• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ladenka dvířka pro kočky? jak to vypadá?

to černobílý kočičí miminko se mi taky líbí. :dizzy_face: Naše Kóža vypadá podobně, akorát jsem ji našla, když už byla větší.

já jsem si trochu schrupla, ale ještě bych spala dál, ale už to nejde.....jsem spocená jak myš. U nás taky hlásí v neděli ochlazení se na to těším jak malá.

@kovalda já taky nemívám teď vůbec hlad.....když už tak někdy trochu chuť.

Já když byla v Praze naposledy, tak jsem si to docela užila, taky jsem měla lítačku, byla jsem i celkem aktviní, tady doma jsem jak lemra.
Jdu se přemlouvat jít něco dělat.
16. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
Já už CS taky hledala, ale fakt nevím kde ten záznam je, a v tý německý průkajdě je informací poskrovnu ještě víc.
16. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
a přitom je tlusčí a je tam víc kolonek a všeho :grinning:
16. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz
@kovalda ty musis byt happy, ze tu nikdo neklabosi vid, vse doctes, zareagujes.-))))
ja debužíruju, losos, brambory a salat s balkanem na zchlazení.-)
16. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holky, jdu na vás mrknout. Po zaledování se mi podařilo dospat ten deficit a chlapci řemesní mě vyslyšeli a dnes mi k tomu krásně řádí s rozbrušovačkou. Jinak kdybych vám měla detailně popisovat ten veselý příběh o noži a přimrzlém knedlíku na prkénku, tak byste asi nevěřily, že je něco takového možné. :slight_smile: No prostě zkrátka najednou byla špička nože (asi tak 3cm) v mojí ruce. Blbé bylo zejména to, že jsem byla doma sama a chytla jsem dost solidní hysterák, no ale nakonec vše dobře dopadlo. Jenom na úrazovce v nemocnici jsem čekala tak dlouho (a to tam skoro nikdo nebyl), že mi to tam málem srostlo samo. Kdyby tam někdo byl opravdu vážně zraněný, tak tam snad vykrvácí, jak jsou tam všichni v klidu. No tak jsou to 4 pěkné modré stehy. :slight_smile: Ruka cuká, ale už bolí míň, to břicho je o fous horší - napnutý a bolestivý podbřišek, snad to vyležím a Viktorka to vydrží uvnitř.

@kovalda Ta fotka, na kterou ses ptala pochází z nevyžádané erotické série "Hroch leze na zahradě z lázně".
16. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
@lotyna to je teda story :wink: já bych se ale taky zvencla......
Viktorka se asi taky chudák parádně lekla. A ty řemeslníci by mě zabili, když něco takovýho trvá moc dlouho, tak jsem agresivní a došla bych si na ně.

pěkně lež a odpočívej :dizzy_face:

@lio: losos, mňam!!!
16. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz
@suik jj ňam, ale bude brzo hlad
16. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz
@kovalda taky neznám nechut k jídlu :grinning: tady je recept na ty langoše:

kelímek kyšky (má asi 400ml),
16. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz
@kovalda jéé, no to se stává, ale jistě víš, co tím básník chtěl říci :slight_smile: :grinning:

ad průkazka - jako já taky netuším, co mi dr píše do průkazky, většinou mi všechno řekne. ale kolikrát si říkám, že třeba dr. v porodnici to pak prostě nemůžou přečíst...neznám dr., kterýby uměl čitelně psát :slight_smile:
16. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz
@suik @kovalda...závidím, že můžete usnout. já byla schopná spát 10hodin denně, to teď vůbec, prostě neusnu, teď sem se o to pokoušel u TV a nic...
@lotyna ty jo, to se viktorka taky musela parádně leknout. Tak přeju, ať Tě to nebolí!!!
16. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz
Druhý pokus:
@kovalda

Langoše fofrovky
Kelímek kyšky (má asi 400ml), kelímek hl. mouky, kelímek pol.mouky, lžička soli a půl lžičky prášku do pečiva, uhňácat těsto, chvíli nechat odležet a smažit na pánvi na oleji. Navrch dáváme rozehříté máslo smíchané s česněkem a strouhaný sýr...ale fantazii se meze nekladou :wink: Výhodou je, že vše odměřuješ kelímkem od té kyšky.¨

Tak brou chuť, jsem na ně dostala taky chut, tak jdu psát kyšku na seznam :grinning:

@ladenka Já tu mám taky nechut ně přes 30°C, zmohlo mě i spaní a po půůl hodině polospánku jsem se hrabala splavená z postele ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:

16. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz
@rennu já ten recept kovaldě psala do IP, ale mám podobnej, kelímek bílýho jogurtu, kelímek pak 2x naplnit polohr.m., lžička soli, lžička jedlé sody, vyválet těsto, vykrajovat langoše (dělám mini), smažit na pávni, na to kečup s česnekem a sýr a je to fakt fofr, během půl hodiny hotové :slight_smile:
16. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz
@rennu vy ste strasnýýýýýý, nemam chute, ale langose bych si dala hned!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i dyz ted by mi ten cesnek neudelal vůůůbec ok, uz takhle mám tlak nizounkýýý
16. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
@lio jůů, losos, mnam :slight_smile: nech si chutnat...já si dala rohlík se sýrem, okurku z lednice, kuřecí vývar a ted jsem slupla půl chlazeného ananasu :wink: , ptž melouny došly :confounded:

@lotyna Neboj, než se malá narodí, tk to bude zahojený :wink: Je to nepříjemný, já vím, taky mi v tom cukalo...a laxnost personálu k ošetření...klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes: , po bouračce, když mě dovezla na podzim rychlá, nechali mě přes 45minut ležet s kapačkou fýzáku na chodbě, personál kolem mě chodil a nic, jen mi pak nabrali krev a zas bez všimnutí, nářez :angry: ...asi po hodině se ě milostivě jali vyšetřovat :-/

16. črc 2010 v 15:01  • Odpověz
holky za hodku je tu PA tak pak prijdu poreferovat jakký to bylo,.-)
16. črc 2010 v 15:02  • Odpověz
@rennu taky dobrá kombinace, me ceka meloun ke svace, co tu bude PA, tak snad nás to zchladí.-))
16. črc 2010 v 15:02  • Odpověz
@lio tak si tam toho česneku nedej tolik a budeš si je moct dát, nebo nee?? Ja vůbec netušim, jak přísnou tu dietu máš. Užij si odpolko s PA.
16. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
@hanncca jéé, tak já to zkusím z jogurtu....taky je mám ráda :slight_smile:

@lio já už tu taky slintám :grinning: tlak mám nížší taky, včera dokonce 85/55....ale nikdy jsem po nich sebou nepráskla :grinning: jen česnek trávím ještě druhý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
@lio užij si PA a čekáme na info :wink:
16. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
@hanncca dieta není přísná, jen to smažený by mi neprošlo
16. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
@lio aha, tak to je blbé!! ale za chvilku už si budeš moct dát :slight_smile: se těšíš, viď? :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
dík holky, PA tu bude pro muže, tak snad ho to uklidní a já jsem jen do počtu, figurant :grinning: :grinning:
přemýšlím kdy hodím sprchu aby mi to chvíli vydrželo až dorazí bo je mi az trapně jak ze mě leje :frowning2:(

cesneku dávám méně i do testovin a přesto ho na tlak cítím, takže se těším po porodu na langoše _-D
16. črc 2010 v 15:06  • Odpověz
no teď jsem dostala hlad....
ty langoše zní super, zkusím, jen sehnat nějakej vhodnej jogurt nebo tak (tady totiž na dobrej jogurt bílej nemůžu moc narazit, většinou jsou dost divný :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
16. črc 2010 v 15:07  • Odpověz
jen jeste aby muz dorazil vcas, jak slíbil.-))))))
16. črc 2010 v 15:07  • Odpověz
česnek teda můžu v jakémkoliv množství a to tlak taky nemám extra vysokej ...on ho snižuje?
16. črc 2010 v 15:08  • Odpověz
@suik Já myslím, že do langošů je jedno, jaký jogurt dáš :wink:
16. črc 2010 v 15:08  • Odpověz
@suik obecne ano
16. črc 2010 v 15:12  • Odpověz
Holky ten recept zní fakt skvěle. Kdybych neměla tu nechuť k jídlu (a fakt nevím, kde jsem k ní přišla, ale je tu zas)....
No i když bych je asi jednou rukou neuplácala. Jo a děkuju všem za podporu, doktor při šití (samozřejmě bez umrtvení) povídal, že si aspoň trošku zvyknu na bolest, což je dobře, když budu za chvíli rodit.

@rennu Že tys byla po té bouračce ve stejné nemocnici jako já? :grinning:
16. črc 2010 v 15:12  • Odpověz
@suik to je jedno jakej jogurt, hlavně bílej :grinning: :grinning: :grinning:
včera mi manža přinesl activii bílou a tuhle jsem je dělala z obyč jogurtu za 2,90 Kč:slight_smile:
já čësneku dávám míň, protože mě po něm bolí žaludek, ale třeba česneková pomazánka je luxus, ale pak mě fakt je po ní zle většinou...takže musim po skrovnu, ale teď jsem jí dlouho neměla..
16. črc 2010 v 15:14  • Odpověz
@hanncca no česneková pomazánka je luxus, ale ne ted v těhu .-)))
16. črc 2010 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.