• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ojo tak to by bylo super kdyby to šlo vše hladce :wink:
@lendaw bouřku závidím tady stále nic a ani to nevypadá že by mělo
15. črc 2010 v 10:34  • Odpověz
@antana123 včera hlásili, že na moravu by měly přijít buřiny, tak snad se taky dočkáte.
15. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
@lendaw no zajímavý, že 3.8. :sweat_smile: :grinning: jak který dr. to počítá no... :grinning:

@discreet a ty budeš ještě před MD na dovču?? :slight_smile:
15. črc 2010 v 10:51  • Odpověz
@discreet jj, ještě má čas, třeba se obrátí.
@lendaw jo, já v noci taky nemůžu spát, dneska opět několikrát na WC a od 7 hodin už jsem se převalovala, dusno, horko, bolest břicha...chjo...

jinak já mám KO příští týden, jsem myslela, že až ten další, ale byla jsem vyvedená z omylu.. :slight_smile: jsem to nějak popletla. Ale taky mě čeká váha, moč, tlak, kontrola čípku, jsem zvědavá, jestli se to horší nebo ne. Minule CS 3, tak snad to horší nebudeee.....

ad mateřská já nastupuju myslím 4.8., 42 dní před termínem porodu, ten se nepočítá
15. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
Dobré dopoledne, tady kolem osmé tak optimisticky pršelo, no ale už se to zase protrhává. Nějaká ta pořádná bouřka k pročištění vzduchu by neškodila.
Dneska jsem opět jak praštěná palicí (no čemu se divit - zleva vrtačka, zprava sbíječky), že jsem toho polozatažena ještě ani nestihla využít k nějaké akci. No snad se rozhoupám, než bude pozdě - opět jasno.
Holky ten papír kvůli mateřské se dává do práce a pak už se o to nemusím starat?
15. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
@lotyna jj, jen ten papír, pak po porodu ještě bys měla poslat kopii rodného listu :wink:

já se dneska normoš nudím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tomáš si hraje, vařeno mám od včera, na praní taky nic neni...tak já nevím, do čeho píchnout :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
ahoj holky, spalo se božsky, v noci foukalo ,až sem se sháněla po peřině ráno pofukovalo též ale ted je tam pod mrakem a dusno tfuj !
Descreet, psaala sem ti IP ale cukrovky se nenboj, vyvoloání ani větší dítě není stoprocentní ani ten císař, poslala sem ti info a víc najdeš ve foru o cukrajdě
já po kontrole na dia,pohoda, hodinu pres mesto, 5min u dr a zpět.-))))) neska tam nikdo nebyl a sla jsem hned na radu, byla sem pochvalena, jdu naposled za 14, rikala ze hodnoty super, mimi je ok a vyvolavacka z důvodu cukr. netreba.

s cím mám tady velkýýýý problém, je ten, ze mi bolí sedací kost, vylézt z postele po 4 mes a posedávat je nad můj výkon, takze sem padla do postele asem rada ze lezim.-) asi do porodnu nesednu:-/
15. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
Ahojky,
tak já jsem se dnes překonala a dožehlila všechny plíny a věcičky, co jsem měla vypraný :dizzy_face: ....ufff, byla to dřina :grinning: Ještě čeká pár věcí na vyprání, ale to už je fuk, kdy se k tomu odhodlám...hlavně, že jsem se zbavila toho vypranýho a je to pouklízený! Sotva ta komoda naší lady stačí :grinning: Myslím, že pár věcí ani nestihnem oblíknout!
Jinak u nás bylo ráno dusno a pařák, ale teď to vypadá slibně....slunce nikde, trochu větřík, kéž by chtělo zapršet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nástup na mateřskou mám 3.8., asi stejně počítáno jako Hanncca...mám totiž TP v průkazce 14.9. Nevíte holky, kdy proplácej nevybranou dovolenou? Po mateřský? Nebo až úplně po rodičáku? :confused:
15. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
@daja.had U nás dovolenou neproplácí. Mám nárok si ji vybrat mezi mateřskou a rodičákem a to si musím písemně požádat. Jinak by mi propadla.
15. črc 2010 v 11:40  • Odpověz
@ladenka juj to abych se v praci zeptala.....
@daja.had po materský, pak ti propadne.....bo az po dovce a materský nastupuješ na rodičák
15. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
tuším že včera jste se bavily o kojících podrpsenkách a někdo scháněl s kosticema http://www.astratex.cz/kojici-podprsenka-mama-dalaja/tehotenske-a-materske-pradlo tady ta je má a je docela hezoučká :slight_smile:
15. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
Já nevím jestli je to takhle všude a jestli to třeba není tím, že jsem na neschopence a nemám si ji kdy jindy vybrat, ale vím, že mi to takto naše účetní říkala.
15. črc 2010 v 11:48  • Odpověz
@pet.s jak to včera dopadlo?

Máte můj obdiv, musí to být fakt záhul, a ty by jsi teď měla být navíc v klidu a pohodě!

@discreet o tom jsem neslyšela, já myslela, že to v rozmezí těchto dvou týdnů. A tu cukrovku ti zjistili z těch zátěžovej testů? To jsi byla nějak později, ne? Nebo z moči?

@beru3nek já teda teď chodím co 14 dní, ještě že to mám blizoučko a je to jeden z mála kontaktů s německou realitou :grinning:

Mě se dnes spalo zas blbě, hrozně se potím, kojo polštář dostává zabrat, asi ho budu muset vyprat celej. K ránu jsem se šla dospat na gauč, ten je daleko od okna a nesvítí na něj.
Jinak je ale venku líp, vyrážím pro ovoce!
15. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
@ladenka já můžu taky až po....
15. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
Taky jsem našla kojo podprsenku s kosticí http://www.obchudek-ukrovaka.cz/detail.php?zbozi=1095572
15. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
@ladenka no ja sem na neschopence uz 4 mes, ted materská a pak sem chtela proplatit dovcu, bo materska mi konč v lednu kdy chci vypomoc v praci s inventurama a to na dovce nemůzu \.-) tak se poptám
15. črc 2010 v 11:57  • Odpověz
ahojky tak se hlásím po měření tlaku a byl v pohodě 135/80 super nevím co pořád mají :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
@antana123 to je dobrej tlak :slight_smile: Takový jsem měla celý 1. a 2: trim. Teď mi teda dost klesnul a furt se mi motá hlava :frowning2:
15. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz
@antana123 No vidíš, jaká jsi holka šikovná. :slight_smile:

Tak jsem se vybičovala, využila příznivějších povětrnostních podmínek a odnesla králíčka na očkování. Teď je uraženej, nemluví se mnou a nevzal si ode mě ani svojí oblíbenou dobrůtku, kvůli které by se jindy třeba i postavil na uši. :frowning2: Ale byl to ode mě vrcholný výkon, teď už se do žádných větších akcí pouštět nebudu. :slight_smile:
15. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz
@lendaw no kdyby mi taky chtěl klesnout jsem ráda nevím co pořád mají :wink:
@lotyna jo jo no šikula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz
@daja.had @ladenka jo dovča se nastupuje před MD nebo po MD, pak když se vybírá dýl, tak se krátí, ale to je zbytečné :wink: a neproplácí se, ale vybírá, takže peníze nedostanete hned za všechnu dovču co vám zbývá, ale až po řádném vybrání :slight_smile: samo k tomu normoš po MD budete brát i rodičák :slight_smile:

@lio tak se v práci dohodni, že bys vypomáhala s inventurama a pak třeba vybrala dovču :wink:
15. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz
jsem po návštěvě skoro tchánovců, přišli se mrknout na 4 D mimíska, byla to přepadovka, ještě že je uklizeno :grinning:
Nedalo mi to a prohlídla jsem papíry z gyndy, a mám všude termín porodu 4.9. i podle MS i podle UZ a jen v průkazce mám 16.9., sestřička se asi sekla, no zeptám se na to v po dr. To jsme asi fakt starší a rodit budem snad dřív. :grinning: Já už si říkám ať je srpen, záda bolí, člověku ten pupek i dost překáží. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lendaw : jů bouřku závidím, u nás teda začalo pofukovat, takže super. Jen ten déšť se zatím jaksi nedostavil.

@discreet : chudáku, tak neboj brzo tě ten budík už trápit nebude, ráno se spí nejlíp :wink: ,když je chladno. Hračky bych taky brala, ty žádný nemám :wink: Kojo polštář je super věc :wink:
@lotyna : u vás jsou koukám ty řemeslníci nějáký akční :frowning2: u nás se dneska taky seká, našť až teď
@lio : tak gratulka ke kontrole, jsi šikula :slight_smile:
@daja.had : to jsi dobrá, já se taky chystala, ale po vytření mě docela bolí záda, tak na to asi peču dneska :unamused:
@suik : já mám taky i kojo polštář propocenej, ale spí se s ním úžasně.
@antana123 : tak paráda, to sis oddechla, co
15. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz
@lotyna : úplně vidím tu naší, ta je ke všemu ještě pěkně hysterická, když dostane včeličku tak jak když jí někdo vraždí. Zvířátka ty dr. vážně milujou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . a nás pak taky, že si dovolíme je tam vzít :grinning:
15. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz
@beru3nek :slight_smile: Jj ty zvířátka jsou uličníci - teď mi za trest likviduje na balkóně květník s bazalkou (protože ví, že to nesmí).
Ad řemeslníci -nejhorší je, že ty s těma sbíječkama jsou děsně pracovitý, začnou s kuropěním a končí tak v půl osmé večer. Kdyby si tak chtěli dát pauzu na oběd.
15. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
tak mám po kontrole, čekala jsem skoro 3 hod, mudr má před dovolenou tak objednal všechny těhotné, hrůza. až se mi z toho čekání zvedl tlak na 100/60, to je výkon! jinak vikisek je hodný furt hlavičkou dule, mateřskou beru poslední možný termín od 29.7., to je přesně za dva týdny, jupíííí.

kojo podprsenku jsem koupila obyč v tescu, jsou tam teď 70procent slevy, tak stála snad kilo. druhou koupím podle rostoucích prsou, snad už větší nebudou.

tu trochu sprchlo ale žádný chladivý efekt se nedostavil.
15. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz
@ojo sem myslela ze to musí navazovat, víš skončí mi mateřská tak po ní hned rodičák nebo ta dovča no uvidíme, vybrat si ji nemusím stačí kdyby ji proplatioi :slight_smile:
15. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
@ojo tak ted sem jelen , jak vybírá a neproplácí, sem od dubna na neschopence, mám 10 dní dovči+ za materskou....no uvidím zeptám se u nás na personálním a uvidím s čím pochodím
15. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
taky mám jít s psiskem na očkování, tak si to dám v rámci vycházky, to bude zase slečna uražená :grinning:DD
15. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
@lotyna : tak to máš na prd, že si přes den ani nedáš dvacet, jak naschvál co. Kdyby jsi je měla doma, tak mají samou pauzu :angry:
@suzete : 3 hodiny, to je teda mazec, hlavně že je vše o.k. :wink: Tak to bych se tam mohla taky stavit, to jsou dobrý slevy.
no jdu si přečíst pár stránek v leže, záda mě dneska dávaj :angry:
15. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz
@beru3nek jo jo jsem fakt ráda :wink:
15. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.