• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek ...jj tak to myslime stejne opicatko :grinning: Je roztomiloucky....a jeste musim najit ten porod :slight_smile:
15. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
@safryy jj od pilgrim

taky mi to jede pomalu tak ty červencovky ani neprolejzám max stránku dozadu, sem z toho na nervy, než se to načte, děsnýýýýý
15. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
mě to taky chodí pomalu a tečou mi nervy když procházím diskuze a vše se načítá stolet a pak to hodí chybu, toto už píšu potřetí....
jj od pilgrim je opička, nádherný mimčo

my jsme na východě hlavního města....a prej je venku černo říka manža tak třeba něco bude ...v noci je to nejlepší, aspon to zchladí
15. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
aha tak se mi to tu objevilo, přitom mi to hodilo chybu...divný
15. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
nooo už to pofukuje chladněji...že býýý
15. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
@lio ....no to je na masli s tim konikem teda :grinning: Mi u toho tecou nervy :astonished:
15. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
jste mě tak navnadily, že jsem si to chlupatý miminko musela taky najít a mrknout na něj - fakt boží opička :slight_smile:
15. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz
@lio no moc to s tou dovolenou nechápu, ale to je jedno, dneska mám fakt vymeteno.
Jinak bych měla taky mraky dovolený, ale vybrat si ji můžu kdy chci,.....vědět to, tak si ji vyberu před nemocenskou, což jsem u jednoho týdne udělala, pak jsem ale nevěděla jak dlouho v neschopnosti budu, tak abych si mohla odpočinout.
no neva, něco mít budu a víc s tím nenadělám...

jdu se juknout na opičku
15. črc 2010 ve 23:09  • Odpověz
Dobré ráno, dneska jsem tu první! :slight_smile: Byla by to velmi příjemná a vlahá noc (po dlouhé době), kdybych si včera večer neprobodla ruku nožem a nestrávila půl noci cestou do nemocnice a šitím. :frowning2: Takže spát jsem šla asi v půl třetí a už v pět jsem se vzbudila bolestí. Bolí to jako ďas a jestli budu při každém ataku bolesti zatínat břišní svaly jako dosud, tak asi i brzo porodím. No čeká mě asi moc příjemný den, doufám, že mi u toho budou aspoň trochu vrtat a sbíjet. :slight_smile:
16. črc 2010 v 05:52  • Odpověz
@lotyna Teda, co jsi vyváděla, že jsi se pořezala? Já jsem teda značný nemehlo, ale na šití jsem zatím nebyla, ťuk ťuk :wink:
Dneska v práci naposledy, je to takovy divny, dotahla jsem krabici chlebíčku a nějaké sladké a to je tu bouřka, takže jsem z parkoviště šla jak vánoční stromeček a ještě s děštníkem, no radost pohledět :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 06:52  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak u nás nepršelo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dnešní noc stála za dvě věci!! :angry: :rolling_eyes: Takže jak jsem si přesně myslela...Radovala jsem se předčasně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@discreet : Tak si užij poslední den v práci..Závidím déšť, to tady asi fakt nehrozí!Už je zase horko!! :angry:
16. črc 2010 v 07:03  • Odpověz
@lotyna ahojky,co jsi vyváděla?U nás v noci slejvák ale ted zase vidim to sluníčko a začíná být dusno :rolling_eyes: ještě ktomu se mi zdál strašnej sen,že nám pejska pokousali vlčáci.Už se nám to tu opravdu stalo a mně se o tom furt zdá :angry: Nechávaj je běhat kolem bytovky a to máte strach jít ven s pejskem :slight_smile: kor našim malinkym
16. črc 2010 v 07:29  • Odpověz
@antana123 :grinning: To věřím, taky bych se už těšila :slight_smile: Tak držím pěsti,at je to brzy :sunglasses:

Všem dobré ráno :wink:
16. črc 2010 v 07:36  • Odpověz
Bre ranko vsem :slight_smile:

@lotyna ....ju trdlo...ja jsem se min. tyden rizla 2x...a to asi po nevim kolika letech, ale na siti to nebylo ...tak at se to brzo zhoji a trochu toho vrtani a sbijeni, kdyz si to tak prejes, aby ti den utikal :grinning:

@discreet ...posledni den v praci i pro me :sunglasses: Tak si to uzij :wink: Chlebicky bych si dala mnaaam...ale tu to urco nikdo nezna...dokonce, tim jak tu mame hafo polaku kamaradu a jak jsme delali manzelovi 30te narozky, tak jsem delala samozrejme chlebicky a jednohubky a takove krasne barvite aby to bylo...a oni z toho byli uplne vedle...ze to nikdy nejedli...se me ptali na kazdou pomazanku...chlebicek rozebirali az po spodni vrstvu a tak no... :grinning: :grinning: :grinning:

No tak ja jdu neco posnidat a zkrasnet se, kdyz uz je to tam dneska naposled :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 07:48  • Odpověz
@lotyna : jééé, ted jsem dočítala, co jsi dělala,l no co něco někam řezala :stuck_out_tongue_closed_eyes: vid, nebpj, nž se ,mimi narodí,tak se to zahojí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak atz to moc nebolí.
@eliska_v : u nás jen pár kapek, vstávala jsem asi 10x za noc více oztevírat okno a větrat,ale nepomohlo,ted je tu pod mrakem,tak snad bude dnes pršet jako o život,ale vedro a dusno je stále....ani ta sprcha mi nepomohla :frowning2:
@discreet ,@safryy , tohle já neznám, porvé jsem jen donesla PN, u nás se těhulkám moc nedaří, o první mimi jsem kvůli pobytu v práci nejspíš přišla, podruhé jsem tam byla jen s PN a ted tam tuším možná zajdu,až budu mít obě dětičky v tandemu :grinning: A jen na chvilku, je to tam fuuujjjj, samý bacil.
16. črc 2010 v 08:02  • Odpověz
dobré ráno.
Noc byla vlahá sice, spalo se mi ok, až sem se na wc probrla az v 6 ráno, ale táááák moc me bolelo bricho,ze sem sotva dosla zpatky do postele. teda bude zase hic, sem zabednila obývák v chodbe pustila vetrak a ve tri dneska prijde PA, nevim, co si vezmu na sebe, abych se nekoupala v potu:slight_smile:
asi to půjdu jeste zaspat, dokud je tu prijemne,,, tak ten nesni den prezijte :sunglasses:

antano: za mesic a den máme termííííín :sunglasses: :sunglasses:
16. črc 2010 v 08:11  • Odpověz
@kuchy ....tak to je mazec...prijit kvuli praci o mimouska...ale bohuzel, takovych rizikovych prac. mist je docela dost :unamused: Ja sedim u kompu....mam u sebe jeste dva male pristroje co potrebuju a vsechno mam v klidu a pohode (az na uplneho pitomce sefa :pensive: ) a na nektere kolegy, kteri si mysli, ze jsou superstar a zpivaji (nebo jak to nazvat) od boziho rana....ale vetsinou mam usi zacpane mp3 a posloucham si svoje :slight_smile:
16. črc 2010 v 08:15  • Odpověz
@lio : vy fakt vydržíte čekat ještě měsíc :grinning: Mě už bude od 36tt svrbět děloha :grinning:
16. črc 2010 v 08:15  • Odpověz
@kuchy co ja vim kolik vydržím čekat mluvím o ofiko termínu poroodu, počítám od 3.8 ze půjde ven :grinning:
16. črc 2010 v 08:16  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
@lio :tak to je super jo jsem na špičku otevřená jsem zapoměla napsat to mi říkal dr. neboj já tak rychle neporodím u nás se v rodině jen přenáší bud v klidu :slight_smile:
16. črc 2010 v 08:18  • Odpověz
čaute holky, zdravím z práce, dnes mě čeká cesta k našim, ale asi se s martinem u řízení prostřídáme, 400km je přecejen dost. včera jsem pěkně poctivě večer cvičila a hned ráno jsem sežrala pixlu sušenek, ať má to cvičení nějaký smysl, že jo. no nic, koníka mám dočtěnýho, chtělo by to začít pracovat, ať můžu brzo po obědě vypadnout.
16. črc 2010 v 08:19  • Odpověz
@lio - no zeptej se ho..taky nevím, proč ti to neproplatí..stejně za tebe už musí mít náhradu, tak mu je jedno, jestli ti to zaplatí za dny kdy máš dovolenou nebo ti to dá k výplatě.Práci pro něj už neodvedeš.

mně dnes ráno při probuzení do 28 tt došlo, že za 8 týdnů bych měla jít si lehnout do porodnice. :frowning2: Byt rozkopanej, nic nedodělaného.Postýlka nevybraná, kočárek nevybraný. :frowning2:
16. črc 2010 v 08:20  • Odpověz
@kuchy ...... :grinning: :grinning: :grinning: svrbet deloha jo? :grinning: :grinning: :grinning:
@safryy : nj, test byl pozitivní až později, mám dlouhý menstr. cyklus a posunutou ovulku, tak ani na kontrole dr. nic neviděla krev byla pozitivní až po testu za týden, jenže mezitím normoš práce ve které teda rozhodně nesedím, 12h lítačka , zrovna to bylo samé polytrauma nj. léto a pitomí motorkáři...takže samý rtg a Ct a furt zvedání těch našich lidičků,co jsou většinou těžší něž já a to už je co říct :stuck_out_tongue_closed_eyes: A bylo to, pak jsem sice šla hned na PN,ale bůhví, co mi ten vývoj miminka stoplo, možná ty rtg paprsky , ale raději to vyřešila přírody, furt lepší než nemocné dítě :wink: Ted budu mít hned 2 a určitě zdravé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dobré ránko,
teda u nás včera spadlo slovy 5 kapek a to bylo vše :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V noci jsem zaslechla jakoby z dálky hřmění, jsem si ještě říkala, že zavírat balkon nebudu, že mě aspon probudí bouřka a lijavec, co furt vyhrožovali a prdlajs :rolling_eyes:
Dnes jsem byla ráno na gyndě pro papíry na ukončení neschopenky a papír na mateřskou, no ráno v 7 ve stínu, kde profukovalo, tak se dalo přežít....ale jinak je vymeteno, slunce svítí a vypadá to na další palermo :frowning2:
@pet.s náhradu nemá, vyřešil to ze zastupují kolegyně a on na mě tři roky čeká.....ale chápu jak to myslíš a neříkala sem že mi to neproplatí, to strašila ojo, říkám jen, že se ho musím tedy zeptat a uvidím no...

klííííd to vse jesteě zvládneš...8 týdnů je ještě hrozně moc kdyz to vezmu z pozice ležící a někdo mi řek UZ jen 8 týdnů tak jsem se zhroutila, kolik je to času.....
16. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
@lotyna jejku chuděro, kolik máš stehů?....koukej to ledovat přes obvaz. V tom horku to bude bolet ještě víc než normálě, mně šili prst někdy v květnu :frowning2:

@pet.s 8týdnů je dlouhá doba, neboj, všechno stihneš připravit a dnes už jde dost věcí objednat přes internet :wink:

16. črc 2010 v 08:28  • Odpověz
mám neakou spavou, tak to jdu zalomit, dokud je tu dychatelno
16. črc 2010 v 08:32  • Odpověz
@lio hezky se vyspi...taky o tom přemýšlím, ale já nepůjdu, ptž pak bych už vůbec měla problém v noci spát...tak řeším, co půjdu dělat.
16. črc 2010 v 08:35  • Odpověz
@kuchy ...to me mrzi, ale jednoho raraska mas a druhy na ceste :dizzy_face: takze presne jak pises...radeji dve krasne zdrave deticky, nez postizene drobatko...Az mi prijde silene, kolik zenskych si projde nejakym nestestim, nez se zadari az do uplneho konce...asi je to tim konikem, kde se koncentrujou lidi, co resi nejake trable apod. Ja jsem z pocatku cetla uplne vsechno co mi pod ruky slo a reknu ti, ze jsem byla vydepkovana do aleluja....
16. črc 2010 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.