• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
dneska je tu mrtvo, co delate baby?

tu se zveda vitr, tak to aspon profukuje v byte .-))
14. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
@lio : tady taky teď fouklo, to je paráda. Nejteplejší za 200 let, hm si umíme teda vybrat. :grinning: Já koukala na farmáře, ale něják odvázaná jsem z toho nebyla.
14. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: dočítat nemá cenu, protože jsem zkončila asi před 25stránkama :grinning:
Dneska jsme byli na ultrazvuku a kontrole a nic moc teda.... ultrazvuk na kterej sem se tak těšila doktor odflákl jak mohl a ještě mi řekl blbý zprávy :frowning2: Denísek je otočenej prdelkou dolů, holomek jeden a je o týden a kus větší, takže místo aby odpovídal 31+2 tak je 32+6 :grinning: váží 2200gramů takže budeme mít druhýho obříka :slight_smile: na kontrole nález pokročil takže cs máme 1 což je v pohodě a docela jsem to i čekala... Pokud se malej neotočí tak mě čeká císař...
14. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
@beru3nek ja taky po očku a je mi těch chlapů líto, co se jim tam nasáčkuje ted za ženský....
14. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
@gazel nezoufej, času na otočení je ještě dost, tak nevěš hlavu
14. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
@gazel : koukám, že nás tady něják přibývá těch KP :frowning2: , tak snad se naši drobečkové umoudří. My jsme taky o týden a něco větší :wink: no mají se u nás dobře, tak co chceme, že. Mě teda řekl můj MUDR, že císař je jen nad 3.5 kg u KP, ale vypadá to, že těch dosáhnem hravě :unamused:

@lio : jo jo, co chtěli to mají. No pro mě by to život teda nebyl vůbec :unamused:
14. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
třeba se ještě mimča umodří a přetočí se :wink:
jinak ten větřík závidím tady stále dusno a déšt určo nebude tady fakt umřu :confounded:
14. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
@antana123 Neboj, nejsi v tom sama - tady se taky nehne lísteček.
14. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
@lio já vím že je čas, uvidíme co předvede :slight_smile:

@beru3nek u nás se KP rodí císařem automaticky, což je fajn. představa jak rodím 4kg macíka koncem pánevním je docela vtipná :grinning:
14. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
holky potom nemám mít vysoký tlak když je venku takový dusno je mi děsně teda :angry: :angry: :angry: :angry:
14. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
potím se taky naprosto šíleně a to je skoro 10, děsný. Představa v tomhle rodit taky nic moc :astonished:

@gazel : no to bych taky nechtěla ani náhodou, prý se ani nedoporučuje u porodu kluků rodit přirozeně KP. Tak to máte dobrý, mě řekl dr. tohle ale když se odhad váhy může seknout i o půl kila, tak to je pak asi masakr. Radši nemyslet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@antana123 : taky si myslím, že tohle počasí tomu tvýmu tlaku moc nepřidá
14. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
@beru3nek doktorka řekla, že když vědí že je miminko KP tak proč zbytečně riskovat komplikace... :slight_smile: teď jsem koukala na stránky tak snad by mohl být u císaře i taťka což je fajn :slight_smile:
14. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
holky u nás u polohy KP je automaticky císař se divím že to někde ještě nechají rodit klasicky je to děs teda zlatá naše Zlínská porodnice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz
tak scéna proběhla..máme rozbité dveře v koupelně, mladá se je pokoušela vykopnout, usmyslela si, že jde na noc pryč a já si dovolila říct ne.okopané zdi. Já chytila asi 1000 nadávek typu chcípni a píč....Kluk z toho hotovej, já hotová, a naše princezna nám tu nadává a spílá. Celé rodině. Fakt přemýšlím o ustavu. Malá se ve mně vrtí.Ale kvůli ní jsem to ustála dobře.
A já blázen jdu ještě do dalšího dítěte. :confounded: Jdu a ráda s vírou, že tohle bude hodná holka. :grinning: Kluka mám taky hodného. :grinning:
14. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz
@gazel :myslím si to samé, nechci rodit přirozeně, kdyby šlo o KP, je to pro mimi moc nebezpečný, ať si říká kdo chce co chce :confounded:

@antana123 : tak ono záleží i hodně na dr.
mě se nechce jít ani do postele, když vím, že zas usnu někdy po půlnoci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz
@pet.s : to si koukám s dcerunkou teda užíváš. Fíha to je síla, to si říkám co nás ještě všechno může potkat. :confused: tak a´t se brzo mladá umoudří :fearful:
14. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz
@pet.s ať žije puberta :frowning2: to je mi teda líto, já pubertu lehkou neměla, ale tohle jsem si k mámě nikdy nedovolila :-/ teď prožíváme s mamkou puberu ségry což je teda masakr, ale na vaše zlatíčko to nemá :grinning:
14. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
berunek...bohužel brzy neumoudří...fakt přemýšlíme, co s ní. Mám ji neskutečně ráda,ale ona se chová jak mrcha. Bezcitná. Bohužel nikdo z rodiny nemáme sílu ji někam odvést do ústavu. Kéž by ji už bylo 18. Dostane byt a může jít.Bojím se něco v tom podniknout(ústav nebo sociálka),protože všude s ní pujde záznam, že někde byla. Má před sebou ještě 2 roky učiliště. To by tam dělat nemohla.A bojím se, že se tam naučí ještě, to co neumí. :frowning2:
14. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
gazel..i já jsem vyváděla...ale nikdy jsem ani nepomyslela na to, aby se něco stalo mámě. natož abych ji to přála. :frowning2:
14. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
nevím jestli jsem vám to říkala,ale je adoptovaná o to je to horší....
14. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
holky jdu spinkat,krasne tu fouká,manžel maká na ntb, tak ten mne postradat nebude a v loznici je krasne vyvetrano, tak toho jdu vyuzít, zítra jedu na dia na 10hod, chcípnu vedrem, tak dobroou
14. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
@pet.s : jo jo, to vím, že je adaptovaná. To si nedokážu vůbec představit, co bych dělala. No běhá mi z toho mráz po zádech, jen při tý představě.brrr. Ještě když jseš těhu, to musí být o to víc na nerva :confounded:
14. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
@lio : dobrou, tak zítra dobré pořízení :wink:
14. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
beru3nek..co bys mohla dělat..jen držet..už jen kvůli miminku. To mi dává sílu to vydržet. :unamused:
14. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
@lio dobrou
14. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
holky no nic půjdu asi spát tak zítra
14. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
@antana123 dobrou....někdy se KP porodit dá, císař je pořád velký riziko, jak tu psala Hupcza, ten doktor se na to musí cítit a mamča taky. Já nevím co bych dělala, možná kdyby mi někdo pořádně vysvětlil možná pro a proti rozhodovalo by se mi líp.....takhle bych se teda taky bála. Tady je ten přístup porodníka hodně důležitej (mno, kdy není že)

@pet.s říkala, je to síla, adopce je hodně náročná, četla jsem nedávno Rok kohouta a běhal mi mráz po zádech.
14. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz
@pet.s : to jo, co jinýho, tak ať se problémy brzo vyřeší, pokud možno :wink:
taky se vypínám, dorazil můj z rachoty
tak krásné sny mamči :slight_smile:
14. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz
mě se zas hrozně blbě dejchá, ach jo......jak pak udejchám porod :confused:
14. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
holky, zítra Vám přeji úspěšné kontroly, ať se Vám miminka ještě přetočí správně, ještě mají čaj.
Dobrou :slight_smile:
14. črc 2010 ve 23:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.