• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tak se holky mejte....ja ficim do prace :rolling_eyes:
16. črc 2010 v 08:38  • Odpověz
@safryy prima den :wink:
16. črc 2010 v 08:41  • Odpověz
@safryy : no, máš pravdu, raději nečíst :wink: , já když jsem v únoru trochu přemýšlela nad druhým brzkým a neplánovaným těhu...ne teda o potratu to nikdy :astonished: ,ale o tom, co bude, koukala jsem i na diskuze,kde se bud dlouho nedaří, děti jsou brzy v nebíčku apod. a pak jsem si říkala, jak jsou ty moje problémy malicherné :slight_smile: A ted jsem ráda, sice masakr děti takhle za sebou,ale budu mít svoji vysněnou 4 členou rodinku a vystaráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. črc 2010 v 08:44  • Odpověz
@safryy : hezký prac. dník :slight_smile:
16. črc 2010 v 08:45  • Odpověz
@pet.s : to stihneš, letos to taky tak nehrotím jako loni, naštěstí hadříky na mimi jsou už ready ve skříni, ještě než byla ta vedra , v těch se žehlit nedá a postýlku uvolnil nedávno Matyášek,ale kočárek budemem kupovat asi až po porodu a na ostatní věcy ted zatím není kdy :frowning2:
16. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak koukám, nikde moc nepopršelo, asi se ty mraky vypršely u nás na Šumavě :sweat_smile: :grinning: :grinning: jsem včera ještě byla na zahradu zkouknout bazének a teda všude samej slimák :rolling_eyes: a dneska zas azuro, to se mi hodí, páč Tomáš se ráno nehorázně posral, že mu to proteklo, umazal deku a plenu co tam má :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj a zamořil celou ložnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...naštěstí prostěradlo to neodneslo :grinning:

já zatím furt s praním čekám, zítra chci vyprat záclony a umýt okna :slight_smile: no a Tomáše přestěhujem do druhý postýlky až někdy na konci srpna a jen ještě musím přivézt kolíbku a někde vyhrabat vaničku :slight_smile: pak sklidit oba kočáry po Tomášovi a vytahnout ten tandem :sweat_smile: no když bych chtěla, tak je to vše za pár dní hotové, tak to nehrotím :slight_smile:
16. črc 2010 v 09:17  • Odpověz
A, hurá :slight_smile: , právě dorazil balíček a kojo košilkami do porodky nové kojo podprsenky, lonské košile totiž letos po celoročním nošení už nejsou veřejně ukazovatelné a do lonských kojo podprsenek se letos už nevejdu, zase jsem o číslo kozatější :grinning:
16. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
dobré ráno,
u nás v noci bouřka ale sprchlo jen trošku :frowning2:. Dnes opět hicák jak blázen. Můj má něco s uchem, takže ráno jsme naklusali k mudr. s tím, že se stavíme na dětským a přihlásíme svištíka. Holky já byla hotová, bylo tam mimčo, ale velikost panenky. Nádherná holčička ale fakt mini, prý 2800. Boží, už aby to bylo. Za chvíli se má stavit kámoška s malou a možná zajidem i na obídek, tak se těším.
@lotyna : chudáku, co jsi dělala a předpokládám, že prášky na bolest žádné, co :confounded: no nezávidím ti to. Hlavně ty noci :confounded:, tak ať tě to brzo přejde :wink:
@r.m : to se ti nedivím, brrr. To bych měla taky vítr a co máte za pejska?
@safryy ,@discreet: užijte si poslední den v práci :wink:
@lio : tak to jsem zvědavá na zážitky s PA, to máte ale fajn.
@safryy : to tam máte asi dobrej blázinec, když ti jde melodie zleva i prava :grinning:
@suzete : už vím kdo tady vyhraje titul nejakčnější cvičící mamča :grinning: . Užijte si víkend, to je štreka teda, to bych nechtěla už jezdit :astonished:
@pet.s : neboj taky mám většinu přes net, postlýlku, přebalovák a jiné, to zvládneš :grinning:
16. črc 2010 v 09:34  • Odpověz
@kuchy : máš to aspoň z jedný vody na čisto :grinning: a dětičky budou kousek od sebe, to je fajn. Taky musím koupit, to furt odsouvám, jen se bojím přes net, mě jde málo která podprda. Před těhu to byl boj si jí koupit, natož teď. :grinning:
16. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
@safryy jéé, tak dnes poslední den v práci? Tak si to tam užij a pak už budeš s náma tady jen kecat :slight_smile: :grinning: MK mi taky jede pomalu, hlavně večer, to mi kolikrát se nenačte vůbec (vzdám to třeba po 5 min..to se nedá :slight_smile: )
16. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
Dobré ráno holky tak sem naskok došla budu vařit a tak sem semtam odskočím :slight_smile:
@lio noc byla dobrá asi tím že si mi ji popřála :slight_smile:)) naštěstí takoví hic nebyl ale ted rano to zase začíná a to ještě jak začnu vařit tak to teprve bude. :unamused: :fearful:
@beru3nek s tím wc jsme na tom stejně lítám snad ještě víc než na začátku no je to síla ja se snad zblázním :grinning: jojo je to dobře že se to urovnalo u nás doma ale snad už žadna krize nepřijde mně už to nebaví a vubec mně nebaví někoho stím zatěžovat :unamused: kurnik koukám že dnešní den bude pořádně parno zase bože ja už chci chladeček :angry: .
@safryy tak ty dneska naposlůedy v práci tak to je teda super co :wink: ted už budeš doma odpočívat a těšít se na malého :slight_smile: :wink: a chystat atd.a hlavně budeš častěji tady co :wink:
Ja ted pujdu snídat mam buchtu co jsem včera pekla z třešněma teda přesněji bublaninu :slight_smile: jinak holky v albíku mam fotečky a album mam zatím přístupné veřejně tak mužete kouknout ,ja jdu papat a postavit jídlo,dneska zeleninovou polívku zahuštěnou asi z bramborem no uvidíme a chtěla jsem dělat obalované žampiony ale nějak se mi po rozmražení uplně namočily a zčernaly a tak stoho nic nebude tak budu dělat špagety z omačkou taky dobré ne :wink: .Co jiank počásí dneska u vás?
16. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
ahojky, u nás je nebe také vymetené a slunko svítí. noc děsná, dusno, bolest břicha, jak se říká, že spát na levém boku je lepší, tak to u mě asi neplatí. Na levym boku zaručeně neusnu, to mě celkem bolí břicho.
@lio hezky se vyspi, než přijde PA:slight_smile:
@kuchy jj, teď bude mít 2 krásné rarášky, to je jasný. Tahle práce co máš (měla jsi), je vážně na tohle dost riziková. Ale bohužel když ti to test dřív neukázal, jak jsi to mohla vědět, viď? Ale teď máš doma jedno zlatíčko a těšíš se na další, viď?? :slight_smile:
16. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
Dneska je Vikisek nějaký hyperaktivní, obyčejně je v klidu a sem tam se převalí. asi se těší za babičkou na moravu, má pro něj nasbírané borůvky. ne pro mě, ale pro "jejího chlapečka malinkatého". no je to fér?
16. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahojky vespolek :slight_smile:
tak už jsme zpět z velkoměsta, teda tam je to fakt jak v peci. Ve středu jsem byla na kontrole a vše je O. K. Žanetka je stále otočena hlavičkou dolů a srdíčko buší krásně :slight_smile:
Pan doktor mi řekl, že už se mi začal zkracovat čípek a hrdlo že je již na špičku prstu, tak jsem na něj čučala vyplašeně a prý je to O. K. Já myslela, že se to zkracuje až těsně před porodem a že to zmizí třeba během jednoho týdne. No jo, asi bych si měla něco přečist :slight_smile:
16. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
@kovalda no čauves, už jsme se o Tebe včera báli, kde jsi? :slight_smile: ty jo,na špičku prstu, jo? Ale tak to snad nebude nic hrozného...
16. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
@beru3nek : jasně, už se moc těším, jestli bude takovej mazlínek jako Matýsek :slight_smile: Spapaám je oba a jsou mojíííí teda našíííí :wink: Kvůli nim si klidně máknu :slight_smile:
Jinak jsem se z nákupem přes net trefila, super sedí a mě teda taky ledacos nepadne....košile jsou krásný a barvy super a podprdy stály 3 ks v balíšku 299,- :slight_smile: No jio, dvě děti,tak šetřím,kde to jen jde :sunglasses:
@hanncca : raději dva za sebou než vse trápit s tím, že to nejde vůbec a zůstat bez dětí.....já naštěstí těhotním na první pokusy i neplánované :grinning: :grinning: :grinning: Ale už by to na pár let mohlo stačit :sunglasses:
16. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Zdravím po dovolené :slight_smile: Bylo nám nádherně :grinning: Hlavně ten chládek, příroda a klid :slight_smile: Prostě ráj na zemi :slight_smile: Udělali sme si taky výlet na Bouzov :slight_smile:
Dávám nějaké fotečky, abyste měly představu :wink:
Kotě sme našli a úplně sem se do něj zamilovala :slight_smile: Nechat sem si ho nemohla, tak ho dostala ségra jako kolaudační dar :slight_smile:
@lotyna juvajda copak to vyvádíš že ses pichla nožem do ruky?Já mam zážitek z děctví jak sem krájela chleba tak sem se bodla do ruky nožem a dodneška tam mám krásnou jizvu jak sem se hluboko řízla a příjemné to teda nebylo takže ti to teda vubec nezávidím :frowning2: :unamused: ´je to nepříjemné :unamused: nevím co je to za období ale aj chlap se před mněsícem řízl nožem na fušce ale přímo do ukazovačku a přes kloub kde si přeřízl dvě šlachy a bylo to tím nožem co se vysouvá ten lámaví nuž jestly víte :unamused: nmol a fakt maras zrovna super pohled to nebyl no :frowning2:
@discreet je u vás prší ja chci takýýýý chjo se tohol nedočkám :frowning2: tady opět a zase pařák no odpoledne asi pojedem na zahhradu se vykoupat,bo už ted umírám,mnam chlebíčky to bych si teda taky nechala líbyt :stuck_out_tongue_closed_eyes: užij si poslední den v práci :wink:
@kuchy ja teda čekat taky budu až malého uplně donosím pročpak ho nutit ven když je mu tam tak dobře,jaký je to pocit když svrbí děloha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja každopádně budu malého nosit a až si řekne uplně sám tak pujde teda pokud nebudu přenášet :wink:
@suzete máš pěknou novou fotečku ':slight_smile:kdepak pracuješ že po obědě už mizíš domu :slight_smile:
@pet.s nějak brzo do porodnice ne?to budeš 36 týden :unamused:
@suzete: jů, nová fotečka, krásná :slight_smile:
A plavání mi na žebra nepomůže? No, tos mne moc nepotěšila :frowning2:. Ale poslední dny je to s nima lepší, tak snad to tak zůstane :slight_smile:
@ojo: toho se taky obávám, že až se dostanu do bazénu, tak na druhém konci budu popadat dech a strašně se tomu divit :slight_smile:
Jé a po tom pádu jsi byla se někdě nechat zkontrolovat, to já bych hned volala na gyndu a taky někam s tou nožkou ...

@lio: super, že kontrola dopadla v pořádku a snad i ta dia poradna :slight_smile:. Jo, nabrat kondičku, ti jsou vtipní, co? :slight_smile: A ještě v tomhle vedru, bio zátěž 3, však to je náročný jen sedět a natož se ještě nějak hýbat.

@lotyna: hezká fotečka bříška :slight_smile: A to jste takhle hambatě fotili někde v přírodě? :slight_smile:

@suik: fantazie, že je pračka v pořádku :slight_smile: Chápu, že máš z té radosti tendence vyprat úplně všechno :grinning:
16. črc 2010 v 10:28  • Odpověz
@lucinecka222 : já budu taky čekat,ale od konce 36 tt prý už můžu podle pana dr. mimi přemlouvat, jestli půjde ven, miminko je veliké a loni mi bylo od 30 tt strašně zle, tlaky ,pulz,holter a to jsem nemusela tahat 12kg prcka a mohla si kdykoli odpočinout... to ted nejde, k tomu ta vedra, no myslím,že když ten tlak ustojím do 37- 38tt budu ráda, chci rodit normálně a straší mě CS.
16. črc 2010 v 10:35  • Odpověz
@safryy at ti to v práci uteče :slight_smile:
@kuchy to ja jsem teda taky hodně zvědavá kdy se pustím do žehlení chtěla jsem dneska večer at to mám už nachystané ale jak bude takoví hic tak to teda fakt nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja už kočárek mám po malé :slight_smile: mam ho i v albíku uplně to album dole :slight_smile:
@ojo jo taky bych mněla vyprát záclony a ještě umít okna ale v hicu se mi nechce musí být alespon pod mrakem :wink: a to koupání dneska a si taky uskutečním :slight_smile:
@hanncca no s tím koníkem je to ssíla fakt pořád se to seká :frowning2:
@suzete no to ten muj rarášek je aktivní pořád nevím co tam vivádí :grinning:
@kuchy kdes koupila ty podprdy?myslíš jako kojící?
no ja jdu postavit tu polívku konečně sem vás dočetla :slight_smile:))
16. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
@kuchy aha tak to jo no snad se to povede :slight_smile: a snad tě tlak nebude trápit :wink:
16. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
@lio: tak s dětským lékařem jsem v klidu, podařilo se nám si ji taky teďkonc zajistit, tak jsem nadšená. Je taky po mailu velmi sympatická a dělá i do homeopatie a tak a na netu teda byla dost chválená, tak snad je to fakt :slight_smile:

@safryy: :grinning:, tys malou vyděsila krkancem? :grinning: Já si ještě nikdy nevšimla, že by se malá v bříšku něčeho lekla :slight_smile:

@beru3nek: kde jsi koupila to lněné semínko už namleté?

@hanncca: super, že manža má kde pracovat, tak to je super :slight_smile: Prej jenom kulajdu a langoše, to já považuju za vrcholovej výkon :slight_smile: A dala bych si teda, hlavně tu kulajdu :slight_smile:
16. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
tak se mi spinkalo dobře, jen mne probudil zvonek,postačka....přišly mi poslední plínky popolinky, tak uz mam holky všéééé, jupíííí, zítra budem s mamčou prát o 106, krásně uschnou, tak se těším.

jinak poštačka příjemná jak prdel (pardon), nechávám balíky posílat na muže, bo sem sice doma ale uz asi 4 balíky nepřivezli a skončili na poště, a to byly na mé jméno, já tam nemohla takže mazec je dostat domu, tak proto píšu na muže dyby skončily na poště, at je může vyzvednout a ta kráva jako proč to nepíšu na sebe dyz to pak stejně přebírám,...takže nejen ze sem vylítla z postele, nemohla najít nic na sebe ale ještě se pohádala s poštačkou
16. črc 2010 v 10:49  • Odpověz
@beru3nek máme bišonka :slight_smile: jéé,mě dneska pobolívá bříško,bolí mě i stehna a záda :(
16. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
no a vedro k padnutí
No s tou kondičkou fakt mazec, kdy jako mám chodit ven....a dneska mi tedy trochu bolí bříško, tak musím opatrně. chci se dožít vcelku oslavy příští týden.

jinak ty vaše CS, já mám regulérní 4 už ale zavřená a vy se tu otevíráte na špičku prstu, se picnu, nakonec tu budu trčet mezi posledníma ne .-))))
a nebojte, otevřené takhle můžete být až do porodu..znáte to ne ? nekdo má CS nula, ráno je zavřený a večer rodí a někdo má CS5 otevřený a nic....třeba x týdnů
16. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
@r.m jé my bolonáčka .-)
16. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
@kovalda na homeopatii mám svou šarlatánku jak ji říkám, je to dr pro dospěláky a má soukr praxi.....dala mi nějaký homeo před porodem a k porodu, tak sem zvedavá

jinak na PA se moc těším a hlavně jsem zvedavá zda se muž ukidní a bude mu po té schůzce lépe
16. črc 2010 v 10:54  • Odpověz
@kovalda jo i dia dopadla ok, za 14 dní naposled a dr byla spokojená, uz se těším až si dám kdykoliv na cokoliv mám chut, ted je to o těch časech a vážení, jinak spešl chutě na něco co nesmím (sladký) tedy nemám
16. črc 2010 v 11:00  • Odpověz
@lio to máš pravdu já mám CS3 už asi 4týdny ale to že jsem na špičku otevřená mi říkal ted no uvidíme já bych byla ráda kdyby to bylo na začátku srpna :wink:
16. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.