• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
krásné odpoledne :slight_smile:
na zácpu u mě nezabírá nic, občas zabírá jakési projímadlo z lékárny, ale jinak žádné jídelní kombinace, kilo jahod s mlíkem, na to pivo, na to meloun, sušené švestky, švestková šťáva - u mě prostě ani ťuk. tak teď pojídám ten sirup a kombinuju s lněným olejem a sem tam uspěju.

otoky nemám, díkybohu, ale určitě pomáhá ta studená sprcha a ty nohy nahoře - já s nima pravidelně cvičím, třeba si jen tak ťapkám po zdi nahoru, nebo kroužím kotníkama vleže s nohama hore, nebo protahování do špičky atd. nevím jestli to pomáhá, říkala nám to na cviču PA, ale otoky nemám. těžko říct, jestli bych je měla, kdybych to nedělala.
14. črc 2010 v 15:26  • Odpověz
@lio no ještě si k tomu něco najdu na netu a uvidíme....:slight_smile: Je rozmazlenej a závislej, od října do konce prosince jsem byla po nehodě doma, první měsíc jen v postelli, doplazit se na wc byl mazec, tak byl pesan pořád u mě a dával mi energii a sílu....kvůli tomu jsme ani nedokončili cvičák :frowning2: No uvidíme :slight_smile:
14. črc 2010 v 15:27  • Odpověz
@rennu chápu ale právě proto bys to ted nemela precenit, fakt ne ....k cemu si co najdes?k bachovkám? klidne napis IP můzem to probrat v soukr vic.....se o to dost zajimam
14. črc 2010 v 15:32  • Odpověz
@lio Tak teď je to trochu žert, ale obávám se, že za chvíli budu chodit nejen celý večer, ale i celou noc a žádná postel mi hrozit nebude - po zkušenosti z dnešní noci, kdy jsem si tady vesele kombinovala dvě a půl hodiny bez výsledku a přitom se mi chtělo tak strašně spát. :grinning: Což se samozřejmě určitě moc nelíbí mému zkracujícímu se čípku. No co nadělám.
14. črc 2010 v 15:35  • Odpověz
@lio jasný, písnu...ted čekám mamku, tak se pak určo ozvu :wink: Díky za nabídku :slight_smile:
14. črc 2010 v 15:35  • Odpověz
@lio no trochu si to za těch 8 euro co jsem je tu našla rozmejšlím, chci kupovat nějaký aromaoleje pro sebe a mimíse, to zas bude pálka a manžel mě vynese v zubech :grinning:

kočičky se připravovat nemusej, že ne :grinning:
14. črc 2010 v 15:37  • Odpověz
@suik no tak se taky říká, že číčy jsou teritoriání ne...ale kámoška má dve a prob nebyl...já to spíš vztahuju na ty psy proto tady, ze s nima maj holky prob.....takze bud v klidu......
tak cenove jako tady.....aroma taky můze pomoc, ale do tý sem jeste moc nezabrousila, by spíš poradila hups asi :slight_smile:
14. črc 2010 v 15:41  • Odpověz
@lotyna ty mas taky zkracování? kolik máš?
14. črc 2010 v 15:41  • Odpověz
@lio no ona je spíš závislák na nás, něž na nějakým životním prostoru, ale taky myslím, že problém nebude, ona bude mít ještě páníčka, ten je na ní vysazenej dost....Někdy si říkám, aby taky stejnou pozornost věnoval miminku :grinning:
14. črc 2010 v 15:43  • Odpověz
@suik uvidíš no....nicméne ta aromaterapie pozor působí na všechny takze priklad, kdyz das esenci na snizeni tlaku a das do aromalampy do prostoru kde je treba nekdo s nizkym tlakem, tak to působí i na nej...nevim co chceš pro sebe a mimi kupovat ale bude to působit i na kočku :slight_smile:
14. črc 2010 v 15:44  • Odpověz
Z jiného soudku - holky, co už jste si pořizovaly kojící podprsenky - jaké jste koupily? Já teď orientačně mrkla na pár stránek a docela mě z toho jímá hrůza - zdá se mi to, nebo jsou opravdu všechny tak příšerně drahé? (o vzhledu ani nemluvím).

Jo a ještě k těm poporodním vložkám - jak dlouho se tak používají (u nás v porodce jsou k dispozici, ale asi jsou ještě potřeba i nadále)?
14. črc 2010 v 15:45  • Odpověz
@lotyna ja nekupovala prsenku zatím říkaj že čím později tím lépe, prsa se jeste nalijí a pak ze se má i tak kupovat o číslo dve vetsí, coz si nedovedu predstavit co budu mít za padáky, ale chysstám se příští týden, drahé jsou fest, ale zase by se na tomhle šetřit nemělo......

vložky zatím nekupuju, taky je mame v porodce k dispozici a pak asi koupim nebo necham koupit jake budou vyhovovat
14. črc 2010 v 15:49  • Odpověz
@lotyna dle meho zavisi na sile krvaceni......
14. črc 2010 v 15:49  • Odpověz
@lio Jestli jsem to po dr správně vyluštila (má pravé doktorsky nečitelné písmo), tak 3. Povídal, že to není žádné drama a že mám prostě odpočívat vleže - se SNN kombinace jak vyšitá. :grinning: Tak to tady tak různě střídám.
14. črc 2010 v 15:50  • Odpověz
@lotyna rozhodně doporučuju tchibo, nestojí moc, jsou moc příjemný a krásně sedí. Akorát já jsem si koupila svoji velikost, páč se stále nic neděje a nevím jak na tom budu po porodu. taky v mothercare mají celkem pěkný (cca za 600) a včera jsem koukala v DM a taky nevypadaj marně, jen nevím, jak to je s DM v ČR.

14. črc 2010 v 15:51  • Odpověz
já teda tu jednu z dražších co jsem koupila, tak s ní moc spokojená nejsem.
14. črc 2010 v 15:53  • Odpověz
tu z tech drazších jsou od Anity a zatím si je šecky maminy chválí, tak nevím, půjdu omrknout a koupit ...jednu a pak uvidím
14. črc 2010 v 15:57  • Odpověz
o číslo o dvě, to se řekne, když tam jsou dva rozměry a ten kolem hrudníku je co prodejce to něco jinýho.....když jsem zkoušela tu mothercarku, tak jsem taky musela vzít svoji velikost, páč to větší jsem obtočila třikrát kolem dokola a do košíčku bych narvala i břicho....
ta z tchiba je zas hodně akorát, ještě se asi vypravím pro jednu.

@lio: jj, to jsem četla, já teda budu objednávat hlavně oleje na tělo a masáž, do lampy ani tak ne.....
14. črc 2010 v 15:58  • Odpověz
@suik Tak u nás v DM teda rozhodně nic takového nemají (ale je to jen malá sídlištní drogérka), na to Tchibo mrknu, díky. Mně se právě do toho moc investovat nechce, právě kvůli té neznámé poporodní velikosti - abych si nekoupila nějakou třeba za 800 a pak mi nebyla malá nebo velká.
14. črc 2010 v 16:00  • Odpověz
@lotyna no právě, ale něco dopředu do začátku to taky chce.....

já takhle vyhodila 600 za tu první, no mohla jsem vypláznout víc ....byla ze zdravotních potřeb, ale vypadá na mě divně (no budiž, ale není ani moc pohodlná.

já viděla tady i v rossmannovi....záleží na dm, co pobočka, to jinej sortiment :unamused: a některý věci v čr nejsou vůbec. Myslím, že třeba takovej ten kartáč na vlásky z kozích štětin, to je tak něco hedvábnýho :dizzy_face:
14. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
@lio : díky, super juknu na to :slight_smile: ta naše je taky postelová, tak jsem na to zvědavá jak to zvládnem :wink: Věřím, že jo :sweat_smile:
@lotyna : ty si koukám taky pěkně užíváš to těhu :astonished:
@lotyna : já mám anitu, ale drahá byla jako prase, teda zase je aspoň docela hezká proti jinejm, druhou se kupovat teprv chystám a rozhodně za menší částku. Jak radí suik v tom tchibu nebo zkusím vesnu. Koupím klasickou asi, žádnou kojo. Tahle nemá stejně nic na odepínání :confounded:
14. črc 2010 v 16:11  • Odpověz
@suik S těma různejma velikostma - teď tu mám dvě - stejné číslo, jiný výrobce - v jedné mám i maličko rezervu, druhou sotva dopnu. A pak si má člověk vybrat. Jo mrkla jsem na to Tchibo - velikosti pouze do D, to mám teď, tak potřebuju větší.
14. črc 2010 v 16:12  • Odpověz
@lotyna Ahojky, já dnes nestíhám číst...tak jen co jsem si všimla, že píšeš o podprdách......zrovna dnes mi jedna přišla - taková i celkem hezky vypadající za 279 Kč a jinak z toho nejlevnějšího, co jsem našla mám taky jednu - a taky není špatná, je za 139Kč a je tam možnost, když objednáš tři najednou tak jedna vyjde na 100. Jenže je jasný, že si to člověk neriskne objednat tři, když ani neví, jestli se trefí do velikosti :wink: Já objednala 85D oboje ( a míry mám přes prsa 98cm a pod prsama 86cm) - ta dražší mi jde celkem i teď. A ta levná je větší, ta by mi mohla sedět dobře, když se prsa ještě nalejou..... Jdu najít odkazy....
http://www.pradlo-plavky-ivka.cz/vyrobek-kojici_materska_podprsenka_naturana_5105-id-192
http://materskepradlo.mimishop.cz/katalog.php?kategorie=76609
14. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
@daja.had Díky za odkazy, na tuhle Naturanu jsem taky koukala, ta nevypadá špatně.
Jinak jsem si všimla, že hodně podprsenek je v těch nabídkách jenom do velikosti D,já mám přes prsa něco přes 100 (104?) - můj metr má pouze metr :grinning: , mám teď D, tak bych asi potřebovala větší. No koukám, že ideální bude kus pružného úpletu zamotat okolo hrudníku. :grinning:
14. črc 2010 v 16:31  • Odpověz
@lotyna tak teď jsem si všimla, že píšeš že máš vel. D.....tak to je ta levná u tebe asi ztracená, když tam maj velikosti taky jen po D :unamused:
14. črc 2010 v 16:32  • Odpověz
@lotyna tak teď jsem psali to samý současně :grinning: .......... a máš teda dobrej metr! :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 16:35  • Odpověz
ja tedy na www.tehotne.cz koupila tehu prsenku, az ted tedy, bo jsem blbec zjistila, ze by se nemely nosit s kosticemi kvůli mléčné žláze, ale jak ležím bylo mi to fuk a tu chvilku u dr se snad nic nepoto....a nove zmerila, dle tabulky našla velikost a prisla mi a je mi.....je tedy fakt, ze tu kojo chci vyzkoušet, prsa mám jen jedny, jeste tedy se dost zvetsily, tak bych nerada je mela po kojeni az ke kolenům....kamoska napr dyz rodila nekupovala zadnou v porodce se obesla bez ní, rikala ze prsa mela volne a bylo ji tak líp a po propusteni zajela rovnou koupit aktuální, to už pak cena nebolí.
ja mela na zacatku tehu 70E a rikala sem si, ze jestli mi nezesílí obvod, tak pro Fko tam tedy nejdu, nastestí, zesílil a mám 75 a sklouzoa sem na D, ale u některýho výrobce i na E, takze to chci vyzkouset nez koupim.....jinak na tom výše zmíneném webu sem koupila par tehu tunik (přišly den před než sem ulehla ) a ted i nejaký kojo kosile do porodky, bo máma říkala ze kojo jsou k dostání ale za 700 a výš, to nejsem magor a tady meli za ok ceny a jsou moc hezký, pro ty, které zatím sháníte...
14. črc 2010 v 16:50  • Odpověz
navíc kde vezmu jistotu, ze se mi prsa skutečně jestě nalejou, dyz se mi nalejvaj celý tehu.....a fakt co výrobce to jiné číslování, takze ja cekala az budu moct z postele, ze zajedu koupit a zkusit rovnou
14. črc 2010 v 16:51  • Odpověz
na tom webu nemaj špatný kojo prsenky a ceny různé i přijatelné.....
14. črc 2010 v 16:57  • Odpověz
tak jsem doteď ležela u TV, nohy nateklý, už to začíná bejt celkem nepříjemý, jdu je zvlažit. Břicho přestalo bolet, ale teď zase trošku začalo...Jinak řešíte podprdy, jo? Já bych jí nejradši předem vyzkoušela, než jí koupím...nemám moc odhad natož netuším, jaký budu mít prsa po porodu, ale snad tak stejně, doufám, že se mi víc nenalejou...

u nás pořád pařák, je to děsný, jsem zvědavá, jestli přijde nějaká bouřka jak hlásej...nebo ne...??
14. črc 2010 v 17:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.