• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jo a v průkajdě mám napsané hrdlo zkrácené i čípek trošku ale říkal že je to normální nález na mé týdny
16. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
@kovalda ahojky jsme se tady o tebe báli kdepak si byla včera??? :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
@kovalda jj, kulajda byla mňamka, včera sem jí dojídala k večeři. Neumím vařit pro 2 lidi, vždycky toho navařím takovej kotel :slight_smile:
@lio co jí je do toho, na koho je balík poslanej, hlavně že kolikrát pošťačky dávaj dopisy do vlastních rukou komu chtěji a né té určené osobě...
@lio já CS3 a KO mám v úterý, tak budu referovat, jak jsme na tom my..snad ale dobře.
@antana123 na začátku, nejlépe 8.viď?? :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
@kovalda gratulka ke kontrole :slight_smile: na špičku prstu?? to je pohoda, kamarádka byla asi 2 týdny před termínem otevřená už na prst a stejně porod vyvolávali..a to vlastně až 10dní po termínu :sweat_smile: to víš, já na běhání po doktorech nejsem :sweat_smile: bříško bylo ráno ok, prcek se hýbal, tak jsem to neřešila a ta noha teda pořád občas bolí...ale nateklá extra neni, asi žíly...no bolí to už týdena spíš když nani dlouho stojím, možná jestli ještě týden bolet bude, tak někam brnknu :slight_smile:

@lucinecka222 nám sem jde slunce až tak kolem třetí hodiny, takže dopo je chládek a to stihnu těch pár oken umýt :slight_smile: :slight_smile:

@lio když ti tam přijde ta PA, mohla by si se jí zeptat, jestli můžou v těhu bolet žíly na nártu na noze?? víš...jak mě bolí ta noha :wink: bolí mě když na ní dýl stojím nebo při určité poloze, oteklá neni :sweat_smile: i když nevím, jestli by to PA mohla vědět :confused: :sweat_smile:
16. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
@antana123 jj dle tabulky je na náš týden dovolení cs 6 už...takže v klidu

@hanncca určo poreferuj a určo dopadneš ok

stejně sem četla že CS o ničem nevypovídá, že je důležitý ten progres jestli se to postupn zkracuje, nebo se to jednou za čas zkrátí a pak zůstane a tak...takže neplašte .-)
16. črc 2010 v 11:17  • Odpověz
@hanncca no ten balík já převzít normoš můžu, ale byla vzteklá že jako balík s páskou "plinky.cz" je na muže a příjdu si pro to já, no čůůza. hlavně že na poště by mi to nedali, to je fakt systém....nebudu se rozčilovat ale .-)))
16. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
a to se máme s mužem navzájem v občance a stejně to na poště nedaj, ale kdyz zazvoní na byt a příde pro to sousedka, tak je jim to u prdele....tuhle jsem hlídala balík dle toho sledovní na webu a zatrnulo mi, kdyz nikdo nezvonil a druhý den tam byla poznámka doručeno.....no jo doručeno, převzala sousedka která zvonila pak druhý den...hustý ne :slight_smile:
16. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
@ojo zeptat se můžu, pokusím se nezapomenout, ale dle mého, proč by nemohly bolet.....nechceš zkusit třeba led s octem a obklad?než to mít volně , ted v tom horku to vše bolí dvakrát víc a dostává to zabrat...
16. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
@lio jj, pošta je fakt instituce... :frowning2:
já neplaším...pokud nebudu muset do nemocnice dřív než rodit, jinak bejt doma je ok, když je vše ostatní a hlavně mimčo v pohodě.
16. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
@hanncca no ve špitále by sis to poctivo odležela .-)
ale dyz sem tam neskončila já, to bys musela mít jooo hodně pokročilej nález od minula....což nebudeš ....takze to bude dobrý
16. črc 2010 v 11:31  • Odpověz
Tak párty mám za sebou, dostala jsem kojící polštář, termotalíř s přísavkou, hrací hračku na kočárek, flašku s ušima, chladící kousátko, deku a plínku s obrázkama, takže do práce jako vánoční stromeček a z práce taky :grinning: :grinning:
Teď už jen oběd a 13.30 mizím :wink:
16. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
ahoj....
já se dnes brzo ráno probudila a byl krásnej chládeček, tak jsem zas vesele spala dál.....teď se mi ale zase chce.
Dneska bych tu měla uklidit, už je to hrůza, ale v tomhle vedru :unamused: . Taky převlíknout postel, už je to celkem hnus :sunglasses:

@kovalda: koukám, že čteš poctivě všechno od zadu....no ráda jsem, Dokonce jsem zjistila, že program K trvá 35 minut, což jsem ráda, to jsem snad u žádný pračky snad nikdy neměla :grinning:
Ale praní mě přešlo, páč tu vznikla olbřími hromada na vyžehlení a to budu asi likvidovat měsíce.

@lio: pošťáci jsou děsný, já měla na balíky smůlu, páč jsme neměli zvonek na dveřích a kolikrát mi pak ani nedali lísteček, už jsem si několikrát stěžovala vedoucí, to jediný trochu pomáhá....

k těm podprdám, já jsem už totálně zmatená, včera jsem se zapletla do jedné diskuze o velikostech a o tom, jak to má většina ženskejch blbě....jsem myslela, že na tom nejsem tak špatně, ale prý bych měla mít místo velikosti 80C velikost cca 75F či tak nějak :confused:.....tohle normálně nikde neseženu, mám docela ráda podprsenky třeba z HM nebo MS a ty kojo co se prodávaj normálně v krámě jsou tak kolem 80 a vejš a B, C, D....

bych to potřebovala vyzkoušet :unamused:
16. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
Tak jsem si chtěla poslední chvíle v práci zpříjemnit s koněm a on byl nějakej výpadek :confounded:
Tak já balím a mizím, pěkný víkend a uvidím, kdy se sem dostanu :wink:
16. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
Tak já se loučim,v neděli nás čeká 3hod cesta do Havlíčkova Brodu ( Golčův Jeníkov) tak snad to bude v poho :slight_smile: Horko nehlásí a budeme muset zastavovat na WC každou půl hodku :sweat_smile: Jedeme navštívit manželovo babičku,je na tom už špatně má 86let tak bych ji chtěla ještě vidět,pak s prckem se tam dlouho nedostanem. Mějte se hezky a hlavně pijte :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
jj výpadek, tak jsem si aspon napsala anamnezu k porodu, kterou po mne chcou v pondeli mám dost, hic, zpocená, bolavá ach jo
16. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
@r.m štastnou cestu, nehlasi horka? hm tak sem asi z jineho sveta, bo ty teda hlasi, tak dobre dojedte
16. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
@lio: máte vybraný krásný jména. Vojtíšek se mi taky líbil :slight_smile:, ale neprošel přes manžu.

@ladenka: nic si z toho nedělej, žes manžu dohnala s váhou, však to brzy shodíš :slight_smile:. Já mívám normálně víc než manža a to je o dost vyšší než já :slight_smile:

Tak jsme si s Žandou zas daly šlofíčka, jsem za tento týden strašně vyčerpaná - nejdříve ty vedra a pak ta návštěva Prahy. Moc jsem si to přeplánovala, takže ve čtvrtek jsem měla dopo rande se 2 kámoškama a šup na kontrolu, pak rande s kámoškou, pak s celou bandou, ... no a spala jsem u kámošky a kecaly jsme do půl 2 a ráno nás vedro a sluníčko vytáhly z postele už v 5,40, takže hustý. No a včera jsem měla spousta zařizování, .. takže na spinkání nedošlo, no síla. Ještěže už jsme doma, odpočíváme, spinkáme, bumbáme a papáme, jinak nic :slight_smile:. Teploty jsou tu daleko přijatelnější než v Práglu a krásně nám tu profukuje :slight_smile: Žanda zrovna kopká na souhlas :grinning:
Za tyhle 3 dny jsem i poznala, že to, co jsem doposud považovala z tvrdnutí břicha buď tvrdnutí vůbec nebylo, anebo jen slabej odvárek, protože to pravý tvrdnutí jsem poznala teď. No teda síla je to. Vy, co to máte už dlouho a často, tak vás teda lituju, protože jsem z toho byla teda hotová.
@lotyna: nemít chuť na jídlo? - jak to vypadá? :slight_smile:. Někdy v těch vedrech mám menší hlad anebo chuť jen na ovoce a zmrzlinu, ale nemít chuť na jídlo? :grinning:

Teda, to si ze mně dělaj legraci ne? Já jsem konečně vyspaná, najedená, zasednu k počítači, že dočtu těch skoro 20 stránek, co jste tu mezitím napsali a nejde koník :frowning2:. A ke všemu píšou, že ve 12.30 to bude O. K. a už je 13.00 a pořád nic :frowning2:.
16. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
@rennu, @hanncca: holky, tak sem dejte ten recept na langoše, nebo mi to pošlete, prosím vzkazíkem, dostala jsem na ně taky chuť :grinning:

Ať utěším některé trpící, tak zapařená jsem taky pod prsy a třísla a trochu zadek ... a už jste něco vyzkoušely, co na to zabírá? Chtěla bych samozřejmě něco přírodního a ideálně jednoduchýho a rychlýho :grinning:

Holky, když se tu tak probíraly ty strachy a tak ... bachovky, homeo... prosím, poraďte mi něco manžovi, aby tak neměl strach z toho porodu - jestli to stihneme, jestli to bude O. K., jestli se pak ještě někdy vyspí .... Díky :slight_smile:
16. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
@lio jj, taky si říkám, že to bude ok:slight_smile:
@discreet tak dárky dobrý, ne? :slight_smile: to já dostanu max. to, že mi denně volaj, že něco potřebujou :slight_smile:
:grinning: a hezky mi poděkujou.
@kovalda tak jste měly náročnej týden, jo? tak o víkendu povinně odpočívat :slight_smile:
16. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
@kovalda neco jednoduchýho? chodit na ostro a větrat..vůbec nevím do čeho se obleču na tu schůzku s PA....ted sem vylezla z vany a je mi fajn, jak dlouho ale ze :slight_smile:

a na strach.....doufám ze pomůže ta PA a pak mam v zaloze bachovky krizovou esenci
16. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz
@gazel: nezoufej, malej se ještě může do porodu otočit. No a že je větší, to se taky mohli seknout :slight_smile: A i kdyby ne, tak hlavně, že je zdravej :slight_smile:

@pet.s: jejda, tak to máte veselo s puberťačkou. Ale snad je to jen tou pubertou a nemyslí to tak. Když já si vzpomenu na některé lotroviny, které jsem vyvádělá já anebo sourozenci, tak rodiče opravdu obdivuju, že nás nezašlapali do země.
Nepomohla by nějaká poradna? Nějaký psycholog nebo tak něco?
Nebo i jak se tu holky vyznají i v těch homeo a bachových kapkách. Tak co jsem třeba teď četla i ty účinnosti a použití těch bachovek, tak by to mohlo pomáhat. A ani by o tom dcera ani nemusela vědět. ...
16. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
@kali.kal Tak tohodle mimouška kočičího bych se nevzdala. Ten je nádhernej. :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
sem myslela ted ze se mi umele dítě v briše co tam delalo az sem dostala strach co to je .....chtela sem tonahrát ale jak cvaknu tak finíto.....ve sprse se to uklidnilo...ale ufff
16. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
Teda závidím vaše doktory, že si z průkazky něco vyčtete. Můj se s doktorským písmem nezapře. :grinning: Škrábe jako kocour, takže nepřečtu ani slovo, navíc mám ale pocit, že od ledna mám ty řádky úplně stejné, tudíž napsaná nějaká stejná věta. Ale co, asi je vše OK, tak proč to řešit, že?

Holky já tu zaseregulerně chcípu z toho vedra, v noci trochu sprchlo a ráno bylo parádně, ale teď už tu mám zase 29°C a to potřebuju jet na nákup, protože bychom o víkendu neměli co jíst. Chjo. Vůbec se mi tam nechce. Navíc pořád čekám, jestli nepřijede PPL, mají mi přivézt dvířka pro kočky do dveří do ložnice, včera mi přišla zpráva, že to posílají a bude doručeno následující den, ale většinou jezdí kolem poledne a teď už jsou skoro dvě a nic. Doufám, že budu čekat a oni přijedou až v pondělí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@ladenka moje dr taky píše jako kocour ,ale já si ji na vše ptám....píše se tam jak se subj cítíš, poloha plodu, ozvy plodu, cs, a taky zda si zamčená, otevřená, ke konci se píše kde se nachází placenta atdd......nepřečtu každé slovo ale tím že vím co mi tam píše toho rozluštím dost

vedrooooooo ani nemluv
už chladím čaj, vodu, a stejne ze me leje
16. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
Tak jen jsem to dopsala, už tu PPL zvonila, tak super. :slight_smile:
16. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
@ladenka a nákup vecer, nebo zítra ráno? ted je tam fakt megahic
16. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
@hanncca: jé, krásnej překlep - ať se vám miminka otočí, ještě mají čaj :grinning:

@discreet: tak super, že je nový pan doktor super a ještě srandista :slight_smile:. Cukrovku teda nezávidím, ale určitě se to dá zmáknout, co taky ne pro ty naše miminka, že? :slight_smile:. A další s polohou KP. Držím palečky, ať se otočej. S tou mateřskou - mě doktor myslím říkal, že mohu jít kdykoliv mezi 13. 7. a 27. 7. a ať si teda řeknu, ...

@lio: super, že dia poradna dopadla dobře a nemusejí prcka kvůli tomu vyvolávat :slight_smile:

@antana123: jé, super, tak řepa zabrala a tlak se umoudřil :slight_smile:, to je super !!!

@suzete: prej stoupl tlak 100/60 - teda, ty musíš mít normálně strašně nizoučkej.

16. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
@lio tak teď jsem si všimla, že mám v průkazce kolonku CS a mám tam hodnotu 0. Pak další kolonka je OP NST a tam mám neustále psáno OPP (netuším co to je). A subjektivní stesky a medikace fakt nerozluštím. Tak schválně ...

Na chvíli se loučím, jedu na ten nákup, ať to mám za sebou. :rolling_eyes:
16. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz
Jé, jak to čtu s tím čekáním na gyndě, tak mně tam čekání ani až tak neva, protože mají klimatizováno, takže je tam fantasticky :slight_smile: Beru s sebou většinou knížku, kdybych se tam zdržela :slight_smile:

@petja: teda, tys byla ale aktivní - nachystaná postýlka a kočárek, ... úžasný. :slight_smile:

@pet.s: No, tak když se dcera omluvila a udělala práce, tak je to ještě, myslím, docela dobrý. Některý mají fakt tu pubertu strašnou. No a tvůj bejvalej, to je teda dáreček - zatímco ty potřebuješ pomoct s dcerou, tak on ... :confused: :astonished: :astonished: :astonished: No, jsem v šoku. (ten omdlívací smajlík tu fakt chybí).

16. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.