• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca bouřku hlasej,ale neochladi se, bude to takový to bum z horka......
14. črc 2010 v 17:18  • Odpověz
@hanncca je hrozně, na netu píší o zítřku, že by mohlo zabouřit, ale bez ochlazení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ad podprdy, nevím jakou velikost a jak porostu, pokud se malej nepohrne na svět brzo, koupím až v srpnu v Rosmannovi nebo tak levnou a pak uvidím, jaká velikost bude po porodu:slight_smile:

Ad ležen, taky mám ležet, ale spíš polosedím...bo ležet mám problém i v noci
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 v 17:20  • Odpověz
@lio: jako že v těhu se nemaj nosit s kosticema?
Já teda nosím zásadně s kosticí a košíkem. To by mi ty prsa asi spadly ke kolenům....

kojo košile- to je zase nějakej byznys :angry: , já koupila dvoje košile asi za 300, krásný bavlněný, s překříženým výstřihem. Na poliklinice kam jsem chodila....
14. črc 2010 v 17:21  • Odpověz
@suik mi koupila kojo noční košili tchýně :slight_smile: ale hezkou :slight_smile:s dírama zamaskovanýma :grinning:
14. črc 2010 v 17:22  • Odpověz
@lio je mi jasný, že v zimě si budem stěžovat na zimu, ale tohle léto je fakt už moooc!!

ad košile..já koupila (teda mamča) úplně obyč košili, nějakou modrou, rozpínání v předu, stejně jí mam akorát do porodky, doma spím v tričku

ad podprda kojo...já taky radši s kosticema, uvidim, co seženu..
14. črc 2010 v 17:25  • Odpověz
já odhrnu skoro všechny košile co mám, horší to bude s kojícím oblečením na ven, to bych ráda něco co se moc nevyhrne.
14. črc 2010 v 17:25  • Odpověz
@lio bum z horka je nejhorší,to u nás vždycky mlátí jako blázen..ale kéž by aspoň něco spadlo a trochu to schladilo zem , to snad půjdu běhat na dvorek nahá v dešti :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
@hanncca já chtěla taky, ale mám bez kostic, jen pod prsama je to vyztužený takovou jakoby měkkčí kosticí a to stačí.
14. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
tak u nás včera večer sprchlo, ale vůbec to nepomohlo, furt bylo venku 23st :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a i my máme teď doma dole 26 a nahoře skoro 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: strašný, i Tomáše nechávám jen v pleně, ale musí mít ponožky :sweat_smile:
venku taky hic, přesuneme ten bazének trochu dál, kde bude odpo stín, páč takhle jsem tam skoro nevydržela :sweat_smile:

ad kojokošile...myslím, že jsou naprosto zbytečný :sweat_smile: nisméně, já si jednu udělala, že jsem vzala delší tričko a jakoby od límce rozstříhla na obou stranách směrem k prsům a přišila tam zip...takže super, vždy jsem jen rozepla a vyndala cecek :grinning:
14. črc 2010 v 17:48  • Odpověz
u nás nepršelo ani včera a ani dnes a ani to nevypadá je tu děsný pařák myslím se tady na Moravě uvaříme
14. črc 2010 v 17:49  • Odpověz
Holky já mám doma 29 stupňů a je to děs!! :angry: Malej dneska krásně spinkal přes den, tak uvidíme...Dva dny co jsme doma, tak je hodňoučkej a když jsme u našich, tak řádí...Asi se před babi a dědou předvádí :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 18:15  • Odpověz
@eliska_v závidím, my tu máme 31,6°C, hnuuuuuus :stuck_out_tongue_closed_eyes: mně se prdolín hezky vrtí, jak se probere, šup na čtyři a vyvěsit břuch a dělám mu místo....no nechci vědět, co si myslí :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 18:19  • Odpověz
@rennu Určitě je rád, že se houpe. :grinning: To pomáhá na otočení?
14. črc 2010 v 18:22  • Odpověz
@lotyna prej jo...no nevím, každopádně se uvolní přední stěna dělohy a mohl by se hnout, ale co by se namáhal, lump jeden :grinning:
14. črc 2010 v 18:25  • Odpověz
@lio : to jsem neslyšela, že by se neměla nosit podprda s kosticí, kvůli žláze :confounded: , mám taky s kosticí, ale ta bez mě teda vůbec neseděla. Taky mám E, mazec :astonished:
ad kojo košile, žádnou kupovat neplánuju, spím v pyžamkách, to jedno má docela dobrý výstřih, takže tak :pensive:
@eliska_v : taky máme 29 :frowning2:
hlásí na dnešek bouřky, ale nám se to určo vyhne jako skoro vždy :frowning2: . To víš, musí se jim předvést v plné kráse Daliborek :grinning:
14. črc 2010 v 18:25  • Odpověz
@suik
@beru3nek no heye já taky říkala že se kostic nezdám, ale oni sou v místě kostice "vystužené" a drží prsa dobře......ty kojo jsou snad bez kostit všechny, vystužené jsou a místo kostic maj vypodložení či jak to popsat...tak se toho neděste...
a že se kostice nemaj...nevím na webu o kojení, snad i v knize....a i sousedka když říkala že s kosticema už nenosí po kojení tak sem se taky zhrozila ale jednu bez kostice mám a dobrý, spokojenost
14. črc 2010 v 18:42  • Odpověz
ve zpravach rikali ze východní čechy zasáhne krupobití a bouřky......
14. črc 2010 v 18:43  • Odpověz
@suik jéé kojukám že si ty prsenky bez kostic uz popsala -))))

JO kojo košile sou zbytečný, ale já doma žádný pyžamo nemám, spím nahá nebo satenové košilky, takže nemám ani delší triko a že bych v posteli stříhala a šila zip, to asi ne :slight_smile:))) a když mamča chodila z krámů a říkala že 700 za košili tak sem na webu našla levnější a myslím že v nich budu spát i později, jsou moc příjemný, bavlněný a jednu mám s rozepínám vpředu a druhou takovou kapsu, že vytáhnu prso a je to :slight_smile:))
14. črc 2010 v 18:49  • Odpověz
@lio : to jsem zvědavá, zatím nevidím ani mrak :unamused: No uvidím, jsem koupila kojo bez kostice a druhý den jsem jí šla vracet, mě vůbec neseděla, přitom jsem jí zkoušela a dřela mě hrozně. Záleží ale určitě na tipu. No vyzkoušíme, uvidíme :wink:
14. črc 2010 v 18:51  • Odpověz
@beru3nek určo záleží na tipu ale řekla bych že ty kojo snad s kosticema nedělaj...tak nevím....chce to vyzkoušet prostě
14. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
Tak opět zdravím z domova.
Holky vy už takhle nakupujete jo? Já se k tomu vůbec nemůžu dostat. v tomhle vedru se mi nikam nechce.A na chatě mi jde blbě net.
Kolik si kupujete košil?A kolik podprd? Já potřebuji takové ty prsovystrkovací :grinning: Abych se nemusela moc odhalovat před mužem a dětmi.
Když vy jste všechny hubenky. Já na sebe nemůžu nic moc sehnat. :frowning2:
14. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
@pet.s no většina z nás kupuje z domova ale shodly jsme se že prsenku je potřeba vyzkoušt, bo jsou drahé a ne každá padne.
Košile mám dvě přímo kojo a dala jsem tip na www.tehotne.cz maj tam kojo košile odrhnovací kolem 350 kč. materiálově jsou fakt super příjemné a dodání rychlé.
14. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
lio..díky..kouknu...holky jak zvládáte vedro?
14. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
lio..koukám..fakt pěkné...a ceny dobré..jdu si objednat košile.
14. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
@lio : tohle je vyloženě z krámu pro těhu a mamči :wink: hlavně že mi sedí
@pet.s : podrpdy si koupím dvě, jinak taky kupuju přes net, ale tohle chce vážně zkusit. Já košilku nekupuju. To vedro je fakt za trest a nevypadá to , že by se mělo v nejbližších dnech ochladit. Lituju ty špunty, co se teď roděj, to musí být taky asi síla pro ně :confounded:
14. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
@beru3nek sem jelen, dyk si psala že si ji šla vracet......že ti neseděla :slight_smile:
jinak špunti se roděj z tepla do tepla :slight_smile:)) horší to musí být v zimě, nebo taky ted, když to mamči nabalej a děti se potí :slight_smile:))

\pet, fajn že jsem poradila, já sem s tím netobchodem spokojená :slight_smile: snad budeš i ty....jinak horko snáším zuby nehty....můžu už ven ale naprosto nevím kdy tam jít :grinning: ochladit se nemá a prej je to nejteplejší červenec za posl 200 let, tak co bychom nebyly zrovna těhu no ne :grinning:
14. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
@lio beru3nek koupila dvě podprdy, každou jinou a jednu vracela :wink:
14. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
lio...nakoupeno..jedna košilka a jedno pyžamo s 3/4 kalhoty. Ještě si tam koupím kojící svetr a župan,ale nejprv vyzkouším jaký to bude materiál.
Díky moc. No tak to si to opravdu užíváme.
holky mě taaaak prudí ta moje pubertačka, že ji asi zakousnu. :frowning2: hrozí tu scéna jak z hororu. Já už z ní fakt nemůžu. Vůbec nevím, co s ní. :frowning2:
14. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
@rennu dík za vysvetlení :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
ahojky no kojo košili mám zatím jednu koupila jsem na zkoušku a je v ní fajn tak koupím i druhou v jinné barvě jinak kojopodprsenky mám bez kostic a ta výstuž prsa docela drží a padnou mi dobře mám 2později dle toho jak budu kojit dokoupím další :wink:
14. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.