• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lotyna Já mám zase problém s potničkami pod prsama, jak je prostě ohyb mezi prsama a pupíkem. Ty samotné pak přecházejí v něco jako beďary a dost to bolí. :confounded:
14. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
@ojo já na to zatím nic nedávám, zatím se mi to stalo poprvé, doposud mi nohy neotékaly vůbec.
@antana 123 jj, to je ok jet dříva chvilku počkat. tak držim palce, ať máš dobrej tlak a nemusíš mít prášky nebo jít do nemocnice!!!
14. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz
Holky, díky za rady, ten zásyp (pudr) ještě zkusím.

@ojo Na ty otoky jak píšeš - nohy nahoru, studená (ale ne zase úplně ledová) voda - ideálně namočit až nad kolena. Já to ještě občas namáznu něčím chladivým (Alpa). Mně to zase tak moc neotéká, mám spíš takový pálivý pocit. A s mojí kombinací se SNN to musím prokládat pohybem (chůze, procvičení), takže vlastně pořád vyháním čerta ďáblem. :grinning:
14. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
Ahojky,u nás vedro,třicítka jistá a má být více. Zvládáme to docela v pohodě,voda na dosah,tak to je základ,jsme ale stejně co nejvíc doma.
Já bych teda do zásypu nešla.To spíš nějakou voděnkou bylinnou omývat...
14. črc 2010 ve 14:03  •  3 děti  • Odpověz
autor
saf. nene, pokaždé neee. dělávala mi ho vždycky asi do toho dvacátého týdne, ale ted už není důvod. měla jsem minule, to malou měřila, a ted neee......
14. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
Já se pod prsama dost potím a taky to není příjemný :frowning2: , zatím jsem to ale léčila jen vodou.
14. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
@ladenka Taky dobrý místo. :grinning:
14. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
Fuj, to je vedro, to je hnus... K obědu jsem měla jen chleba s paštikou, nic náročnějšího jsem nebyla schopná připravit :frowning2: Za chvíli skočím do vany, přijde manža a valíme na ten kurz :wink:
Jinak neduhy z vedra - ať se přidám - tak zapařený zadek, přechod mezi zadkem a stehny a vnitřní strana stehen (koupila jsem Rybilku a mažu to tím, akorát to v posteli smrdí jak na rybím trhu :grinning: ) Pod prsama - hrůza, tam mám močál pořád, navíc už tři dny ze mě teče mlezivo jak z průměrně výkonné dojnice.... No a celá se potím jak pr.... Mám nevýhodu, že se potím fakt dost, i v obličeji, takže když jsem venku tak mám pořád v ruce kapesník a utírám se.... No samé radosti.

A neblázněte s tou taškou do porodky, já se na nějaké nákupy chystám, až se ochladí, to vidím na druhou půlku srpna :frowning2:

@antana 123 Maliník už mám koupený, tak se na něj od 36. chystám. :wink:
14. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz
@ojo Aha, takže vlastně poslíčci? Vidíš, bych to ani nepoznala. :grinning:

@discreet Mě by ty hicy ani nevadily, jen kdybych měla domek s bazénem a ne panelákovej byt, kde mám 29°C. Když jsem hlídala našim bafína, když jeli na výlet, tak jsem byla celý den de facto v bazénu a pohoda. Krásně se ochladíš, nohy nenatýkají, ale takhle?!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já zácpou naštěstí netrpím. Chodím pravidelně. :wink:

@beru3nek Já právě věřím, že ty oteklý nohy mám jen z toho tepla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@antana123 S McDonaldem super tip, koktejl bych si dala i bez zácpy, škoda, že nejbližší mám 30km daleko.
14. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
@hanncca taky dělám ty langoše, ale z Kyšky...rychlovka to je a mnamka :wink: já mám nateklé prsty nna rukách, na pravé víc a bol :frowning2: nohy ještě ujdou:slight_smile:
@antana123 maliník musím taky vzít až mě můj vyveze na nákup :wink:
@ojo já tu mám 28,8°C, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....cože, teplo i v září :astonished: tak na kočárkování líp než lijáky denodenně, ale doufám, že to bude rozumný teplo, žádny pařáky :wink:
@ladenka já mám nabráno 16kg, ale za poslední 3týdny jen 1kg, uvidíme.....já meloun jím tupec vždy večer a pak lítám v noci :sweat_smile:
@safryy dobrej fór s kukuřicí :grinning: :grinning: :grinning:
@discreet teda máš pořádný plán na nákupy, já bych pottřebovala do města do drogérky, pro pantofle do porodky a juknout ještě na věci na mimišátko...ale busem nejedu, mám ležet tak co a odpo s manželem se mi nechce, vidm to na sobotu na ráno :slight_smile: Ad zácpa, hele ten meloun zabírá, já ji nneměla, ale chodím 1-2denně a bezbolestně :wink: :grinning:
@petja hrozně je venku, i doma teda....mít bazén, tak si výskám, ale na balkon ho nenarvu, tak se musím spokojit se sprchou :slight_smile: to bude účet za vodu :grinning:
@suik přesně, pod prsama jsem splavená furt, nemám žádný mega, ale doma jsem bez podprdy, tak s nima švindrám o pupek :grinning:

Tak reaguju snad průběžně na vše, jak jsem dočetla ..teda v rámci možností :grinning: snad si to nesmáznu....
14. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz
@rennu Já chodím doma nahoře i dole bez a je to paráda. Potím se totiž šíleně i dole. Spodní prádlo nasazuju jen když náhodou někam jdu. :grinning:
14. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
@ladenka já taky občas jsem doma nahatá...
ale pod prsama si nepomůžu, buď tam mám podprdu, nebo kůži :frowning2:
14. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
Jinak já byla na kafíčku u sousedky, pak domů...k obídku polívka od včera, jen vlažná :grinning: i tak ze mě lilo :sweat_smile: Pak jsem louúpala pidi brambory, hrůůůza :confused: Venčení čtyřnohého mazlíka, zákon schválnosti zafungoval, sluce bylo zalezlé po tu dobu, co jsem byla zalezlá taky :grinning: :grinning: :grinning: Koupila jsem cestou rohlíky, ještě že je pekárna kousek a pes vřískal u krámu jak na lesy, to bylo ostudy :rolling_eyes: Pak jsem si dala mističku zel. salátu od včera a mám veget. ....čekám na mamku až se staví a čekám, kdy mě přepadne únava, z toho ranního vstávání a pracování a prd, nic....zas žádný spaní nebude, chjo :frowning2:
14. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz
@ladenka já doma nosím volný nátělník a volné kratásky na ostro, dole bez nemůžu, bo máme psa a je to puberták :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz
tak sem tu :sunglasses:
14. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz
otoky.....sem si pospala, a vzbudim se a svrbí mi konce nohou.....tak šup do sprchy....prave ze ledová stridat s teplou, od spoda po kyčle....pak lehnout (ne ze nemuzu kvuli otokům- blbost) a pořádně nahoru, ne jen podložit ale normoš opřít o zed třeba nebo tak.....
meloun je fajn na zacpu, tim ze je tma hodne vody, kdo nepije.....a taky dyz se na meloun napijjete, ale to je o křeče v brise.-)))
jinak beru odkazy myslis na co???? http://www.spokojenykojenec.cz/Satky-a-nositka.html ten elastický šátek,http://www.malvik.cz/Klokanky-krosny-134/klokanky/Closeparents-Close-baby-nositko o tomlhle mluvila vcera hups,http://haipa-daipa.com/product/baby-vak-bio/ tohle je ten vak.......
a bachovky http://www.bachovaterapie.cz/BT-pro-zvirata.php je tam ten ořech.....nbo pak krizovku ale ten ořech je spešl na ový přírustek, pokud se toho bojis, tak nevahej objednat.

uff
14. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
jinak vyrazky atd..ce to udrzovat v suchu, jak muzete odlozit spodni pradllo, výhoda nas ležáků, ležžím nahá a větrámm,max se zabalim do satku kolem tela, ale naostro. na to jina rada neni, pokud ste doma, nic vam v tom nebrani, krom rennu a jejiho pubose, ale i tak, bych ho hnala!!!.-))
14. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
@rennu :grinning: :grinning: :grinning: Já chodím ve volných šatičkách, takže pohoda. :wink:
14. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz
@lio však ho taky ženu, no je to náš úchyl, no :grinning: ..jde hned očuchat, ještěže je malej :grinning: :grinning: :grinning: A nechce se mi ani sedat na postel bez kalhotek, když do ní smí i pes :sweat_smile: A to ho po každém venčení myjem, včetně pacek...ale nějak mi to nesedí :sweat_smile:
14. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@lio Tady někdo psal, že si nemůže lehnout kvůli otokům?
14. črc 2010 v 15:02  • Odpověz
@lio zrovna koukám na toho Bacha a objevila jsem červený kaštan, to je přesně něco pro mě.....na nadměrný strach o blízké děsně trpím.
Ale moc o tomhle nevím, budu muset nastudovat.
14. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
@lotyna tys to psala "Ale lehnout si nemůžu, protože to mi zase začnou ty moje nohy. No zkrátka radosti těhotenství v horkém létě. " ale asi to patří k těm prob se SNN
ale i tak kombinace s lehem a nohy vzhůru a osprchováním střídavě teplou studenou od špiček po kyčle nahoru....by melo zmirnit
14. črc 2010 v 15:11  • Odpověz
@suik neni co studovat, chce to vyzkouset.-)) na nekoho homeopatika, na nekoho toto....
14. črc 2010 v 15:12  • Odpověz
@rennu
@rennu tak pri vasich prob s psíkem , zakaz postele je to první...to vam nikdo nerikal?.-)
14. črc 2010 v 15:13  • Odpověz
rennu ty ho nejak pripravujes na prichod prcka ?
14. črc 2010 v 15:16  • Odpověz
@lio No jasně, ale je to holt mazlík.....než jsme si ho dovezli domů, manža tvrdil, že do postele ani na krok...haha, vydrželo mu to půl dne a už mu tam šel dělat stupínek, aby se k nám vyprdelil :grinning: :grinning: :grinning: Naštěstí do postel chodí jen sporadicky večer a během dne, když ho napadne, tak skočí ke mně, dá mi pusinku, nechá se poškrabkat a jde, nebo mi sem donese hračku aa já mu ji z postele házím do chodby a aportuje.....co jsou vedra, tak se tu fakt nezdržuje :wink:
14. črc 2010 v 15:19  • Odpověz
@lio Já vím, co jsem psala. Na SNN nohy nahoru nefungujou, nebo teda aspoň u mě ne. Naopak to musí být nohy dole - ideálně chodit.. To zase není úplně ideální na oteklé nohy. Takže kombinace všeho (ale to jsem psala taky).
14. črc 2010 v 15:19  • Odpověz
@lio nepřipravuju, občas si dá hlavu na můj břich, mu to vysvětluju, z porodky pošlu látkovou plínku dom a ted jsem koukala na ty bachovky, ten ořech....fakt to funguje???
14. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
@rennu ja je pouzivam a rikam, nez sem privezla stendo k tomu starsimu, davala sem mu to , a prijal ji v pho.....male zase davam krizovky na bojacnost, mamca mela vcera krizovku u zubare kapky.....babca pred rakovinou . operaci, pak pastilky kdyz byla doma a byla v pohode, vic jak my..uz sem to tu nekde psala....ja bych ty problémové psíky nepodcenovala a na prichod se pripravila.....pak to za to nestojí.....
14. črc 2010 v 15:23  • Odpověz
@lotyna vim ze pohyb, ale da se to, celej vecer prece nechodis ne ? v posteli taky ne ....tak vyuzit dobu kdy des lehnout ci si sednout a odpocinout na to, dat si nohy nahoru a ty střikystřídave teplá studená zabíraj též, tak uvidis
14. črc 2010 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.