• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Hup ale ony většinou bývají druhá dítka mnohem pohodovější než ta první, u nás to platí stoprocentně, i když je Johanka fakt drak, energická, všude vleze apod...tak rozhodně co se řevu nebo kňourání apod týče je naprostá pohodářka oproti Aničce, spadne odněkud a neřve, vyhraje si sama (akorát u toho zpravidla nadělá nějaké škody :grinning: ), fakt sluníčko :slight_smile: Tak uvidíme, bude-li třetí, jaké bude.
29. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
naty tak to jsi měla blbý. toho se bojím. já bych to bez malýho tak dlouho nedala.
29. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Hupcza - a třetí??? :grinning: :grinning:

Lamia - u nás to taky souhlasí
29. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
Lat, toho se právě bojím nejvíc...já nebyla bez malého jedinou noc!!!! Jsem takový závisláček, on je pohodář, je do světa, ale já jsem hotová, jen při představě, že bych ho neměla u sebe. Asi, jak jsem starší matka, nebo nevím..... :grinning:
29. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Nat já jsem při téhle představě taky šílená, to asi každá máma....Anička teď třeba chodí jednou v týdnu do soukromé školky a nechat jí tam bylo pro mě mnohem těžší než pro ní tam zůstat, ona byla od prvního momentu nadšená, já totálně nervní :grinning: Takže ležet měsíc v nemocnici, to bych asi zešílela....navíc teda jako pacient nesnáším špitály, že .... :grinning: :grinning: :grinning: Jenže člověk předem nikdy neví, co ho potká....
29. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
ty jsi starší matka? a kolik ti je jestli to není blbý? :sweat_smile: ono na noc to si ještě dovedu představit. ale jak jsi psala, že měsíc... :unamused:
29. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
Já dle nicku typuju 33 let,ne?? :grinning:
29. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
Lam, Ty mě znáš?
Bude, v březnu :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
aha lam si zcela vědecky odvodila, že jsi ročník 77 :grinning: . tak to jsi ještě v plný síle. kolegyně 40 tnici se letos narodilo dítě. to je mazec.
29. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
nat:co blázníš .....akorát věk :wink:

lam:v nemocnici bych zešílela i týden ........s dětma nebo bez
nedokážu ani tři dny ležet doma,když jsme marod ...v tomto mi není jasné,jak být dětem autoritou,že v nemoci musí odpočívat,když to sama nedávám
29. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
Lam, chytrá holka :wink: . :grinning: :grinning: :grinning:
Věk nějak neřeším, stejně jsem se zasekla tak ve 24 :slight_smile: .
Takže jsem ráda, že mám malýho, že když blbneme, tak to vypadá, jak mu dělám zábavu a já vlastně bavím sebe.
29. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
nat: jo zrovna dneska jsme řešily s kámoškou,že za dva roky máme 20 let ze základky.....absolutně nechápu,kamse ty roky poděly :sweat_smile:
29. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
K tématu druhé dítko....doufám, že to bude spavé, protože jeslti bude stejný nebo horší než Marek, tak to teda nevím...
Celou noc jsem si užila až dneska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
Neznám, jen tipuju, že 77 je ročník narození :wink: Co se věku týče, nebudu komentovat, každý to vnímáme jinak, ale pro mě třiatřicátnice je mladá žena v rozpuku, žádná oschlá větev....mě bude v listopadu 30, tak už taky mezi náctileté rozhodně nepatřím :wink: Ačkoliv když nad tím tak přemýšlím, 3 děti před třicítkou, kdo to dneska má?? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
Hup, taky to nějak nechápu....
Tak já jdu ležet, snad se i dnes vyspím.......Holky, to je paráda, jsem zapomněla, co je to spát déle než 2 hodiny :slight_smile: :dizzy_face: :wink:

Dobrou noc.
29. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
lam: ta kámoška,co si dávala pozor a má to čtvrté:grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
Hup neprovokuj, ať se ti to nevymstí a nejste zas 2011 v jináči, jo?? :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
No ještě můžu hrát na schovku, ale po 40 se to ženám nedoporučuje, by je už nikdo nehledal.... :wink:
29. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
lam: no na rovinu ....některé vrstevnice už kapku jeté jsou :grinning: :grinning:
ale ono to není ani tak o věku, ale o tom,jak na sebe ta ženská dbá a jak nakládá se svým životem
některé spolužačky jsou prakticky zralé na důchod a znám spoustu čupr padesátnic
29. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
lam :grinning: :grinning: :grinning:

nat:no ale to se nás týkat nemůže :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
Nat pěkně se vyspi, já teď dala Aničku vyčůrat tak vyrazím taky směr postel....hele naše Andulka s tím spaním v noci taky žádnej zázrak, pravidelně se mi nakýbluje kolem 4.hodiny do postele :wink: Ale zas aspoň si jí užiju, ona se pak ráno hrozně mazlí, za pár let se mi po tom třeba bude ještě stýskat, až si slečna bude připadat na tulení velká... :wink:
29. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
jdu chrupčit ...dobrou :wink:
29. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
Lam- no to nemůžeeeeeeee, jsme se domluvili, že si nebudeme kupovat dospělí dárky na vánoce a převedeme to jen na děti... tak si po loňské premiéře s tím druhým pospíšili, ale takhle bychombyli zase v nevýhodě my.... :confounded: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Hup přesně, je to o přístupu...ačkoliv přiznávám, i já mám občas slabší den, kdy se zrcadlům vyhybám jako upír :grinning:
29. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Dámy dobrou!!!

Zanka vždyť máte náskok, tak co řešíš?? :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
hezké dopoledne všem :slight_smile: jak si užíváte svých dětiček a těhu bříšek??? Já už počítám dny do odběrů a do první poradny :slight_smile: Venku plno sněhu, zima, ale aspon už svítí sluníčko...v troubě se peče svíčková, tak mi držte pěsti, dělám ji prvně....holt těhotenské chutě jsou těhotenské chutě :grinning:...mimísek bude asi gurmán :grinning: :grinning: Čeká mě náročný týden, pracovně i studijně, tak snad mi to uteče..dnes bych se měla začít učit na páteční zápočet, ale nechce se mi, pořád kutím vše kolem, jen abych se vyhnula učení a pak se z toho zcvoknu.

Jinak, která jste z Prahy, nebo se tam chystáte třeba na nákupy, jukněte na obchod malvik.cz, nejenže tam mají vše pro mimi, ale po předložení těhu průkazky dostanete i rychlozavinovačku v neutrál barvě zdarma a to nemusíte ani nic koupit :wink:
30. led 2010 v 10:32  • Odpověz
30. led 2010 v 10:33  • Odpověz
ahojky vespolek, koukám, že tu mám asi 3 stránky na dočítání, tak jdu na to :slight_smile:

hupcza: manymonths? kde se to shání?

lamia: kuskus se špenátem, česnekem a olivovým olejem? no, to zní dobře, to bych si taky dala. To je super, že baští takovýhle dobroty :slight_smile:
Hacku bych taky chtěla :slight_smile: Jen musím zjistit, jestli nám ji unese strop.
30. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Kovaldo Manymonths mají vesměs ve všech "alternativnějších" e-shopech pro mimina - s látkovkama, nošením apod....takže se neubráním mému oblíbenému a zasílám link :grinning:

http://www.branakdetem.cz/search.php?hledani_nazev=manymonths&atributy=&send.x=0&send.y=0

Je to dražší než běžné dětské oblečení, ale vzhledem k době, jakou to používáš, to vyjde nakonec levněji a jsou to super materiály...většinu věcí mají uzpůsobené na látkové plíny, jinak na látkování ale asi i jinak je super ten extendor bodýček (ale ten myslím když hodíš do googlu, asi najdeš i levnější než od téhle firmy, já ho bohužel kupovala v době, kdy tu byl jen ten od Manymonths, ale teď už myslím se jich vozí víc nebo to dokonce začal šít někdo i tady - ono teda máš-li takový ten strojek na druky, tak bys to spáchala i sama doma, ale já ho teda nemám, zas tolik nešiju :wink: )

Jestli máš chuť na kuskus, klidně pošlu recept :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jo teď koukám, že jsi z Prahy - tak můžeš zajít do Brány k dětem i mrknout na to přímo, mají tu od loňského září kamenný obchod v Náplavní ulici....samé super věci :wink:
30. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.