• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik lio potřebuje jít po mateřské do práce kvůli uzávěrkám, tak proto.
15. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
@lio já si ji taky mohla vzít kdykoliv ....i jsem si ji brala ve zkušebce, prostě jsme se domluvili, ale to že jsem byla nemocná a nepracovala, tak nemám nárok na nic....

no jsem z toho jelen. Jinak bych měla mráááky dovolený.
15. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
@lotyna hm, asi jo.....mě to dneska nemyslí.
15. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
@kuchy to víš že jsem nabalená i nachystaná a natěšená hlavně
15. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
@suik no lio chce hned po MD na výpomoc do práce a to už je problém jak to řešit s dovčami :wink: a ano, pro tebe to je jediný rozdíl, jestli naráz nebo po kouskách, ale to záleží na zaměstnavateli :slight_smile:
o rodičovský příspěvek si zažádáš přes skončením MD na socce (z pracáku), která ho vyplácí a budeš ho pobírat hned po MD (současně s dovolenou z práce) :slight_smile:

@lotyna myslím, že by neměl, ono ji sice ze zákona MUSIŠ nastoupit na konci října následujícího roku, ale když budeš vedena na MD, tak to lze těžko, takže bezprostředně po :wink: je to to samé, jakoby si ji neměla vybranou a zrovna v tuto dobu i marodila, vzít ti ji nemoužou a nařídit taky ne :slight_smile: možná se v tomto případě řeší to proplacení najednou...
15. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
Holky, u nás prší! :slight_smile:

@antana123 Teda nabalená v těhle vedrech? :grinning: Prozraď mi, kolik máš zabaleno těch vložek (či jak se to jmenuje) do podprsenky, abych měla orientační představu.
15. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
@lotyna no vložek do podprsenek mám jeden balík dle toho jestli budu kojit dokoupím další zatím si myslím že jeden stačí :wink: a mám sbalený takový malý cestovní kufřík mám tam jen věci dle seznamu co mi dal dr. :wink:
15. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
@lotyna jé u nás stále ještě nepršelo třeba zítra bude at se aspon trošku ochladí :wink:
15. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
Hm a je po dešti. Ale venku je nádhernej vzduch, aspoň na chvilku.

@antana123 Díky. :wink:
15. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
@antana123 ta kovalda tu dnes vůbec nebyla viď?? :unamused:
15. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
@suik no heye manžel to má taky tak, že mu dovča skáče postupně dle odpracovaných měsíců, takže on v březnu nemá celou dovču, ale u nás v práci to naskočí v lednu a záleží na šéfovi jak sem tu psala...takže já mám na pásce ted sice nula korun za neschopenku |(ˇvyplácí sociálka) ale mám tam 18 dní dovči....takže s těmi 20ti dny co naskočí každé znás za MD jich budu mít 38

prostě záleží jak u kterého zaměstnavatele ty máš smůlu a jelikož si neodpracovala tak emáš dovču....já jo ......kapiš?
15. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
@antana123 no nazdáááár, ty se ted rácháš v bazénu vid :slight_smile:))))
ráda tě vidím.....jakotže si otevřená na špičku prstu, nakonec porodíš dřív :slight_smile: snad

kovalda tu nebyla no......

taky to s těma vložkama do prsenky nebudu přehánět balíi na pobyt v porodce stačí a pak dokoupím...než si dělat zásoby a co pak s nima

15. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
@eliska_v no tak to ja zase nemužu,malá mi chodí ráno do ložnice a to zase ukazovat se rano nahata no nevím,ale ja bych to ani nedala spat bez kalhotek,ještě aby mně tam nějaký brouk štípl :grinning: :grinning: :grinning:
@beru3nek to se mate tady neprší a neprší a mne už picne už sem byla podruhé ve sprše a zase sem spocvená kurnik ja chci dedšt :cry: :cry: :cry: jojo doma v pohodě :slight_smile: ted je chlap už mněsíc doma a zatím sme se nezabyly no tak se to dá,zítra jde už makat :slight_smile: jsem ted zase dorazila mala už spí a vy ste toho nakecaly teda :slight_smile: už mám i chleba ve vajíčku snězený :slight_smile: ale dobrota to vám povím :wink:
15. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
@antana123 ja už budu taky brzo balyt tašku at sem nachystaná :slight_smile: zítra pokud nebude takové vedro tak konečně malemu vyžehlím to pradlo :slight_smile:
@lotyna ja chci tákýýýýýýýýýýýýýýýý dešt :cry: :cry: :cry: :cry: ja MD nemusím řešit nemám na ni narok ja dostanu hned rodičák a to hned na 4 roky a vybírta si nemužu no :unamused: ale za to jsem, si tady na byt dala trvalé bydliště a tak si budu v 10 mněsíci žádat o příspěvek na bydlení nmo tak sem zvědavá ale narok na něj´ho mám,už sem byla informovaná :slight_smile: kovalda určitě taky nedává ty vedra,chudák musí být taky zničená :unamused: možná byla někde u vody a je utahaná :wink: ja pujdu taky zachvilku do hajan,i když teda nevím co to zase bude za blbou noc ve vedru no picne mně :angry:
15. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
tady to nějak stichlo ja pujdu už do hajan k malé musím vstavat předpulnocí a dava ji čurat :slight_smile: odnaučujem ji nA PLINKU A TAK TED JI DAVAM VEČER JEŠTĚ KOLEM DVANÁCTE LULAT A MUŽU ŘÍCT ŽE JE ŠIKULKA UŽ přes týden se nepočurala :slight_smile:začínají mně bolet záda a to počasí mi leze fakt na nervy chjo jer to síla.Zítra mně zase ani nehne jak bude tak hnusně teplo,nop je to mazec a ni deodorant nepomuže :angry: ja se holky dneska loučím jdu spát takl papa a zítra jak mi to byjde se za vama přijdu opět podívat snad něco sprchne přes noc a zítra nebude takové vedro :frowning2: i když déšt nepředpovídají :confounded: ja jdu do naha a spát papa :wink: :grinning:
15. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
tady všechny odpadávaj krz ta vedra, hupsza tu nebyla, kovalda a další.....večer to tu šecko odpadne.....já čekám až zaleze slunko a trochu to začne pofukovat dřív do té postele lézt nemá smyslu. deštík bych taky brala, ale asi máme v hlavním městě smolíka......
15. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
15. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
já koukala do července na mimísky, ty jsou tak nádherný už aby to bylo. Jedno je tam jak opička, fakt boží mimča :grinning: Už chci taky :sweat_smile:

@lucinecka222 : však u nás to bylo jen pár kapek, a kulový. Černo na jedný straně a prd z toho. :confounded: Tak hlavně že se to doma urovnalo :wink: , vy mě děláte chutě s tím chlebem ve vajíčku. Já dělala tvarohovou pomazánku, a teď jsem se dorazila melounem, jsem jak sud a v noci budu zas na wc non stop :grinning:
15. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vas porad nici ty vedra a me nici ten pitomy vecny dest :grinning: ....ale vzduch je bozi a kdyz neprsi primo na me, tak me to tolik ani nestve :slight_smile:
Zitra posledni den v praci :sunglasses: Leti to vsechno silene...musim taky omrknout ty cervencovky...chcu videt malou opicku :grinning:
15. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
15. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
teda já můžu říct, že jsem ani vložky do podrpdy v porodce neužila :sweat_smile: aktivně jsem si tam navlíkla podprdu i dala vložky, ale sestra poradila, ať raději chodím naostro, aby prsa dýchala, jak nejsou zvyklá na kojení, tak se snado rozpraskají a volnost jen dobře :slight_smile: .. vzala jsem si ji až když jsem jela dom :slight_smile: a doma se prsa nalily, že mléko teklo samo :sweat_smile:

no tak u nás celý odpo propršelo přeháňkama, furt se drželo 23stupňů, chtěla jsem jít ven, ale ušla asi jen 10metrů a už jsme to otáčeli, že začlo chcát . :sweat_smile: ..vyčasilo se až kolem osmé :slight_smile:

tak zatím páá a dobrou :slight_smile:
15. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
@safryy : to uteklo, už zítra naposled, fíha :wink: jsi dobrá, že jsi vydržela až do konce :wink:
15. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
@beru3nek jo to opičátko je boží, nádherné mimi vid :slight_smile:)))
15. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz
@beru3nek ....jeste bych klidne chodila dal...citim se uplne v pohode.....akorat tim, ze jsem tam od patku do vcerejska nebyla (mela jsem dovcu) tak tam nestihaji :grinning: a chodi uz na sedmou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze v dobe me nepritomnosti jsem byla pry vychvalovana do nebes, kolik jsem toho vseho nestihla udelat....kdyby to ohodnotili aspon financne ze...smejdi....tak tady to maji, ja jim to preju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
@ojo 23 stupnů????????????????? no tak o tom si můžu nechat zdáááát
mně neska tchýně řekla, že snad nejsem tak naivní a nemyslím si, že bude měsíc hic a bouřky bez snížení teplot.......co jjá naivní, kdyyž to tak hlásej.......prostě budou ted tropy tak budou.....
kámošky co rodily v září před dvěma lety, se léta bály a nakonec bylo asi týden teplo a pak krásně...taky mi to ted nezávidí :slight_smile:)))
15. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
@safryy Ahojky, ty jo deště, no prostě stará dobrá Anglie. :slight_smile: A třeba dostaneš v práci nějakou neočekávanou odměnu.

@lio U nás v hlavním městě teda pršelo, i když málo. Západní část, kde jsi ty?
15. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
@lio ...kteremu detatku rikate opicatko? Tomu Daneckovi? Ten ma ochlupeny i cenisek :grinning: Broucek roztomily.Ja nez to vsechno vyklikam, tak to trva...mate taky tak leniveho konika? Me jede jinak net uplne v pohode...jen tady se mi vsechno zobrazuje nejak pomalu :unamused:
15. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
@lio : no slintala jsem nad ním, fakt úžasný mimčo. Pak jsem si ještě pobrečela nad porodem, co tam dal mirecek.

@safryy : tak to tam bez tebe bude asi zajímavý :wink: Doma to taky utíká, neboj. I si můžeš dát dachana po obídku :grinning:

@lio : taky se bojím, že takhle bude do konce srpna :stuck_out_tongue_closed_eyes: -. Poslední dobou stálo vůbec léto za pendrek, jeden měsíc byl super, druhej nic moc. Jsme klikařky, no :grinning:
15. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
@safryy : mě jde koník taky hrozně pomalu. ten od pilgrim myslím je opička, jsem líná jim tam jít, když to jde jak když.......
15. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@lotyna ....no to nevim teda....ale mozna aji jo :fearful: ...loni jak jsme se brali v listopadu, tak pred dovcou posledni den jsem dostala puget jako blazen a oba jsme dostali sek :slight_smile: Ale tak nebudu si delat plane nadeje ze...treba zitra odejdu a nestekne po me ani pes :grinning:
15. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.