• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suzete Takhle jsem dopadla já na kontrole 2.7., standardně je poradna vždycky v úterý, jenže to další úterý byl státní svátek, takže si dr. naobjednal těhule na obyč pátek. Dopadlo to tak, že tam samozřejmě byli objednané těhule i neobjednané klasické pacientky, a že jich bylo. No přišla jsem tam ve třičtvrtě na devět, protože sestra chtěla maximálně do deseti hodin dělat odběry, a odcházela nakonec až téměř v poledne. Hrůza. Bylo vedro, nedýchatelno a ty netěhotné se ještě předbíhaly a dohadovaly a místo aby čekaly v čekárně, tak stály hned na chodbě, aby se k sestře nějak vecpaly dříve. No žůžo. Teď jdu zase v pátek 23.7. protože mi bude ukončovat neschopenku a od 24.7. nastupuju na mateřskou, tak jen doufám, že to nebude probíhat zase stejně, by mě asi kleplo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
Čau kecaleny,
vidím,že někde už bouřilo,tady na Moravě nic,vedro ukrutný,ale schlazuju se v bazéně,tak jsem v poho.Malej dnes po obědě spinká,zas měl nějakou divokou noc a popíchanej od komárů je chudánek :frowning2:
Včera sem si pěkně mákla,od rána sem prala a uklízela,už mám komplet nachystanou i druhou postýlku a je náádherná.Taky jsem prala golfky,že je schováme,Filí už je nepotřebuje,tak budou nachystaný a krásně provoněný.Prohlídla jsem hlubokej kočár a je bez chybičky,je fakt úžasnej,super retro vozidlo :wink: vynikající,že všechno látkový z něj jde sundat,je to na druky a oprat,sluníčko včera všechno skvěle vysušilo.takže už je nachystanej na mimi.No a večer mě tak bolela kyčel zas,že mě z toho vysvobodila až horká,dlouhá sprcha na záda a klid.Dnes nic nedělám,odpoledne možná zajdem na zmrzku,to zvládnem :grinning:
15. črc 2010 ve 13:09  •  3 děti  • Odpověz
@petja jenom hezky odpočívej v těhle horkách se to prý nemá přehánět :wink:
15. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
@ojo jo ještě před MD beru 9 dní dovči a stejně mi asi 10 zbyde, tak to si pak nechám proplatit....
@suik Jo, zjistili mi to z těch zátěžovejch testů, co byly cca před měsícem, jenže od té doby jsem nebyla na KO a nikdo se neobtěžoval mi říct výsledky (jsem pěkně nakrknutá), takže jsem celý měsíc jedla sladký o stošest, ach jo, snad se tím nic nepokazilo...
Ale už mě uklidnila lio, měla jsem strach, že se ta cukrovka může přenést i na dítě a to prý nejde, max. zůstane mě...
15. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
ahojky berunky, tak jsem vás dočetla.Holky vy jste psavky :grinning:
U nás včera? no ani se neptejte. Slečna mi šlohla klíče před očima. Odmítla mi je dát, že jde pryč.Psala jsem a volala bývalému at mi s ní přijede pomoc. Nic. Tak dorazil chudák švagr.Postupně ji volala ségra a máma. všichni do ni hučely, at se uklidní a přestane. Slečna tu chodila v botech a provokovala.Kluk to obrečel, já to obrečela, švagr ji hodinu domlouval.Když se saň uklidnila, tak zalehla a spala do rána. Ráno jsem ji vytáhla z postele. Žádné chrápání do oběda. má pak moc energie. Nandala práci a odjela na nákupy a ke kamarádce. Přijela jsem v poledne. Vše bylo hotové(ani jsem nedoufala, většinou to neudělá).Omluvila se.Ptám se jí jestli ví, proč jsem ji zakázala jít včera ven. Holky, ona neví. Myslíte, že někdy pochopí, že když mě začne posílat někam a být na mě sprostá, že bude následovat potrestání? Já už přestávám doufat.
Jo mimochodem, zatímco já psala a volala bývalému, že tu jeho dcerunka rozkopává dveře a at ji přijede srovnat, tak on psal naší společné kamrádce, jestli si nechce přijet zašukat. :angry: Dobrý co?
15. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
jo mimochodem.Dnes mi začalo téct asi mlezivo :wink: Mám z toho moc hezký pocit. Strašně se těším až budu k prsu přikládat drobečka. U těhlech dvou mi to strašně chybělo. :grinning:

Jdu kouknout na ty podprdy.
15. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jo a asi jsem konečně poznala tu škytavku i mimiše :grinning:
15. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz
discreet cukrovka se na mimi nepřenese jen mu hezky předáš dědičné dispozice :frowning2: To mám já. já měla dia už před těhu. Od 28 let. Ted jsem sice dobře kompenzovaná. I když mám strašně často hypo. Je to dost nepříjemné. Dnes jsem ji měla v noci. Nic příjemného.
15. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
discreet a jak to vypadalo? mně se občas stane, že citím takové pravidelné jako kopance,ale ne úplně kopance, taky si myslím, že je to škytka :grinning:
15. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz
@pet.s Jako kdyby hodně tepalo srdce v břichu, ale bylo to moc rychlý na můj puls a za minutu dvě bylo po tom :wink:
15. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
15. črc 2010 ve 13:39  •  3 děti  • Odpověz
Jo a ještě co tu čtu že některé chcete aby se malý otočil nějakými cviky,tak bych si rozmyslela,zda do toho půjdu.Poloha mimča má taky svůj důvod,většinou do porodu skrytý a často jím bývá omotaná šnůra pupečníku kolem krčku a mimi se tak jakoby brání přirozenému porodu,protože by si ji jen utahovalo.Asi bych to nechala na přírodě,buď se otočí a když ne,tak jistě ví proč
15. črc 2010 ve 13:49  •  3 děti  • Odpověz
@ojo rodný list poslat po narození kam?
15. črc 2010 ve 13:51  •  3 děti  • Odpověz
@discreet aha, tak to je divný, to ti teda zavolat měli :angry: ....tři hodiny? :astonished: Já bych se jim na to vybodla, tohle nesnáším. :grinning:

@pet.s no aspoň že tak....musel to bejt teda záhul...jestli to pochopí, nevím :unamused:

já se vrátila z nákupu, už jsem do sebe naládovala borůvky a maliny, ty se ale moc nepovedly. Chtěla jsem si ještě dokoupit v tchibu větší kojopodprsenku, ale nebrali karty, tak jsem ji tam musela nechat, snad tam ještě zítra bude, u toho tchiba je nešikovný, že to je hned pryč :confounded:
15. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz
@lio Já myslím,že Ladenka to psala s tou dovčou správně,že mezi mateřskou a rodičákem.Skončí PPM a nastoupí dovolenou a pak až na rodičovskou dovolenou,ne? :confused:
15. črc 2010 ve 13:53  •  3 děti  • Odpověz
@suik Sis měla podprsenku zabookovat.Já se chystám dělat koktejl z rybízu :dizzy_face:
15. črc 2010 ve 13:54  •  3 děti  • Odpověz
@petja já myslím, že se těma cvikama nic nepokazí, ono když to mimčo chtít nebude tak se stejně nepřetočí, tnebo se vrátí, tohle se ho snaží jen přemluvit, co když neví jak, nebo je se mu nechce jen tak a žádný důvod není?
15. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@petja to mě napadlo až pozdě, chtěla jsem jít do bankomatu, ale mám jen český kreditky a výběr stojí stovku :confounded: .....tak jsem si řekla, že to nechám na jindy.
15. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
@suik Jo zavolat měli! No a z toho KP jsem jelen, asi to nechám na přírodě a uvidím na další KO, mám přijít za 14 dní, bude mimi pravidelně měřit, jestli moc neroste, už teď jsme o týden větší...
15. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz
@discreet taky máš ještě čas bych řekla, některý se točej později.....
15. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
@suik Ty jo,tak to je super úrok,za výběr ještě platit kilo :rolling_eyes:
15. črc 2010 ve 14:03  •  3 děti  • Odpověz
@discreet Já bych řekla,že má mimi ještě i 2týdny čas...
15. črc 2010 ve 14:04  •  3 děti  • Odpověz
@suik Asi máš pravdu
15. črc 2010 ve 14:04  •  3 děti  • Odpověz
Já jsem si napražila nasucho to lněný semínkoa,by to líp chutnalo a teď mám problém dodržet denní dávku a všecko to nesníst najednou :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 14:06  •  3 děti  • Odpověz
@pet.s máš můj hluboký obdiv, už s tím, že jsi šla do adopce a teď že mladou nezabiješ za to jak se chová. koukala jsem na fotky, krásná holka. můžu se zeptat, jak byly děti malé, když sis je vzala? syn je taky krásný, na něj holky teda poletí :slight_smile:
15. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
U nás začalo po týdnu pršet,hlavně,ať se pročistí vzduch :wink:
15. črc 2010 ve 14:46  •  3 děti  • Odpověz
Holky, já už z těch sbíječek celá drnčím. :frowning2:

@petja Teda vy se máte. :slight_smile:

@pet.s Můj nejhlubší obdiv, žes jí nezabila.

@discreet Třeba si prcek dá ještě říct sám od sebe. :slight_smile: My máme podobný TP, nevíš od kolikátého by ti začínala MD na těch 6 týtdů?
15. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz
@petja o tom se nepru, jen pise ze se nesmi proplatit, musi vybrat........to se mi nezdá
15. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz
@lio no ze zákona nelze dovču proplatit (jen vyjímečně) takže ji jakoby nastoupíš...prostě stejně jakotak budeš doma, ale budeš jakoby na dovolené...abych to vysvětlila dobře: máš 10dní dovči + 20dní za mateřskou, tudíš dohromady 30dní a MD ti třeba skončí např. k 7.1. tak od 8.1. (když je to pracovní den) nastoupíš řádnou dovolenou, takže ti za ty dny v lendu (nevím...cca 15 dnů) pošlou peníze v únoru no a v únoru zase budeš vybírat dalších 15dní a to ti pošlou v břenu a oni ti nemůžou dát hned peníze za celých 30dní najednou....je to srozumitelné?? :sweat_smile:

no a to dobu, co jim chceš vypomoct, tak by se dalo udělat třeba na nějakou jen dohodu o provedení práce :wink:
15. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz
@petja pokud máš zaměstnavatele, tak jemu nebo rovnou na tu OSSZ, kdo platí mateřskou :slight_smile:

tak u nás právě sprchlo a to jsem zrovna chtěla jít na procházku :grinning: :grinning: je krásně oblačno, žádný slunce a venku 22stupňů :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.