby nebyl takovej hic, tak to těhu určo líp snášíme a nějáký trable by určitě odpadly :wink:
14. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz
@discreet tak mě na zácpu ikdyž na ní moc netrpím pomáhá mléčný jahodový koktejl z macdonaldu po něm jdu vždycky :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz
@beru3nek no špitál dle toho jak se to bude ted vyvíjet dle toho tlaku a jak zaberou léky popřípadě já už pak budu muset chodit na gyndu každý týden
14. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
@discreet : já melouna tak obden a něják to se mnou nic nedělá, tak ještě sehnat asi ty jahody :grinning: . Tak to jsi teda akční v těch hicech, to bych nedala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jediná má aktivita je venčení. Už i to jídlo mě dává zabrat, teplej oběd v těch hicech není ideál. Zítra to rohlík jistí. Jsem splavená jak myška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
@antana123 jo tak ledovku jdu vyzkoušet, šupnu k TV a nohy do lavoru než se Tomáš vzbudí :grinning: ...přítel mi radil ocet, ale to mi přijde divný, když ten otok neni z úrazu :sweat_smile:
14. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
@antana123 : taky dobrá volba, ale aby to na mě fungovalo. Já měla před těhu osvědčenej recept, retko a kafe :grinning: . Tak snad to bude o.k. a léky ti zaberou.
14. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.