• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lotyna Ten 6. týdnu bylo 13.8
15. črc 2010 v 17:50  • Odpověz
@kuchy to věřim, taky se furt chodim osvěžovat, je strašný to dusno. ještě že mi manža včera zprovoznil aspoň větrák..a můžu se chvílem a ochlazovat!!
15. črc 2010 v 17:53  • Odpověz
@kuchy jo o tom pečení ani nepovídej,ja se každou chvilklu budím totálně mokrá :frowning2: ráno pak bylo příjemně chladno a to vydrželo jen do 9 hodin cca a pak zase tropy :angry: ted je pod mrakem na balkoně fajně fouká ale ani kapaka nespadne a mně už asi trefí jsem hodinu po sprše a umírám zase se topím v potu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na noc se teda netěším pokud nebude pršet :frowning2:
@lotyna a co ti to dělají doma ? :unamused:
@kuchy no ono se miminko považuje od 36 týdne oficiálně donošené a od te doby mužeš rodit už kdykoli :slight_smile: už bys to chtěla mít zasebou jo :slight_smile:
@hanncca s tím dusnem ani nemluv ja už nevím co dělat :frowning2:
15. črc 2010 v 17:59  • Odpověz
@hanncca : maxi větřák taky máme, ale foukat mlže kvůli Matymu jen nahoru :frowning2: a nám teda moc nepomáhá v bytě je ted 29,5°c brrr, za chvíli půjdu okoupat prdolu,tak ho vezmu vlažnou,at se lehce osvěží :wink: Se modlím, aby byla v noci velká bouřka vyčistila vzduch :slight_smile:
15. črc 2010 v 18:01  • Odpověz

@lucinecka222 : jj, malý se narodil 37´+4tta byl úplně v poho,ale taky mi porod vyvolávali, kvůli tomu Tk, letos bych to ráda obdobně, on ten tlak dost vyčerpává placentu a v tomto počasí,,,,chudák mimi, jsem jak před smrtí, nasadím od 34 tt maliník, akční režim mám s Matýskem i tak...37tt uvidíme....dám si sklenku červeného a jestli bude manža doma tak sexík a uvidíme, třeba půjde mimi samo, Když ne,tak to zkusím v prorodce kvůli tlaku urychlit, bojím, se o ty dva svoje prcky....jeden uvnitř, druhý v kočáře ...fakt je mi venku dost zle ,na infarkt a to jsem terpve konec 7 měs :frowning2:

Ale to nejspíš všem těhulkám....
15. črc 2010 v 18:07  • Odpověz
@discreet Díky. :slight_smile:

@lucinecka222 Výtah, chodník, protější dům. :frowning2:
15. črc 2010 v 18:11  • Odpověz
@kuchy jo tak to i mně je na omdlení to ja mam tlak zatím v pohodě :unamused: ale v moči mi našly cukr a ještě mi řeknou ted 22 na poradně jak dopadla krev co my ted barly to sem teda hodně zvědavá.ten náš malí prdola se teda nějak rozhýbal satršně akční je to dítko :slight_smile: mně taky zachvilku doraí mala domu a tak pujde hnedka po večeří do sprchy no a ja asi ještě jednu večer jsem totalně oblitá potem :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj,snad mi malá bude papat buchtičku je dost vybíravá :unamused: ja jsem teda zvědavá kdy budu rodit malí musí ještě 5 týdnu alspon vydržet a pak se muže ozvat ale nejlepší by to bylo v termínu přeci jen ještě nemám ani tašku do porodky zabalenou a v tom hicu se mi nechce ani žehlit prádlo pro malého,kočárek chlap vytahne koncem mněsíce a babičky vypere a pak bude nařadě postýlka ta je taky ve sklepě no a pak už to muže přijít ale ted je ještě čas :slight_smile: maliny to sem teda neskoušela a vínko červené je jen na krvinky ne?no a sex ten zase jaksi moc nemusím :unamused:
15. črc 2010 v 18:16  • Odpověz
@lotyna aha tak to musíš mít teda radost to ti teda nezávidím uf :unamused:
15. črc 2010 v 18:16  • Odpověz
@lucinecka222 ahojky dlouho si tady nebyla jak se máš???
15. črc 2010 v 18:20  • Odpověz
holky nevíte jak to je z rodičákem?na malého ho dostanu až se narodí ale ted nevím kdy mi přijde poseldní rodičák na malou.malá bude mít v září 7 ,3 roky tak myslíte že dostanu rodičák ještě za srpen jako v září_? :unamused:
15. črc 2010 v 18:20  • Odpověz
@kovalda:kdepak dneska si celý den???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám už obavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 18:21  • Odpověz
@antana123 ahojky ,ale jo mam se dobře a malí dává pořádně zabrat a ty kopance no síla :slight_smile: pamatuju jak sme ještě povídaly o tom kdy začnou mrnousci kopat a ted nám dávají pořádně zabrat teda alspon mně jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a to horko no mně asi šlak trefí,když mám možnost jedu k tatovy na zahradu a tam se koupu v bazenu jinak se z domu ani nehnu dřív jak po pate hodině a to ještě někde do stínu a stejnak semně leje :unamused: .A co ty jak se máš a co Šimonek ,ty už mužeš ted kdykoli porodit co?malí už bude oficiálně donošený v uterí :wink: ja si teda ještě musím počkat :slight_smile: jaké je tam u vás počasí_?Koukala jsem do albíka fotečky ti krásně přibívají a pupík pěkně roste :wink:
15. črc 2010 v 18:24  • Odpověz
@antana123 chtěla jsem se tě zeptat ,ja jsem tady dlouho nebyla a tak nemám přehled,ta co ležela v tom špitále kurna ted nevím jakou mněla přezdívku nevíš asi koho myslím že?ja jen jak dopadla zda ještě malé je v bříšku a nebo už ne :unamused:
15. črc 2010 v 18:26  • Odpověz
@lucinecka222 jo jo Šimonek se už pěkně vybuluje kopanců je mín spíš se boulí jinak jo v úterý začínám 37tt pěkně to uteklo a aktuální foto ještě přidám jen nevím kdy
15. črc 2010 v 18:27  • Odpověz
@lucinecka222 myslíš alisek ta už porodila podívej se kovaldě do alba má tam v tabulce první mimčo i fotka a míry tam jsou :wink:
15. črc 2010 v 18:28  • Odpověz
@antana123 juvá tak nakonec už porodila tak to musí mít radost a co mimi je v pohodě byla tady od té doby? ja už v albíku ted přihozený pupík mám včera sem tam dala fotky :slight_smile: hned se kouknu kovaldě do albíka :slight_smile: tak už to má holka zasebou ,zachvilku budeš nařadě ty ne :wink: musíš se už těšit co :slight_smile:
15. črc 2010 v 18:33  • Odpověz
@antana123 moc krásné miminečko už má :slight_smile: mně ted dorazila ta moje roštačka a pujdeme koupat :slight_smile:ještě teda bude papat :wink:
15. črc 2010 v 18:42  • Odpověz
já to s tou dovolenou nějak nechápu - jakej je rozdíl mezi proplacením a vybráním, když jsme stejně doma a peníze to jsou stejný (jak říká Ojo, teda na dvakrát).....a hned když mi po mateřský naskočí rodičák, tak je to šul nul, ne?

@lio: když jim chceš pomoct, tak by ti měli vyjít vstříc, ne?

někdo tu psal, že je v neschopnosti od února ( @lotyna ?), já přesně taky....dovolenou máme luxusně 6 tejdnů, já si vybrala před nemocí týden myslím. Účetní mi ale říkala, že nárok na zbytek nemám, když jsem byla v neshopnosti a snad ani na malou část, jen za tu mateřskou.

No nerozumím tomu teda vůbec.

15. črc 2010 v 18:47  • Odpověz
@antana123 :v dobrém závidím, :wink: :wink: tak si dej jako já loni ještě ty 3 dny a šup s mim i ven, stejně je horko všude.... :sweat_smile: Určo už nabalená,nachystaná :wink:
15. črc 2010 v 18:53  • Odpověz
@pet.s moc hezké děti máš, ten skoro rok u dítětě je sakra znát, to se na člověkovi podepíše dost silně, bohužel :frowning2: ....ne nadarmo se říká, že první rok je pro dítě nejdůležitější a to jak ho prožije, ho ovlivní na celý život, ....ale co nadělat, když už se stalo?

15. črc 2010 v 18:54  • Odpověz
Tak holky u nás začíná hřmít a malému se to teda vůbec nelíbí.. :unamused: .Do toho měl zase škytavku!! :grinning: :grinning: Ale kéž by sprchlo :dizzy_face:
15. črc 2010 v 18:54  • Odpověz
@eliska_v je vy se tam teda máte jak chci taky déšt :unamused: ja nevím co se nelíbý memu malemu ale ten je akční už tak dvě hodiny :wink: a škitavku tu malí ještě teda ani jednou nemněl :slight_smile:
15. črc 2010 v 18:56  • Odpověz
@lucinecka222 : Ještě neprší... A bojím se že z toho nic nebude!! Protože to jde na druhou stranu..sakra!! :rolling_eyes: :angry:
15. črc 2010 v 18:57  • Odpověz
mimi je sice k 36tt donošené, ale furt je to bráno jako předčasný porod, to není až od 38tt, takže já se chstám rodit od 3.8.-)))))
Hic je tu taky, trochu to pofukuje ale nic moc..
ve zprávách říkali tipy jak zchladit sebe a byt resp, ty vyhřáté byty....větrák prý sám o sobě nic moc, ale dyž přes něj přehodíte mokrý kus ručníku či tak, teplota v mísnosti klesne, napustit vanu a umyvadlo ledovoou vodou a tím teplem se voda odpařuje a ochlazuje...vypojit nepoužívané spotřebiče ze zásuvek, pěkně topí a tvoří teplo a žaluzky....zatažené přes den zabranují horku vstoupit do bytu, ale večer by se měly vytáhnout, protože to naakumulované teplo pak pouští zpět do místnosti :slight_smile:
tak třeba něco některá využijete .-)))

jinak já tu mám neska mamču, bohužel uklíízí, bo zítra narychlo přijde PA a dá nám s manžou školení a předporodní přípravu - sem se pro ni nakonec rozhodla, hlavně kvůli manžovi, aby se hodil víc do pohody, a dneska musí být dlouho v práci a já nemůžu nic, tak at to tu zítra trochu vypadá....
15. črc 2010 v 19:02  • Odpověz
@kuchy si mě pobavila, dej si tři dny a šup s mimi ven......nojo kéž by to šlo tak lehce naplánovat i když já takhle brzo ještě nechci, ale o víkendu už definitivně taky zabalím tašku, máme s antanou stejný termín, tak se tu budem vsázet která dřív. ale četla sem že už je otevřená na špičku prstu, což samo nic neznamená, já mám zase CS 4, ale sem zavřená, tak uvidíme, jak to rozpohybuji
15. črc 2010 v 19:04  • Odpověz
@suik no pomoc chce kolegyně, děláme to spolu už 10 let takže mi nemusí nikdo nic vysvětlovat jako těm nově zaškoleným.....takže uvidíme co na to šéf....

PET . díky za vysvětlení, myslím že to tu všechny chápem, jen mi zaskočilo, že dovču si udajně musím vybrat, ze se neproploácí, ale shodly sme se že záleží na šéfovi a ze se musím zeptat.....
15. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
@eliska_v no tady to taky mizí a leze slunko ne mne by piclo chjo :frowning2: ja chci déšt :cry: :cry: jdu malou osprchovat :slight_smile:
15. črc 2010 v 19:08  • Odpověz
Tak si holky s Daliborkem děláme obalované chleby ve vajíčku... Ňamky už se těším!! :wink:
@lucinecka222 : Když by mohlo sprchnout tak nic... Ach jo!! No uvidíme za hoďku!! :wink:
@suik No já mám nárok jen na 3 a půl dne dovolené (jakože teď v tuhle chvíli), protože mám odpracovaný jen leden. Když si tu dovolenou vybereš, tak si jakoby prodloužíš mateřskou, za lepší peníze než pak rodičák, tak tomu teda rozumím já.
@lio Jo tyhle tipy byly včera někde na netu, hned tam někdo polovinu vyvrátil jako nesmysl. Ale člověk asi v těhle vedrech zkusí úplně všechno.
15. črc 2010 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.